FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-05-2011, 21:30   

A ja, jak już mówiłam, zakochałam się w tym głosie Dasoka. Taki cichy, spokojny, delikatny i mimo wszystko dalej eroi, ale w subtelny sposób. Aż mnie gęsia skórka przeszła, kiedy od 2:00 parę razy tak mu lekko zadrżał głos. I rozbroiła mnie jego uwaga, że podoba mu się atmosfera tej piosenki. Mi też, Dasoku-san, mi też. Ta muzyka... *___* Kiwam się do niej już od kwadransa.

Swoją drogą - ta piosenka stwarza taki... romantyczny obraz Dasoka. Który w sumie moim zdaniem jest tak daleki od romantyczności jak tylko można. Tak naprawdę to nie romantyczność tylko tumiwisizm i lenistwo. Ale kogo to obchodzi... Dasok to Dasok.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-05-2011, 18:30   

Double post. Iiihihihi, uwielbiam się xD

Tak przyszłam dzisiaj z pracy w całkiem dobrym humorze, włączyłam Pokotę, rzuciłam okiem na zaniedbany wczoraj ranking utattemita... I CÓŻ JA WCZORAJ PRZEGAPIŁAM!!!

♥ Papa Ren i Dasok - "Bonus Stage" [NND] [YT]
Najpierw prawie zaryłam głową w klawiaturę próbując jakoś przetrawić wizję Rena śpiewającego partie Rin. Potem dosłownie padłam, rozwinąwszy opis na niconico i przeczytawszy dialog Rena i Dasoka. Jak w mordę strzelił z życia wzięte. 「うん」

♥ Guriri - "Rimokon" [YT] [NND]
Pomijając fakt, że średnio podoba mi się ta piosenka w jej wykonaniu (początek brzmi, moim zdaniem, strasznie, dopiero gdzieś tak od środka Guriri się rozkręca i zaczyna śpiewać tak bardziej drapieżnie), zwyczajnie popłakałam się ze śmiechu przy "shit down please!"...

♥ Re: & Lilie - "Pandashka" [NND]
Ja ZAWSZE chciałam usłyszeć mix tych piosenek, dlatego tak bardzo się ucieszyłam, kiedy częściowo zrobił to Osamuraj. A teraz, o, proszę, mam całościowo. Liczyłam na coś bardziej epickiego (w końcu to, no, Lilie i Re:, TEN duet), co było trochę głupie z mojej strony, bo ani Panda Hero, ani Matryoshka nie przypominają, dajmy na to, Synchronicity. Ale jak już przełknęłam brak epickości i prawie niesłyszalną Lilie, doszłam do wniosku, że to strasznie fajnie brzmi, energiczna Matryoshka z rytmiczną Pandą w tle. Więcej takich eksperymentów, więcej ^^

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2011, 19:00   

Easnadh napisał/a:
♥ Papa Ren i Dasok - "Bonus Stage" [NND] [YT]


EKUSUTORA TAIM~ Ludzie, jak ja to usłyszałam to padłam, po "Poker face" (Aj law ju) spodziewałam się lepszego angielskiego po Dasoku, a tu... Rozczarowałaś mnie, istoto dasokistyczna. Ale "un". "Un" wynagradza wszystko. Uch, ty Dasocze ty, ty i ta twoja ruchawość!

Swoją drogą miałam niesamowity problem przy odczytywaniu tytułu, jakieś "Bonasusuteji", no kurde, co to może być? A tu proszę, taki tytuł ładny.

Easnadh napisał/a:
♥ Guriri - "Rimokon" [YT] [NND]

Mta. Danshin night. Ten początek rzeczywiście był paskudny, przy Lenie już jej poszło lepiej, i nawet w ostatnim refrenie zaśpiewałą "Sit" poprawnie, ale i tak wersja Nobunagi rządzi.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 23-05-2011, 20:51   

♥ Ja serio lubię Dasoka. Serio, serio. Ale niekoniecznie za to jak śpiewa ^^; (nie bić ;P). Głos ma niezły, ale nie zawsze mu wychodzi. I mimo, że może w duecie tych niedociągnięć nie słychać to jednak wolę jak śpiewa sam. A Bonus Stage chciałabym usłyszeć w wykonaniu Miichana i Shamuona :D

♥ Rimokon Saiya'i lepszy od wersji Guriri.

