FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Następny
  Durarara!! [spoilery]
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2010, 20:20   

Vodh napisał/a:
- Shizuo. Jeżeli ktoś jeszcze raz powie, że on jest jak Ladd albo Graham, to pójdę do łazienki walić głową w umywalkę. On jest naprawdę sympatycznym gościem kiedy wiesz, jak go nie zdenerwować. I tyle. Zresztą powinniśmy wszyscy powoli kończyć z porównywaniem tych dwóch tytułów.

Eeee tam, jak dla mnie Ladd też był sympatyczny. Ale fakt, większość złych cech charakteru w Drrr! reprezentuje Izaya. Shizuo do Ladda podobny jest tylko kiedy się złości (a on się tak pięknie złości ^___^). Graham nie ma dobrego zamiennika. Kida co prawda również prawi farmazony, ale jest w tym znacznie mniej kreatywny od pana z kluczem (no i pełni jakby inną rolę).

Crofesima napisał/a:
Na to pytanie też już sobie zdążyłam odpowiedzieć - z tego co wiem, to same novelki są bardzo w Japonii popularne (stąd w ogóle wziął się pomysł na anime, logiczne). Natomiast seria TV leciała jedynie na satelicie, dlatego niewiele osób ją oglądało!

Nie wiem... dla mnie to nie usprawiedliwia niskiego zainteresowania międzynarodowego. Anime nie było nawet regularnie subowane.

Crofesima napisał/a:
Heh, już znalazłam odpowiedź - anime dojdzie mniej więcej do końca trzeciego tomu (na, póki co, siedem). Niewykluczone, że będzie więc druga seria. A podejrzewam, że sprzedaż DVD będzie wysoka. W końcu niedługo uzbieram pierwszy tysiąc fanartów...

Ja bym tam wolał S2 Baccano!. Chciałbym zobaczyć jak Ladd próbuje wypełnić swoją obietnicę (z pomocą Firo) i poluje w Alcatraz na Laforeta. No i pan Tick ze swoimi nożyczkami też ma szersze wejścia w "Slash". Aczkolwiek kolejnemu Drrr! też bym nie odmówił.

Co do Selty cd.
Moim zdaniem w odcinku czwartym próbowano zniszczyć jej wizerunek postaci enigmatycznej i legendarnej. Przedstawiono ją jako zwykłą osobę z dość niezwykłymi problemami. Moim zdaniem to działa.

---edit---
ep5 raw
Ludzie którzy wieszczyli odcinek szkolno-romansowy pomylili się o prawie całe 180 stopni. Nudzić się nie będziemy. Czekam na napisy.

Kolejny ep o gangu geeków. Weeeee~!!!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-02-2010, 01:29   

Odcinek 5 dobry był.

Najbardziej rozbroiła mnie początkowa scena z Celty:

Spoiler: pokaż / ukryj
Czyż ona nie jest urocza?
"Co jeśli to kosmita?"


Intryga się zagęszcza, blond młodzian oczywiście skrywa jakąś tajemnicę, a nawet 2 - zapewne jakoś powiązane:

Spoiler: pokaż / ukryj
Primo "nie będę już miał nic wspólnego z mroczną stroną tego miasta", plus była dziewczyna, z którą może w końcu będzie się w stanie znowu zobaczyć (i co tam robił Izaya?).
Przy okazji wyszło szydło z worka i okazało się, że do czasu przybycia Mikado mimo powierzchownej żywiołowości, do śmiechu było mu daleko.


Swoją drogą, ciekawe czy wątek nowej "dziwnej" postaci zostanie rozwinięty, w sumie

Spoiler: pokaż / ukryj
Panienka na końcu na łóżku to chyba ona, prawda? Patrząc na mieszkanie, matki w nim nie ma, więc zgadzałoby się to z floodem na chacie.


Edit:
Bym zapomniał, jeszcze o "wątku szkolnym":

Spoiler: pokaż / ukryj
Trójkąt jest cudowny, taki... Naturalny. Kida i Mikado rywalizują, nie przestając jednak być dobrymi kumplami. Miło w końcu zobaczyć coś tego typu nieprzyprawione toną dramatyzmu i angstu.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-02-2010, 13:40   

Mmmmmmmmrrrrrrrrrrrrrrrryyy.

