FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-08-2008, 23:55   

No z tym to może być różnie. Z jednej strony obaj stracili wszystko, ich stany psychiczne są bardzo podobne no i mają już chyba tylko siebie. Ale z drugiej nie widzę powodu, dla którego Suzaku miałby uganiać się za Imperatorem. W ogóle ja jestem ciekawa co on teraz zrobi, bo pojęcia nie mam. Dobry czas, żeby przyłączyć się do Lulu, ale cel już nie ten sam... Chociaż. Nie wiadomo, co kłębi się w głowie szaleńca;D

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-08-2008, 10:34   

Ja w to akurat jestem w stanie uwierzyć, ot, taki "reunion"" po latach, walka we wspólnej sprawie (tylko jakiej?) przeciwko Sznycelkowi (bo to zapewne on będzie tu głównym antagonistą).


Ostatnio zmieniony przez Shizuku dnia 19-08-2008, 10:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 19-08-2008, 10:44   

Jedyne co mogło moim zdaniem zmusić Lulu i Suzaczka do współpracy to bezpieczeństwo Nunaly. Teraz, po jej śmierci, ich nienawiść jest zbyt wielka by nawiązali jakiś dialog. Choć kto wie co planują twórcy...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-08-2008, 12:25   

Norrc napisał/a:
Jedyne co mogło moim zdaniem zmusić Lulu i Suzaczka do współpracy to bezpieczeństwo Nunaly

I zemsta

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 19-08-2008, 13:30   

Ale na kim ma się mścić Suzaku? Na Imperatorze? Nic złego mu nie zrobił. Na Brytani? Już drugą serię stoi po ich stronie i nie wiem czy śmierć Nunnaly coś tu zmieniła. No bo przecież to nie Brytyjczyków wina, że ona zgineła. Już prędzej Niny, bo zrobiła tą broń, albo przez rozkaz Leloucha. Nie wiem czy Suzak się kapnął, że jego decyzja nie była do końca dobrowolna.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-08-2008, 14:20   

Streszczenie 21 odcinka na Wikipedii
Spoiler: pokaż / ukryj
prezentuje Suzaku jako szaleńca z niebezpieczną zabawką (czyt. Lancelot Albion), szaleńca, który niszczy wszystko co pojawi się na jego drodze (coś jak z manią odbierania życia Wampirka ). A biorąc pod uwagę ten śmiech, naprawdę mógł zwariować, chociaż wszystko jest możliwe. Jeśli wyżej wymienione streszczenie się potwierdzi, być może Lelou "zlituje się" nad nim i zabierze razem ze sobą w podróż do piekła, tak jak kazał to zrobić Kallen, gdy Suzaku był już dla niego jedynie "przeszkodą". W sumie to wszystko jest możliwe... (powtórka? Oo) Trudny jest los wariata...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 20-08-2008, 10:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-08-2008, 15:27   

Suzaku mógłby się zwrócić przeciw imperatorowi tylko gdyby się dowiedział o Ragnaroku. Lelouch natomiast chce "zabrać go ze sobą do piekła". Teoretycznie mógłby ich połączyć wspólny cel, no ale nawet porwanie Nunnally nie mogło ich zmusić do współpracy. A przecież od tego czasu pojawiło się miedzy nimi jeszcze więcej urazów i nieporozumień.

Z drugiej strony chyba wszystkie dyskusje odnośnie następnych odcinków nie mają sensu, skoro polowa forum dokładnie wie co się stanie, dzięki jakimś koreańskim spojlerom ;P
Brrr, jak dobrze że ich nie czytałem...

Odnośnie godzinnego odcinka 26. Mam wrażenie, że ten odcinek domyślnie miał być dwoma lub trzema oav'kami, jednak okazało się że tym razem studio stanęło na wysokości zadania i zrobiło je przed terminem. Prawdopodobnie będzie opowiadał historię po zakończeniu głównego wątku, czyli po Ragnaroku/ smierci Lulu/jego przemianie w L.L. Przy okazji można by wyjaśnić kilka tajemniczych wątków, jeśli nie uda im sie tego zrobić do odcinka 25.

