FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 17-07-2008, 17:12   

A moim zdaniem z czystej sympatii do tego diabła chcecie usprawiedliwić jego czyny :) A Lelouch właśnie jak do tej pory starał się nie mieszać do tego cywilów, gdyż to też niejako godziło w jego dumę. Starał się nie dopuszczać emocji do głosu. Stąd też C.C. była lekko zaskoczona jego nagła decyzja i bez problemu odgadła, że stało się coś na tyle poważnego, by wytrącić go z równowagi. Można to uznać za kolejne wzięcie nauczki i wyciagniecie wniosków, ale z pewnoscia nie jest to droga "dobrego" bohatera.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
miniu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2008, 17:36   

Grisznak napisał/a:
Jest kolejny odcinek! - tym razem mamy prawdziwe oblicze Nunnally.


Swietne XD
To juz wiemy czemu siedzi na tronie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 18-07-2008, 14:34   

A mi akurat ten odcinek dA średnio się spodobał. Jak dla mnie najlepszy był z insulina i Zero wyskakującym z tortu :)

Mała zgapka z imionami Knights of Round, którzy jak dotąd się pojawili

A tak w ogóle doszłam do wniosku, że Schenizel to najbardziej uroczy zły jakiego do tej pory spotkałam w anime. Na tyle, że trudno go o to posądzić, ale wyczuwam, że jeszcze nieźle namiesza jak znów włączy się do gry.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2008, 14:54   

Spiskowa Teoria Dziejów by Doreen (na podstawie jednego ze "spoilerów" z posta CainSerafin.)

Spoiler: pokaż / ukryj
Nunnaly dziecięciem będąc otrzymała od kogoś geass, wersja nr 1 - była jedną z dzieci, nad którymi eksperymentowali i serio Marianne ją tylko adoptowała, wersja nr 2 coby było bardziej dhamatycznie - geassa sprezentowała jej C.C. za zgodą i wiedzą Marianne, bo taka władza to idealny prezent dla królewskich dzieci. Coś poszło nie tak i geass stał się potencjalnie niebezpieczny dla otoczenia (znaczy bardziej, niż normalnie). Jakiś super-ekstra-permanent-mode, czy cuś. V.V. na dobrego wujka nie wygląda, więc wziął sprawę w swoje łapki i wysłał grupę operacyjną, coby sprawę załatwiła. Grupa operacyjna sprawę spartoliła, bo Marianne małą własnym ciałem zasłoniła, jak wszyscy wiemy. Mam małe problemy z wymyśleniem roli Karolka w tym wszystkim: że o geassie u córeczki wcale nie wiedział to mi nie podchodzi, jak na razie najbardziej prawdopodobna wersja to: wiedział o geassie, nie wiedział o grupie operacyjnej (stąd jego "bracie, znowu mnie okłamałeś" w epie 14), Marianne jakoś tam jednak kochał i dlatego dziatki po wszystkim wysłał w cholerę, bo w końcu to przez nie zginęła. Nunnaly nie ukatrupiono bo a) ślepa jest nieszkodliwa b) Karolek Lulusia pod koniec sezonu pierwszego nie ukatrupił, może "swojej krwi" po prostu nie rusza. Pod koniec serii Nunnaly oczywiście otwiera jednak oczka (czy gdzieś w końcu oficja;lnie jest potwierdzone, że ona nie otwiera oczu, bo ma blokadę psychiczną, czy to wymysł fanów?)
... Tak, wiem, że trzeba w to jeszcze jakoś wpleść zabijanie Bogów, życzenie C.C. i całą masę innych rzeczy, ale pomyślcie, jaki to byłby uroczy finał: Luluś, który właśnie poprzysiągł sobie, że całe to geassowe plugastwo pośle do diabała dowiaduje się, że a) Nunnaly ma takiego geassa, że ho-ho i zagraża otoczeniu b) otrzymała owo cudo od mamusi& zielonej wiedźmy, czyli dwóch innych kobiet, które poza nią coś dla niego znaczą/znaczyły c) mamusia zginęła właściwie prze Nunnaly d) Karolek w tym wszystkim nie jest wcale taki najgorszy. Mówię wam, Angst jak stąd na Biegun.


... Ta teoria powstała w 10 minut, więc pewnie się w paru miejscach kupy nie trzyma, ale musiałam się podzielić :)

A, i ktoś (Grisz?) tu stwierdził, że Pomarańcza jako zastępstwo Kallen nie jest fanserwiśny. Otóż Pomarańcza jest NIESAMOWICIE fanserwiśny, tylko nie dla tej samej grupy docelowej, co Kallen ;)

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-07-2008, 20:02   

Doreen:


Spoiler: pokaż / ukryj

-W scenie śmierci Marrianne widzieliśmy oczy Nunnally - brak geass, więc permament odpada.
- Nunnally nie wie najwidoczniej nic o Geass. V.V. się nawet pytał Karolka, czemu jej nei wtajemniczył.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-07-2008, 21:17   

Pomarańcza? Fanserwiśny? Jakoś nie dla mnie. Co do KoR to zastanawiam się kiedy wprowadzą i czy w ogóle to zrobią pozostałych pilotów. Bo jak narazie dobrze znamy tylko trzech, a może z czterech z widzenia.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-07-2008, 22:08   

Dlatego uparcie będę twierdził, że Nunnally robi za ozdobę. Jest celem działań, ale nie ich motorem. Co prawda nic bym nie miał przeciw zmianie, ale ona po prostu ma taki charakter, że nie pasuje do działań szybkich, radykalnych. Tak samo jakoś mi ten mega geass nie pasuje.