Wreszcie ciekawa seria... a w obsadzie lol po lolu. Anri = Suou (z Pinkier than PINK)... haha. Co do zapowiedzi piątki, czy mnie oczy mylą, czy Kida zrobił Anri "talk to the hand!" XD

I och, ten rosyjski Simona... kwiczałem radośnie.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-02-2010, 15:05   

OFFTOP OFFTOP OFFTOP. Przepraszam, ale ja naprawdę kocham Baccano.

vries napisał/a:
Nie wiem... dla mnie to nie usprawiedliwia niskiego zainteresowania międzynarodowego. Anime nie było nawet regularnie subowane.

-Wtedy- nie było popularne właśnie przez brak subów. A subów nie było, bo rzeczywiście wówczas był wysyp dobrych/dobrze zapowiadających się serii, poza tym niewiele osób znało materiał źródłowy, więc nikt nie wiedział czego można się spodziewać; być może subowanie takiego anime było pewnym wyzwaniem?; a może dostęp do RAWów był utrudniony? Niestety często bywa tak, że tym najlepszym seriom się obrywa, na tłumaczenia Dennou Coil też czekałam dosyć długo. Ponadto z tego co pamiętam, to ja osobiście byłam bardzo podekscytowana jak dowiedziałam się, że będzie anime o gangsterach.
Zresztą, co to za różnica. -Teraz- Baccano! jest naprawdę całkiem popularne i bardzo często widnieje na listach polecanych tytułów. Sam przyjrzyj się stronie, do której powyżej zalinkowałam - Baccano uplasowało się na trzeciej pozycji wśród anime z 2007ego roku, a dokładniejsze statystyki też są zadowalające.

Cytat:
Baccano!
Score: 8.731 (scored by 16697 users)
Ranked: #232
Popularity: #75
Members: 31,734
Favorites: 2,125


Przyrównaj sobie do niby tak wielkiego i popularnego tytułu jak Gundam 00, który też zaczął lecieć w 2007 roku (tylko że na jesień).
Cytat:
Gundam 00
Score: 8.381 (scored by 16900 users)
Ranked: #1162
Popularity: #109
Members: 26,644
Favorites: 1,203


Chociaż zainteresowanie międzynarodowe też żadnego wpływu na decyzję o drugim sezonie nie ma. Ostatnio czytałam jakąś dyskusję na ten temat, z której dowiedziałam się, że aby w ogóle rozpatrywany był drugi sezon, to sprzedaż musi wynosić średnio 10 000 kopii na jedno DVD. Załóżmy, że producenci by zaryzykowali i licząc na to, że obecna popularność DRRR!! im pomoże obniżyliby próg do 7 000. Niewiele by to jednak zmieniło, bowiem ponoć Baccano!! ma sprzedaż.... ok. 3 000.
I tak, też bym szczerze powiedziawszy wolała Baccano! 2, zwłaszcza coś z Ricardo Russo i Christopherem. I resztą homunculusów. Mru.

KONIEC OFFTOPA, PRZEPRASZAM JESZCZE RAZ.
----------------------------


A wracając do tematu...
Durarara!!, odcinek 5
...... ŁOMATKO. Aż nie wiem od czego zacząć! Odcinek był absolutnie jedwabisty. I idę wykuć pomnik dla reżysera, on rzeczywiście miesza wydarzenia z trzech novel i to w PIĘKNYM stylu. To mijanie się różnych postaci na ulicy... nawiązywanie do wydarzeń z poprzednich odcinków plus zaczęcie samego tego epizodu od końca...
Ruszyli z kopyta i zabawa się zaczęła. Będę musiała jeszcze raz tą piątkę zobaczyć, stanowczo. Parę luźnych uwag plątających mi się po głowie:
- oj Kida kryje wiele tajemnic. I pojawiła się dziewczyna ze szpitala, Saki~! Czekałam na nią. Dlaczego? Bo design tej postaci jest po prostu prześliczny.
- Mikado pokazał, że ma jaja. Jak ja tą postać lubię, serio.
- i ten "spoiler" o Dotachinie w preview...

A na koniec jeszcze: Animacja. Była. Cudowna.

Jak zbiorę myśli, obejrzę odcinek jeszcze raz, znów zbiorę myśli i zobaczę reakcje reszty użytkowników to napiszę pewnie następnego posta.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2010, 17:51   

Selty boi się kosmitów! Nawet Shinrę zatkało. Cóż, trzeba przyznać, że jest urocza.

