FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2008, 16:54   

Głupia na 100% nie jest może zbyt dobroduszna ale nie głupia. Jezu co ja mam ogladac przez te 2 tygodnie? ma ktoś jakis pomysł?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 31-05-2008, 19:07   

Zaraki napisał/a:
ma ktoś jakis pomysł?

ja mielę samurai champloo, chyba przetrzymama na tej całkiej niezłej papce ten następny tydzień. proponuję też Baccano! Doskonale wciąga, wymaga myślenia i jest równie intrygujące.

A gdyby Nanaly jednak się domyśliła, to nie próbowałaby się z nim skontaktować? Skoro próbowała przeciągnąć Zero na swoją stronę (scena na morzu, nawet jeżeli już wtedy wiedziała, że to jej brat, to przecież nie dostała ostatecznej odpowiedzi) to czemu miałaby nie próbować przekonywać Lulusza, żeby porzucił swoją krwawą ścieżkę? Gdyby o tym wiedziała to jej działania, albo dokładniej ich brak byłby nieuzasadniony. I tak źle, i tak niedobrze.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2008, 19:49   

heh mocne to jest :D dzieki Lena ale raczej mi to na 3-4 dni wystarczy :/ Poszukam czegos dłurzszego :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2008, 13:30   

Jeśli ktoś nie wytrzymuje już bez previewa 9 epa, to macie ;p

R2 09 & 10 preview ( troszeczkę dla każdego)

R2 09 preview ( a to już normalny zwiastun ;p )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-06-2008, 16:53   

Co do preview 9odcinka.

Spoiler: pokaż / ukryj
Wow, nieźle się będzie działo. Widać, że większość (jeśli nie wszystkie) wydarzeń ma miejsce w Chińskiej Federacji. Zakon chyba jakąś cud maszynę wybudował, ciekawa jestem co to będzie. I wreszcie się dowiemy czegoś więcej o Chińczykach, jak mniemam, No chiński bisz ma taką sweet scene z Tao Zi. (Dobrze napisałam?) I najlepsze oczywiście na koniec. Czyżby Lulu i Kallen mieli mały "wypadek"?XD Patrząc po ich zaskoczonym minach, a raczej oczach to można sugerować, że na siebie wpadli czy coś. Jednak nie wiem, czy mi sięto za bardzo podoba, takie chwyty znajdują się obowiązkowo w shojo, jednak nie wiem czy chciałabym je widzieć w CG. Chociaż może do niczego nie doszło, tak jak w 7 epie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-06-2008, 16:55   

Czy to, że w sieci dostępny jest połączony preview odcinków 9 i 10 oznacza, że w najbliższą Niedzielę będą dwa odcinki CG? XD

Spoiler: pokaż / ukryj
Lulu buduje sobie w Chinach własny statek powietrzny, przypominający trochę Avalon. Sliczny ;P

Jak sadzicie, co oznacza ostatnia scena preview 09. Ta z Lulu i Karen? Czy to jest to co myślę? XD
Powrót do góry
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-06-2008, 17:30   

CainSerafin napisał/a:
Czy to, że w sieci dostępny jest połączony preview odcinków 9 i 10 oznacza, że w najbliższą Niedzielę będą dwa odcinki CG? XD

Nie pomyślałam o tym. Bardzo możliwe. Byłoby cudownie! Może 9 odcinek kończy się takim cllifingerem, że twórcy zliwtowali się nad fanami i od razu zapuszczą nam 10.

CainSerafin

Spoiler: pokaż / ukryj

CainSerafin napisał/a:
Jak sadzicie, co oznacza ostatnia scena preview 09. Ta z Lulu i Karen? Czy to jest to co myślę? XD


Pisałam o tym wcześniej. Tak, też myślę, że to pocałunek, ale w sumie nie wiadomo. Twórcy może znowu zonka nam zrobią jak w 7 odcinku? Nie mogę się doczekać. A to dopiero poniedziałek;(

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2008, 17:42   

CainSerafin napisał/a:
Aha, mam jeszcze jedno pytanie. Jak oceniacie dotychczasowe odcinki? Co poprawiono, co zepsuto, czego Wam brakuje, które sceny najbardziej sie Wam podobały, i jak oceniacie postaci?

Ciężko mi na razie ocenić, która seria bardziej mi się podoba. R2 wystartowała od razu z dużo szybszego kopyta, co mi się bardzo podoba. Z nowych postaci na duży plus zasługuje oczywiście Rolo – jednak, gdyby nie zrobili z niego braciszka Leloucha, to nie mielibyśmy tylu pięknych scen. I zawsze to o jeden Geass więcej – może użyje go jeszcze w jakiś ciekawy sposób.

Czego mi brakuje? Na pewno chcę:

- więcej akcji z C.C., ale akcją z Kallen w roli głównej również nie pogardzę – obie panie b. lubię ^^
- relacji C.C i Lulu – choćby zwykłych rozmów.
- informacji na temat Geassa i kontraktu (kiedy oni w końcu uchylą rąbka tajemnicy?).

Chciałabym też dowiedzieć się czegoś więcej o przeszłości C.C., jej pochodzeniu itp.

To tak w skrócie.


