FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  słów kilka o hip hopie
Wersja do druku
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2006, 23:43   

Kielon napisał/a:
Możesz zaproponowac taką osobe, która oriętowała by sie w temacie a jednocześnie potrafiła by nawiązac kontakt z widzem? Nie bardzo moge to sobie wyobrazic, predzej wyjdzie z tego coś, jak sławetny swojego czasu Rower Błażeja.

Rower był całkiem fajny. Zdarzało mi się go nawet czasami oglądać.
W tym problem, że obecnie nie widzę nikogo kto mógłby poprowadzic taki program. Gdyby Tede i Kołcz nie byli takimi prostakami to może i oni, bo powiedzmy mają w sobie coś, ale niestety za bardzo przepalone głowy mają. OSTR był całkiem niezłym pomysłem, ale MTV za bardzo chciało nim kierować i nie wyszło. Hirek Wrona byłby całkiem spoko, ale mimo ogromnej wiedzy nie przyciagnie małolatów, a robienie programu głównie pod starszych pewno by się nie opłacało. Moze Pezet się sprawdzi w programie Vivy. Widziałem kawałek i jakoś sobie radził. Pożyjemy, zobaczymy.

_________________
Evil Manga
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2006, 23:53   

Dembol powiedział:

Cytat:
Zresztą nie ma się co przejmować krytyką. Pogadajmy o HH jako takim, zamiast go bronić przed zakusami niewiernych ;) Jest tu parę osób obytych w temacie (a jak sięrozkręci mogę spróbować ściągnać jeszcze 1-2 osoby i będziemy najbardziej "hiphopowym"-mangowym forum), więc myśle, że tematów do rozmów nie braknie.


Zgadzam się pomysł na tą enklawe jest dość ciekawy, i zawsze jeśli jakiś nie zorientowany w temacie będzie się chciał czegoś powiedzieć w temacie HH, to w grupie sobie z tym raźniej poradzimy. Popieram, widze że Kielon też jest za, więc do dzieła ... :)

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-04-2006, 00:15   

Ok to o czym pogadamy? A i jeszcze jedno, temat zakładamy tu czy w Użytkownikach?
Dembol napisał/a:
Rower był całkiem fajny. Zdarzało mi się go nawet czasami oglądać.

Nie wiem czy pamiętasz te czasy, ale chodziło mi o to że kiedyś bardzo dawno temu, zaproszono paru polskich raperów tam i od tego czasu sie skończyło uczestnictwo w programach (był jakiś kawałek o tym, ale nie pamiętam nic więcej).

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2006, 01:01   

Kielon napisał/a:
A i jeszcze jedno, temat zakładamy tu czy w Użytkownikach?

Możemy kontynuować tutaj, albo niech ktoś wydzieli od mojego postu i będzie jak znalazł. O raperach w rowerze nie słyszałem. Będe musiał nadrobić zaległości :)

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2006, 13:57   

A kojaży ktoś (t)Raperów znad Wisły? :}
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2006, 16:28   

korsarz napisał/a:
A kojaży ktoś (t)Raperów znad Wisły?

LoL. Zabawni byli, ale na dłuższą metę nudni. Nosili genialne futrzane czapki.

Kielon napisał/a:
Nie wiem czy pamiętasz te czasy, ale chodziło mi o to że kiedyś bardzo dawno temu, zaproszono paru polskich raperów tam i od tego czasu sie skończyło uczestnictwo w programach (był jakiś kawałek o tym, ale nie pamiętam nic więcej).

Wyguglowałem sobie i znalazłem kawałek Fenomenu. Pewnie ich zaprosili i prowadzący wykazali się maksymalną ignorancją, a chłopaki źle to odczytali i się "obrazili" ;) Zresztą tak się kończy jak się zaprasza kogoś i nie ma podstawowej wiedzy o tym co dany człowiek robi i nie wie co może go wkurzyć. Pamiętam jak Conan O'Brien gościł raz Snoopa w programie i prowadzący zaczął się nabijać z beatboxu (i zrobił swój jakiś bardzo zrypany). Snoop bardzo dziwnie się na niego patrzył i bynajmniej się nie cieszył.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2006, 16:51   

Cytat:
Możemy kontynuować tutaj, albo niech ktoś wydzieli od mojego postu i będzie jak znalazł


Wydaje mi się że to miejsce na forum w pełni będzie nas zadawalało, takie mało kompendium wiedzy z zakresu HH dla nie wtajemniczonych + nasze wymiany opinii w temacie stworzą dobre połączenie, jestem za tym żeby zostawić to w tym miejscu gdzie jest.