♥ A Pandashka... na początku - łeee, potem - jaj, faaaajne, w ogólnym rozrachunku - głos Re: nie za bardzo mi się podoba, ale mix wyszedł dobry.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-05-2011, 21:40   

Tak, to znowu ja i mój cudowny refleks, ale nie mogę się powstrzymać...

ENE, Guriri, Nobunaga i Wataame znowu coś razem zaśpiewały, łiiiiiiii~!! [YT] [NND]
Piosenka jest już na 13 miejscu w dzisiejszym daily ranking. Szkoda tylko, że to pewnie przez to, że to utwór z jakiegoś popularnego anime, a nie dlatego, że piosenka jest zwyczajnie świetnie zaśpiewana i na to zasługuje...

• Z wczorajszych (ekhu ekhu) nowości spodobało mi się jeszcze bardzo "Sakura no Saku Koe" Nodoame [YT] [NND].
Piosenka jest taka... catchy, szczególnie refren. I ma fajną PVkę. Angstową. Lubię takie historie.

Suzunosuke (mrumrumrumruMRU) narysowała art do duetu Otouto no Ane (dobrze rozszyfrowałam jej nicka?... O_o') i Daimaiju "Tsugai Kogarashi".
Piosenka strasznie mi się podoba, tym niemniej mam wrażenie, że pomiędzy tymi głosami jest jakiś rozdźwięk, kiedy śpiewają razem. Chociaż z osobna brzmią świetnie (uwielbiam ten moment, kiedy gdzieś tak od drugiej minuty Daimaiju śpiewa sam).


A w ogóle to o, nowy utaran.
/idzie oglądać
...
/albo i nie idzie oglądać, bo niconico ma Easia gdzieś i się buntuje -.-'

EDIT
Dobra, obejrzałam.

Wyjątkowo dobry ten Utaran [ofurotaimu]

NEW UPLOAD RANKING
#3 Just BL - Just Be Friends Love Arrange INCUBUS - dlaczego ja nie znam japońskiego?! Tak strasznie chciałabym wiedzieć, o czym oni śpiewają. Pffffft. All we gotta do... Just BL! <zgon>
#6 Domino Elie - ło. Jakie... fajne. Jak ja lubię głos Elie.
#12 Pandashka Re: and Lilie - ha.

WEEKLY RANKING (pełen Soraru, ten facet zaczyna mi działać na nerwy)
#2 Zaregoto Speaker Dasoka - DLACZEGO NA #2?! A, no tak, przez ten kretynizm na #1. Nie skomentuję.
#3 Rolling Girl -Guitar Rock Arrange- ASKa - o cholera. Jakim cudem ja tego do tej pory nie słyszałam? ASK mi w sumie lata i powiewa, ani ziębi, ani grzeje, ale ta wersja Rollin' Girl jest świetna.
#6 Final Fantasy IX "Saigo no Tatakai" PUPIego - oż o_o PUPI, wyjdź za mnie, proszę.
#7 Unhappy Refrain Animy - Anima idealnie pasuje do piosenek wowaki, jego wersje są takie... nieprzewidywalne
#10 Bonus Stage Rena & Dasoka - ło. To było szybkie. <8888888>
#24 Hello, Planet Soraru - e tam. Wolę wersję Marutana, taką radośnie niewinną i marutanową.

A gdzieś tam jeszcze ASK i TEST, Koma'n, Sayia, powrót Lon, a na dodatek w historii EASO Michaona (Miichan, you're so sexy...). Mru, dobry, smaczny Utaran tym razem.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.


Ostatnio zmieniony przez Easnadh dnia 27-05-2011, 20:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-05-2011, 10:01   

Crofesima kilka stron temu napisał/a:
Z innych newsów - kolejna znana artystka została wciągnięta w utattemita, tym razem Suzunosuke tu i tutaj (trochę przegięli z tymi **SPARKLAMI**).
Na NND pojawił się filmik z próbkami piosenek. Instant *nosebleed* po ujrzeniu artów Suzunosuke, ale szkoda, że narysowała tylko 4 facetów, kiedy tak naprawdę śpiewa ich tam 7.
IKEMEN VOICE PARADISE~ Jejku, to BadBye w wykonaniu Glutaime... Epickie. Plus moje pragnienie ujrzenia pyszczka tencio robi się coraz większe i większe. Ja chcę, ja muszę! zobaczyć, jak wygląda ktoś, kto ma TAKI głos.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-05-2011, 14:57   

Just BL, all we gotta do... just BL~
Muszę wszystkie piosenki ściągać z nicomimi i z mp3ójki słuchać, a nie po ludzku na NND oglądać... irytujące. Ale przynajmniej jestem w miarę na bieżąco.

