FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-05-2008, 03:10   

W scenie z Suzaku, Zero i Nunnally zdecydowanie nie grało to, że Suzaku zignorował Lulu, a poza tym Nunnally wydaje mi się w miarę bystra, więc jak doda 2 do 2 (telefon z dachu i okrzyk "nunnally!" to po prostu musi się domyślić. Innych istotnych spraw jakoś nei zauważyłem.

Jeżeli chodzi o "dziurę fabularną" to było dość wyraźnie powiedziane, że "posiłki z Tokio będą tu lecieć aż godzinę", więc z nowymi skrzydełkami raczej bez problemu Kallen odwiozła Lulusia (Suzaku musiał się zaopiekować Nunnally, a Knights of Rounds byli unieruchomieni na tyle skutecznie, że nie widzę w tym nic dziwnego) Zresztą w CG jest sporo takich przeskoków i jakoś mi one nie przeszkadzają.

W tej chwili bardzo mnie ciekawi tytuł nowego epka, Miracle of Millions. Masakra z R1 tylko na większą skalę raczej nie wchodzi w grę, już prędzej jakaś nieudana próba interwencji kogoś z Britannii przeciwnego SAZ.


Spoiler: pokaż / ukryj
Była tam chyba scena z ubranymi po cywilnemu Black Knights puszczającymi dym z jakichś podejrzanych pakunków. Nie mam pojęcia, co to mogło być, może zasłona dymna? Albo szykuje nam się kolejny ep komediowy? Ale w to akurat przy obecnej sytuacji baaaaardzo wątpię.


Mój wewnętrzny fanboy nie może się doczekać kolejnego odcinka *.*

Jeżeli chodzi o empatię względem Leloucha vi Emo to uważam, że jego nastroje zostały oddane ślicznie obrazowo i trudno byłoby to zrobić lepiej i realniej. Oczywiście realniej w konwencji CG. Zauważmy, że Kallen znajduje go z Refrainem rano, a Luluś zdobył go w nocy. Ja wiem, że w animcach czas płynie inaczej, ale mimo wszystko (i mimo zosiosamosiowego charakteru Lulu) wydaje mi się, że to było raczej wołanie o pomoc. Z resztą on w sumie wołał o pomoc caaaaałym epkiem :D

Reakcje C.C. na Kaguyię i Kaguyi na C.C. były genialne i wydaje mi się, że zawiązała się między nimi pewna szczególna więź. Kaguya od początku była wedłuug mnie dosyć inteligentna i spostrzegawcza (bardzo mi się spodobało, jak to ona pierwsza zareagowała na rozkaz wystrzelenia torped) I nie mogę pozbyć się wrażenia, że ona ma ukrytego w rękawie asa... (choć może to tylko marzenie mojego fanboyowego ja)

Oj, dobrze mieć poza domkiem czas na długiego posta o CG, od razu się Vodh czuje bardziej spełniony ;]

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-05-2008, 22:34   

Vodh napisał/a:
PS: Nanami, czy w Twoim podpisie, oprócz C.C, jest Amber z Darker than BLACK, czy ktoś jeszcze inny? Nie jestem pewna do końca...

Tak, jestem tego niemal pewna, choć Nanami nie jestem. Ogólnie one są do siebie podobne i z zachowania i z wyglądu. Jednak C.C poznałam "pierwszą", więc ją mimiowolnie lubię bardziej.
A tak w ogóle to zgadzam się z opinią Vodha oprócz przypuszczenia o następnym epie. Wiem leniwa jestem, ale po co się powtarzać?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2008, 15:51   

Ta seria używa na nas swojego Geass, czyli hipnotyzuje i zmusza do niecierpliwego czekania na kolejny odcinek ! A to wszystko jest planem zawładnięcia świata przez Kadokawe i Sony !!!!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Liquid.pl
Gość
PostWysłany: 25-05-2008, 22:12   

Grupy gg i chchiro nie zamiescily preview 9 odcinka, (grr) ciezko bedzie spekulowac, pozostaje eclipse z nadzija ze oni wypuszcza full version.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2008, 22:46   

Zwiastuna nie było, o ile mi wiadomo z tego powodu, że po prostu za tydzień 9 epa nie będzie (tragedia w Chinach). Pewnie preview wyjdzie za tydzień albo cuś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-05-2008, 23:18   

kwik!!!


