FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
capo Płeć:Mężczyzna
mmm....pie.


Dołączył: 09 Sie 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2008, 20:39   

Nie brzmi to zbyt kusząco, ale hey, Code Geass to nie jest jakiś monster :Zaru
Poczekam na 3 pierwsze epy, zanim napiszę 'epic fail'. Nie chcę tego jednak robić, bo czekałem na drugi sezon od.....odkąd skończył się pierwszy.

kruemelmonsteryn0.gif
Plik ściągnięto 132 raz(y) 260 Bajtów

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8016142
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-04-2008, 15:36   

Wreszcie! Code Geass II odc. 01 RAW obejrzany! Trochę gadaniny, więcej akcji, parę fajnych momentów zwrotnych, ciekawostek i... fanserwiśnie! A jednak Viletta latająca za Lulu po całej szkole, Viletta próbująca go złapać i w efekcie wylądująca okrakiem na Rivalzie, czy Karen w stroju króliczka playboya... I koniecznie reklama Pizzy Hut. Ale i tak jestem bardzo kontekt. Nowy opening lepszy od poprzednich, gdyz nie az tak napaćkany, za to ending... Wyczuwam kreske pań z Clamp, cudne arty postaci ze skrzydełkami :) Nic tylko na suba czekać.

Spoiler: pokaż / ukryj
A jednak Lulu wylądował z amnezja - ciekawe, czy to wynik "działającego non stop Geass". Na koncu fajny zwrot akcji, gdy przypomina sobie wszystko i powtórka z pierwszego odcinka 1 sezonu, odnowienie kontraktu, no i juz nie bedzie paradował przez członkami Zakonu w masce i pelerynce, juz go poznali. Skąd sie wział Rollo? Ale po trailerach czuje, ze to bedzie równy psychol. Bishounen z Chin - tego mi brakowało! Już go lubie. Ponadto wyglada na to, ze Nanaly została bardziej na stałe odseperowana od braciszka, wnioskując po openingu. No i imperator Brytanii z Geass :D Po endingu wnioskując do VV jest jego providerem, tak jak CC z Lulu.

Argh, ja chce suby i wieceeej!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-04-2008, 17:23   

I jak wrażenia? Bo u mnie całkiem w porządku.

Ciekawa jaka role bedzie miał Rollo, bo chyba nikt nie wątpi, ze bedzie "kochającycm zwyczajnym nie-wiadomo-skąd" braciszkiem Lulu. Zwłaszcza ending podsuwa intrygującą wskazówke.

Nie da sie oprzeć skojarzeniom z Death Note - no prosze, nawet amnezja i "przebudzenie". Ach, ten usmieszek. I te swiatlo padające przez uchyłki w murze, jak nastrojowo. I Lulu chyba troche urósł, jakby bardziej młodzienczy przez ten rok i nawet włosy dłuzsze.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2008, 18:13   

Ahh, nareszcie, nareszcie!

Od kilku tyg. już wyczekiwałem tego dnia, a ostatnie tydzień totalne katusze ;p

Co do openinga, ogólnie nie jest zły, ale ta pioseneczka jakaś taka.. no mi osobiście się zbytnio nie podoba ;p Za to ending boski ;]


Spoiler: pokaż / ukryj
Dzięki Bogu, że Zero powrócił, już myślałem, że będzie miał tą amnezję przez pół sezonu ;p Bunny Kallen <3 A co do Rolla, ehe... Po obejrzeniu pewnego filmiku, ten braciszek wydaje się bardzo ciekawą osóbką ;p...


Teraz tylko czekać na następny tydzień :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-04-2008, 21:59   

Jakoś nie liczyłam, by stworzyli opening, który przypadnie mi do gustu. Ale jak dla mnie ten jest lepszy - wiecej konkretów, mniej napaćkanych rzeczy, no i bardzo wyraznie poprawiła sie ogólnie grafika. Ending za to jest suuuper, no w koncu arty prosto spod ręki pań z CLAMP. A muzyka mi ani nie pasuje, ani jakos nie przeszkadza. Co do endingu to:

Spoiler: pokaż / ukryj
Warto zauwazyc, ze postaci zwiazane z rycerzami okrągłego stołu, Brytania maja anielskie skrzydełka, za to ci zwiazani z Zakonem maja czarne. A Rollo? Jedno ma takie, jedno takie. Ten gość jest coraz bardziej intrygujący.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-04-2008, 00:14   

Geass R2 - 01
Powrót w wielkim stylu, wydaje mi się, że to jedno z niewielu anime, na którego kolejny odcinek będę wyczekiwał naprawdę z zapartym tchem. Sprawnie poradzono sobie z pociągnięciem akcji dalej po poprzednim "urwanym" zakończeniu.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ukesu Płeć:Mężczyzna
Warlord of Hellish_R


Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Bełchatów
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2008, 14:41   

Wszystko super, tylko jakie są daty następnych epów ? i czy przewidziane są polskie napisy.
Angielskie mogą być, ale zdarza mi się, że sie zapatrzę w animacje i mi umykają XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7854244
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2008, 16:09   

No, pierwszy odcinek baardzo ładny. Na początku trochę humoru, później przyjemna akcja i wielki powrót. Już się następnego nie mogę doczekać :)

Co do premier odcinków, to wg. www.tv.com następne dwa będą 13.04 i 20.04

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2008, 16:43   

Chyba żadne anime nie wywołało we mnie takiego zniecierpliwienia na następny odcinek xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 07-04-2008, 19:36   

Już są polskie napisy, jednak tym razem nie w moim wydaniu. Krusty tłumaczy, on zreszta połowe pierwszego sezonu przetłumaczył (ja druga).

