FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 05-05-2008, 20:23   

Rolo nie jest kompletnie takim typem, który by znał sie na ludzkich uczuciach na tyle, by nimi manipulować. On sobie nawet sam nie zdaje sprawy jak bardzo ulega manipulacji! Ma góre wątpliwosci, ale Lelouch ciagle funduje mu pranie mózgu i odgrywa kochającego braciszka. I ta desperacja w oczach, przed wyznaniem mu tego :) Gdyby nie wierzył Lelouchowi nie wybiłby całego zespołu 'swojego' i nie zdradziłby ot tak Viletty. Poza tym kazdy geass to obosieczna broń, Rolo zdaje sie utracił kontakt ze swoim geass providerem i ma nikła wiedze na jego temat, powiedziano mu, ze jego geass jest idealny do zabójstw, to tak musi byc i tak robił, Lelouch zdaje sie miec ciut wieksza wiedze na temat posługiwania sie nim, wiec to naturalne, ze odczuł potrzeby zasiegniecia rady u 'starszego brata' ze spraw, które go trapia. A jego geass moze miec naprawde wiele 'słabych punktów' które dla Rollowca moga sie skonczyc tragicznie.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2008, 20:33   

Kolejny świetny odcinek.
Do tej pory akceptowałam Suzaku (choć bardziej było mi go po prostu żal, jak by nie było Ełffi to była chyba jedyna, na wskroś dobra postać od początku do końca) Teraz nie mogę patrzeć na jego zatwardziały wyraz twarzy i jeszcze te jego dążenie do awansu. Upss.... chyba zapomniał ze stanowisko Knight of One jest już zajęte. Chociaż nie! Może po prostu go zabije! Jest w końcu dobry w zabijaniu osób ze swojej drużyny. Szkolił się od małego :/.

Piękna akcja z nożem. Ciąg dalszy przepierki mózgu Rolka, a w tle Dark Suzaku czuwa. Bardzo mi się to podobało.

W tym sezonie zdecydowanie więcej jest wątków romantycznych. Przewodnicząca/Rivaltz Ogi/Viletta, ciag dalszy shirley i Todo/Nagisa i wcale mi to nie przeszkadza.

Co do końcowej sceny. Wyobrażam sobie dwa wyjścia. Mniej prawdopodobne i bardziej.
Otóż w pierwszej opcji jestem żądna krwi Suzaczej, za takie wykorzystanie Nanaly. Chciałabym, żeby Lulu rzucił sie na Suzaku lub wykorzystał Rolka. Druga opcja: zaciśnie zęby i uda, że jej nie zna, po czym jak sprawę przemyśli zrobi krzywdę Suzaku w bardziej wyszukany sposob niż przewidziałam w opcji pierwszej. Tak czy siak na jedno wychodzi.

A i już więcej nie czytam spoilerów Nanami......jak dam rade.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2008, 20:49   

Sola napisał/a:
Otóż w pierwszej opcji jestem żądna krwi Suzaczej, za takie wykorzystanie Nanaly. Chciałabym, żeby Lulu rzucił sie na Suzaku


Chociaż sama z chęcią bym zobaczyła jak Lulu dusi Suzaku własnymi rękami to ta wersja jest praktycznie niemożliwa, w tym odcinku było zbyt wyraźnie pokazane kto tu ma lepszą kondycję i jest bardziej wysportowany, Suzaku z łatwością by sobie poradził z Lulu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 05-05-2008, 21:28   

Niestety, Lelouch musi upichcić jakiś szczwany plan, poza tym nie zdziwiłabym sie, gdyby Suzaku kontra Lelouch dotrwaliby znów do fascynującego finału i moze... małe zawieszenie broni?

Na preview Nanaly raczej robi zaskoczona mine, niz szczesliwa, Lelouch musiał jej wcisnac jednak jakiś kit w stylu "przepraszam, ale kim jesteś". Oh, well...