Papa Ren i Dasok - "Bonus Stage" - 「うん」 pffft. Sama piosenka jakoś mnie ni ziębi ni grzeje. W ich wykonaniu brzmi całkiem fajnie, ale nadal mnie nie porywa jak "DOGS" niestetyż.

Re: & Lilie - "Pandashka" - ciekawy eksperyment. Mix jak zwykle boski. Re: w tego typu piosenkach wypada po prostu słabo, ale kurczę ludzie... obczajcie sobie nowy album Alstroemeria z piosenkami kaolinga (o takie utwory), on po prostu urywa głowę swoją epickością.

Easnadh napisał/a:
• Suzunosuke (mrumrumrumruMRU) narysowała art do duetu Otouto no Ane (dobrze rozszyfrowałam jej nicka?... O_o') i Daimaiju "Ban Kogarashi".

Huh, ten cały Daimaiju jest niezły! Ale i tak znacznie bardziej podoba mi się ta piosenka w wykonaniu Turlaja i Usy (tutaj z bonusowym tańcem). Swoją drogą ten bizon narysowany przez Suzunosuke... mmmniam.

Final Fantasy IX "Saigo no Tatakai" PUPI - spadaj na drzewo Easiu, Twoją owieczką jest Rumdarjun. BARDZO OŁSOM.

Easnadh napisał/a:
#24 Hello, Planet Soraru - e tam. Wolę wersję Marutana, taką radośnie niewinną i marutanową.

A wiesz jaka jest mój ulubiony cover tej piosenki? cover Faneru ;d do takich się nadaje! Jak Marutan!

"behind me" ohagi - ohagi, ta rysowniczka od Miichanowych artów np. do Matryoshki, Sakura blabla, albumu "7"... śpiewa?! A co ona, zazdrości AkiAkane? Mam wrażenie, że za bardzo się stara nie fałszować, no ale...

Świetny ranking, zgadzam się. Co do sparklającego się Ikemen Voice Paradise - tak bardzo pragnę "Tomura" tencio w pełnej wersji...

BONUS!
"Matryoshka" na fortepianie. Marasy oczywiście.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-05-2011, 18:12   

Crofesima napisał/a:
Ale i tak znacznie bardziej podoba mi się ta piosenka w wykonaniu Turlaja i Usy (tutaj z bonusowym tańcem). Swoją drogą ten bizon narysowany przez Suzunosuke... mmmniam.
Ło, bizon ci się podoba? Pomijając epickość kreski Suzunosuke, taki jakiś permanentnie wkurzony wyszedł i... ekhem, rudy. No ale nieważne.
MASZ RACJĘ (co do Turlaja i Usy). Napisałam wcześniej, że głosy Otouto no Ane i Daimaiju nie do końca są ze sobą harmonijne, chociaż osobno brzmią dobrze. Za to wersja Turlaja i Usy jest po prostu idealna, tyle że nie słyszałam jej wcześniej. Och, Turlaj, z tym swoim łagodnym, ale mocnym i męskim głosem <3
A ten taniec - kurczę, czy to norma, że Japończycy tańczą lepiej niż Japonki? Ich ruchy są zawsze takie... płynne i nonszalanckie, a w tańcu Japonek zawsze jest taka jakaś sztywność, chociaż i ona jest czasem urocza (jak w tym tańcu, który podlinkowałaś albo tutaj - rany, jak mi się ta dziewczyna podoba; chłopaczek w różowym swoją drogą też).

