FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
  Kuroshitsuji
Wersja do druku
Headless Płeć:Kobieta
for your entertainment


Dołączyła: 03 Sie 2011
Skąd: z nienacka!
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2011, 13:32   

Wszystkim zdegustowanym drugą serią polecam mangę, jest naprawdę fajna i jak dla mnie oboje, Sebastian i Ciel są tam jacyś tacy... ciekawsi. Ale co do anime, cóż, pierwsza seria mnie totalnie zauroczyła, może wątek z zombie-curry potworami był trochę taki... wyjęty z kontekstu, ale to już tam... Przy końcówce płakałam jak głupia i... zaczęłam oglądać drugi sezon.
Tu już było jedno wielkie WTF? Nie wiem, może jestem jakaś dziwna, ale postać Aloisa wcale mnie nie zauroczyła, nie uważałam go za "ohh cudownego psychola <33", przerażał mnie trochę, irytował niekiedy, to tyle... Z kolei Claude ze swoimi pedofilskimi skłonnościami był jeszcze bardziej przerażający; jak bardzo lubię wszelkie SebasCiel scenki, tak te z Claudem sprawiały, że miałam nieprzyjemne dreszcze xD... W każdym razie zanim obejrzałam koncówkę, byłam już przygotowana, bo wpadł mi w łapki filmik na yt, na którym pokazane były te słynne czerwone oczy... Taa, wtedy wybuchłam śmiechem, potem już tylko waliłam głową w biurko.
To tyle ode mnie. OVA mi się podobają, szczególnie The Tale Of William The Shinigami, Ciel in Wonderland tak dla czystej rozrywki... No : D

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
37209209
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group