FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
  Fullmetal Alchemist: Brotherhood [SPOILERY]
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-05-2010, 22:06   

Nie, to jakoś da się uzasadnić, czołg może też, ale piły tej łańcuchowej nie przebaczę...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-06-2012, 20:47   

Postanowiłem i ja wylać swoje żale na drugą odsłonę FMA.
Po pierwsze cały serial był normalnie posiekany. Przeskoki w akcji pomiędzy niektórymi odcinkami doprowadzały mnie do ... powiedzmy złości. Zdecydowanie wolę gdy przejścia są płynne i doskonale pokazane. Narrator na początku odcinków natomiast był najbardziej idiotycznym pomysłem jaki widziałem. Jestem rozczarowany głównym wrogiem, oraz łatwością jego pokonania. (oraz otwartością pokazania go) Dodatkowo samo ostateczne poświecenie Eda było niedorzeczne.
Zdecydowanie bardziej składna była autorska bajeczka Bones z pierwszej odsłony, ale w porównaniu do Brotherhood skończyła by się gdzieś ok 14 odcinka. I właśnie do 14 odcinka Brotherhood było piekielnie nudne. Dodatkowo Envy był kompletnym cieniasem , Glutony dał się zeźreć, Lust spalić a dwóch autorskich homankulusów bones nawet nie pokazali :] Ich zamienniki były nieco nudne, zwłaszcza to duże coś w porównaniu do "matki" chłopaków wypadło dosyć blado.
Poza tym małe detale, które kuły w oczy. Włosy Eda zmieniały długość, blizny znikały, a protezy rosły same. Knypek zdecydowanie zbyt szybko i zbyt mocno wyrósł na końcu i jeszcze ta szczęka :[ Fuj. Do Ala też mam parę zastrzeżeń, zwłaszcza związanych z powerupami w alchemii. Ale najbardziej wkurzała mnie ta mała panda z właścicielką. To dziecko było bardziej niezniszczalne niż kilku dorosłych, zwłaszcza w ostatniej walce. I dlaczego Cheska nie konspirowała z Winry? Parę postaci zostało zwyczajnie porzuconych.
Nadal bardziej podoba mi się pierwsze FMA, zawłaszcza pierwszy ending.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group