Crofesima napisał/a:
"Matryoshka" na fortepianie. Marasy oczywiście.
OoO + kubek kawy w łapce.
Zwyczajnie zamarłam z tym durnym kubkiem i wgapiałam się w monitor. P-p-p-piękneeee. Jak to ktoś napisał w komciach na YT: "you pwned mozart, again". Chociaż, well, Mozart, bardziej adekwatne byłoby moim zdaniem użycie tutaj nazwiska Chopina czy Liszta, jeśli serio chciał skomplementować Marasy'ego, ale w sumie co ja się będę wymądrzać... Tonikaku, epickie. I nie byłabym sobą, gdybym nie napisała, że Marasy ma ładne dłonie. Oj, ładne.
Swoją drogą, jak ja bardzo zazdroszczę takim ludziom - tak strasznie też chciałabym umieć na czymś grać.


A w ogóle to - Crooooooofciaaaaaaan. Tęskno mi bez Ciebie ;____;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-05-2011, 17:49   

Znowu ja. Random, który właśnie znalazłam, może nie wszyscy widzieli:

DaRoWay [Dasoku & Gero] [NND] [YT]
Gero jest absolutnie KJUT~!! Aż się nie mieści w skali kjutności (zwłaszcza to ujęcie, jak śpi w samolocie wciśnięty w ścianę). A Dasok jest... Dasokiem. Nie mogę wyjść z podziwu, JAK BARDZO ten facet wczuwa się w śpiewanie. (Tak, to była ironia.) Plus ten jego wzrok, kiedy tam gdzieś na początku fanka dotknęła jego ramienia: "Nie jesteś Moką, więc spadaj."

---------------------------

Swoją drogą, czy tylko ja myślę, że te zdjęcia facetów ze Smiley*2G w mundurkach są jakieś... dziwne? Miichan wygląda jak nie Miichan, YU jest dżizas-krajst-jakimż-to-epickim-bizonem (lubię go, ale przykro mi - on ma twarz, jakby jego ospa miała bardzo ciężki przebieg, no ale okej, to mogę zrozumieć - fotoszop), ale cóż oni zrobili z mojego husbando Mucchiego, to aż nie da się opisać. Tym człowiekiem powinien się zaopiekować jakiś agent, żeby mu nie niszczyli wizerunku, bo pod tym względem on ma straszliwego pecha.
Na dodatek - plecy tencio i ogon Kogetna. Pfff, chłopcy, wiecie, gdzie to sobie możecie wsadzić?

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2011, 20:03   

Easnadh napisał/a:
Nie mogę wyjść z podziwu, JAK BARDZO ten facet wczuwa się w śpiewanie. (Tak, to była ironia.)

Otóż to. A najlepsze jest to, że jego głos tak świetnie przekazuje emocje, których... no, nie ma. Człowiek podczas słuchania wyobraża sobie wyraz twarzy tego Dasoka, kiedy śpiewa, po czym ogląda nama i "Ale... ale to na pewno ten sam utaite?".
Sama PVka jest urocza - Gero i Dasoku dygający przed tą świątynią (czy co to tam było) i przepełzający w tle ludzie. Yyyyy.
A samej piosence się niezbyt przesłuchiwałam, w każdym razie wiem, że Gero jest taaaki uroczy. Że tak to ujmę: /shot

Easnadh napisał/a:
"Nie jesteś Moką, więc spadaj."

M'TAAA, i pewnie z nią śpisz, co? Co za człowiek, jak można być tak... dasokowatym? Tak samo Moka: kto jej pozwolił być tak uroczą?! Ja nie wyrabiam, nie wyrabiam...

Easnadh napisał/a:
Swoją drogą, jak ja bardzo zazdroszczę takim ludziom - tak strasznie też chciałabym umieć na czymś grać.

Oj, this. Chciałabym grać na czymkolwiek, nawet na grzebieniu. Albo szczotce do kibla. Ojej no, CZYMKOLWIEK. /koniec dygresji

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 29-05-2011, 11:43   

♥ OMG, Marasy jest cudowny, niesamowity, och, ach! Te ruchy dłoni. O mrrrr. I jego Matryoshka jest zajedwabista, szybka i zwariowana. Właśnie taką chciałam usłyszeć, zupełnie inną niż ta delikatna i spokojna wersja Komana, przy której zawsze chce mi się płakać (swoją drogą, Crofe mi kiedyś pokazywała Marasy'ego, ale byłam święcie przekonana, że to Koman ^^; Jak mogłam się tak pomylić. Choć Just Be Friends jest imo lepsze w jego wykonaniu).
Wracając do Marasy'ego -> Wold's End Dance Hall. Boskie, boskie... Ja chce jego płytę ;___;