Traperzy byli pozytywni, historia na szybko i czapki były mega to fakt.

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."


Ostatnio zmieniony przez Udai dnia 03-04-2006, 16:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2006, 16:54   

Dembol napisał/a:
Pamiętam jak Conan O'Brien gościł raz Snoopa w programie i prowadzący zaczął się nabijać z beatboxu (i zrobił swój jakiś bardzo zrypany). Snoop bardzo dziwnie się na niego patrzył i bynajmniej się nie cieszył.

A czy jest ktoś, kto się cieszył po programie z Conanem? Facet przecież karierę na tym min. zrobił że naśmiewa się ze wszystkich.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2006, 18:21   

Dembol poruszył dość ciekawą kwestię dotyczącą propzycji na prowadzącego programu HH w TV muzycznej(vivie / mtv), wg mnie trzeba zacząć od tego że w tym kraju i chyba wogóle nie ma tv muzycznej, która nie traktowała oglądającego jako przygłupa, któremu puści się najgorszy badziew w dużych ilościach aż mu się to spodoba. Szefowie tych stacji nie traktują poważnie ani odbiorcy ani wykonawców, marzy mi się stacja muzyczna gdzie nie ma tandety w stylu hip-hopolo, niemieckiego techno, dziecięcych wykonawców(np Tokio Hotel) zamiast tego proponowałbym prawdziwy hip-hop, new metal, rock, dobrą muzykę elektroniczną i trzymający przyzwoity poziom muzykę pop (niech każdy ma coś dla siebie). Na antenie takiej idealnej TV powinno się prowadzić otwarte, poważne rozmowy o muzyce, bo czasami oglądająć polską vive (o zgrozo) mam wrażenie że prowadzący boją powiedzieć czegoś mądrego i się blokują. Wydaje mi się że taka stacja prowadzona w ten sposób mogłaby byc wielkim wydarzeniem. Wiecie np że na niemieckiej Vivie jak ją jeszcze miałem na kablówce leciał np. Hellsing, Agent Aika, Angel Sanctuary, Noir , X - nie wiem w czym jesteśmy gorsi od Niemców, że nie zasługujemy na taką ramówke :(.

Ale zejdźmy na ziemie co do idealnego prowadzącego programu muzycznego nurtu HH:
napewno odpadają CNE i WSZ nie przekonują mnie zupełnie w tej roli, przez te wszystkie lata pracy w vivie poszli chyba na za daleko idące kompromisy i wkońcu z niej wylecieli. Pezet jest okey jako raper i osobowość tv jest odpowiednio wyważony oglądanie go nie męczy, ale w jego aktualnym programie "Rap Fura" nie ma nawet możliwości wypowiedzenia się w pełni i pokazania na co go stać, bo raptem to tylko prezentacja listy z najpopularniejszymi kawałkami HH, nie ma żadnego większego pola do autoprezentacji - swoich poglądów czy stanowiska. Tede i Kołcz - daże ich sympatią ale nie byłbym skłonny dać im prowadzić poważnego programu oni realizują się raczej w rozrywce w czystej formie, wychodzi im to świetnie np "Bezele" było głupie w dobrym tego słowa znaczeniu ;).
O.S.T.R - y to też postać warta uwagi (klasa sama w sobie, zna swoją wartość). Ale tak naprawde mażył by mi się jakiś skrajny duet np. DonGURALesko (mega haryzma i luzzz na antenie, nie spina się, ma dystans do siebie i tematu - pozatym świetny raper) a z drugiej ktoś reprezentujący inny styl i podejście do samego HH dobry byłby Pezet choć skłaniałbym się w stronę Eldo (jest dość trudny ale widziałem go pare razy w tv w różnych programach i jest idealnym zaprzeczeniem Gurala, ale niewątpliwie ma wiedze i jest poważniejszy) myśle że tak skonstruowany duet byłby grubym zjawiskiem, HH jest niejednorodny to dobrze gdyby prowadzącymi były osoby potrafiące to zobrazować, pozatym byli by debiutantami w tej roli dodatkowy +. Co o tym myślicie ??

