FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 07-05-2011, 22:50   

Crofesima napisał/a:
Przeglądając tumblra można znaleźć naprawdę wiele fascynujących rzeczy. Na przykład TO. Tiaa, "zaśpiewał" to PUPI. Obejrzałam już 4 razy i wciąż jestem absolutnie zafascynowana.
dokun dokun dokun dokun

Nie oglądam tego więcej, bo boję się o swój mózg. Ale tru, fascynujące. Prawie tak fascynujące jak ta gra (jeśli to można w ogóle nazwać grą) z nasionkiem i jajkiem, co w nią u mnie rano grałyśmy.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-05-2011, 00:04   

Nico nico sports okazało się duuużo mniej zabawne od poprzedniego. Nie było ani Gero, ani Pokoty, ani nawet Sekihana, a to głównie oni zapewniali rozrywkę poprzednim razem. Nawet nie było uroczego wyścigu z przeszkodami jak wtedy, booh. Plus jakość słaba...
W grupie Dasoka jedyną rozpoznawalną przeze mnie osobą był Yuge. Mucchi w stroju Stitcha rozczulał, tak samo Koman w czasie wywiadu (był trochę... awkward). W czasie swojego meczu Dasok nawet dawał radę i się RUSZAŁ! I tak niewiele im to dało, obydwa zespoły odpadły od razu i to z hukiem. hrnk.

Ze smutnych wieści - VALSHE odchodzi z NND. :(
Cieszę się bardzo, że dziołcha robi karierę i tak naprawdę się jej odejścia spodziewałam, ale mimo wszystko... strasznie będę tęsknić za jej namahousou. Tak cudownie robiła sobie jaja z Dasoka ("kogo lubisz bardziej, cleara czy Mokę? hm? HM? No, kogo? Kogo?")... i ten jej śmiech! Buu. Smuteczek.

A tymczasem
Utaran #131 (rozpiska na ofurotaimu)
Świetny tydzień.

Poza głównym rankingiem
#06 Tsumi to Batsu -english- - lubię piosenki POPPY głównie ze względu na... tłumaczenia.

Główny ranking
#01 "Matryoshka" - 96neko x vipTenchou - tencioooooo~ oni się w sumie nadają się na seiyuu. Głos Kuroneko jest prześwietny.
#02 "Unhappy Refrain" - Touyu - jest jest JEST JEEESSSSST. Kocham tą wersję. Okazuje się bowiem, że ta piosenka jest zaskakująco trudna do coverowania, a przynajmniej mnie trudno zadowolić. Należy po prostu w odpowiedni sposób... 'wyrzucać' z siebie głoski, a Touyu robi to idealnie. Boskie.
#05 parodia "SukiKirai" - Faneru x Kogeinu + ASK - haha, nareszcie! Kansai chłopcy wracają do korzeni. Z tego wszystkiego najbardziej rozbroił mnie ASK udający Izayę... btw, ktoś na tumblrze już to przetłumaczył - TUTAJ. Całość najlepiej podsumowuje końcówka
Cytat:
What's the point of this song? Do you know?
I don't understand the lyrics at all.
Lyrics to SukiKirai randomly thought of in the middle of the night

tia.
#16 Koi no ABO - ver. Durarara!! - dużo gorsze, niż wersja Gintamowa, ale i tak całkiem nieźle udają głosy postaci z DRRR! zwłaszcza... gdy nie śpiewają.

A w rankingu jeszcze Lon, che:Sakurai, T-kun i Rumdarjun, Minmin... to naprawdę porządny tydzień.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-05-2011, 10:33   

Crofesima napisał/a:
Nico nico sports okazało się duuużo mniej zabawne od poprzedniego.

Bo oni to chyba zbyt poważnie potraktowali. Szkoda, mogliby się powygłupiać. No ale Dasoku był kjutny podczas wywiadu ^^

A propos Utaranu: bosz, jaka ja jestem ciemna. Chyba zapomniałam czym on tak naprawdę jest. No może nie spodziewałam się od góry do dołu Dasoka, Miichana, Gero, Komana itd. ale w niektórych momentach prawie wyplułam śniadanie na monitor (patrz miejsce 20. tudzież 23.) XD

Podium jest ok. Podoba mi się nawet ten Babylon śpiewany przez Bis. Żałuję tylko, że Shinkaron code:Variant w wykonaniu Ryoukun i Maro dopiero na 27.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-05-2011, 18:15   

Crofesima napisał/a:
lubię piosenki POPPY głównie ze względu na... tłumaczenia.
Ja strasznie lubię jej tłumaczenia, plus ma ładną wymowę, w sumie z samym głosem też nie jest najgorzej, taka typowa kjutna Japoneczka.