PS. Spoilerów to tam mało było, wiekszość to moje własne przemyslenia, zreszta ja juz mam plan wydarzeń na kolejne 3 czy 4 odcinki :>

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-05-2008, 21:33   

Sola napisał/a:
A i już więcej nie czytam spoilerów Nanami......jak dam rade.
Ja tak samo. Zepsułam sobie zabawę pod koniec. W sumie nie wierzyłam, że to się stanie, przynajmniej nie tak szybko.
Co do reakcji Lulu to już mam w sumie dość udawania "nie wiem kim jestem". Myślę, że nie mógłby się wyrzec tego, że jest bratem Nunnaly. W końcu to wszystko dla niej, nie mógłby powiedzieć do niej "Nie znam cię". Dla niego najważniejsze jest jej szczęście przecież. Nie wiem jak z tego wybrnie, ale na pewno jakoś sobie poradzi, już udowodnił nie raz, że znajdzie wyjście z każdej sytuacji.
Co do reszty odcinka, to po prostu boski, uśmiałam się nieźle. Lulu biegnie, mija go Suzaku, Shirley, przewodnicząca, a on się biedaczek zatrzymuje i dyszy "nie jestem dobry w tych sprawach". To było słodkie. Albo potraktowanie CC - to było świetnie, nie mogę doczekać się jej zemsty. No i nasz blondasek. Tamaki!!! Tak się zacieszyłam jak chyba nigdy, no jak wyjęty z Ourana. I Suzak jaki ostry, zwłaszcza przy nim;D. No i Arthur też jak zwykle świetny.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Shizuku dnia 05-05-2008, 21:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-05-2008, 21:36   

Nanami napisał/a:
PS. Spoilerów to tam mało było, wiekszość to moje własne przemyslenia, zreszta ja juz mam plan wydarzeń na kolejne 3 czy 4 odcinki :>
No to ja nie wiem, chyba masz jakieś podświadome połączenie myślowe z twórcami.XD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2008, 13:48   

Cytat:
PS. Spoilerów to tam mało było, wiekszość to moje własne przemyslenia, zreszta ja juz mam plan wydarzeń na kolejne 3 czy 4 odcinki :>

Hey to ty sama sobie spoilerujesz :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-05-2008, 14:11   

Nie, po prostu lubie gdybać.

;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-05-2008, 15:07   

C.Czesc, mam pytanie i mysle ze nie bedie ono lamac forumowego regulaminu. Interesuje mnie sposob w jaki ogladacie najnowsze odcinki CG. Chcialbym wiedziec czy macie dostep do japonskiej telewizji czy moze to cos innego ( konkretnie chodzi mi o 5. epizod drugiej serii) prosilbym o odpowiedz na GG 6453833 (zalecane ;p) lub na forum. Jesli jednak zlamalem regulamin to przepraszam i jestem gotowy przyjac kazda kare.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2008, 15:32   

Myślę, że mogę odpowiedzieć na to pytanie. Większość znanych mi osób korzysta z angielskich fansubów, jest też kilka sztuk znających japoński dostatecznie dobrze, by móc oglądać pliki nietłumaczone, czyli tzw. rawy. Ta wiedza nie jest tajna, bo jednak jest to rzecz w miarę oczywista. Natomiast na forum zabronione jest podawanie linków do konkretnych stron zawierających pliki do ściągnięcia, trakerów i wszystkiego, co podobne.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-05-2008, 15:49   

Hmm dzieki za odpowiedz ale dokladniej chodzilo mi o to czy sciagacie skads anime (konkretnie chodzi mi o CG a jeszcze konkretniej epizod piaty serii drugiej) czy macie inne zrodla ( zeby nie bylo nie pytam o linki strony torrenty etc tylko o sam sposob ogladania ) bo jesli np ogladacie najnowsze epki bezposrednio w japonskiej telewizji ( a tez slyszalem ze tak pare osob robi) to odrazu odpusze sobie jakiekolwiek szukanie czy szperanie w necie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2008, 16:39   

Liczyłem, że Suzaku w 2 serii zmieni nastawienie, a ja patrze, ELita imperatora, służy bezpośrednio osobie, która wydała rozkaz wybić jego rodaków. Rozumiem, że chce zbudować nowy świat ale nie takim kosztem. Do tego Brytania zaatakowała UE, odbieranie niepodległości innym narodam to jak masowe morderstwo, a ten pacan ich wspiera... Strasznie naiwny ten Suzaku. Mam nadzieje, że ktoś go albo uświadomi, że służba u wroga to złe, albo w końcu zginie ...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CainSerafin
Gość
PostWysłany: 06-05-2008, 16:49   

Kolejna porcja teorii na temat następnych odcinków.
Propozycja uduszenia Suzaku przez Lulu jest ciekawa ;P , ale niemożliwa w praktyce. Lelouch pewnie uda że nie pamięta o Nanaly, po czym zajmie sie przygotowywaniem zemsty-kolejnych akcji przeciwko Brytanii, oraz porwaniem Nanaly.
Suzaku zostanie rycerzem Nunaly i będzie dążył po trupach by zostać pierwszym rycerzem cesarstwa. Na pewno otrzyma dzięki Cesarzowi geass, pytanie tylko jaką mocą będzie on dysponował. A na końcu zostaje problem rozkazu "żyj" który wciąż na niego działa.
Cornelii udało sie przeżyć i wróci do strefy 11 by OPIEKOWAĆ się siostrą. O_O
Cesarz będzie jak zwykle o co najmniej dwa kroki do przodu.
Nanaly jest jedynie pionkiem cesarza, i jeżeli będzie to dla niego korzystne zostanie zamordowana,
Spoiler: pokaż / ukryj
patrz wypadek z Euphie.