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-04-2006, 01:58   

Dembol napisał/a:
Wyguglowałem sobie i znalazłem kawałek Fenomenu. Pewnie ich zaprosili i prowadzący wykazali się maksymalną ignorancją, a chłopaki źle to odczytali i się "obrazili" ;) Zresztą tak się kończy jak się zaprasza kogoś i nie ma podstawowej wiedzy o tym co dany człowiek robi i nie wie co może go wkurzyć.

Jeśli tam jest coś w stylu: ty sie mnie pytasz jak sie witam, i co robie w czasie wolnym, to ten.

Co do telewizji, to ja, odkąd nie mieszkam w domu z rodzicami, telewizji nie oglądam wcale (wcześniej, też mnie jakoś nie pociągała). Ale jeśli by powstał jakiś ciekawy kanał, na pewno by to nikomu nie zaszkodziło. Duet DonGURALesko&Eldo byłby niewątpliwie interesujący, ale nie wiem, czy nadawali by się do prowadzenia programu.

Jak widze na przykład gazete dla nastolatków (tytuł przemilcze) a na okładce wielkimi literami napisane POLSKI HIP HOP-PRAWDZIWA HISTORIA, to wtedy, przypominają mi sie piękne czasy, kiedy dobre kawałki w radiu mogłem posłochac raz w tygdniu, przez dwie godziny zaczynając od północy a kończąc o drugiej (lokalna kielecka rozgłośnia Radio TAK-audycja Hip hop CK). Wy mieliście coś takiego?

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2006, 09:44   

Udai napisał/a:
Poruszyłeś dość ciekawą kwestię, oczywiście że ci "wykonawcy" nie promują żadnych kontrowersyjnych postaw, bo chcą sprzedać dużo płyt faną popu. Tracą przez takie "zmiękczanie" swojej muzyki - autentyzm - które jest słowem kluczem w kulturze HH, właściwie tą właśnie muzyke ocenia się pod kątem tej cechy, nie zależnie czy to nurt uliczny czy ten inteligencki. Dlatego jeśli coś w muzyce HH, jest autentyczne zostaje zakceptowane jako HH przez wszystkich fanów tej muzyki. Np Hemp Gru mi się nie podoba, ale co nie zmienia faktu że ich rap opowiada o ich własnym życiu i problemach, ma odpowiednią formę, więc staje się częścia polskiej kultury HH. A taki Mezo nagrywa pseudo inteligenckie teksty dla nikogo, bo tak naprawdę jego teksty tworzą tylko pozór zangażowania w tzw "sprawy ludzi jego pokolenia", pozatym jedna z jego "radosnych pioseneczek dla wszystkich" promowała w ostatnich wyborach bodajże SDPL Marka Borowskiego i gdzie tu autentyzm, to tak naprawdę jest negatywna postawa w stylu konformizmu i pogoni za każdym pieniądzem.

konformizm i pogoń za pieniądzem? możliwe. nie popieram tego. ale jeżeli dla kogoś autentyzm i orygimnalność ma się opierać na śpiewaniu o skrętach, uciuanych giecikach itp. to też tego nie popieram. w "czystym" hiphopie jest trochę tekstów z przesłaniem, ale niestety dużo jest chamskich, wulgarnych i narkomańskich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-04-2006, 10:14   

Nezumi napisał/a:
konformizm i pogoń za pieniądzem?


Nie... Ludzka głupota.

Zabawa z telewizjami puszczającymi kiepski HH, kiepski Metal, kiepski Pop, kiepską Muzykę Ludową itd. jest wynikiem kilku procesów ekonomicznych. Nie jestem znawcą, tylko historyko - filozofem, który poszedł na kilka wykładów, gdzie pokazali mu dużo cyferek (z których nic nie zrozumiał) i pare wykresów (z których zrozumiał to, co nie było napisane trudnymi słowami jak Amortyzacja, Deflacja, Leazing).