#1 Matryoshka [vipTenchou x 96Neko] - ha! To jest epickie xD
#5 Sujichigai [Faneru x Kogeinu] - W lewo! Lewo? W prawo! Jesteś niemożliwy, w prawo mówiłem! Nieważne. I tak nie wiemy, gdzie jesteśmy! Koge, Faneru, przyznajcie się - stalkowaliście mnie? -___-' Ten tok myślenia jest tak straszliwie Easiowy...
A w ogóle to yaaaay, brakowało tylko Gero, w sumie przez całą PVkę się go spodziewałam. No ale w sumie dzięki temu widać, że Gero to już inna liga, jeden z Tych, Którzy Się Pokazują.
#6 Rolling Girl -rearrangement- with Unhappy Refrain [acane madder] - STRASZNIE mi się to podoba, za każdym razem wymiękam przy tej chrypie w 53 sekundzie.
#17 Packaged [Wotamin] - uwielbiam Packaged. O ile się nie mylę, męczyłam ją na Cuniowym PSP kiedyś, a do wszystkich piosenek, które pamiętam, że męczyłam, mam sentyment. Plus ten dźwięczny głos Wotamin, ładnie wyszło ^^

Zastanawiam się, czy marnować czas na ten sportowy event. Skoro był nieciekawy...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-05-2011, 19:26   

Eaś, obejrzyj sobie tylko mecz drużyn If It's Tennis... i Dasoka (od około 16. do 35 minuty i Dsk 1:16-1:31).

Vocaran #188 (rozpiska)
Strasznie dużo nowych piosenek.

No to co my tam mamy:
#25 Sayonara, Oka no Hi version (Hatsune Miku) - faktycznie, w niektórych momentach Miku śpiewa trochę za szybko, ale pomimo tego bardzo mi się podoba. I ten początek i końcówka - sama melodia po prostu cudna.
#18 Bonus Stage (Kagamine Rin & Len) - bliźniaków nie lubię, Lena zwłaszcza, ale piosenka ma ładną pvkę i są momenty hmmm... ciekawe. No sama nie wiem jak ją skomentować, tyle powiem, że zwróciła moją uwagę, za co dostaje ode mnie plusa
#17 Kimi no Ao (Kagamine Len) - dobra rockowa piosenka. Tylko wokalista z lekka do d***

Top 10 zdominowane przez Miku :)
#9 720° (Hatsune Miku) - jeeeeej, te kolory, śliczna pvka. I nawet głos Miku mi tu pasuje - najsu
#3 Baka no Nomigusuri (Hatsune Miku) - uwielbiam Nashimotoui (tak to się fonetycznie pisze?). Uwieeeeeelbiam :D
#1 Unhappy Refrain (Hatsune Miku) - można się było tego spodziewać. Crofe, dobrze obstawiałaś ^^

Tylko teraz... Co Panda Hero bliźniaków robi na 7. miejscu? Ja się pytam. PFFFFFFF <bulwers>. I druga tragiczna rzecz: Mozaik roll Gumi wypadło z rankingu (jest na 31.) - straszne. Idę sobie popłakać w kąciku :<

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-05-2011, 21:51   

Mononoke napisał/a:
Eaś, obejrzyj sobie tylko mecz drużyn If It's Tennis... i Dasoka (od około 16. do 35 minuty i Dsk 1:16-1:31).

Mono dobrze mówi! I koniecznie te wywiady po meczach, bo one są jednak najbardziej interesujące.

Vocaran #188
Pomijając pewne wtf-y, tutaj też świetny tydzień. No głównie (wo) z wiadomego (wa) powodu (ka)...

