FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2008, 22:49   

Maaa.... tego kolejnego odcinka nie zauważyłam jakiś cudem (chyba byłam za bardzo zniesmaczona 23) ^^'. Liczę na to, że to tylko jakieś wymysły, bo jeśli to prawda, to to zagranie wyjątkowo tanie i bez polotu.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2008, 23:07   

Już zaczynają mnie denerwować te głupie spoilery. Najgorsze jest to, że się spełniają. Geass leci w moim rankingu na łeb na szyje. Mam nadzieję że choć końcówkę R2 zrobią porządną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658503
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-09-2008, 09:10   

Cytat:
"Co za szczęście Luluszu, gdy znaleźliśmy Nunnally myśleliśmy że jest szansa że ty..."

Czy to znaczy że martwa siostrzyczka nie jest martwa?

Chodziło mu raczej o pojawienie się Nunally na początku serii, kiedy została wyciągnięta przez Empka i mianowana gubernatorem Japonii.
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 04-09-2008, 16:58   

Grisznak napisał/a:
Chodziło mu raczej o pojawienie się Nunally na początku serii, kiedy została wyciągnięta przez Empka i mianowana gubernatorem Japonii.
...no fakt. Racja ...ALL HAIL LELOUCH! \o/

A poza tym, spinzaku? :D Heh.
Tyle jeśli chodzi o zdradę jako metodę działania dla "słusznej" sprawy...

I pomyśleć że wychodzi, że najbliższym ideałowi i nadzieją na lepsze jutro okazuje się Sznycel... a co do CC i jej miny, możliwe że podobną scenkę już kiedyś widziała, nawet jeśli użyty do jej wykreowania Geass był inny. Musi być mocno sfrustrowana. Ciekawe jaki będzie ruch Sznycla...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Marduk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2008, 18:11   

Lena100 napisał/a:

5. Dusza Marianne w Anyi? Naciągane. I co niby z tą ślepota Nanally? Od zgeassowania jej się oczka zamknęły? A czemu była na wózku inwalidzkim? Cos mi tu nie gra. Jak ktoś rozumie, to prosze o wytłumaczenie.

Może i naciągane, ale można się było tego spodziewać, zwłaszcza po 21 odcinku, gdzie widzimy jak w świecie Code Geass ma się sprawa z duszą itp.

A co do Nunally - na początku serialu jest mowa, że lekarze nie mogli nic zrobić z jej zdrowiem, ponieważ poza obrażeniami, jest on w głównej mierze spowodowany szokiem, który doznała obserwując śmierć matki. Jak wiemy, jest to bujda stworzona przez imperatora.
(I nikt mi nie mówi, że traumatyczne doświadczenie z dzieciństwa nie może spowodować ślepoty)

PS.
Nie wiem czy można porównywać zachowania Lulu do planów Imperatora. Odebranie wolnej woli ludziom na całej planecie, a wymuszenie podania jakiś informacji lub nawet zabójstwo jednego człowieka to jednak różnica. Nawet jeśli tylko w skali działania, dalej jest to duża różnica.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-09-2008, 19:41   

Dowód na to, że Lelouch ukrywa się w Polsce i tu zbiera armię.
Powrót do góry
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2008, 20:08   

XD Pewnie zbiera tam tą osławioną armię pingwinów.

All hail Lelouch vi Britannia z powiatu nowosądeckiego!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
teplex_ Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2008, 19:08   

Jest nowy komiks. Całkiem mocny ale też trochę traumatyczny jak niektóre poprzednie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-09-2008, 11:53   

odcinek 22 ekhem...


Spoiler: pokaż / ukryj
-Ciekawy był widok księżniczek w strojach pokojówek zamiatających pałac...

-C.C dostała własne krzesełko tuż przy tronie, biedny Suzak musi stać, ale za to dostał nowe wdzianko...

-Lelou teoretycznie chce wstąpić do UFN, ale ostatecznie do akcji wkracza Suzak i wychodzi na to, że wojska Brytanii otoczyły Japonię...