Generalnie forse można zarabiać na dwa sposoby:
- dbając o klijenta - bo wiadomo, jak klijent będzie zadowolony, to kupi dużo, i będziemy mieli kasy jak lodu.
- dbając o inwestora - bo jak inwestor będzie zadowolony, to wpompuje w naszą firmę sporo pieniędzy.

O klijenta dba się w sposób prosty: produkuje się świetne produkty, nawet jeśli są drogie, zapewnia świetne punkty obsługi, programy lojalnościowe, serwisy, bada się to, czego on potrzebuje.

O inwestora: produkując dużo i tanio, sprzedając dużo i drogo, tak, by inwestor miał pewność, że dając nam dolara zarobi tysiąc, tak samo kupując nasze aukcje itd.

Poziom sprzedaży w dzisiejszych (i każdych innych czasach) zależy trzech czynników: zapotrzebowania na dany przedmiot (przy czym dziś większość towarów należy do kategorii "luskusowe"), tego, czy prezentują one Wartość dla odbiorcy (np. na Vivie leci fajny HH - teraz zawsze będę oglądał tą stację) i tego, czy odbiorca dowie się, że taka wartość jest (np. sprawa z M&A - są takie japońskie kreskówki, są fajne, można je kupić... ale mało kto wie gdzie je kupić, bo się wydawcy nie reklamują w Polsce, bo po co?).

Warto zauważyć, że w dzisiejszych czasach, w szumie informacyjnym trudno wyłowić, czy dany towar wartość prezentuje, czy nie... Naturalnie wiele osób to robi - wide narzekający na marne HH w telewizji, ale inni oglądają, bo dają się nabrać, albo zwyczajnie nie obchodzi ich to, co leci, bo tylko chcą, żeby coś w domu grało.

Generalnie obydwa modele: zarówno Anglosaski (USA, Anglia, Australia itd.) gdzie przywiązuje się rolę do inwestora jak i Eurazjatycki (Niemcy, Francja, Japonia), gdzie patrzy się na odbiorce są równorzędne. W pierwszym - telewizje ogląda milion przypadkowych osób... Inwestorzy są zadowoleni, bo ich reklamy docierają do duże ilości osób. W drugim - telewizje ogląda 250tys. osób... Mamy mniej pieniędzy z reklam, ale to są pasjonaci, którzy nie zjedzą, a zapłacą abonament za kabluwkę.

A teraz spójrzmy na Polskę:
W Polsce żyją sobie ekonomiści, którzy uczyli się na amerykańskich podręcznikach, za amerykańskie pieniądze i kopiują amerykańskie wzorce, które są genialne - w Ameryce. Próbują przenieść styl amerykański i zapominają o klijentach, odwołując się do inwestorów.

Inwestorów nie ma, bo w Polsce kapitalizm jest młody i brakuje tak nadzianych ludzi, jacy są w USA i Angli. Więc kasy nie pompują...

Stałych klijentów też nie ma, bo zostali przez telewizję (czy kogokolwiek innego) olani... Innymi słowy - sytuacja typowa.

PS. Założe się o ruski traktor z amunicją, że teraz Wa Totem spróbuje mnie zamordować.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2006, 16:29   

