FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Rezah Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 20:46   

Czytam tak ten temat już od dłuższego czasu i wydaje mi się, że nikt nie wspomniał o endingu 2 serii gdzie są przedstawieni bohaterowie 2 frakcji Zero i Britanii... Czarne skrzydła mają sprzymierzeńcy Zero`a a Britanii białe, a Rolo ma jedno białe a drugie czarne, co mogłoby sugerować, że będzie pomagał oby dwóm lub będzie z jednymi, a potem ich zdradzi na rzecz 2
Co do Karolka to ja myślę, że chce przetestować lulu i dalej z nim grać w grę Moja armia vs Twoja ew. nie chciał go zabijać, ale także nie chciał aby mu przeszkadzał
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-04-2008, 20:55   

@Rezah
Nanami napisał/a:
Warto zauwazyc, ze postaci zwiazane z rycerzami okrągłego stołu, Brytania maja anielskie skrzydełka, za to ci zwiazani z Zakonem maja czarne. A Rollo? Jedno ma takie, jedno takie. Ten gość jest coraz bardziej intrygujący.


Co do Rollo - primo, na pewno ma jakiś kompleks. Może czuje, że jest sztuczny/jedynym celem jego istnienia jest bycie przybranym bratem Lulu lub coś innego w tym stylu. W każdym razie ten ostatni na pewno będzie próbował to wykorzystać, jak ktoś wcześniej zauważył.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 22-04-2008, 21:15   

Karolek po prostu baaardzo chce dorwać CC - żywą lub martwą. W sumie nie dziwie mu sie. Gdyby nie to, nie odesłałby Lulu spowrotem do szkoły tylko w dowolny zakątek świata, a tak to mógł mieć pewność, że CC będzie się czaić gdzieś-tam w pobliżu. Ten gość i jego eskadra, których zabił Lulu, byli bezpośrednio pod rozkazami Charlesa, guwernator Carcass nie wiedział o CC już. Z Vilettą to inna bajka, ona wiedziała, że Lulu to Zero, tylko nie wiedziała jak go dorwać na gorącym uczynku.

A kompleks Rola też już opisałam, zobaczymy czy kolejne odcinki zweryfikuja ta teorie :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-04-2008, 21:24   

Nanami - Taaa, nasza nauczycielka WF-u ma się o co wściekać na Shirley. Tak się jeszcze martwię co będzię z naszym Orange-kunem. Ja go nie chcę, powinien umrzeć już na początku seri po "równym" pojedynku z Zero. Nie mogę się doczekać konfrontacji Suzaku - Zero, wprost wypatruję tego w każdym odcinku. Mam nadzieję, że twórcy nie będą nas długo trzymać w niepewności.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 22-04-2008, 21:46   

Shizuku, aj, zapomina się, zapomina. Też mi jakoś to umknęło - dlaczego Viletta może mieć taki uraz do naszej Shirley. Dopiero po namyśle powiązałam fakty ;) A jak już przy szkolnych tematach - dobre było:
Rivalz: He's even holding a household account book... (o Lelouchu)
Lelouch: How do you know about that?
Rivalz: You really do?

Oranż-kun pewnie wyskoczy z dna morza podczas bitwy morskiej między Zakonem a Brytania, heh. Tez wolałabym, żeby już umarł, nie wiedze dla niego miejsca. No, ale skoro tak ładnie idzie na openingu... Już za 2 odcinku uracza nas Suzaku zapewne, gdyż tytuł brzmi "Knight of Rounds", ale pewnie jeszcze troche pobędzie zanim znów sie spotkaja. Ja mam ogromna chęć na walke Suzaku vs Rolo!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-04-2008, 21:46   

Shizuku napisał/a:
Taaa, nasza nauczycielka WF-u ma się o co wściekać na Shirley.

O co? Sorry, może ja coś przegapiłam ;)

A właściwie po co Karolkowi C.C? Myślę, że do jakichś chorych eksperymentów ma na podorędziu cały sztab czarownic. Zdziwiłam się, że w pierwszym odc. ta cała eskapada działająca "bezpośrednio pod rozkazami Jego Królewskiej Mości" nie wiedziała o tym, że wiedźmy nie wykończy się jednym strzałem. W każdym razie baron się zdziwił, kiedy po strzale prosto w serce C.C wstała sobie jakby nigdy nic. Czyżby nie zostali poinformowani o tym? Czy to tylko niedociągnięcie twórców? W takim razie ich działania miały dość prosty cel - zabić, a nie złapać. W takim razie, po co? Przecież Zero bez C.C by sobie poradził. Chyba, że kontrakt przestałby działać po jej śmierci i Lulu straciłby Geass. W ogóle na temat Geassa i całej tej bandy wiedźm wiemy niewiele.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 22:04   

Z innej beczki ...
Tak w ogóle to dlaczego Karolek chcę tak bardzo odzyskać C.C? może mi to ktoś wytłumaczyć? bo jest to jedyny wątek którego nie rozumiem.. ani trochę ^^ szczególnie, że w anime nie było o tym jakichkolwiek wzmianek o ile mnie pamięć nie myli.