-Nina zachowywała się normalnie, a Lelou oczywiście starych przyjaciół zignorował.

-Kallen pocałowała Lelou na "pożegnanie", ciekawe jak długie.

-Oczywiście szlachetni Rycerze zbuntowali się i chcieli odebrał władzę Lelou, ale przecież Lancelot ze skrzydełkami jest niepokonany, prawda? (btw. oczywiście hrabia Pudding i Cecil trafili pod skrzydła nowego imperatora...), w czasie starcia padły trzy trupy: Bismarck, Monika i Dorothea (pojawiła się na dosłownie parę sekund i bum...), tylko Gino przeżył, ale jest hm... chyba ciut załamany.

-Anya jest razem ze Sznycelkiem i spółką.

-I... owszem twórcy zaczęli wprowadzać w życie Wielki Plan Wskrzeszania Bohaterów, bo na prywatnej linii połączenia wideo, po tym jak Schneizel zamienił parę zdań z Lelou pojawiła się tuż obok niego Nunnally, deklarując iż jest Wrogiem Publicznym Numer Jeden i Suzaka i braciszka... To Lelou opadła szczęka do ziemi i kompletnie zaniemówił. No cóż jak podaje zapowiedź następnego odcinka Sayoko również żyje.

-A jeszcze wcześniej Sznycel zaprezentował Damoklesa (duuuuuża forteca), przy pomocy którego (podobna moc jak Fleja) dosłownie zniszczył stolicę Brytanii...
-


Taaaa i co jeszcze?! Ludzie, ekhem, to było... no nic sami wiecie...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2008, 12:51   

Enevi, a było coś o
Spoiler: pokaż / ukryj
geassie Bismarcka? Bo gdyby go tak sprzątnęli bez wyjaśnienia, dlaczego mu oczko świeci to... dziwne by to było

Pytam, bo rawa nie chcę oglądać, zrobiłam ten błąd w zeszłym tygodniu i potem oglądanie jeszcze raz wersji z subami mnie nudziło strasznie, ale przeciwko spoilerom w formie pisanej nie mam nic przeciwko.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-09-2008, 13:07   

Było było, zapomniałam o tym wspomnień ^-^'

A dokładniej:

Spoiler: pokaż / ukryj
Jego Geass to przewidywanie przyszłości z paru sekundowym wyprzedzeniem, coś jak Nunnally w swojej mandze :)

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2008, 14:20   

Damn you Sunrise!

Wskrzeszenie było denerwujące, nie cierpię czegoś takiego bo to nawet śmieszne nie jest, za to mam uczucie jakby mi ktoś po raz n-ty opowiadał kawał, był sobie Polak, Rusek i Niemiec. ehh CG właśnie zarobiło sobie u mnie -2 do oceny końcowej za oklepany zwrot akcji.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-09-2008, 17:45   

Dobra, to zaczyna być naprawdę wkurzające. Tak mi się to wszystko zaczyna nie podobać, że oglądam tak o sobie, bez emocji, żeby tylko skończyć serię.


Spoiler: pokaż / ukryj
Lelouch okazał się naprawdę wrednym draniem, może mieć swoje plany i powody, ale nieprzyznawanie się do przyjaciół, jakkolwiek by się nie usprawiedliwił, to dla mnie naprawdę ciężka wina. Już go nie lubię.

Widok Suzaka mówiącego kolejnej osobie "Yes, Your Majesty!" z wyrazem oddania na twarzy strasznie mnie rozśmieszył, ciekawe, ile jeszcze razy zdąży zdradzić, bo na pewno to zrobi, w preview było widać, że już w przyszłym odcinku między nim a Lulu nie będzie tak cacy wszystko. Swoją drogą Rycerzyk Mniej Niż Zero dostał nowe wdzianko, pewnie się ucieszył, bo mu muskuły widać na ramionach i może poszpanować...