Geeeero! Jak ja Cię dawno nie widziałam ^^ I truuu, jest uroczy jak śpi w tym samolocie. Natomiast miny Dasoka pod tą świątynią mnie rozwalają -> "no dobra to śpiewam, no... <zieeeeeew>"

Hisayo, masz kjutny komplecik :)

Vocaran #190 (rozpiska)
Vocaran wisi na Nico Nico już od jakiś pięciu dnia, a rozpiska na ofuro dopiero dzisiaj. Czekałam na nią tylko po to żeby dowiedzieć się czegoś na temat dwóch największych zagadek i wtfów tego rankingu, ale niestety -.-
Już nie będę płakać, że Mozaik Roll nie ma w tym tygodniu (jak i Pandy Hero z resztą). I tak wróci. A jest tyle nowości, że ze stałych pozycji została tylko Matryoshka i Unhappy Refrain

#27 P.a.r.a.l.y.z.e. (Nekomura Iroha) - Pierwszy raz ją słyszę i muszę powiedzieć, że ma niezły głos. Nie razi jakoś bardzo sztucznością. Piosenka też w porządku.
#26 Medeo (Hatsune Miku) - wtf numer jeden. Dlaczego nagle pojawiła się w vocaranie stara piosenka Miku. Owszem, jest ładna i się ciesze bardzo, ale ona podskoczyła z 110. miejsca?! O.O Why? Strasznie mnie to nurtuje.
#15 philosophoid (Megurine Luka) - Luka śpiewająca po angielsku - straszne... brrrrr
#9 Kinniku Tsuukake Ochi no Kokkeina Ketsumatsu (GUMI) - wtf numer dwa. Taka sama sytuacja. Ze 119. na 9.? Niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi? I nie podoba mi się jak Gumi jest narysowana w tej pvce. Ma parę fajnych ujęć na rowerze, ale poza tym wygląda jakby cierpiała na jakąś poważna chorobę, która wyniszcza organizm i powoduje odwodnienie.
#5 Kimi ga Sobani Iruyouni (Hatsune Miku) - znowu coś skacze z jakiegoś odległego miejsca. Enyłej, śliczna piosenka, ale ładniej brzmi z ludzkim głosem, np. tutaj

Gdzieś po drodze jeszcze sporo Rin, Iroha z Meiko i trio vocaloidowych panów. A na pierwszym miejscu Kimi no Sekai, i w sumie dobrze, bo tak naprawdę to nic nie wpadło mi w ucho na tyle, żebym tego miała słuchać poza nnd.

Gratis ode mnie -> Aniimo. Lepszy ten cover niż oryginalna wersja z Luką (nie, wcale nie dlatego, że tutaj jest moja waifu :P). Rozwala mnie mina Gumi w 00:19 i Gakupo z majtkmi na głowie XD A w ogóle to KJUUUUUT ^^ choć nie chciałabym mieć brata, który podgląda mnie pod prysznicem. Pervert ;D

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-06-2011, 02:04   

Nienawidzę Cię Easiu, teraz zawsze jak wchodzę do tego tematu to klikam w to %$#%& Daroway i rozpływam się nad kjutnością Gero. Przejdźmy już do strony 9tej, bo moje serce tego nie wytrzyma.

A komentarze do filmików marasy'ego na YT to kolekcja złotych myśli. Lubię je sobie czasem poczytać. Dla relaksu.
"Just what are you??"
"Is it weird that I find his hands attractive? Probably not, as they are the hands of a God, but still."
"what kind of cheating program do you install in your hands?"

Jego druga płyta zwie się 'V.I.P. Append' i ma równie śliczną okładkę (tu z listą kawałków).

Easnadh napisał/a:
on ma twarz, jakby jego ospa miała bardzo ciężki przebieg
... jesteś okrutna.