Spoiler: pokaż / ukryj
Szczerze mówiąc pierwsze pół odcinka było trochę średnie. W sumie niewiele się działo, ale z drugiej strony CG przyzwyczaił nas do takiego tempa, że każdy przestój wydaje się trwać wieki. Poznajemy motywację Viletty i Rolo (nic szczególnie odkrywczego, fajnie, że kwestia Rolo się klaruje). Ale cały plan Zero... I wyjaśnia się, dlaczego nie pokazywali nam wyjaśnień Zero na początku epka. No po prostu tak kwiknąłem, że myślałem, że z krzesła spadnę. Czy to nie jest najcudowniejsza scena w całym CG? No po prostu opadła mi szczęka. I cliffhanger zostawili porządny, bo w sumie nie wiadomo, co się teraz stanie. Ale <me jest świeżo po odcinku, więc wciąż kiwa się na krześle i piszczy> po prostu genialne...


Z pisaniem obszerniejszych komentarzy poczekam do subów Eclipse i do czasku, kiedy więcej ludzi obejrzy.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2008, 09:38   

Naaaciągane jak cholera, ale w życiu bym się nie spodziewał takiego rozwoju wydarzeń !

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-05-2008, 14:12   

Racja, to była najbardziej naciągana akcja całego CG. Niby jak milion japończyków wniosło stroje zero na tamten obszar ? Ochrona uznała wnoszenie przez każdego sporej torby za całkiem normalne ? Przecież spodziewano się zamieszek. Dodatkowo Zero miał okazje się zgadać z milionem ludzi a brytyjski wywiad nic nie odkrył? No way. No i ciekawe od ilu lat sieć fabryk szyła te wdzianka.

Wiem ze anime nie musi byc realistyczne (z założenia nawet nie powinno) ale ta "opercja" wybitnie nie pasowała do CG. Gdybym to zobaczył w produkcji takiej jak "Ah! My Goddess" pośmiałbym sie i nie zwrócił nawet na to większej uwagi. Wydaje mi się, że twórcy chcą na siłe zadziwić widza. Obojętnie czym. Mimo to CG nadal wymiata.


PS. Nie żebym uważał "Ah! My Goddes" za złe anime, tylko ma inny, komediowy klimat.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-05-2008, 14:54   

Cytat:
Racja, to była najbardziej naciągana akcja całego CG. Niby jak milion japończyków wniosło stroje zero na tamten obszar ? Ochrona uznała wnoszenie przez każdego sporej torby za całkiem normalne ? Przecież spodziewano się zamieszek. Dodatkowo Zero miał okazje się zgadać z milionem ludzi a brytyjski wywiad nic nie odkrył? No way. No i ciekawe od ilu lat sieć fabryk szyła te wdzianka.


Diethard sobie nieźle poczyna w Chinach, więc wdzianka raczej nie były problemem. A co do sporych toreb - nie wiem, czy zauważyłeś, ale byli to elevens, którzy chcieli się przeprowadzić do SAZ. Czy oczekiwałbyś przeprowadzki bez jakichkolwiek rzeczy osobistych? Poza tym nawet, jeśli założylibyśmy, że jednak się przeprowadzają bez bagaży (co wydaje mi się... dziwne) to jak włożymy maskę w maskę i obok ułożymy pelerynkę w kostkę złożoną, to jedna osoba spokojnie w nie takiej dużej znowu torbie wniesie wdzianka dla pięciu.

Brytyjski wywiad zajmuje się, z tego co pokazali, operacjami zainicjowanymi przez samego Imperatora. A tropienie terrorystów w prowincjach nigdy nie szło im najlepiej, więc nie ma się tu co czepiać. Britannia rządzi raczej za pomocą brutalnej siły, niż sprytnego, prężnie działającego wywiadu.

Jeżeeeeli coś tu jest naciągane, to fakt, że pozwolili im odejść. Ale to akurat bardzo dobrze wyjaśnili - plan opierał się na decyzji Suzaku, który w tej konkretnej sytuacji miał ostatnie słowo i postąpił jak postąpił.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-05-2008, 15:36   

*śpiewa pod nosem*
Atakują klooonyyyy! Będą naaas miliooooooonyyyy!

Rany jeża, jak ja KWIKŁAM! Akcja była wyjątkowo śliczna i biedny Emozaku wyraźnie się zagubił. W dodatku nadal nie jest do końca pewny czy aktualny Zero to TEN Zero. Buhaha.
I dialog Viletty z Ougim...
"Ougi?"
"....Jestem ZERO."

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 26-05-2008, 15:51   

WR! A gdzie preview kolejnego odcinka?! A gdzie kolejny odcinek?! Ładny mi to prezent na dzień dziecka.

...

A sama akcja była conajmniej zaskakująca, któż by pomyślał, że Zero wpadnie na taki cudowny pomysł? Ale teraz Suzaku może być już pewien, że Lelouch to nadal Zero - jeden to jak dobrze go zna, dwa to raczej nie wiem jakim cudem Lulu miałby pojawić się w szkole.

A nie mówiłam, że akcja sie wyniesie na troche z Japonii?

