FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-06-2008, 08:18   

Ja nie wiem skąd wy to macie, bo zarówno ANN, jak i syoboi twierdzą, że 9 odcinek będzie 8 czerwca, a 10 odcinek 15... I oba mają normalne, półgodzinne czasy emisji.

Jakby ktoś miał wątpliwości: rozkład jazdy syoboi.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 03-06-2008, 10:31   

Popieram Goniś i pragnę przypomnieć, co te samo studio zrobiło z sezonem pierwszym - 23 odcinek został wyemitowany pod koniec marca 2007, a fanom przyszło poczekać parę ładne pół roku na podwójny odcinkek 24-25. Jedyna różnica to taka, że wtedy był na wieczornym bloku, teraz jest na popołudniowym.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2008, 19:42   

musicie psuć nadzieje? :D było by fajnie 2 naraz ciekawi mnie czemu ta mała chinka płacze (ja chce 9 EP!! :P )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2008, 20:49   

Nadzieja matką głupich, jak to mówią. Nie no ja chcę podówjny odcinek. Trudno mi funcjonować bez CG. W poniedziałek czułam taką pustkę, ze nic nie oglądałam, ani na forum nie pisałam. *Chlip*

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2008, 21:05   

nadzieja matką głupich i kochanką odważnych jak to mowią :D a nadzieji nigdy dość gdyby nie ona to juz bym wisiał na jakimś drzewie :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-06-2008, 16:10   

Nie jak to mówią, tylko jak to ma w podpisie krew_na_ścianie;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-06-2008, 11:18   

Odcinek 9 był przewspaniały...

Pojedynek szachowy bardzo bardzo mi się podobał, ale
Spoiler: pokaż / ukryj
niestety musiał zostać przerwany, bo do akcji wkroczyła Nina ze swoim "Euphemia no Kataki". Potem miał nastąpić polityczny mariaż jednak nieustraszony Li postanowił uratować swoją kochaną Tenshi-dono. Wparował na ceremonię ślubną, niestety nagle pojawił się Zero z pistoletem wycelowanym w małą księżniczkę...


I tak koniec był najlepszy
Spoiler: pokaż / ukryj
Orange-kun!!!!!!!!!!!


i jeszcze to XD


TO
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2008, 11:31   

w Genshiken (parodia ,satyra) otaku oglądają takie anime w telewizji,hehe,cholernie przypomina mi Code Geass zarówno z kreski jak i klimatu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2008, 12:04   

ciekawe po co zero miał by to robić :/ .... i powiedz prosze gdzie on jest bo nie zniose czekania do srody.... :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ukesu Płeć:Mężczyzna
Warlord of Hellish_R


Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Bełchatów
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2008, 01:09   

Odcinek oceniam na 76%.

Spoiler: pokaż / ukryj

Strasznie się zawiodłem na Zero kiedy przyłożył cesarzowej pistolet do głowy, on czasami wręcz odwala na całego. I kto teraz będzie z nim rozmawiał ? jak jedynego sojusznika, który do tego jest bezbronną małą dziewczynką terroryzuje za pomocą broni i siły :/
Do tego ta głupia Nina, która wręcz prosi się o kulkę między oczy, co takiego widzi w niej Shiziel ? (sorry zapomniałem jak się nazywa XD)

Ktoś tu wspomniał o środzie, czyżby 10 ep wyszedł 4 dni przed terminem ?

_________________
Solitary Rider of Apocalypse
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7854244
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-06-2008, 09:56   

Dobra, ja już piszę o ep 09 bez spoilerów, 90% zainteresowanych wie, że wyszedł już wczoraj, a cała reszta powinna przestać czytać po zobaczeniu tego zdania.

Początek epka był całkiem ciekawy, może pozbawiony tego, tak cudownego w CG, dynamizmu, ale mimo to pojawiło się kilka baaardzo lubianych przeze mnie postaci (no i C.C., która zastygła z pizzą xD). Była Rakshata i wiemy już, że Indie liczą na pomoc Zakonu w oderwaniu się od Chin (przynajmniej tak to zrozumiałem).

Ale druga połowa epka była już zupełnie Geassowa i mistrzowska. Jak Zero pojawił się na ceremonii, to myślałem, że padnę. A jak wyzwał Schneizela na pojedynek szachowy, to padłem. Sam pojedynek był prześliczny! I najbardziej podobało mi się to, jak Schneizel zagrał Lulusiowi na jego dumie. Mówcie, co chcecie, według mnie to było zwycięstwo w przepięknym stylu.