Niemniej, niewykluczone, że dostanie jakąś znaczącą rolę pod koniec. Może zginie w wyniku działań Leloucha, ale bez jego wiedzy? Najlepiej, gdyby rzuciła sie miedyz Suzaku i Lulu i zginęła przez przypadek. Wtedy obaj by dostali angsta.
Powrót do góry
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2008, 10:59   

btw

Ludzie poszaleli na całego :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2008, 12:42   

"Diet coke" mnie zabiło :)

Nowy odcinek już tuż-tuż... Mam nadzieję, że w końcu rozjaśni się trochę, o co chodzi z tym zabijaniem bogów i kłamstwa by Karolek - i że to nie będzie coś banalnego w stylu "walczę o lepszą ludzkość w przyszłości, tylko muszę przez to chwilowo uciemiężyć tę gorszą z teraźniejszości".

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Zero
Gość
PostWysłany: 20-07-2008, 15:59   

O lol odcinek mnie zabił szkoda ze po japonsku ale do oficjala jeszcze 3 dni :P
Spoiler: pokaż / ukryj
C.C zdradza i pod koniec zalicza format impek wygląda na jednego z bogów vieletta i Ougi giną (prawdopodobnie) bunt w zakonie wisi w powietrzu jednym słowem masakra
Tak zakręconego odcinka jeszcze nie widziałem za bardzo nie wiem o co chodzi ale z tym "format C" to przesadzili.
Powrót do góry
Zachariasz
Gość
PostWysłany: 20-07-2008, 22:12   tanuki

Witam :D Mam do was pytanko wiecie moze co to za rycerz mroku jest w openingu pokazany? tzn w momęcie jak zero robi ten ruch reką i jest pokaz to ten biały podobny do lancelota miedzy akatsuki a rycerzem tego chinczyka? Moze to polska maszyna :P
Powrót do góry
teplex_ Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2008, 22:21   

Wypasiony odcinek!!! wreszcie znamy przeszłość C.C., ale jej prawdziwe imię nadal pozostaje zagadką. Impek chyba zrobił jej coś w stylu prania mózgu, bo nie pamięta kim jest, a raczej wróciła pamięcią do czasów zanim miała Geass no i zginął jej znak z czoła (czyżby straciła nieśmiertelność?). No i wielu spekulowało że ona właśnie może chcieć śmierci jako "zapłaty" w kontrakcie, co jest trochę nie do końca prawdą biorąc pod uwagę jej Geass. Za to Suzaku chyba zaczyna tracić kontrolę - najpierw nie chce być taki jak Zero i jednak nie nafaszerował Kallen Refrainem a zaraz potem łże jak pies do Nunnally. Viletta i Ogi chyba jednak przeżyją bo są w openingu (a jakby mieli zginąć to by ich w nowym OP nie było).

No i chyba można bardzo mocno podejrzewać że Impek wcale nie miał zamiaru dotrzymać kontraktu z V.V. a zależało mu tylko na nieśmiertelności.

Za to w zapowiedzi jest trochę ciekawostek: rozmowa Lulu i Cornelii no i ten gość z Knights of Round (chyba) co stoi naprzeciwko Kallen i chyba jest dość pewny siebie wnioskując z jego "pozy".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zero
Gość
PostWysłany: 20-07-2008, 22:27   

Nie chyba tylko napewno :P Jedyne co mnie jeszcze dręczy to fakt ze C.C straciła pamięc co za tym idzie kontrakt jest nieaktualny bo ona nic o nim nie wie. Motyw ze szkiełkami Kukuschy li britanija kisama szine :D No i co to za rycerz mroku w openingu :P Polska do boju jak to moja siostra mowi :P
Powrót do góry
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2008, 23:41   

Grrrrr

umysł C.C sformatowany do poziomu 12 letniej moe dziewczynki >_<

Grrrrrr

Jestem wściekła, lepiej żeby ten stan długo nie potrwał. Pierwszy raz miałam ochotę udusić reżysera.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Liquid.pl
Gość
PostWysłany: 21-07-2008, 00:03   

CC po sformatowaniu przejmie pałeczkę Kalen, czyli będzie nowym fanserwiśnym dodatkiem (YADAAAAA !!!)

Impek przesadził, nieśmiertelność !!!! (KisamAAAA x12)

Lulu dotrzyma kontraktu z C.C. , prawdziwa zachcianka CC jest być kochaną naprawdę.

Viletta i Ougi hmm, czyżby amnezja miała mieć miejsce w ich głowach po wy/(u)padku (??)

Coraz bardziej pokręcone to wszystko.


Ja Liquid the Polonia rozkazuje Ci C.C. odzyskaj pamięć. (może mój geass teraz na nią zadziała)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 68 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group