Gamer2002 napisał/a:
Jeżeli CG ma być kontynuowany po R2, to raczej w formie jakiej był Gundam.

Nie miałbym nic przeciwko CG Seed, albo CG Zero XD, szczególnie jeśli jedną z postaci byłby L.L.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-08-2008, 19:23   

http://kenkoudaa.sakura.ne.jp/page205.html - jako, że wciąż nie mam dość wyszukiwania parodii Code Geass. Ta ma naprawdę mocny finał.
Powrót do góry
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2008, 19:48   

Enevi, kiedy gadasz o czymkolwiek związanymi z odcinkami które się nie okazały wsadzaj to w SPOILER! Nawet jeżeli to artykuł na wiki i fakt że Suzakowi odbiła szajba jest oczywisty.

edit:

Cytat:
Nie miałbym nic przeciwko CG Seed, albo CG Zero XD, szczególnie jeśli jedną z postaci byłby L.L.


CG SEED? Jak by to wyglądało?

"Mam genialną strategię bojową - nie ruszamy się i strzelamy we wszystkie kierunki na oślep!!!"
"copy-paste, copy-paste, genialny nastolatek dążący do zemsty z geassem copy-paste copy-paste, jego najlepszy przyjaciel po przeciwnej stronie copy-paste copy-paste"
"działo niszczące fortece strzeliło prosto w niego, ale przeżył, bo w końcu nie jest fortecą"

Nie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-08-2008, 00:17   

Gamer2002 napisał/a:
Enevi, kiedy gadasz o czymkolwiek związanymi z odcinkami które się nie okazały wsadzaj to w SPOILER!


Po pierwsze: nie gadam, tylko piszę. Mniej ofensywnie... Byłoby miło.
Po drugie: Temat już na wstępie ma oznaczenie SPOILERY...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2008, 09:57   

za pierwsze przepraszam a co drugiego - bzdura. Masa ludzi wciska w spoiler tu swoje informacje i domysły z tego prostego powodu, że NIE MA innego tematu Code Geass, wszyscy którzy dyskutują o CG robią to TUTAJ i nie każdy chce psuć sobie zabawę i ludzie potrafią to jakoś uszanować.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 20-08-2008, 10:39   

Wszyscy akceptują spoliery z odcinków które były już emitowane, ponieważ tutaj dyskutują ludzie oglądający CG na bierząco. Ale nikt nie będzie szczęśliwy jeśli znalazłbym w necie jakąś pewną informację co do zakończenia serii i nagle wrzucil tutaj, prawda?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2008, 10:42   

Popieram, na przyszłość nie podawaj informacji o niewyemitowanych odcinkach, chyba ze uprzedzisz i wlozysz w spoiler.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-08-2008, 10:55   

Informacja nie dotyczyła ścisłego zakończenia, ale jeśli Wam to przeszkadza, dobrze będę to ukrywać. Nie była to informacja konkretna, ale...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 20-08-2008, 12:06   

Nie jestem pewna czy to prawda, bo usłyszałam to od kumpla, ale muszę się z tym podzielić. Podobno jeden z ludzi, którzy zajmują się animacją w CG jest polakiem! Jakiś tam 5 od góry, co do "ważności". Czyli może jednak będzie nas coś więcej.

Tak se pomyślałam niedawno, że 3 seria mogłaby być o tym, jak Lelouch przenosi się do polski i tam tworzy nową armię;D Nie cieszyłabym się z nowej serii, ale z pewnością byłabym dumna, bo świat w końcu zaczął by nas rozpoznawać;D Pytanie do japończyka: Z czym kojarzy ci się Polska? - Lelouch vi Britania zbiera tam swoją nową armię;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 88 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group