Nina rozwiała wszelkie wątpliwości, jakie miałem względem jej osoby. I jednocześnie zaprzepaściła swoje szanse na zostanie cichutką męczenniczką - wylazła z niej wariatka i bardzo dobrze.

A akcja Xinga była śliczna. I Tianzi pokazująca mu z płaczem symbol ich obietnicy sprzed lat... To, że Zero ma jakiś silnie wykrystalizowany plan związany z porwaniem Tianzi jest więcej, niż pewne, ale mimo to nie za bardzo spodobała mi się ta akcja. Porwanie dziecka trochę koliduje z jego polityką ochrony bezsilnych i niewinnych. No ale zobaczymy, co z tego wyniknie, na pewno następny ep będzie intensywny ^^ już się doczekać nie mogę.

No i powrót Orange-kuna :D Ciekaw jestem, czy może dostał Geassa? Skoro rozmawiał osobiście z V.V. nie jest to niemożliwe. Jedno jest pewne - Britannia ma asa w rękawie i napsuje on Lulusiowi krwi, oj napsuje.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 09-06-2008, 11:16   

odc. 9

Uważam, że to jeden z najleprzych epizodów tej serii. Gdyby nie to, że dalej za mało C.C. Ale sos tabasco i pizza i tak mi dały dużo frajdy! A nie wydaje wam się, że ona jest trochę zazdrosna o Karen? Dobrze by było gdyby się na Lulusiu odegrała, za bagatelizowanie jej roli w jego planach i życiu.

Postępowania Zero nie rozumiem z żadnej strony. O ile nie rąbnie nas znowu jakąś, typowo geassową, szokującą strategią... Ale i tak uważam porywanie TianZi za chore. Pierwszy raz w życiu chcę, żeby coś się Zero nie udało i żeby mała cesarzowa wpadła w ręce Xinge. By the way - zgadzam się, że scena kiedy TianZi krzyczy jego imię i przypomina mu o obietnicy jest wzruszająca. Przewijałam z dzisięć razy, mistrzowskie wykonanie seyjuu - jakbym słyszała płacz dziecka. Ten duet włazi na wysokie stanowisko na mojej liście lubianych postaci.
Karen zamordować. Ninie łopatą w łeb. Jedyne co w niej dobre - narobiła obciachu Shnizelowi i pokazała kim tak naprawdę jest - niezrównoważoną waritaką.

Partyjka szachów mocna - zarówno plan obdarowania Kaguyi i jej reakcja na obecność Suzaku, jak i chytre zagranie Shnizela. Trzeba przyznać, że jest solidnym, trudnym przeciwnikiem dla Zero. Dla nas, widzów - tym lepiej.
Lubie Canona. Nie wiem czemu.
Z powrotu Orange-kuna się nie cieszę. Ta postać jest zbędnym kołem u wozu. Jeżeli nie wprowadzi jakiegoś zadowalającego wątku, który będzie opierał się na czymś więcej, niż tylko jego szalonych akcjach, to będę obrażona!
A co z Vilettą?

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-06-2008, 11:33   

Odc 9

Jeśli chodzi o końcówkę, to naprawdę nie rozumiem, czemu wszyscy uczepili się tak tego porwania. Przecież to głowa państwa, na dodatek mająca zawrzeć sojusz z Brytanią (a raczej sprzedana Brytanii). Jakoś nie widzę Zero zabijającego niewinne dziecko, więc przypuszczam, że dokładnie to wszystko zaplanował i koniec końców i Czarni Rycerze i TienZi wyjdą na tym dobrze.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-06-2008, 11:58   

Keii - jeżeli chodzi o polityczne aspekty porwania głowy państwa, to jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Ale (przynajmniej po sobie tak sądzę) w tym przypadku górę wzięły emocje. Li Xing jak na razie jest tym wszystkim, czym mógłby być Suzaku, gdyby był fajną postacią - mamy kogoś na miarę Guilforda, jeżeli chodzi o oddanie, a przy tym przedstawionego w bardzo pozytywnym świetle. A sama TianZi jest moe ;) i budzi sporo sympatii. Tak więc płacząca TianZi wyciągająca rączki do Xinga, by po chwili stać przerażona z pistoletem przystawionym do głowy wzbudziła święte oburzenie. Przyznam, że najbardziej w tamtej scenie chciałem, żeby Zero jakoś ją uspokoił i powiedział, że nic jej nie grozi ;)