Nina za to robi się coraz sympatyczniejsza. A jak już przy Ninie jestem, to zahaczę o Lloyda i Cecile - ci to się umieją ustawić, spryciarze, ktokolwiek by nie był u władzy, zawsze się jakoś wkręcą w łaski :)

Walka mechów była denerwująca. Nowy Rycerz płci żeńskiej pojawił się tylko po to, żeby zginąć. W ogóle wszyscy - raz, dwa, i po wszystkim. Nawet Bismarcka za szybko załatwił, no na litość, żeby taki gówniarz pokonał Rycerza Nr 1 to już przesada. Martwiłam się tylko, żeby czasem Suzak w zapale bitewnym nie załatwił Gino. Który to Gino w preview stoi sobie obok Kallen i oboje patrzą na morze. Skoro nici z pary Lulu/Kallen (nawet mnie ten ich pocałunek zdenerwował, głupi Lulusz!), nie mam nic przeciwko Gino/Kallen ^^

Szkoda mi było Kaguyi. I Tianzi - biedne dziecko było totalnie przerażone, jak Suzak wpadł przez sufit.

Za to z powrotem Nunnally (i Sayoko) przegięli. No bez jaj. Ale nawet się za bardzo nie zdziwiłam. Za to widok jej zdeterminowanej, zagniewanej, kreciej twarzyczki jednocześnie mnie rozśmieszył i zirytował. Kiedy ta dziewczyna wreszcie uświadomi sobie, że jest tylko lalką, którą każda ze stron po kolei wydziera sobie z rąk, bo ma w tym jakiś cel?


Ach, niech to jasny szlag. Jedynym pozytywnym akcentem tego odcinka była plansza na samym końcu po preview. Bezcenna! Dostałam dzikiego ataku śmiechu XD

EDIT
Zapomniałam. Bezcenny był też
Spoiler: pokaż / ukryj
komentarz Lulusza podczas walki Suzaku i Bismarcka: "Suzaku, you possess an extraordinary mind" (XD) oraz reakcja Lloyda na wejście Pomarańczki ^^
Poza tymi fragmentami odcinek był zły.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.


Ostatnio zmieniony przez Easnadh dnia 07-09-2008, 22:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-09-2008, 18:39   

Co do Nunnally i jej
Spoiler: pokaż / ukryj
zaciętej minki w tym odcinku to "uśmiercenie" jej w 18 odcinku może i było niespodziewane i nie fair wobec Lula, ale było to jedno z najlepszych posunięć w drugim sezonie. Tej małej naprawdę najbardziej pasowała rola nieuświadomionej niewinnej księżniczki, która jednak czegoś się tam domyślała, a nie coś takiego. Co takiego mógł powiedzieć jej Schneizel? Jeśli całą prawdę to... może i nic dziwnego, że czuje się oszukana i jej gorycz jest w pełni uzasadniona, jednak... mogła pozostać martwa i spotkać braciszka dopiero w zaświatach.
Tak byłoby wiarygodniej... i lepiej.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2008, 22:16   

Argh, CG coraz bardziej zaczyna mnie wkurzać! >_> Dobrze, że to już końcówka.

Lulusz stracił ostatnie resztki poczucia moralności i stoczył się na samo dno. Jego brudne zagrywki polityczne nie robią już na mnie żadnego wrażenia (chociaż strasznie mi szkoda Kaguyi i TianZi), ale za to olanie przyjaciół nagrabił sobie z nadwyżką.

Za to Nina robi się coraz bardziej ludzka i sympatyczna :)

Walka mechów strasznie mnie wynudziła. Zwycięstwo Suzaczka – no dobraaa, ujdzie w tłumie (w końcu w grę wchodzi cudowna komenda ‘’live on’’...).

Wskrzeszenie zmarłych było największym przegięciem odcinka, i mimo iż była to bardzo prawdopodobna opcja, miałam nadzieję, że twórcy sobie jednak odpuszczą.

Spoiler: pokaż / ukryj
Skoro Nunnally i Sayoko żyją, to jakieś wyjaśnienie byłoby mile widziane w następnym odcinku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 99 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group