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Ukesu Płeć:Mężczyzna
Warlord of Hellish_R


Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Bełchatów
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 22:21   

Lena100
to przecież Shirley postrzeliła Vilettę po tym jak znalazła Zero nieprzytomnego. Czego skutkiem była amnezja Viletty i romansik z ...... no z kim ? :P (kolejne pytanie XD)

_________________
Solitary Rider of Apocalypse
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7854244
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-04-2008, 23:11   

Ogim! (albo to się pisze Oghim, pewna nie jestem) Co do Karola to w sumie niewiadomo. Może chce zebrać wokół siebie, wszystkich rozdawaczy geassów, aby ta broń mogąca zniszczyć bogów mogła działać? Takie jest przynajmniej moje przypuszczenie. Później się pewnie dowiemy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Ukesu Płeć:Mężczyzna
Warlord of Hellish_R


Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Bełchatów
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 23:22   

Tylko gdzie są ci Bogowie ?
Może chodzi o posiadaczy Geass, Karolek zbierze wszystkich 2 literowych (V.V. C.C. itp) i zniszczy innych geassowców i nie będzie miał konkurencji XD
A może to 2 literowcy to bogowie XD

_________________
Solitary Rider of Apocalypse
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7854244
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-04-2008, 01:50   

Lena100 napisał/a:
A właściwie po co Karolkowi C.C?
On jej nie chce, on chce jej martwej. Żeby przestała rozdawać geassy jego potencjalnym wrogom...

Lena100 napisał/a:
Zdziwiłam się, że w pierwszym odc. ta cała eskapada działająca "bezpośrednio pod rozkazami Jego Królewskiej Mości" nie wiedziała o tym, że wiedźmy nie wykończy się jednym strzałem.
A niby dlaczego mieliby wiedzieć?

Lena100 napisał/a:
W ogóle na temat Geassa i całej tej bandy wiedźm wiemy niewiele.
Właśnie?
Zakładasz że wszystkie wiedźmy są tak szczere wobec swoich kontraktorów jak CC?
Lelouch wie, are Karolek nie musi.
Może się domyślać, ale wciąż mógł uznać że warto spróbować...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 23-04-2008, 11:40   

Ukesu ma oczywiście racje, jeśli chodzi o niechęć Viletty względem Shirley, choć owa myśli, że to z powodu jej słabej kondycji fizycznej i ślamazarności. Ale ona tego nie może pamiętać ;) A ciekawe co będzie z Viletta i Oughim, moim zdaniem twórcy zdecydowanie rzucaja przesłanki, że miedzy nimi nie do konca wszystko załatwione.

Zgadzam się z Totemem co do tego dlaczego Karolek chce CC martwej. Mao zawiódł - CC go porzuciła i znalazła nowego ochotnika. Dopóki jest żywa, to może zawierać kontrakty. Poza tym już w pierwszej serii na CC polowały wytypowane oddziały wojska i była uznana za "śmiertelna broń", prowadzili na niej badania. Potem im wpadła jak kamień w wodę, dopiero teraz znów się pokazała. Sam Karolek może nie wiedzieć jak zabić wiedźmę przecież, a wątpie, by taki VV albo inna osoba mu podpowiedziała z własnej woli.

CC jest szczera wobec swojego kontraktora? No dobra, jest. Ale tylko w bardzo ograniczonych kwestiach, jeśli nie chce odpowiadać, to często zbywa Lulusza. On sam tak dalej jak my ma mgliste pojęcie o tym całym kontrakcie, czego on dotyczy i jakie zagrożenia ze soba niesie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 23-04-2008, 14:24   

Nanami napisał/a:
On sam tak dalej jak my ma mgliste pojęcie o tym całym kontrakcie, czego on dotyczy i jakie zagrożenia ze soba niesie.
A mi się zdawało, że wie. Mówił już chyba w 1 serii, że wie jakie zagrożenia niesie ze sobą posiadanie geassa i wywiązanie się z umowy, ale i tak cieszy się, że go dostał czy coś takiego. Wydawało mi się, że wie o czym mówi i ma pełną tego świadomość, po prostu my jeszcze tego nie wiemy. Mogłam się pomylić, ale takie przynajmniej odniosłam wrażenie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 23-04-2008, 15:25   

Ja tam pamiętam, jak po pozbyciu sie Mao żałował, że nie zdążył wycisnąć z niego informacji o tym całym kontrakcie. Po incydencie z Euphemią w mechu powiedział "Wiedziałem, że ta moc jest niebezpieczna, ale wciąż..." więc konkretów nadal nie wie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-04-2008, 16:22   

Wreszcie obejrzałem 3 ep. W żadnym innym anime nie ma tak pięknych cliffhangerów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group