#25 - zgadzam się z Mono, melodia świetna!
#19 498 (Hatsune Miku) - śliczna balladka, chociaż czegoś jej brakuje.
#17 - covery tej piosenki, CHCĘ.
#14 - Umi Wataru Kaze no Uta (KAITO) - znów klimaty, w których KAITO sprawdza się po prostu bosko. Autor mógł trochę bardziej poeksperymentować z chórkami, ale dobra, nie czepiam się już.
#3 Baka no Nomigusuri (Hatsune Miku) - oj też go uwielbiam. Nashimoto i jego rysunki... enyłej, oby jutuberzyści przetłumaczyli to na dniach.
#2 Floating Shelter (Hatsune Miku) - lubię PinokioP, wręcz bardzo, ale to za bardzo brzmi jak uwielbiane przeze mnie jego "Happy Very Happy", tylko... gorsze.
#1 Unhappy Refrain (waifu) - OH HAI. Pojawiło się pierwsze całkiem niezłe nieoficjalne PV do tej piosenki TUTAJ (chociaż styl jest bardziej pasujący do piosenek hachiego niż wowaki). Można pobawić się w Złap Je Wszystkie - Nawiązania do Poprzednich Piosenek. Teraz rozumiem, czemu jego album ma taki sam tytuł i jak bardzo ten utwór podsumowuje jego dotychczasową działalność na NND.
BTW, rankingowe punkty sprawiły, że zaczęłam się śmiać maniakalnie. Pierwsze miejsce - 1.6 mln punktów, drugie miejsce - 380 tys.......

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-05-2011, 23:11   

Mi tam po przesłuchaniu wpadło w ucho tylko Kaitowe #14 bo ta piosenka jest tak bardzo w jego stylu. Nawet nie muszę chcieć coverów, to samo w sobie brzmi fajnie~

No i wowaka. Ale to przez ten charakterystyczny styl no.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-05-2011, 19:18   

♠ Miku da koncert za oceanem, a dokładniej w Los Angeles w trakcie ANIME EXPO 2011 (link). Już powoli moja waifu zaczyna zdobywać świat. Ze stopki wynika, że odpowiedzialna będzie SEGA, czyli koncert bardziej będzie przypominać ten z 2010, a nie ten fail z 2011 zaserwowany przez 5pb.

♠ Maj ogłaszam miesiącem wowaki.
crossfade jego płyty "Unhappy Refrain", która wychodzi 18ego maja
Uroniłam łezkę. Nowa aranżacja Uraomote Lovers HNGHNNn. Któregoś pięknego dnia zdobędę tą płytę, na pewno, póki co koszty wysyłki mnie zbyt przerażają.

Lista utworów:

Spoiler: pokaż / ukryj
Disc 1:
1. Unhappy Refrain
2. Rollin' Girl
3. Building-Block Doll / Tsumiki no Ningyou
4. My Talent / Boku no Sainou
5. Everyday Life and the Earth Picture-Frame (New)
6. The Palm / Tenohira
7. Shall Not Pass / Toosenbo
8. Lineart
9. Two-Faced Lovers / Uraomote Lovers
10. In a Gray Zone.
11. Slipping Away / Zureteiku
12. Reversible Doll
13. World's End Dancehall
14. Prism Cube (New)

Disc 2:
1. Two-Faced Lovers (Remix by Captain Mirai)
2. Shall Not Pass (Remix by acane_madder)
3. Rollin' Girl (Remix by acane_madder)
4. My Talent (Remix by Toku feat. pagodes)
5. Building-Block Doll (Remix by Toku feat. pagodes)
6. Slipping Away (Remix by whoo)
7. World's End Dancehall (Remix by Dixie Flatline)


btw, "Mastering by John Davis (Metropolis Studio, LONDON UK)" ... huh?

♠ Niedawno natknęłam się na artykuł na TVTropes o vocaloidach, który jest całkiem rozbudowany jak na ten fandom. Jest tam jeszcze ot taka lista piosenek dla początkujących (razem z utattemita).

Z wyczytanych ciekawostek:
Cytat:
[Uraomote Lovers] is not about teen pregnancy. Many translators get annoyed with people when they mention this, too. It's a song with a bunch of puns that could be used for pregnancy (and the PV doesn't help, either), but it is truly a song about a two-faced lover, as the name of the song suggests. It is about someone who is having trouble deciding what their true feelings are.