Poprzedniego vocaranu nie chciało mi się oglądać poza filmikami podanymi przez Mono ("Kimi ga Sobani Iruyouni" jest łaaadne), w tym tygodniu tylko rzuciłam okiem na rozpiskę i muszę zapamiętać, żeby jutro obczaić nowy filmik z serii 7 Grzechów Głównych mothy'ego. Utaran też trochę olałam (PUPI, PUPI wszędzie), zauważyłam natomiast, że.... Daimaiju jest z Niemiec?! łoah.

ENYŁEJ!
UTM48, czyli 48 utaite w wersji obrazkowej [część 1 | część2 ]
[mylista wszystkich pojawiających się utworów z linkami do stron/kont na pixivie artystek ]
Innymi słowy Japońskie Fanki Znów Są Niesamowite. To jest jak... dziecko zrodzone z małżeństwa pixiva z nnd.

Jest tyle elementów sprawiających, że obśliniam sobie klawiaturę:
1) nareszcie profesjonalny filmik jaki im się należy! Z efektami nawiązującymi do danego covera! Jejkuś, ile to musiało być pracy.
2) tyle znanych fanek utattemita z pixiva, praktycznie wszystkie. I zazwyczaj rysowały tych utaite, których lubią najbardziej (chociaż ta babeczka od cudnych artów ASKa zaskoczyła mnie rysunkiem...Somy, lol)
3) praktycznie wszystkie ilustracje są na wysokim poziomie. Dobra, poza Lon, nie mam pojęcia co tam robi, ale i tak - napatrzeć się nie mogę.
4) Y_at tworząca logo dla każdego utaite... podziwiam tą dziewczynę jeszcze bardziej. A jej projekty mogą przydać się na później ;d
5) Nie ma vipTenchou (bu) ani Faneru (lol). Z rysowniczek nie ma np. ohagi ani MACCO... wielka szkoda.
6) TEN JACK HARUMY-SAN. TA VALSHE i jej strój. TEN SEKIHAN. t-ten Dasok... przy Fukuwie chciałam sturlać się ze schodów od nadmiaru Ołsom.

Btw, wszystkiego najlepszego dla Maru-tana! Haa, pamiętam jak świętowali jego urodziny rok temu... tak czy siak, stary już jest.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-06-2011, 10:43   

Crofesima napisał/a:
UTM48, czyli 48 utaite w wersji obrazkowej
Ojej. Ojej ojej. Ojejejejej. Uwielbiam Y_at za wybranie tego utworu, a zwłaszcza TEGO początku. *snort* hehehehe Najlepsza piosenka Gero ever.
A poza tym - matkojedynaojapierdzielętearty~ Ten Dasok... Ja chcę ten art. Ja go chcę i chcę go sobie dać na tapetę. Fukuwa jest równie genialny, epicki wręcz, ale za pstrokaty jak na tapetę. Jejkuś, i ten art z Valshe. I z Gero. I z Chouchou, prześliczny. I z Lushką. I Jack. I Tightsooooon. I clear - ja nie wiem, co ten facet ma w sobie, ale jego głos i ogólne skojarzenia z nim wywołują natychmiastowy uśmiech na mojej zazwyczaj niezwykle ponurej fizys. Gero na początku, clear na koniec, nie wiem, kto ustawiał tych utaite, ale był geniuszem.
Zaraz. Co tam robiła taka paskudnie narysowana Lon? -.-
A poza tym gdzieś tak w połowie drugiej części zaczęłam zastanawiać się, gdzie jest Pokota. Był. No oczywiście, że był.


Crofesima napisał/a:
Btw, wszystkiego najlepszego dla Maru-tana!
Happy Birthday, Asa-kun~!! (≧▽≦)

----------------------------------------------------

Swoją drogą mój prywatny Asa-kun coś mało się udziela w tym temacie. Trzeba by ją szturchnąć...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-06-2011, 12:30   

UTM48 na YouTube - część 1 | część 2
Bo nie wiem jak was, ale mnie economy mode na NND doprowadza do szału.

Easnadh napisał/a:
Gero na początku, clear na koniec, nie wiem, kto ustawiał tych utaite, ale był geniuszem.

DOKŁADNIE. clear na koniec to był genialny wybór. Jeszcze bardziej się ciepło na sercu zrobiło. A o Gero na sam początek Y_at się pewnie postaraaaała... o Fukuwę jako wstęp drugiego filmiku pewnie też.