Akcja owszem, naciągana, ale była wzmianka, ze takiej ilosci ludzi trudno zidentyfikować i dopiero rozpoczna ten proces po ceremonii. Z drugiej strony skąd tyle takiego materiału wzieli, masek i to nie w tak duzym przedziale czasowym. Ale dalej akcja zaskakująca. A BTW oni spodziewali się rozrób, więc jakos specjalnie nie zakazywali im wnosić różnych rzeczy, bo byłoby im to na rękę, dałoby pretekst do narzucenia jeszcze bardziej żelaznego reżimu.

Kaguya rzucająca sie w objecia Zero, nnjjeee. Zero pochlebiający Diethardowi (wie jak zmanipulować kazdego, oj wie) też njeee. Zero ujawniający swoja tożsamość swojej dawnej opiekunce - w porządku, słuszne posunięcie. Ani jednego ujęcia z CC?! Skandal! A monolog z początku przez nia mówiony żywcem z pierwszej serii. No i fajnie, że poniekąd mamy potwierdzone, że to V.V. dał geass Rolowcowi.

Nutka sympatii do Suzaku? Dziwne o_o

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-05-2008, 16:08   

Co do ubranek - one były różnokolorowe (były zielonkawe Zero, były różowawe Zero) więc można przypuszczać, że ubranka pochodziły nie tylko z jednej szwalni.

Suzaku dalej pewności nie ma, swoją drogą jak jeszcze raz usłyszę "Lelouch, have you really not regained your memories" to mnie chyba coś trafi...

Lakshata-Zero była świetna ^.^

Wątek Viletta x Ougi też ślicznie pokazali. Czyli nasza Viletta nie jest aż tak pozbawiona uczuć, jak by się mogło wydawać ;)

Kaguya rzucająca się Zero na szyję była świetna, a odpowiedź Leloucha... I znowu Kaguya najszybciej reaguje i wie, jaki wątek poruszyć. Ja wam mówię, że ona nie jest głupia ;)

No i wyjaśnia się, kto jechał karetą. Teraz pewnie jak już się gdzieś przeniosą, to ich głównym przeciwnikiem będzie Schneizel. A swoją drogą, to swoimi wypowiedziami jeszcze raz potwierdził, że może i szczery i kochany nie jest, ale na polityce to się zna.

Miło było usłyszeć, że przez ostatni rok Ninie nic nie wyszło. I oby nie wyszło już nigdy. Chociaż znając życie jakiś jej wynalazek przeważy szalę zwycięstwa w którejś bitwie. Oby tylko nie za bardzo...

I bieeeeedny emozaku, który nie może umrzeć, choć pragnie tego z całego serca :D wiedziałem, ze ten Geass jeszcze kiedyś wypłynie.

No i jak tu doczekać do kolejnego odcinka, jak nawet preview nie mamy?

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 26-05-2008, 16:25   

Ja moge dostarczyć Wam jeszcze ciepłych spoilerów, narzekacze :P

O tak, jak zobaczyłam Zero z fajeczka... Myślałam, ze padne. Kareta - ja dalej podkreslam, ze ona jechała ta sama trasa, co Lulu konno na openingu, a potem w tym miejscu widać nadciagajace wojska (w tym Avalon), więc już się ogromnie ciesze na sama myśl konfrontacji ze Schneizelem.

Nine na pal! Źle mi sie robi, gdy mysle o jej "miłości" do Euphie, która tak uszlachetnia Schneizel.

A ta druga pani wice-guwernor ciut mi Cornelie przypomina, tak jakoś.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2008, 16:29   

wdzianka są pewnie made in chaina, tam się znają na szybkiej masowej produkcji ;p

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-05-2008, 17:22   

Niesamowite, jak zwykle krzyczałam, na cały dom "BOSKIE, BOSKIE, BOSKIE!!!" Nie no Lelouch nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Cały czas się powtarzam, niedługo już tylko to będę w stanie mówić. Kto by pomyślał, że jednym posunięciem załatwi bezpieczeństwo Zakonu i nie splami rąk Nunnaly? No i jego stosunki z Suzaku jakoś się tak polepszyły jak dla mnie. Może niedługo będą w stanie sobie nawzajem wybaczyć. Suzaku już chyba musi wiedzieć, że to Lulu, bo jak nie to chyba jest jeszcze większym idiotą niż myślałam. Zero z fajką - bezcenne. No i scena z Kaguyą rzucająca się na Zero, a potem z Diethardem. Jak się Brytyjczyk ucieszył, gdy został pochwalony przez Zero^_^ To było słodkieeeeeXD No i pytanie Anyi: Suzaku, czy ty jesteś masochistą? Bardzo dobrze go podsumowała.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 34 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group