FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Kuroshitsuji
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2010, 01:40   

A pewnie dlatego, że już wiadomo, że będziemy mieli 2 pary głównych bohaterów, a nie tylko Aloisa i Claude'a - nie mogli pokazać Sebka i Ciela w OPie do 1. odcinka.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amuto Płeć:Kobieta
Pani Scutcliffe


Dołączyła: 06 Lip 2010
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2010, 14:11   

Czy moze ktos wie kiedy bedzie 2 epek Kuroshitsuji 2 z polskimi napisami?

_________________
"Dotknij miłość, zatrzymaj wiatr, ukołysz niebo, pocałuj gwiazdę, obejmij mrok, przywitaj się ze słońcem, zatańcz z księżycem, zabij nienawiść, wybacz wojnę zazdrości i dopiero wtedy mów o wolności."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
13928656
wylanda190 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 12 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2010, 18:29   

Czy zna ktoś może tytuł i autora piosenki którą słyszymy w openingu ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2010, 19:46   

Jeśli chodzi o pierwsza serie to: Monochrome no Kiss w wykonaniu Sid.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-07-2010, 19:49   

Jeżeli o drugą, to SHIVER w wykonaniu GazettE.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Olcia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Cze 2010
Skąd: Krk
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 19:15   

jestem pozytywnie zaskoczona drugim sezonem aaaaaaaj^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2010, 18:41   

Ojeja no i w 3. odcinku wreszcie dostałam Sebusia z kiciusiami po prostu KYAAA~~
Dla tych nielicznych momentów pewnie znowu dotrwam do końca tej serii ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-07-2010, 21:34   

Kuroshitsuji II 2-3

NIE WIEM, CO SIĘ DZIEJE. Ale to nic. Gorzej chyba być nie może.
Ale podoba mi się opening, znaczy nowy klip. Trochę dziwny, ale początek jest grejt. Oczywiście - animacja openingu z pierwszej serii podobała mi się bardziej, ale nie należy przesadzać z marudzeniem, nie?

Wniosek z odcinka 2 - już wiem, jakim cudem udało im się zatrudnić Gazetto do zaśpiewania openingu. Kosztem grafiki. Odcinek był nie dość, że nudny jak jasny szlag, to jeszcze koszmarnie brzydki - te płaskie kolory. Te krzywe twarze. Te... To wszystko. Bleh.

Na szczęście odcinek 3 był ładniejszy. Na poziomie serii pierwszej. Sebastian był bizoniaaaaasty. I z kiciusiaaaami ^____^ I Grell był... bardzo Grellowaty. Intryga taka trochę lewa, ale jakże mogła nie być lewa, skoro jest w nią zamieszany mężczyzna o złotych oczach. Czyli Kłodek, jak pewnie nikt z widzów się nie domyślił, och, ach, bo my tacy niedomyślni jesteśmy, a te tajemnice i niedomówienia są nie do przeniknięcia...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2010, 13:54   

A ja mam tylko jedno jedyne "ale"... Czemu do cholery, Grell w openingu jest, a Undertakera nie ma? xD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2010, 23:27   

Mirror .. dobre pytanie xd


Odnośnie Kuroshitsuji 2, odcinek 2 i 3 coś mi nie pasują. Po 1. Dlaczego Ciel nie pamiętał Grell'a ? Czyżby się zgrywał ? Czy może Sebastian mu wymazał pamięć ? Dziwna sprawa. Po 2. Młody Phantomhive wspominał Madam Red tak jakby wciąż żyła. Po 3. chyba ostatnie pytanie: Czy Ciel jest aż taki głupi że wciąż służy królowej ?! Która w sumie nie jest prawdziwą królową, bo prawdziwa przecież umarła. A .. jeszcze jedno. Niektóre postacie chyba zmartwychwstały, np. ten detektyw, i czemu on ma zarost ?!