Kolejność utaite jest prześwietna. Przejście z Usacolony do Asamack family ( Yamai i Usa -> Turlaj, Marutan, Jack, Choucho), Gero i ASK, czwórka młodych chłopaków po kolei tj. Kony, Shamuon, Soraru, T-kun; SekiPiko, Hitori i che:Sakurai, Koge i Mucchi, Pokota między Somą a Hanatan, a na koniec harem cleara (Minmin i nero). I tak najlepsze przejście jest Valshe -> DSK -> papa -> Miichan -> Kettan -> Beeeeige. Tylko ten cudowny fragment z amu wrzuciłabym koło Somy...

Załamię cię Easiu - w końcu wyjdzie płyta osamuraisana z tymi 25oma vocaloidowymi kawałkami na gitarze (crossfade na NND). VOM@S16 odbędzie się 12 czerwca, tutaj jest lista artystów i ich płyt. Z ciekawszych (dla mnie) rzeczy póki co: collab DECO*27/kous/sasakure.UK, wowaka i Piano Koman.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 02-06-2011, 17:08   

ołijołojojłoj *__________* bosz, jakie cudne te arty. Ja chcieć wszystkie. I Dasoku i Valshe i Yamai (dobra ta jej wersja "Ee, a so") i śliczna Hitori i Gero i Tightson (podoba mi się jego głos). Lon faktycznie tragiczna, jej nie chcę.
Nanachan bawiąca się kabelkami od słuchawek Miichana... awwwwwwwwwww ^^ Choć sam Miichan taki średni wyszedł niestety.
I te loga dla każdego utaite. Oplułam się z wrażenia...

Crofesima napisał/a:
w końcu wyjdzie płyta osamuraisana z tymi 25oma vocaloidowymi kawałkami na gitarze (crossfade na NND).
Jaki ładny art. Kurde też bym chciała jego płytę. Tą i Marasy'ego. Choć chyba bardziej Marasy'ego. Yyyy, sama nie wiem. Ale i tak żadnej mieć nie będę, więc sobie moge co najwyżej pomarzyć ;___;

To teraz nowe rankingi!
Co mi się podoba w Utaranie :
#19 Matryoshka (Ritsuka) - nie wiem, ale ten jej głos jest taki kjut ^^
#14 Sakura no Saku Goro (Nodoame) - podoba mi się pvka i głos Nodoame, zwłaszcza refren jest super.
#12 Rolling Girl (ASK) - chyba najlepsza wersja tej piosenki ze wszystkich jakie słyszałam. Mrrru
#7 Natsu no Hi to, Yuurei to Kamisama (Ryo-kun) - ta pvka *__*
No i oczywiście Magia oraz Tsugai Kogarashi [Otouto no Ane x Daimaiju], chociaż muszę przyznać, że bardziej mi odpowiada ta wersja.

Słucham właśnie Antidichlorobenzene (co za nazwa) Dasoka. Nie, nie, nie. Nie podoba mi się jak Dasok śpiewa (są wyjątki, ale to się teraz nie liczy). Gdyby nie był Dasokiem to bym na niego uwagi nie zwróciła.

Vocaran #191 (ofurataimu)
Znowu masa nowości
#29 Atsureki Pronounce (Hatsune Miku) - ten łyp Miku i refren. Dokładnie kiedy zaczyna śpiewać wakatteyo to jest takie zajedwabiste. Nie pytajcie czemu ^^
#28 DON☆TEN (VY1(CUL)) - boooskie.../me idzie sobie ponucić
#7 Nemurase Hime kara no Okurimono (Hatsune Miku) -jaka... piosenka, jaka Miku, jaka pvka. Ja chcę covery tego już!
#1 Shudou Shoujo to Idol Shoujo (Hatsune Miku) - ja wiedziałam! Wiedziałam, że to będzie na pierwszym miejscu jak tylko zobaczyłam tą pvkę. Miku jako zakonnica - kfiiiik. Cudowne.
Rany, tyle rzeczy na raz, że ledwo nadążam.


No i oczywiście
Happy Birthday Asamaru! (btw, śliczny ten art)

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about


Ostatnio zmieniony przez Mononoke dnia 02-06-2011, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group