FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Kuroshitsuji
Wersja do druku
zirca
Gość
PostWysłany: 23-04-2010, 23:09   

Dziękuję za odpowiedzi :) I dobrze, postaram się wstawiać polskie znaki :) I duże litery :)
Przejdź na dół
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2010, 09:51   

Tren napisał/a:
Tak jak powiedziała Mirror, w mandze Ciel ma się dobrze i żadnej próby zabrania mu duszy nie było. A w najnowszych rozdziałach to bardziej należy się martwić o Sebastiana, niż jego panicza...

Raczej o panicza, bo on z tego wszystkiego ma poważne szanse paść z głodu...

_________________
Kiedy rozum śpi, mnożą się kurczaki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2010, 11:23   

Beryl napisał/a:
Raczej o panicza, bo on z tego wszystkiego ma poważne szanse paść z głodu...


I nauczyć się wiązać sznurówki.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2010, 11:45   

Mirror napisał/a:
I nauczyć się wiązać sznurówki.

Ee, no to chyba nie jest źle...
Rzuciłam się na mangę (a jednak, ha) i moje wrażenia ujmę tak: kocham ją za to, że nie ma Angeli. I chyba Toboso ozłocę, bo książę Soma jest... jest... KWIIIIIIIIIK! Cudny jak dziewczyna. A "MEEE~NAAAAA~" było Bardziej.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Shion Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2010, 20:08   

Nie wiem, czy ta informacja już została umieszczona, nie mam siły przeglądać tematu. Jeśli tak - przepraszam...

Spójrzcie, co zrobią z naszym Kuro kochanym...
http://bleachasylum.com/threads/14232-Kuroshitsuji-Season-2-Anime-Info

I trailer: http://www.youtube.com/watch?v=z2BoVFt0xDM

Aż płakać się chce...

Co to, do jasnej ciasnej, ma być! Zamiast Ciela jakiś Alois, Sebastiana - Claude! Gdzie są te srebrne, mordercze widelce, przyprawiające wrogów o białą gorączkę? Ciel nigdy nie spojrzałby prosto w oczy z uśmiechem na Sebastiana... Co to za blond szczerząca się ciota i facet z włosami ulizanymi tak, że jajko można by spokojnie ugotować?! Tragedia, tragedia...

_________________
Enough of the hell
Enough of the pain
I won't let him touch you
I love you
Needless to say
I'll stand in your way
I will defend you
And I...
~ The Rasmus, Shot


Ostatnio zmieniony przez Shion dnia 03-05-2010, 20:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2010, 20:15   

Shion, był podawany ten trailer : )

Edit;
Mi to bez różnicy : ) Ale łączę się z Tobą w bólu.

_________________


Ostatnio zmieniony przez 0rdi dnia 03-05-2010, 20:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shion Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2010, 20:20   

W takim razie - przepraszam za dublowanie.

Wiadomo - najbardziej ucierpią fanki tej pary. Swoją drogą, Marylin, Undertaker, Grell... ;___;"

_________________
Enough of the hell
Enough of the pain
I won't let him touch you
I love you
Needless to say
I'll stand in your way
I will defend you
And I...
~ The Rasmus, Shot
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boytoy Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2010, 09:38   

Shion napisał/a:


Wiadomo - najbardziej ucierpią fanki tej pary. Swoją drogą, Marylin, Undertaker, Grell... ;___;"


najbardziej żal mi, że nie zobacze Grella i Underkakera. Ale z tego nowego panicza to troche taka panienka jest, ale przynjmniej ma to czego brakowało Cielowi Uśmiech, a nowy lokaj to jest krzyżówka Sebastiana i Willa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HRG Płeć:Kobieta
Hikaru


Dołączyła: 11 Maj 2010
Skąd: Świętochłowice
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2010, 19:13   

Sebastian wygląda tragicznie, ale może nie być tak źle, premiera zapowiedziana jest na lipiec, więc pozostaje nam poczekać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
13361517
Akari-chan
Gość
PostWysłany: 20-05-2010, 16:06   