Amen.
Może nie do końca - każdy może zinterpretować piosenkę na swój sposób, to oczywiste, ale należy pamiętać, że wersja z ciążą jest tylko JEDNĄ z możliwości i NIE tą oficjalną. Więc nie, to nie jest koniecznie "zboczona piosenka".

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 14-05-2011, 17:36   

♥ Lol, nie wiedziałam, że Vocaloidy dają koncerty na żywo. Właśnie przeglądam youtuba i kurczę, chciałabym być na czymś takim. Strasznie fajne. Yay, Miku jest tutaj taka słodka.

♥ Ciekawy artykuł. Lista także. Odkryłam parę ładnych piosenek, o których wcześniej nie miałam pojęcia, a jeszcze nie przejrzałam całości :)

♥ Dwa nowe utwory, które na pewno znajdą się w tym tygodniu w pierwszej dziesiątce vocaranu:
Tsunawatari (Megurine Luka) + art - Luka wygląda tu imo świetnie i faktycznie, pasuje to do Carnival'u Gumi.
behind me (GUMI) - intro na gitarze - mrrru i śliczna Gumi (pixiv)

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2011, 19:34   

Dasoku właśnie wrzucił na muzyczny odpowiednik twittera takie cuś.

I mnie tym zaskoczył. No bo kurczę, kto to widział tak wyskakiwać z takim cichutkim, milutkim, gejo-- subtelnym głosem? Kto, ja się pytam? Przy okazji, niedawno odkryłam to jego konto na twaudzie i OMG, tam jest Panda Hero~!! asdfghjkl;lkjh! Download downloa-- kurr, krótka wersja. I już mam powód, żeby tego człowieka udusić. Dwa - t-ta wersja "Poker face". Unf. Nie wierzę, że to mówię, ale ta wersja jest jeszcze bardziej hnnnnnnnnng od tej z nico, bo nie ma autotune'a. "Dounimo kounimo" jest nosebleedogenne. BARDZO. Och.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-05-2011, 20:48   

Hisayo napisał/a:
I mnie tym zaskoczył. No bo kurczę, kto to widział tak wyskakiwać z takim cichutkim, milutkim, gejo-- subtelnym głosem?
moja pierwsza reakcja: OoO
Ale druga reakcja mogła być tylko jedna: absolutnie ZAKOCHAŁAM się w tym głosie Dasoka.

A w ogóle to nowy Utaran [ofurotaimu]

Wszelkie covery Unhappy Refrain pozostawię do oceny Crof, bo ja się nie znam na coverach wowaki.

NEW UPLOAD
#12 Circus Monster Toriko - oh wow. Wersja nie tak epicka jak moja ulubiona od Fukuwy, ale DOBRA. Clear voice & fine pronounciation.
#15 Meteor Bringer Guriri - bo lubię Guriri. Nie jest to jej najlepsza piosenka, ale i tak mi się podoba.

WEEKLY RANKING
#1 blablablablaLOLIblablabla - przesłuchałam ze 3 sekundy tego czegoś, czego przez przyzwoitość nie nazwę śpiewem, i szlag mnie trafił. Japończycy nigdy nie przestaną mnie dziwić.
#2 Sujichigai Kogetan & Neru-tan - tym razem aż na drugim. Cieszy mnie to. W lewo? W prawo? W prawo, debilu~
#4 Kumikyoku Nico Nico Douga - KAI - O, Tightson <Eaś macha łapką do Crofcian>
#5 Nakimushi Kareshi - wiecie co? Ja nigdy nie lubiłam tej piosenki -___-
Duet Pokotan & Hanatan jest dobry, ale mimo to... Eeee, nudy.
#9 Kasoukyoku Shamuon - och, jak mi się ta piosenka podoba. Shamuon ma taki ciepły głos. Cieeeeszę się, że wrócił.
#12 Sweet Devil ENE - Sweet Devil to jedna z niewielu tak bardzo dyskotekowych vocaloidowych piosenek, która mi się podoba, na dodatek do tej pory uważałam, że nie da się do tego zrobić dobrego coveru, chociaż próbowano. Dla mojej kochanej ENE jednak nie ma czegoś takiego jak niemożliwe. Uwielbiam pierwszych 15 sekund, szkoda tylko, że cała piosenka nie jest utrzymana w tym stylu, chociażby w tle żeby coś takiego leciało
#20 & #26 Papa Ren x 2 - ładnie, w końcu to Papa (który ostatnio coś się nam rozśpiewał), tylko czemu tak niemrawo i właściwie bez niespodzianek? Zdecydowanie bardziej lubię Dasokowe śpiewanie na chybił-trafił, "a bo mi akurat ta piosenka podpasowała/Ren mi ją polecił/Moka się przy niej zerzygała".