Ja już snuje miliony teorii spiskowych :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-04-2008, 19:51   

OMG, OMG, moja ulubiona zielonowłosa wiedźma wróciła *___*

No i ten patos... "Nippon Banzai!" i "Die!", i te gesty... normalnie czysta ekstaza! Szczerzę się teraz do monitora w radosnym błogostanie.

A fanserwiśność endingu wyniesiono na niebotyczne wyżyny, tylko panie z CLAMPa potrafią zrobić coś równie ...apetycznego XD

Jestem też mile zaskoczony pomysłem na przerwę... całkiem dobre rozwiązanie, a ile teraz będzie okazji wyjaśniania? Już się cieszę...

I jeszcze całkiem przyzwoity (choć nie natywny) HDTV, i fakt że wzięły się za to co najmniej trzy szanowane grupy... Menclave ostatnio działa wolniej, więc będzie spóźnione, ale jest równie przyzwoite Eclipse. Reaktywowane gg... trudno coś o nich powiedzieć, nie podoba mi się idea totalnego softsuba z karaoke włącznie, ale poczekam na opinie o ich encoderze. Mentar z Eclipse i nls z Menclave to sprawdzeni (na shanie, i gundamie odpowiednio, nie wspominając wielu poprzednich prac) fachowcy których prace można brać w ciemno.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-04-2008, 20:54   

Plusy:
-Dosyć zgrabnie przeprowodzona akcja pod koniec odcinka.
-
Spoiler: pokaż / ukryj
Groteskowa gestylkulacja LuLu

-
Spoiler: pokaż / ukryj
zgrabny.......Kallen

-
Spoiler: pokaż / ukryj
facjata Lulu podczas machania rękami.

Minusy:
-
Spoiler: pokaż / ukryj
C.C umierając daje całusa, a potem grzecznie staje u jego boku. ZONK


Pytanie:

Spoiler: pokaż / ukryj
Czy przypadkiem Lelouchowi nie zrobili pranie mózgu, aby złapać C.C

Wtedy dorzucę do plusów za dezinformację i logiczne działanie wojskowe. Czego najbardziej brakowało mi w pierwszej części.

Dobry odcinek. Mam nadzieje, że wątek fabularny bedzie sie trzymał całości. Byłoby też fajnie, gdyby akcja byłaby jeszcze szybsza.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 07-04-2008, 21:08   

Rozbroiła mnie akcja z końca openingu.
Spoiler: pokaż / ukryj
Lulu z C.C chcą złapać się za ręce, ale ten robi "minę" i tak fajnie gestykuluje ręką.
On zresztą zawsze tak widowiskowo gestykuluje;D Podobało mi się to, że takie elementy z pierwszego odcinka zachowali.
Spoiler: pokaż / ukryj
To jest jazda na motorku, gra w szachy z wrednym brytyjczykiem i oczywiście użycie geassa pod koniec przez Lulu. A no i "śmierć" C.C.
I czy mi się zdaje, czy animacja jakaś taka lepsza?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 07-04-2008, 21:45   

Oj tak, budżecik sie powiekszył, to i jakość lepsza. No i HD ^____^

Mnie tam intryguje, że wszyscy pisza dosłownie o wszystkim, a nikt nie wspomina o dosyć intrygującym z aparycji i prowadzenia dialogu umakijażowanym Chińczyku. Za to jego bish u boku Lee <3 Hehe, męskiej części widowni dali sporo dawki fanserwisu w wykonaniu Kallen, więc i żeńskiej części nie mogli zapomnieć.

Cały ten odcinek był na podobnym schemacie, co 1 odcinek pierwszego sezonu. Nawet tytuły na to wskazuja, różnią się tylko jednym członem. Nie wspominając o podobienstwach z Death Note. Z tym, ze Lulu podczas zaniku pamięci pozostaje soba, obija sie w szkole, rozwala wszystkich w szachy...

"Lelouch Activity Log". Gdzie można taki zakupić? ^____^

Ach, i jeszcze rozwalił mnie tekst pojawiający się podczas aktywacji mecha przez Brytyjczyków:
"We pledge to the spirits of founding fathers
And the glory of the realm our mother
That we shall be the shields which defend our momeland
And the halberds which smite those who would harm us"
Chyba gdzieś już to czytałam... ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Myorek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2008, 08:38   

Zdecydowanie ciekawy poczatek kolejnego sezonu, pozostaje jedynie z niecierpliwoscia czekac na kolejne odcinki :)

_________________
Pozdrawiam,
Myorek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group