Shizuo + pies = fun!

Odcinek skupia się na Kidzie. I dobrze, bo widzimy go w trochę innym świetle. Zdecydowanie Kida zarobił u mnie sporego plusa za różne przemyślenia wewnętrzne.
Mikado i Anri sa dość zwyczajni. Nie mam do nich wielkich zastrzeżeń. W sumie trójkąt miłosny jest świetny.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-02-2010, 19:13   

Kolejny świetny odcinek.

Celty jest słodka :D Zaczynam rozumieć, dlaczego Shinra zakochał się w niej mimo tego, że jest... no, wybrakowana lekko. Zresztą już w poprzednim odcinku (którego akurat nie komentowałem) była świetna. Swoją drogą to wyczyn - stworzyć bohaterkę, która ma w sobie tyle uroku, ale nie jest przy tym żadną moe kretynką, słodkim półmózgiem, robotem do gotowania i zmywania garów (w sensie metaforycznym lub dosłownym) - słowem, nie ma nic wspólnego z kretyńskimi wymysłami japońców typu "mój spaczony ideał kobiety". I proszę mi nie mówić, że to tsundere! Przecież ona nie ma nic wspólnego ze strzelającymi fochy i kryjącymi uczucia moe panienkami. Zresztą nie bawi się w żadne "zamknij się, nienawidzę się" i tym podobne - powiedziała Shinrze, że nie ma nic do niego. Po prostu jeśli jego zachowanie jej nie odpowiada, komunikuje mu to i tyle. Trudno jej się dziwić, skoro słyszy, że jest za mało kobieca, a jednocześnie doktorek traktuje ją momentami (a przynajmniej ona może to tak odczuwać) bardziej jak naukową ciekawostkę niż jak normalną dziewczynę. Swoją drogą, co do jego podejścia:
Crofesima napisał/a:
Niby bardzo formalne, naukowe (odziedziczone najwyraźniej po ojcu, skoro w wieku zaledwie czterech lat był już zafascynowany jej egzystencją... no właśnie - pod względem czysto naukowym, czy emocjonalnym również?) i sprawiające trochę wrażenie 'wypranego z uczuć', ale jednak wydaje mi się, że on naprawdę o Celty dba i zależy mu na niej jako na osobie, a nie eksperymencie.

Well, jest naukowcem, jest inteligentnym gościem - trudno się dziwić jego ciekawości. Ale nie do końca potrafi okazywać czułość, nie rozumie tez uczuć Celty. Taki typ człowieka - wysokie IQ, ale niska "inteligencja emocjonalna" (cokolwiek to jest, to drugie). Heh, mnie to kiedyś pani szkolna psycholożka zdiagnozowała :D Może dlatego rozumiem zachowanie gościa.

Wracając do odcinka piątego.
Crofesima napisał/a:
- Mikado pokazał, że ma jaja.

O którym momencie mówisz?

Izaya-kun, no proszę. Jednak nie jest taki straszny, na jakiego pozuje? Już wcześniej chciałem napisać, o tym, na co Crof zwróciła uwagę na poprzedniej stronie - Shizuo też nie jest psycholem. Może tę dwójkę przedstawiono nam z początku w ten sposób, żeby wydawali się bardziej cool, ale teraz widać już, ze w tej serii nie ma prawdziwych psycholi, takich jak Ladd. I dobrze. Izaya to cwaniaczek, który jest na tyle inteligentny, żeby wiedzieć, że zachowanie psychopaty przysporzy mu samych korzyści - w końcu kto odważyłby się sprzeciwić wariatowi. Z kolei Shizuo łatwo wyprowadzić z równowagi, ale pokazał już, że w gruncie rzeczy jest porządnym facetem. I... lol, on przygarnie tego psa? xD

Relacja Kidy i Mikado też jest fajna. Taka naturalna. Sam Mikado zresztą... Zaczynam go naprawdę lubić, zachowuje się dokładnie tak, jak powinien. Nie jest ani autystykiem, ani totalnie bezjajecznym typem, ale z drugiej strony nie przechodzi też (przynajmniej na razie) magicznej ewolucji w jeden dzień od odludka do playboya. I fajnie, bo takie rzeczy jak introwersja czy nieśmiałość (w końcu bliskie mi zagadnienia, nie?) w zasadzie rzadko pokazuje się w anime sensownie, bez popadania w skrajności. A tutaj jak na razie się udaje. Aczkolwiek wciąż trudno mi rozgryźć Mikado - czy on ma tylko przejściowe problemy, związane z adaptowaniem się w nowym miejscu, czy raczej ogólnie stroni od ludzi. Zobaczymy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-02-2010, 20:19   

