FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Kuroshitsuji
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2010, 00:56   

Kuroszek II The End (hurra! hurra!)

Cusz, zakończnie adekwatne do całości. Jednym słowem: dno i wodorosty.

Seria może spokojnie ubiegać się o statuetkę w kategorii "Najgłupsze/najżałośniejsze anime 2010 roku" i służyć jako poradnik dla innych twórców anime pt. "Jak sprofanować dobry tytuł?" oraz "Jak wyrolować fanów popularnego i lubianego tytułu?".
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dżul Płeć:Kobieta
Człowiek Autodemolka


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2010, 02:16   

Taaa, a czytałam piski fanek
Spoiler: pokaż / ukryj
"Oh, now they are together forever, how sweet... *.*"

Moja myśl była w tym momencie jedna:
Spoiler: pokaż / ukryj
sweet my ass !


Kuroshitsuji 2, czyli czym się kończy całkowite zaprzedanie fankom.

Już dawno któreś anime nie sprawiło mi tyle radości zakończeniem. A raczej samym faktem, że to już koniec i nie muszę się dalej męczyć.
Teraz tylko czekać na wieści o trzeciej serii, która będzie opowiadać o wesołych przygodach Ciela
Spoiler: pokaż / ukryj
jako demona
. Tyle że wtedy ja podziękuję na samym początku i nie będę tak głupia, żeby rozpocząć oglądanie.

U mnie ta seria dostaje statuetkę w kategorii "Najbardziej bezsensowny fanserwis". I gratisowe brawa dla twórców za kreatywność... wiedzieliście wcześniej,
Spoiler: pokaż / ukryj
że w gardle służącej może znajdować się miecz demonów i żyjące oko trupa ?


Urufu, uwierz mi, że większość fanek wcale nie czuje się wyrolowana...


Ostatnio zmieniony przez Dżul dnia 18-09-2010, 20:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5184977
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-09-2010, 08:56   

Dżul napisał/a:
Urufu, uwierz mi, że większość fanek wcale nie czuje się wyrolowana...
Dokładnie tak. I właśnie przez takie opinie zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno ze mną wszystko w porządku, bo mi się jednak nie podobało. A w rezultacie w recenzji nie jadę po anime tak grubym walcem, jak na początku zamierzałam (ale za to wyżyłam się na screenach, połowa z nich jest durna, dohoho).

Cóż, pointa serii była... rozbrajająca:

Spoiler: pokaż / ukryj
No to teraz, Sebuś, masz przeeeee...rąbane do końca życia. Czyli po wieczność. Good luck, my boy.

A Ciel z krwistoczerwonymi oczkami - kwik kwik, cóż za widok, tak się zachwiałam ze śmiechu, że prawie padłam na plecy, dobrze, że i tak siedzę praktycznie na podłodze xD


----------------------------------------

Btw - dodatek do drugiego woluminu DVD Kuroszka II, Ciel in Wonderland, huh? Wanna see. Ciel w kiecce. A myślałam, że nie da się gorzej od Kuroszkowego Hamleta.
Co może być gorszego od idioty w lesie?
Ten z was, który krzyknął, że nic, racji nie miał. Jest coś, co jest gorsze od idioty w lesie.
Tym czymś jest idiotka w lesie.

Hell yeah.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Valerain Płeć:Kobieta
Arbiter Elegantiarum


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2010, 15:01   

Porażka, dno i masakra, to chyba jedne z lepszych epitetów jakie znalazłam... reszta była niecenzuralna.

Myślałam, że bardziej spartaczyć juz nie dadzą rady a tu przyszedł czas na ostatni epizod i suprise. Ale chyba bardziej niz to załamał mnie fakt, iż mojej szanownej siostrze to zakończenie przypadło do gustu.

Spoiler: pokaż / ukryj
Biedny Sebastian, nie zasłużył na to aby spędzić resztę wieczności z Cielem, mimo całej mojej sympatii dla obu. Tak na dobrą sprawę to chyba bardziej mi by pasowało jakby go zabił przed przemianą


A teraz szykuje się nam piękna, słodka i urocza seria o
Spoiler: pokaż / ukryj
życiu wiecznym Ciela i Sebastiana


Tak na dobra sorawe to jedyny fragment ostatniego odcinka jaki mi się podobał to
Spoiler: pokaż / ukryj
prezenty jakie wysłał wszystkim ciel "Im memory of ciel Phantomhive

_________________
"Hey, Gilbert, can you hear the poem of wind and trees"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7148222
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2010, 19:08   

Dżul napisał/a:
Urufu, uwierz mi, że większość fanek wcale nie czuje się wyrolowana...


