FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Kuroshitsuji
Wersja do druku
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2010, 18:41   

Melissana, piąty ? Dopiero co wyszedł czwarty. Na jakiej stronie oglądasz odcinki ?

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 31-07-2010, 18:48   

Pytania o pirackie strony są na forum zabronione.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melissana Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2010, 20:32   

Po angielsku oglądam, 5 wyszedł wczoraj bodajże. Na polskie nie chce mi się czekać:) Polecam zobaczyć, nie chcę spoilerować ale dość fazowy był.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2010, 12:24   

Mam pytanie co do 4. odcinka. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć co się stało z

Spoiler: pokaż / ukryj
Cielem na koniec odcinka? Został spakowany do walizki, czy co?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2010, 10:55   

0rdi, tak szczerze to nie zwróciłam na to uwagi, ale obejżałam jeszcze raz ten odcinek żeby to sprawdzić i .. nie mam pojecia co się stało z Cielem. Wprawdzie Sebastian niósł wtedy sporą walizkę, chyba nawet tą samą, w której w 1 odcinku był Phantomhive ... ale nie wiem ..

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2010, 20:33   

Otóż jakiś czas temu pisałam...

Cytat:
coś poszło nie tak z zabieraniem mu duszy, w efekcie czego, stracił pamięć.



Spoiler: pokaż / ukryj
...i miałam rację.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2010, 21:30   

No miałaś miałaś ; ) Powinnaś pisać scenariusze ; )

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Melissana Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2010, 20:35   

Po 7 odcinku mam mieszane uczucia co do tej drugiej serii. Sama nie wiem czy mam się z tego już śmiać czy wściekać czy nie wiem co. Momentami to wręcz niesmaczne było, np.

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak cloude wyciągał tej służącej miecz z gardła, kurde już nie mieli gdzie tego schować? Jeszcze śmieszniej wygląda zapowiedź następnego odcinka, jakiś gwałt się tam kroi albo tylko tak to głupio wygląda. Na dociepkę do odcinka wpakowano jeszcze tego głupiego blond-hrabiego. W drugiej połowie na szczęscie odcinek był nieco lepszy, pojedynek Ciela z Aloisem może być

Cóż, na razie nie odstrasza mnie to tak bardzo, ale chciałabym żeby konwencja tej drugiej serii zmieniła się na bardziej mroczniejszą i klimatem trzymała się pierwszej. Żarty i śmieszne scenki są dobre, ale niechże będą miały jakiś poziom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-08-2010, 12:42   

Odcinek 7

To już nie jest śmieszne. Serio. Temu anime udało się osiągnąć poziom, który wywołał u mnie taką reakcję, jaką udało się wywołać do tej pory tylko i wyłącznie szorującej tyłkiem po dnie od drugiej strony mandze Kindan no Koi de Ikou. Chrzanię to wszystko, idę się upić :|

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2010, 13:00   

Taa, muszę chyba sprostować moją wcześniejszą wypowiedź bo już nie jestem taka pewna czy wytrwam do końca. To jest coraz bardziej naciągane i niesmaczne, zatraca resztki jakiegokolwiek klimatu. Nie jest ani mrocznie, ani zabawnie i jeszcze ci bohaterowie pojawiający się tak ni z gruchy ni z pietruchy ;/
Co do zapowiedzi to już się boje czyżby cały odcinek miał być poświęcony Aloisowi i jego traumie grrr...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melissana Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2010, 14:44   

Heh, cieszę się że nie tylko ja miałam takie odczucia po 7 odcinku. Chciałabym, żeby ta tendencja głupoty w kuroszku nie miała charakteru wzrostowego, bo na razie tak to wygląda. Michiyo, mam nadzieje że twoje przewidywania się nie sprawdzą, bo chyba nie dooglądam tego do końca:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Olcia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Cze 2010
Skąd: Krk
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2010, 18:42   

ktoś to jeszcze śledzi ?:P
7-10 strawiłam ale z duuużym niesmakiem. i pomyśleć, że na serio mnóstwo osób wyczekiwało drugiego sezonu i się zawiodło.
scena z 10 epka kiedy
Spoiler: pokaż / ukryj
Hannah otwiera swoją paszczę a tam oko ch;up chlup mruga... wprawia li i jedynie w zniesmaczenie. najpierw gdzieś tam w głębi Hannah trzymała upchnięty miecz.. teraz to oko.. czy jej wnętrzności są jakimś innym wymiarem, piekłem ? wtf? ;3
... 11 epka już mi się nie chce oglądać jak wyjdzie.. generalnie Kurosz osiągnął dno ;] nie śmieszy, nie straszy, nie trzyma w napięciu. sniff sniff so sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2010, 18:50   

Olcia, ja z czystej ciekawości śledzę Kuroshitsuji 2 [ podświadomie pewnie tylko dla Sebastiana ] i odnoszę te same wrażenia co ty ^^

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Melissana Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2010, 20:30   

Heh, ja też tak oglądam już raczej z ciekawości i nie liczę na jakąś szczególną poprawę. Mam wrażenie że fabuła lata sobie jak chce i nikt tego nie kontroluje:
Ep 11

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie wiem, po jakie licho sebek i cloude gonili po tym ogrodzie-labiryncie, są demonami więc se to mogli przeskoczyć. Mniejsza, wogóle po co były te pytania, wyszedł z tego taki pseudo-teleturniej. Na koniec okazało się, że obu lokajów wyrolowała Hannah. A tam, wszystko mi już jedno co oni tam porobią dalej.

MAL twierdzi, że będzie 12 odcinków, jak tak to całe szczęście, bo już szkoda tej serii dalej tak sczerniać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Valerain Płeć:Kobieta
Arbiter Elegantiarum


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2010, 22:34   

Ech, mnie też ta seria zawiodła. Zapowiadało się całkiem fazowo a tu suprise.


Spoiler: pokaż / ukryj
Sama nie rozumiem po jaką cholerę ganiali po tym glupim labiryncie, ale cóz. To chyba byl jedyny pomysl na jaki wpadli aby zadac im kilka pytań, na które my i tak znalismy odpowiedź. Swoją drogą, szkoda bo polubilam te malą blond... chłopca, a oni mi go bezczelnie 'usmiercili' a teraz jeszcze Hannah...

_________________
"Hey, Gilbert, can you hear the poem of wind and trees"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7148222
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group