A przy okazji - czy tylko mi wydaje się, że design Orange-kuna ucierpiał w R2? według mnie na tym arcie z kalendarza

wygląda o niebo lepiej. Jakoś ta złota półmaska go szpeci. No i te fioletowe wtręty też miały swój urok...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-06-2008, 12:46   

Ale jestem kontent, kolejna dawka zniewalających emocji :)

No to mamy potwierdzone, że biedny Gawain spoczał na dnie morza i juz jest nieuzyteczny. Tamaki to jednak skonczony idiota, co za tekst do Asahiny czy wie, że eunuchowie nie maja "tego" XD Niemniej ciekawa ciekawostka, nie wszyscy musieli wiedzieć. Jak widać, Czarna Rebelia pociagneła za soba mnóstwo skutków - Indie chca rebelii, Chiny chca rebelii, UE się buntuje...
Pojawił się też nowy sprzęt Toudou - ten fioletowy z czerwonymi "wstęgami", widać go też na preview, jak walczy z Lancelotem.
Wspomniany przez Rakshatę Shinkirou to nowa maszyna Zero.
Scena z Karen i Zero... Heh, odniosła zamierzony sukces, po poprzednim preview z ta scena było mnóstwo spekulacji, a to tylko "niewinny" upadek. Karen się zarumieniła?! Luluś pod Karen, umieram. I głos C.C. "tabasco". Zgon na miejscu! C.C. przypomniała sobie o starym nawyku, a tuż pod jej nosem taka piękny "lovecom".
Scena bankietu była też świetna. Odysseus wznoszący toast, już nie taki młodzieniec, a tuż u jego boku nieletnia loli pochlipująca pod nosem. Cecile ślicznie w tej sukience. Potem Gino próbujący zjeść dekoracje. A potem nawet Lloyd się pojawił i... Milly w prześlicznej sukience.

...

KWIK!
Lloyd: "This is Earl Canon Maldini, His Highness Scheinel's right-hand man."
Canon: "In the office and at home."
Ómarłam! Scheinel x Canon = jedyny słuszny pairing <3

...zwłaszcza w świetle tego, z jaka partnerka sie pojawił. Nina! NIE! NIEEEEE. Chyba pierwszy raz zaczne sie modlić, żeby Schneizel okazał się gejem XD

Jednak coraz bardziej ubóstwiam Scheizela. Cesja Chin do terytorium Brytanii na mocy mariażu politycznego. Bardzo spodobał mi sie fragment retrospekcji z Tian Zi i Li (ten głos! po prostu Seiran z Saiunkoku Monogatari).

Że się Zero pojawi na bankiecie, to wiedziałam. Ale w jakim stylu. Lelouch i Scheizel twarza w twarz, na to właśnie czekałam! Nina to porąbana idiotka, niech ktoś ją wysadzi w powietrze, prosze... Chyba zaczęłam lubić wreszcie Kaguye za przemówienie do rozsądku Suzaku. Partyjka szachów... Hoo~~ Gino mówiący, że Kallen jest w jego typie, o nie XD Lelouch to jednak... pięknie dał się ponieść swojej dumie i wyeksponował swoją słabą stronę. I jakie piękne nawiązanie Scheizela tej partii szach do tego, co rozgrywa się właśnie na scenie politycznej. Jaki piękny zamach stanu w wykonaniu Li! Najśmiejszejsze dla mnie było to, że Odysseus sie skrył za plecami młodszego braciszka, rycerzy i spółki, a Tian Zi zostawił jak stała przy ołtarzu. Ta scena, jak Tian Zi pokazuje, że pamięta o obietnicy była naprawdę fajna.

A na koniec najlepsze! Obłąkańczy śmiech Lulu! Buahahah!

...i na samiuśki koniec zbieranie szczęki z ziemi. Oranż i V.V.?! Ciekawe co to za "miejsce" może byc prawdziwym celem Leloucha... Czyżby mieli na mysli któreś ze świątyń związanych z geass, a może nawet miejsce, gdzie jest "broń na bogów"?

Cudowny odcinek, tego mi było trzeba.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Nanami dnia 09-06-2008, 13:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 41 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group