Ostatnimi czasy prawie wszystkie telewizjie muzyczne (nie tylko w Polsce, MTV US jest straszne) zeszły na psy. Dla mnie tutaj najwiekszym problemem jes zbyt poważny podział na mainstream i underground (zarówno samej muzyki jak i odbiorców). Dawniej muzyka była jakoś bardziej jednorodna, nie było tak, że jak ktoś sprzedał te kilkanaście milionów płyt to od razu przylepiano mu etykietę komercja/kicz/syf bo zazwyczaj sprzedawało się tyle nie poprzez umiejętną reklamę tylko bardziej przez autentyczną wartość muzyczną płyty. Owszem były mniej popularne gatunki jak Metal czy HH i w TV miały mniej czasu, ale jak już ktoś był pasjonatem to nawet po tej godzince dwóch tygodniowo mógł się czuć usatysfakcjonowany bo puszczano muzykę różnorodną, zarówno tych co sprzedali wiecej, jak i tych co mniej.
Tymczasem teraz wszystko stopniowo sie zmieniło się w kierunku mainstreamizacji. Co z tego, że MTV/dowolna radiostacja ma w swoich archiwach teledyski/nagrania naprawdę ogromnej rzeszy dobrych utworów, a puszczają tak naprawdę 20-30 kawałków z czołówek list przebojów (w Stanach tak ok. 10 kawałków, po 2 dniach słuchania radia w robocie miałem dość Ashlee Simpson i Maroon 5). Puszczane są kawałki artystów, którzy są akurat na topie i które gwarantują dużą oglądalność=duże wpływy z reklam. I fajnie, jest super, jak ktoś lubi niech ogląda/słucha, tylko czemu poza tym nie puszczane jest nic, nie można wygospodarować gdzieś godzinki, dwóch w środku nocy na cos spoza głównego nurtu? (a już najzabawniejsze są pochodne stacje MTV: Base - które puszcza prawie dokąłdnie ten sam HH i R&B co zwykłe MTV i Classic (teraz VH1), które puszcza 'stare' kawałki sprzed pół roku, jedynie MTV2Europe trzyma dalej poziom i puszcza alternatywę i rocka, ale mi kablówka odcieła:(). Obecnie jedyna stacja, która mi się podoba to 4fun.tv. Puszczają całkiem niezłą dawkę odmóżdżającej muzy, ale przy tym mają też dużo fajnego stuffu dla zainteresowanych czymś innym, starszym.

Nezumi napisał/a:
autentyzm i orygimnalność ma się opierać na śpiewaniu o skrętach, uciuanych giecikach itp. to też tego nie popieram.

Cytat luźno związany z wypowiedzią
Jak dla mnie wartościowy hh uliczny sie skończył parę lat temu i powoli zaczyna zjadać swój ogon. Większosć nowych płyt jest kalką tego co już było i/lub nie przekazuje niczego ciekawego, a boom hiphopowy zrobił swoje i rozpopularyzował hh wśród ludzi o zawężonych horyzontach, których interesuje tylko zjarać, zapić, i zaruchać (w miedzyczasie można jeszcze faka pokazać radiowozowi) i oni nakręcają koniunkturę. Pech chciał, zę jest ich najwiecej i teraz HH jest kojarzony właśnie z nimi i z taką muzyką.
Poza w/w tematyką powstaje też dużo kawałków o życiu w mieście, ale też coraz mniej wśród nich perełek, a wykonawcy w większości sie nie rozwijają albo lecą na łatwiznę robiąc dokładnie takie kawałki pod publikę.

Wracając do prowadzącego program: Tej dwójki (Eldo/Gural) jakoś nie widzę. Zresztą jak znam życie to pewnie się nie lubią albo przestali by sie po programie. To zbytnie indywidualności i pewnie mają zbyt różne poglądy na pewne sprawy. Jeszcze przypomniałem sobie o Dizkrecie, który prowadził z kumplem jakiś program o rapie w 4funie, ale też nie był doskonały. Jeżeli miałaby być to para prowadzących to właśnie najlepiej, żeby się dobrze znali przed programem. Ja postawiłbym na jedną, dwie osoby spoza branży. Jakiegoś takiego typka jak ja czy któryś z was, który ma wiedze o HH i który umiałby się jednocześnie zaprezentować na wizji. Na pewno wśród fanów hip hopu jet ktoś taki tylko trzeba go znaleźć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2006, 12:08   

Dembol napisał/a:
Obecnie jedyna stacja, która mi się podoba to 4fun.tv

Dają fajne kreskówki (Generał Italia rządzi) :] . No i pomysły w stylu "Parszywa 13-tka" (13 najgorszych teledysków wybranych przez widzów, w ciekawy sposób komentowane przez prezentera :) ). A i dobre kawałki im się zdarzają, np. Nightwish, Rammstein, Prodigy...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2006, 20:53   

Chciałem zaapelować o nowe posty urzytkowników w tym temacie, nie chce by temat umarł śmiercią naturalną. Mogą to być pytania, kontrowersyjne stanowiska - albo najlepiej cokolwiek związanym z tematem.

Wiecie ostatecznie nie chce sam z sobą prowadzić rozmów na tym forum - to byłby przejaw znaczącego braku skromności nawet jak na mnie ;)

Odpowiem na każde pytanie - napewno nic nie zostanie bez odpowiedzi.

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group