Byc może do jej śmierci nieświadomie przyczyni sie Suzaku i jego geass.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-05-2008, 17:43   

U-ha, wytrzymałem po 1 epku aż do 5, po czym (właśnie przed chwilą) nadrobiłem wszystko (łącznie z paroma ostatnimi stronami tematu ;)).

Nanami - według mnie gadka Suzaku o stracie przyjaciela i jednoczesna chęć wykorzystania Leloucha nie świadczą bynajmniej o hipokryzji. Moim zdaniem Suzaku uważa, że stracił przyjaciela w momencie, w którym Lulu wstąpił na ścieżkę Zero. Poza tym Suzaku jest w stanie poświęcić Zero, a nie Leloucha. Ponadto jeżeli Lulu nie odzyskał wspomnień, to nie będzie wiedział o co chodzi Nunnaly, a zatem cała sytuacja rozejdzie się po kościach i nie sprawi mu bólu. Jeżeli natomiast rozpozna Nunnaly, to nie będzie przyjacielem Suzaku - Lelouchem, tylko śmiertelnym wrogiem i mordercą Euphie - Zero. Tak więc akurat w tym miejscu nie uważam Suzaku za hipokrytę.

Dołączam się do wszystkich trzymających kciuki za szybkie kopnięcie w kalendarz w wykonaniu naszego kochanego rycerza. Szczerze powiedziawszy usatysfakcjonowałby mnie nawet crossover z Innym Anime (tm) - nagle okazuje się, że nazwisko Suzaku figuruje w pewnym notesie...

A Lulu jest genialny! W ogóle całe CG jest genialne i mógłbym je oglądać bez końca! Choć nie mam dylematów w rodzaju "komu kibicować", tylko po prostu cały czas trzymam kciuki za Wielkiego Manipulatora, to i tak większość postaci lubię. W sumie jeżeli ktoś miałby konkurować z Lulu, to jego tatuś, on jest świeeetnyyy!

A piąty odcinek to według mnie genialne dzieło geniuszu zua i anime! Powinno się go pokazywać na seminariach dla reżyserów na wykładach pt. "jak zrobić DOBRY odcinek komediowy nie zaniedbując przy tym rozwoju fabuły". W ogóle w CG w każdym odcinku wszystko dzieje się tak szybko, że w zasadzie jeżeli nawet dany wątek uznamy za średnio interesujący, to za chwilkę pojawia się nowy.

Kontynuując luźne przemyślenia - mnie ciekawi ten chiński przyjemniaczek, który narazie prezentowany jest tak, jakby autorzy chcieli nas przygotować na jego konfrontację z Knightmarem w starciu bezpośrednim ;) Na ile jest wierny centrali, a na ile chce realizować własne cele tworząc nową potęgę? I jaka będzie jego dalsza rola?

Rollo już raczej zrobił, co miał zrobić, jest to postać na tyle bezbarwna i niesamodzielna, że albo nieługo skończy jak Mao, albo na stałe zostanie odsunięty na trzeci plan.

<dostaje drgawek> Ja chcę odcinek 6!! Ge-Nial-Ne!

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2008, 18:05   

W obronie Suzaku powiem, że jego plan „zostanę najpotężniejszym sługą Imperatora i otrzymam Japonię na własność, gdzie zaprowadzę spokój, ład, porządek a po ulicach będą biegać pokemony” aż tak głupi nie jest. Co prawda nic nie wiemy o tajemniczym numer uno, ale Suzaku w ciągu jednego sezonu (ile to było? Pół roku?) zrobił karierę od szeregowca po elitarnego rycerza Imperium. W dodatku, Chuck zdradził mu już parę tajemnic, o których reszta knights of rounds nie ma najmniejszego pojęcia, także jedynka (chyba że Imperator kłamał). No i jeszcze VV czy inny mangowy Nemo może wyskoczyć z Geassem dla niego.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 24 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group