CainSerafin napisał/a:
Czy to, że w sieci dostępny jest połączony preview odcinków 9 i 10 oznacza, że w najbliższą Niedzielę będą dwa odcinki CG? XD

Może będziemy mieć spóźniony prezent na Dzień Dziecka (wiem, wiem, że nie wszyscy są tu już dziećmi ;P ) ? Nie miałabym nic przeciwko ^^’ Tym bardziej, że ten preview jeszcze bardziej zaostrzył mój apetyt… Dwa tygodnie bez Grassa to zdecydowanie za długo (ciekawe, jak ja wytrzymam podczas wakacyjnego wyjazdu – chyba będę musiała znaleźć jakąś kawiarenkę internetową ^^’ ).


Spoiler: pokaż / ukryj
Jak sadzicie, co oznacza ostatnia scena preview 09. Ta z Lulu i Karen? Czy to jest to co myślę? XD

Yhym, no tak. Obstawiam podobnie jak Shizuku:

Shizuku napisał/a:
Czyżby Lulu i Kallen mieli mały "wypadek"?XD Patrząc po ich zaskoczonym minach, a raczej oczach to można sugerować, że na siebie wpadli czy coś.


Ciekawe, ciekawe...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2008, 18:05   

Mi ta scenka Lulu/Kallen w preview bardziej wygląda

Spoiler: pokaż / ukryj
jakby Kallen zasłoniła Lulusia własnym ciałem przed pociskiem czy inszym atakiem. Do wersji "przypadkowy pocałunek" mi nie pasuje to, że oni OBOJE mają takie przerażone miny. Mam wrażenie, że na Lulu by to nie zrobiło jednak zbytniego wrażenia XD
... Jest jeszcze opcja, że Kallen wyskoczyła z tekstem "Zmieniłam zdanie co do twojej wcześniejszej propozycji a propos pocieszania". Tak, wiem, że to nieprawdopodobne, ale chciałabym zobaczyć minę Lulusia po takim oświadczeniu XD

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 02-06-2008, 19:37   

Co do preview...


Spoiler: pokaż / ukryj
Co do tego "niby" pocałunku to czy ja wiem, jak dla mnie zarówno Lulu i Kallen wygladaja na raczej mocno zaskoczonych. Nowy stateczek Zakonu wygląda pokaźnie, biorąc pod uwage, że właściwie są panstwem bez własnego terytorium taka zabaweczka to przydatny dodatek - pewnie Rakshata im go skombinowała w międzyczasie. Gadka Lulu może i jakaś specjalnie odkrywcza nie jest, ale ciekawie sie zapowiada. No i wkurzony Li w swoim mechu też zapowiada się ciekawie!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2008, 21:20   

To co udało mi się znalezć na jednej stronce (na mój gust dość wiarygodna) Jest to tekst z wczoraj.

Cytat:
As you all know code geass is not going to be aired today but there WILL be a double episode in one week. I think this is great~ watching 2 episodes at once is going to be much better than watching 2 episodes over 2 weeks.


<Błogo sie uśmiecha>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Ukesu Płeć:Mężczyzna
Warlord of Hellish_R


Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Bełchatów
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2008, 22:12   

Muhahahhahah XD wreszcie dobra nowina XD


Spoiler: pokaż / ukryj
A co do pocałunku Lulu i Karen to może w tym momencie ktoś ich nakrył i się trochę ździwili XD

_________________
Solitary Rider of Apocalypse
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7854244
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2008, 22:39   

No, to jednak będzie spóźniony prezent na Dzień Dziecka *zaciera rączki* W takim wypadku, to nawet tę dwutygodniową przerwę można wybaczyć ^^

Hmm, znalazłam parę spoilerów dotyczących 4 najbliższych epów, z dość wiarygodnego źródła, ale nie wiem, czy je tu wstawiać, żeby nie zabić późniejszej radochy oglądania. (?) :>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 02-06-2008, 22:58   

Ja stwierdziłam, że sobie odrobine daje na wstrzymanie ze spoilerami, bo CG zrobiło sie dla mnie troche zbyt nudne ;) A na podwójny odcinek dalej nie licze, lepiej sobie za wczesnie nadzieji nie robić a potem być rozczarowanym.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-06-2008, 08:21   

Sola napisał/a:
Cytat:
As you all know code geass is not going to be aired today but there WILL be a double episode in one week. I think this is great~ watching 2 episodes at once is going to be much better than watching 2 episodes over 2 weeks.

<Uśmiecha sie jeszcze blożej>

Myślałem, że studio wykorzysta ten dodatkowy tydzień na dopracowanie powstających odcinków, ale wygląda na to, że nie ma problemów z dotrzymaniem terminów. A to wróży serii bardzo dobrze. XD
... pod warunkiem, że ta informacja jest prawdziwa :(


Urufu napisał/a:
Hmm, znalazłam parę spoilerów dotyczących 4 najbliższych epów, z dość wiarygodnego źródła, ale nie wiem, czy je tu wstawiać, żeby nie zabić późniejszej radochy oglądania. (?) :>


Spojlerom niet, a już na pewno tym z wiarygodnego źródła. Zgadywanie co będzie w następnym odcinku tylko wzmacnia apetyt na kolejny ep, a takie spojlery wręcz przeciwnie.

Ukesu napisał/a:
Muhahahhahah XD wreszcie dobra nowina XD

Nie "Muhahahhahah", tylko "Muahahahaha" :P


Ostatnio zmieniony przez Nanami dnia 03-06-2008, 16:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 40 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group