Pokusiłabym się wręcz o stwierdzenie, że zdecydowana większość nie wie o co chodzi, jednakże to nie umniejsza w żaden sposób ich zachwytu. Zakładając, że twórcy świadomie zrobili to, co zrobili, można uznać, że osiągnęli sukces – stworzyli sequel o pseudo fabule, który koniec końców był oglądany bez względu na brak sensu a ze względu na samo wystąpienie w nim postaci z pierwszej serii. Hmm bo z drugiej strony... Nie. Nie ma drugiej strony. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzyłby, że to „arcydzieło” rzeczywiście jest dobre.

Ogólnie wyszedł koszmarek. Myślę, że najgorzej kiedy seria zaczyna zamieniać się we własną parodię, tyle, że na poważnie. Było iście groteskowo. Cudacznie. Bezsensowne teksty wypowiadane z powagą godną karawaniarzy. Kwestie pasujące zazwyczaj do sytuacji, klimatu, jak kwiatek do kożucha. Głębia emocjonalna postaci, która oscyluje na granicy zaburzeń psychicznych i przyprawia co róż albo o zniesmaczenie albo odrazę albo przerażenie albo o mdłości. Niesamowita cielowatość Sebastiana. Po prostu nie mam pojęcia co on ma z tego, że jest demonem.Ponadto cały szereg idiotycznych akcji, bez najmniejszego sensu. Chociażby taki
Spoiler: pokaż / ukryj
labirynt i pytania rodem z teleturnieju albo i nie – nie mam pojęcia do czego dopasować : ,,Pytanie: Powtarzaj: jesu joła hajnes 3 razy.”


Zakończenie... Wiedziałam, że coś się święci.


Spoiler: pokaż / ukryj
Gdy zobaczyłam oczy Ciela to ,, chyba nie... - pomyślałam, a jednak" i zaczęłam się śmiać. Zakończenie rodem z horroru, w którym główny bohater na końcu okazuje się zarażony/przemieniony/ugryziony i zamienia się w tego złego. No a Sebastian ma przechlapane. No i poszli razem w wieczność. Bon voyage!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dżul Płeć:Kobieta
Człowiek Autodemolka


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2010, 21:01   

http://kazeno-yume.deviantart.com/art/His-butler-forever-179659071?q=boost%3Apopular+max_age%3A8h+kuroshitsuji&qo=16

czyli jak fanki postrzegają zakończenie, a także czemu mój ekran został opluty herbatą... XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5184977
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-09-2010, 21:07   

...IT BUUUURNNNSSSSSSSS!!!!!!
Unsee unsee unseeeeeeee!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2010, 19:06   

Easnadh napisał/a:
Btw - dodatek do drugiego woluminu DVD Kuroszka II, Ciel in Wonderland, huh? Wanna see. Ciel w kiecce. A myślałam, że nie da się gorzej od Kuroszkowego Hamleta.

Już tańcował w pierwszej serii. Za takie kuro jak mieliśmy w 2. serii, to ja serdecznie dziękuję. Oby nie było 3.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-09-2010, 19:40   

KWIIIIIIIIIK!!! xDDDD

EPICKIE podsumowanie odcinków i w ogóle "Kuroshitsuji II" (AMVka od Kuromai, same arty można znaleźć tutaj).

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2010, 16:45   

Easnadh napisał/a:
same arty można znaleźć tutaj).

Dla osób gubiących się w pixivie (czyli np. mnie) posyłam [link].

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Olcia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Cze 2010
Skąd: Krk
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2010, 17:25   

druga seria była żałosna, ale za to jakie wzbudzała i nadal generuje emocje... hoho. sama byłam fanką przy pierwszym sezonie,gorącą, wielbiącą wszystkich za wszystko ~~ a teraz o.O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2010, 13:59   

Mam coś na odtrutkę po absurdalnie idiotycznej 2 serii :

Michael Jackson odrodził się i teraz nazywa się Sebastian Michaels:

http://www.youtube.com/watch?v=1rFaH1qLQLI

A tutaj dłuższa wersja, wraz z tańczącym Cielem i Shinigami :(przejdźcie od razu do 2:03)

http://www.youtube.com/watch?v=40zkcI_JHDE

Te dwa filmiki pochodzą z 2 oficjalnego musicalu, który polecam wszystkin fankom. :)
Jest się z czego pośmiać.

