FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-09-2008, 19:38   

Ej, myślałem że jesteśmy wszyscy po etapie wykłócania się o CG. Szczególnie po odcinkach 21 i 22, które były rozczarowujące.

A VonHusarz ma racje, bo serii która opiera się w dużym stopniu na działaniach wojskowych przydałoby się więcej sensownych podstępów i choć trochę (a nawet znacznie więcej) realistycznej taktyki starć. W ostatnim, naprawdę dobrym odcinku pokazano dosyć realistyczną, taktyczną bitwę i okazało się, że jest to... fajne. Szkoda, że częściej nie pokazywano bitew w taki sposób. Również wykorzystanie Fuji jako gigantycznej bomby było ciekawe. W końcu sakuradit to najbardziej energetyczne złoże w świecie CG.

Z drugiej strony Lulu głupi nie jest i choć cala nadzieje pokłada w antyFreyi Niny (nazwa robocza) to potrafi wygrywać nie tylko dzięki szczęściu. Oby tylko scenarzysci nie wpadli na nastepny, niezwykle genialny pomysl.
Poza tym nie ma serii, które by się broniły jedynie fanserwisem.
Przejdź na dół
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-09-2008, 19:43   

Cytat:
A VonHusarz ma racje, bo serii która opiera się w dużym stopniu na działaniach wojskowych przydałoby się więcej sensownych podstępów i choć trochę (a nawet znacznie więcej) realistycznej taktyki starć

Gdyby tak było, to większość fanów (i jakieś 90% fanek ziewało by z nudów). Ta seria ma łączyć gatunki, nie koncentrować się na jednym.
Powrót do góry
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2008, 19:46   

xD

EDIT:

xDD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
VonHusarz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2008, 20:55   

Grisznak napisał/a:
Cytat:
A VonHusarz ma racje, bo serii która opiera się w dużym stopniu na działaniach wojskowych przydałoby się więcej sensownych podstępów i choć trochę (a nawet znacznie więcej) realistycznej taktyki starć

Gdyby tak było, to większość fanów (i jakieś 90% fanek ziewało by z nudów). Ta seria ma łączyć gatunki, nie koncentrować się na jednym.


Chodzi o to:
Wywalamy akcje typu BUm bum jestem geniuszem wygrałem
Wywalamy kiedy pierdne zaczniesz strzelac do swoich
Wywalmy oo mam nowego knightamre'a tartatatatata

Dajemy
Coś na wzór ostatniej bitwy

Resztę zostawiamy jak jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
metamind Płeć:Mężczyzna
Umysł Pięciowymiarowy


Dołączył: 24 Cze 2008
Skąd: Inne miejsce, inny czas...
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2008, 12:07   

ja jestem ciekaw pojedynku Kallen-Suzaku. kto będzie górą? która maszyna zwycięży - Lancelot Albion czy Guren Seiten Hakkyokushiki? ja osobiście stawiam na Kallen, ale geass "live on" rzucone na Suzaku daje mu prawie niuczciwą przewagę...

_________________
"Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki."

Sun Tzu, "Sztuka prowadzenia wojny"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 17-09-2008, 14:28   

Jeżeli do takiego w ogóle dojdzie... powinien wkroczyć Oranż, wykasować komende użyta niegdyś na Kallen, a Lulu powinien jej dać taka sama komende "żyj!" i wtedy dopiero by była nawalanka :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Virgil Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2008, 15:23   

A propos samego geassa, to troche szkoda że C.C. rozwiała ostatnie złudzenia dotyczące Nunnaly. Oficjalnie powiedziała, że nie dostaje żadnych informacji dotyczącej ludzi bez geassa (kiedy Lulu się na nią wydzierał, ze nie powiedziała iż Nunnaly żyje). Innymi słowy teoria o sprytnej siostrzyczce, która ukrywa swoją moc przed światem, chyba jednak ostatecznie upadła. A szkoda, sporo by się zamieszało po takim zwrocie akcji :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-09-2008, 15:50   

@Virgil - zawsze istnieje wyjście, że zielona wiedźma kłamała.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 17-09-2008, 17:41   