JJ napisał/a:
Well, jest naukowcem, jest inteligentnym gościem - trudno się dziwić jego ciekawości. Ale nie do końca potrafi okazywać czułość, nie rozumie tez uczuć Celty. Taki typ człowieka - wysokie IQ, ale niska "inteligencja emocjonalna" (cokolwiek to jest, to drugie).


Świetne podsumowanie. Dokładnie tak widzę tę ich relację i dlatego wydaje mi się taka naturalna i urocza ;)

Co do samego odcinka, to był stanowczo boski :D I pod względem WTFów, w postaci slasherki, i przeszłości Mikado i wszystkich małych smaczków - szczególnie podobała mi się rozmowa Anri, Mikado i Kidy na placu zabaw. Tak jak Kida, "właśnie dlatego go lubię". Czyli Mikado przekonał mnie do siebie ostatecznie w tym odcinku ;)

Poza tym ciekaw jestem, co będzie z tą dawną przyjaciółką Anri i jej ukochanym stalkerem. Bo nie wierzę, że pani z blizną w kształcie ściśle przylegającego naszyjnika nie skrywa żadnej mrocznej tajemnicy.

A zaspoilerowawszy się na temat tego, kto jest kim na czacie zamierzam niebawem zrobić rewatch całości - bo że rewatch piątki jest niezbędny to dla mnie dość oczywiste :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2010, 21:22   

EP 5
Po tym odcinku Kida zarówno u mnie jak u innych zebrał pozytywne oceny na swój temat. Fajny chłopak, nie ma co ukrywać.
Odcinek sam w sobie był bardzo dobry, nawet nie wiem kiedy mi zleciał.

Ciekawi mnie panienka ze szpitala i relacje między nią, Kidą oraz Izayą. Zapewne związane z tym trójkątem to, że Kida podchodzi z dystansem do Izayii. Nie wydaje mi się by chodziło głównie o to, że to jeden z najgroźniejszych osobników w okolicy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 07-02-2010, 00:11   

Awwww... Kida... Mówcie co chcecie o Mamoru Miyano, może rzeczywiście jest go wszędzie trochę zbyt dużo i nie zawsze mi się jego gra podoba, ale w tej roli jest niesamowity.
Podoba mi się jego (Kidy, of course) podejście do świata. I świadomość, że zgrywanie idioty jest zarówno dobrą rozrywką jak i użyteczną przykrywką. Scena z "ratowaniem" Anri przed molestowaniem mnie rozbroiła. A kiedy pojawił się Mikado (wyglądał malowniczo z mopem i wiadrem w rączkach) ta zdegustowana mina i komentarz "ech, nice timing".
Słodka sprawa z tą chorą dziewczyną. Ona stwierdza, że Kida ją odwiedza i spogląda przez okno... Oczywistym jest, że on zawsze zatrzymuje się na tym przejściu dla pieszych, podwija ogon i zmyka.
Jaki jest związek Izayi i Kidy? Dlaczego Kida się go boi i nie może zwrócić się do niego po informacje? Co ma z tym wspólnego chora dziewczyna? (wiem, dużo mam tych pytań, ale nie spoilerujcie, bo się nie będę mogła powstrzymać). Czekanie na kolejny odcinek to ból! a propos preview - już wiemy kim jest Dotachin^^ (o ile mnie słuch nie myli).
W mieście pojawia się kolejny rzeźnik, tym razem autentycznie niepokojący. Jego ruchy są doskonale zaanimowane, aż czuje się tą ekspresję. Nawet Celty się wystraszyła. Urocze.
Mikado dostaje plusika z wykrzyknikiem. Na serduszko różowym flamastrem jeszcze nie zapracował. Okazuje się, że jak się zagapi to nawet coś mądrego, odważnego i bezkompromisowego zdarza mu się powiedzieć. Ba, nawet potrafi komuś podokuczać! Podoba mi się jego relacja z Kidą i ich lekka, uroczo szczeniacka rywalizacja o Anri.
Ciężkie jest życie playboya. W ilu dziewczynach on się zakochał od pierwszego wejrzenia w pierwszym dniu szkoły?