Całe 3 noce się nad tym głowiłam. I doszłam do wniosku że, prawdopodobnie 3 odcinek jest poświęcony przeszłości Ciela. Lecz teraz nasuwa się pytanie: Po co ? I skąd pomysł z 1 odcinkiem i powrotem Ciela.


Naprawdę dziwne to wszystko... Jeśli się czegoś domyslacie to piszcie ;*

SebastianMichaelisAvatar.jpg
Mimo wszystko cieszę się, że wciąż jest Sebastian ..
Plik ściągnięto 187 raz(y) 6,2 KB

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Blablabla
Gość
PostWysłany: 27-07-2010, 10:59   

Dla mnie Sebastian po prostu wymazał Cielowi pamięć. Widać przecież, że gdy Ciel mówi o Madame Red, zwraca się tak, jakby żyła, a Sebastian uśmiecha się jedynie i stwierdza że nie będzie ona problemem. Nie będzie, bo nie żyje. Spotkanie Grella też wskazuje, że Ciel ma poważne luki w pamięci. Wystarczy spojrzeć, gdy Ciel pyta Sebastiana czy zna tego dziwaka - mina Grella przez moment wskazuje że jest zaskoczony tym, że chłopiec go nie pamięta. Przynajmniej ja tak to widzę. Co do królowej: zasada ta sama. Prawdziwa nie żyje, fakt. Czy Ciel jest aż tak głupi? Wątpię. Skłaniałbym się raczej dalej ku: zły Sebastian pomieszał mu potężnie w głowie.

Nie wiem jeszcze jak do końca wytłumaczyć wiele rzeczy, ale naprawdę wątpię żeby odcinek trzeci był poświęcony przeszłości Ciela. A powrót naszego paniczyka w pierwszym odcinku to nic innego, jak zgrabne przedłużenie serii.. Najwyraźniej Sebastian prowadzi jakąś własną grę. Pamiętacie, jak Ciel prosił by Sebastian pożarł jego duszę i uczynił proces jak najboleśniejszym? Możliwe że Sebastian spełnił jego prośbę na swój sposób - bawi się z jego wspomnieniami, wymazując to i owo, i wcale niewykluczone że pozwoli mu odkrywać wszystko na nowo. A co za tym idzie, cierpieć. Mniej lub bardziej.
Powrót do góry
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2010, 12:45   

Ja tam z początku podejrzewałam, że po prostu pokazują przeszłość, ale tu znowu wszystko namieszał mi Grell. Sebek go zna, on zna Sebka, a Ciel uważa go za dziwadło którego nigdy nie widział na oczy.
I jak już mówiłam pewnej osobie na gg, dla mnie istnieje też szansa, choć nikła, że coś poszło nie tak z zabieraniem mu duszy, w efekcie czego, stracił pamięć.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2010, 21:43   

Też tak myślę. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni w jutrzejszym 4 odcinku.

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Dżul Płeć:Kobieta
Człowiek Autodemolka


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2010, 14:53   

A ja nie moge obejrzec 4 odcinka! (ze zlozonych powodow, dla ktorych ogolnie do 20 sierpnia jestem odcieta od anime) Ale po 3 odcinkach mialam wrazenie Higurashi, tylko w wydaniu Kuroshitsuji- jakis reset swiata, bo zyja te osoby, ktorych smierc byla sugerowana w pierwszej serii,a Ciel ma tylko przeblyski (przeciez Grell mu sie skojarzyl ze smiercia Madame Red). Oj, tworcy beda musieli sie postarac, zeby mnie zadowolic wyjasnieniem (poza takim, ze fanki tego oczekuja). Co do duszy, to moja teoria, jak na razie, jest taka, ze dusza Ciela byla jakos powiazana z pierscieniem... A w ogole, po co ja sie nad tym zastanawiam i poszukuje logiki?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5184977
Melissana Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2010, 16:12   

Polecam zobaczyć odcinkek piąty - wyjaśnia się pokrótce co się wydarzyło. Ale przypuszczam, że to jeszcze nie wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group