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fergard Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2011, 13:35   

Serię poleciła mi znajoma yaoistka. Podszedłem do tytułu sceptycznie, oczekując zapewne niewiadomo jakich koszmarów dla moich typowo yurilubnych ślepi.
Ale, cholera, podobało mi się!

Owszem, materiał yaoi był widoczny, i to nie raz, nie dwa(SebastianxCiel wygląda jak oficjalny pairing, brr), ale nie zasłaniał całkiem dobrej reszty. Kreska dojrzała, udźwiękowanie dobre, Ciel, wyraziści bohaterowie...

Oj, o bohaterach można by długo mówić. Moimi faworytami są Ciel i Greil, pierwszy za całkoształt cynicznego paniczyka, drugi za
Spoiler: pokaż / ukryj
swoją radosną metroseksualność połączoną z uroczym wariactwem, piłą mechaniczną i ząbkami. No i jak na Shinigami, jest strasznie zabawny, w przeciwieństwie do ciągle poważnego Williama T. Spearsa.


Sebastian był fajny, ale jako że nie jestem zwolennikiem OverPowerów, preferowałem resztę służby. Undertaker za fajny klimacik, jaki roztaczał także zasługuje na wzmiankę. Antagoniści,
Spoiler: pokaż / ukryj
a może raczej antagonista/stka
, za bycie tak daleko posuniętymi w swoim szaleństwie
Spoiler: pokaż / ukryj
czyszczenia świata z ludzi
... Och, uwielbiam psycholi w anime.

Powiem tak, podobało mi się. Było śmiesznie, czasem poważnie, czasem dziwnie, ale nie było źle. Mam też takie zapytanie, czy warto obejrzeć drugą serię? Z tego, co tu przeczytałem, zdania są mocno podzielone.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
19874245
Ciel ForEver :333
Gość
PostWysłany: 22-03-2011, 23:46   

Nie wiem o co wam chodzi O.o Kuroshitsuji jest zajebiaszcze :3
Nie chce sie czepiać ;p/
Poprostu nie wiem co wam sie tu nie podoba. Jeśli chodzi o Ciel w Krainie czarów... To mnie to nie zachwyca,Ale można sie pośmiać XD
Lecz odchodząc od Tematu ''Ciel w krainie czarów'' jeśli chodzi o Bohaterów to najbardziej zachwyciła mnie boska trójca jak ja to nazywam czyli Grell , Ciel i Sebastian :D . A poza nimi lubie służbę Finniego i Meirin ale Barda nie uwielbiam ;p.
Ciel'a lubię za powagę *gwałt* XD Ale ma swoje przebłyski,czasami sie uśmiecha. Rozwalił mnie Moment gdy Wicehrabia Druitt spuszczał ręke na dziewczęcy tyłek Ciela XDD

Oglądałam przeróbke kuroshitsuji.kawałka kuroshitsuji XD były tam sceny i dobrane zajebiaszcze piosenki hah xD . Polecam do Obejżenia Kuroshitsuji MIX II
HAH. xd
A co do openingów. bardzo mi sie podobały :33 Właśnie słucham Monochrome no kiss :3
Endingi mnie powaliły z zachwytu :3 chibi.. I'm alive. Uwielbiam Kuroshitsuji. 2 edycja jest fajna,lecz wolałam pierwszą. Jeżeli chodzi o ten zanik to wymazano Cielowi pamięc -.-
No. Sie rozpisałam XD
Kreska również bardzo ładna.
Pzdr.
Powrót do góry
Ciel ForEver :333
Gość
PostWysłany: 24-03-2011, 17:52   

Urufu napisał/a:
Wygląd to jedno, ale co zwróciło moją uwagę - scena w której lokaj królowej odpędził Puru swoim spojrzeniem. Piesek pokornie podkulił ogon i uciekł, a przecież Puru był (jest?) psem Angeli.


O.o Jaki Puru o.o ? To jest Pluto ! !
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group