No rzeczywiście, nie zwróciłam uwagi, że jedna z naszych teori spiskowych upadła. Nie sądze, żeby kłamała, nie w takiej chwili. Chyba, że Nunnaly ma jakiegoś innego geassa, lepszą odmianę czy coś, który jest niewykrywalny dla dwuliterowców. Jak myślicie kiedy poznamy imię C.C? Jedna z pierwszych tajemnic, która nie została wyjaśniona. Chyba zaserwują nam to w ostatnim epie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-09-2008, 18:43   

C.C. powiedziała chyba, że nie wie nic o ludziach, z którymi nie ma połączenia poprzez Geass, o ile pamiętam. Co może oznaczać, że Nunnaly ma Geass od V.V. Nie, po prostu nie wyobrażam sobie, by nie było sceny, w której Nunnaly otwiera w końcu oczka a my widzimy w nich znajomy czerwony błysk :D

A z mniej bezsensownych rozważań - wiadomo, czy będzie trzeci sezon? Powinniśmy oczekiwać definitywnego zakończenia, czy równie zaskakującego, co irytującego Wielkiego Cliffhangera?

ps. CainSerafin, awatar jest zabójczy xD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
metamind Płeć:Mężczyzna
Umysł Pięciowymiarowy


Dołączył: 24 Cze 2008
Skąd: Inne miejsce, inny czas...
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2008, 19:10   

JJ napisał/a:
ps. CainSerafin, awatar jest zabójczy xD

true, true. :D :D :D
btw: ciekawe czy ktokolwiek rozpozna skąd wyciągnąłem swojego ava...


a wracając do rzeczy: oto najnowszy, najdoskonalszy Knightmare Frame, który ma wystąpić w następnym odcinku:

Knightmare Frame Omega

musicie przyznać że Guren i Lancelot wymiękają... XD

_________________
"Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki."

Sun Tzu, "Sztuka prowadzenia wojny"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2008, 20:06   

Po prostu nie mają z nim jakichkolwiek szans :] on rozwali Demoklesa jednym palcem.

Ale i tak rozwali go super-omega-hiper-plus Knightmare

Link

Od razu w kozackiej pozie xD

Żeby nie było offtopu:

Ma ktoś jakieś śmieszne/ciekawe pomysły na czym polega Zero Requiem?


Ostatnio zmieniony przez Gamer2002 dnia 17-09-2008, 21:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-09-2008, 20:50   

Gdy po raz pierwszy usłyszałem o wielkim planie Lulu i Suzaku, przyszły mi do głowy dwa pomysły:
- wielkie wskrzeszenie zmarłych na czele z Euphie i Shirley
- cofniecie się w czasie do pierwszego spotkania C.C. i Lulu

Oczywiście przy użyciu World of C i Miecza Akashy. Jednak jakby na to nie patrzeć, obydwa pomysły są tak głupie jak to tylko możliwe. Jeśli scenarzyści by COŚ TAKIEGO zrobili to bym ich rozniósł. Prawdopodobnie jest to tylko nazwa na ich plan przymusowego uszczęśliwienia ludzkości przez jej zjednoczenie, plus ewentualne użycie Miecza Akashy, jednak nie mam pojęcia w jaki sposób.

Odnośnie odcinka 26. Nie znalazłem dotąd żadnych pewnych informacji, ale pewnie będzie to retrospekcja CG z punktu widzenia C.C. Cos podobnego było po scenie finałowej pierwszej serii. Jednak właściwie może być to równie dobrze epilog CG, opisujący co się stało z tymi bohaterami którzy przeżyją odcinek 25.

Edit: Gamer, Twój link nie działa.
Powrót do góry
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2008, 21:07   

Moim zdaniem wszelkie machinacje z Swordem są już niemożliwe.

Link naprawiony.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-09-2008, 21:23   

Zero requiem - Może Lulusiek chce doprowadzić do takiej wojny i zniszczeń, żeby obie armie się całkowicie wyniszczyły, a reszta świata musiała sie zjednoczyć przy odbudowie? Sam najpewniej zginie pod koniec.

Nie jest to oryginalne, ale raczej możliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 107 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group