EDIT: Zanika moja zdolność odmieniania czasowników. Jest źle.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-02-2010, 12:33   

JJ napisał/a:
O którym momencie mówisz?

O tym, w którym Mikado powiedział wprost to, co myśli, kiedy rozmawiali z Anri na placu zabaw.


JJ napisał/a:
Jednak nie jest taki straszny, na jakiego pozuje?

Ano racja.
..... jest straszniejszy.


Lena100 napisał/a:
już wiemy kim jest Dotachin^^ (o ile mnie słuch nie myli).

Mhm. A w tym odcinku jeszcze jedna tożsamość została w sumie odkryta...

-----------------------------------


Są już cztery dodatkowe screeny do szóstego odcinka - KLIK KLIK
Które niewiele nam mówią. Znów pojawią się porywacze w swoim vanie, a także... Namie! A już miałam zamiar narzekać, że jeszcze jej nie ma.

Przy okazji z ciekawości wrzuciłam ten krótki "opisiczek" odcinka do babelfisha i jedyną konkretną informacją jaką z tego eksperymentu wyciągnęłam jest fakt znikających imigrantów. Podoba mi się też ostatnie zdanie wyplute przez google translate: " Wszedłem do pomocy w pułapce i zaskakujących ludzi i jesteśmy -"... hrnk.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-02-2010, 19:55   

Po moim zdaniem słabszych 4 epie, 5 znów jest świetny. Kurna, jak ja bym chciał, by powieści wydano w Polsce!
Kida znów plusuje. Lubię takie postacie - skrywające poważne przemyślenia pod maską wesołka. Czekam na kontynuację wątku z dziewczyną z okna. I czy tylko mi scena z strzelaniem z palca skojarzyła się z Higashi no Eden?
No i - czy dobrze rozpoznałem seiyuu, ale czy ten dziennikarz, czy kto to tam jest, jest ojcem tej dziewczyny, która najpewniej jest nożowniczką?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-02-2010, 20:04   

Asthariel napisał/a:
No i - czy dobrze rozpoznałem seiyuu, ale czy ten dziennikarz, czy kto to tam jest, jest ojcem tej dziewczyny, która najpewniej jest nożowniczką?

Tak. Niekawa Shuuji (reporter) jest ojcem Haruny (byłej dziewczyny Nasujimy).

Przy okazji proponuję dokładniej przyjrzeć się nożownikowi.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-02-2010, 20:18   

Czyżby chodziło ci o t
Spoiler: pokaż / ukryj
e specyficzne włosy? :-P
Pasuje to nawet do zachowania Anri, np. względem nauczyciela. Nie chodzi tylko o jej bierny charakter, ale o to, że w razie czego i tak się obroni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2010, 20:37   

Bleh! Zapewne nie miałem zauważyć niektórych rzeczy (teraz chciałbym wiedzieć te rzeczy i trudniej będzie mi nie czytać spoilerów). Ale fakt, genialnie to wyreżyserowano.

Crofesima napisał/a:
Ano racja.
..... jest straszniejszy.

Z tym się zgadzam. To człowiek, który lubi ludziom mieszać w głowach i bawić się ich życiem dla własnej chorej satysfakcji. To nie Kida. On na nikogo nie pozuje. Że czasem zachowuje się w miarę normalnie... Cóż, wyjątek potwierdza regułę. Z drugiej strony i to może być elementem jakiejś jego gierki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2010, 21:58   

Crofesima napisał/a:
Przy okazji proponuję dokładniej przyjrzeć się nożownikowi.


No właśnie...

Spoiler: pokaż / ukryj
Na początku myślałam, że to Anri. Podobne włosy, poza tym biuściasta podejrzanie szybko biega (odcinek 3). Ale w kolejnych ujęciach to czarne coś z nożem miało długie włosy, więc wszystko wskazywałoby na Harunę. Toteż obejrzałam jeszcze raz co trzeba - i jak dla mnie nożowniczki są dwie O_o. Nie chodzi tylko o włosy, ale też o ubranie. W ujęciach z Celty dziewczyna ma krótką spódnicę, później pojawia się w dłuższych włosach i spódnicy po kostki. No chyba że to jakieś "nożownikowe efekty specjalne".

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 21 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group