Fajnie że będzie druga seria, ale... skandal! Brak Sebastiana! Ten nowy lokaj, ma fryzurę jakby mu się ciąglę włosy elektyrowały. I jak popieram już wcześniej napisane dość często słowa że wygląda jak krzyżówka Sebastiana z Wilem, dość marne połączenie. [jak dla mnie i po tym co widziałam w zapowiedzi, może w czasie oglądania okaże się inaczej, jednak i tak będę woleć stare Kuroshitsuji] A ten nowy panicz, no fajnie że będzie się uśmiechał [tego brakowało Cielu, ale i tak fajniutki był]ale jakoś tak wygląda jak mieszanka Ciela z Ozem [z Pandora Hearts] oraz jakąś dziewczyną. Będę tęsknić za opanowanym Cielem z kamiennym wyrazem twarzy, za Sebastianem z jego uśmiechem oraz "yes, my lord". Będzie mi też smutno po Grellu i Underkakeru, jak i reszty służących Ciela. Fajni byli xD.
Powrót do góry
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2010, 20:28   

Żeby czekanie na 2 serię Wam sie nie dłużyło, popatrzcie sobie na ,,taniec" Aloisa:
http://www.kuroshitsuji.tv/special/spot03.html - OOLE! (-_-)'

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Cze 2010
Skąd: Krk
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2010, 06:49   

zwątpiłam -_____- mam cichą nadzieję, że druga część czymś zaskoczy, coś będzie kompletnie nieprzewidywalne i śmieszne w tym pozytywnym znaczeniu, bo jak na razie to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to będzie klapa.. od sedesu ;> nie jestem wielką fanką pary głównych smutasów, ale ta fikająca blond istota bardziej mi pasuje do jakiejś harem story.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2010, 16:59   

Kuroshitsuji 2, odc. 1

Jakie to było radośnie głupie... Tylko dlaczego żenująco nieśmieszne?... Ni to dhramat, ni to horror, ni to komedia, takie nie-wiadomo-co.

Nowego panicza i lokaja można opisać następującymi przymiotnikami:

Alois - mały, rozwydrzony, irytujący przez wielkie I, emowaty psychol.
Claude - sztywny, nudny i bez krzty charyzmy (najdurniejsza scena z jego udziałem: stepowanie po poręczy schodów - Pan Sztywniak chciał chyba pokazać swoją demoniczną zręczność i fajność, a ja się trochę zerrorowałam).

Co do Tajemniczego Podróżnika, jak tylko usłyszałam jego głos, od razu nabrałam podejrzeń, kto to może być :3

Spoiler: pokaż / ukryj
Okej, jak zobaczyłam Ciela w walizeczce, złapałam kolejnego errora, a pomysł z jego wskrzeszeniem jest cokolwiek dziwny, ale mnie pasuje taki obrót wydarzeń - gdyby to miała być seria tylko o psycho-blondasie i sztywniaku-okularniku, mogłabym nie wytrzymać nerwowo i psychicznie do końca. Ciekawa jestem tylko, jak dużą rolę będą odgrywać Ciel i Sebastian. Cóż, zapowiedź następnego odcinka jest dosyć optymistyczna - zero Claude'a i Aloisa.

Ogólnie ten odcinek miał być chyba mhoczny, ale coś nie wyszło. Za to w zasypywaniu WTFami i errorami seria jest iście mistrzowska - szkoda tylko, że w sensie negatywnym.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amuto Płeć:Kobieta
Pani Scutcliffe


Dołączyła: 06 Lip 2010
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2010, 10:29   

Zaskoczy zaskoczy ^^. Ci którzy golądali 1 i 2 odc Kuroshitsuji 2 pewnie wiedzą o czym mówię. Ale nie bede tu spoilerować sami oglądnijcie.

_________________
"Dotknij miłość, zatrzymaj wiatr, ukołysz niebo, pocałuj gwiazdę, obejmij mrok, przywitaj się ze słońcem, zatańcz z księżycem, zabij nienawiść, wybacz wojnę zazdrości i dopiero wtedy mów o wolności."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
13928656
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2010, 18:43   

Co za bezsens...do 2 odcinka już dali nowy opening (chociaż z ta samą muzyką, ale filmik jest inny). Musze przyznać, że jeszcze lepszy od pierwszego .:)Tylko nierozumiem, dlaczego go tak szybko zmienili. Dopiero drugi odcinek i już inny opening? 0_0

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group