I mam wielką nadzieję, że w przyszłym rankingu znajdzie się JBF Rui. Jej głos faktycznie tu "płacze". W ogóle bardzo podoba mi się jej głos, jej cover "glow" jest imho jednym z najlepszych, jakie słyszałam.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 16-05-2011, 21:15   

Eaś napisał/a:
Zdecydowanie bardziej lubię Dasokowe śpiewanie na chybił-trafił, "a bo mi akurat ta piosenka podpasowała/Ren mi ją polecił/Moka się przy niej zerzygała".

Wy mnie naprawdę chcecie dzisiaj zabić XD

Utaran:
#25 Bonus Stage [Gantou] - podoba mi się ta piosenka, serio. Nie mam co prawda pojęcia kim jest Gantou, ale ze wszystkich coverów jakie znalazłam i przesłuchałam, ten jest zdecydowanie najlepszy.
#16 Rolling Girl -rearrangement- with Unhappy Refrain [acane madder] - nie zwróciłam na to uwagi przy poprzednim utaranie, a ładne. Chociaż samo Rolling Girl spodobało mi się dopiero jak usłyszałam jak Osamuraisan gra to na gitarze ^^
#9 ten delikatny głos Shamuona idealnie pasuje do tej piosenki. Najsu
#5 Nakimushi Kareshi - zgadzam się z Tobą Easiu - nuuda. Lepsze moim zdaniem wykonanie Inakamono i Wataame zmiejsca 18.
#1 bez komentarza =.=

I tak, Rui ma cudny głos.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-05-2011, 23:09   

Hisayo napisał/a:
I mnie tym zaskoczył. No bo kurczę, kto to widział tak wyskakiwać z takim cichutkim, milutkim, gejo-- subtelnym głosem?

Oj tam, czemu od razu gejowy! Lubię, kiedy utaite eksperymentują ze swoim głosem. Mnie osobiście znacznie bardziej odpowiada taki wokal, niż to jego rozdzieranie prześcieradła, na które czasami przychodzi mu ochota.

Utaran #132

NEW UPLOAD
#13 Circus Monster (Toriko) - czy tylko ja mam wrażenie, że wokal Toriko jest dość... "zachodni"? Może to kwestia mixu. Lubię ją, ale ma lepsze covery na swojej myliście.

WEEKLY RANKING
#1 - ??? wat.
#3 - TOUYUUUUuuu. Przez dwa tygodnie na podium, oj zasłużył na to.
Swoją drogą
Easnadh napisał/a:
Wszelkie covery Unhappy Refrain pozostawię do oceny Crof, bo ja się nie znam na coverach wowaki.

Praktycznie wszystkie inne posysają, poza może coverem Kouheia (youtube). Warto obczaić choćby dla momentu 0:20-0:38. Wierzcie mi.
#4 Kumikyoku (Tightson) - Taichon, kocham cię jeszcze bardziej niż wcześniej. Zaśpiewał moje ulubione NNDowe medley, medley, od którego zaczęła się moja przygoda z NND (i które znam prawie całe na pamięć). Się wzruszyłam, a niech to. Przy okazji sama ze sobą zagrałam w 'you laugh, you lose' w czasie słuchania tego covera i szło mi całkiem nieźle!... aż do "you are the Prince of Penis".
#5 Nakimushi Kareshi - też nie lubię tej piosenki, za dużo w niej wycia, jak zresztą sam tytuł wskazuje.
#9 Kasoukyoku (Shamuon) - śliczne, ale muszę zgodzić się z nikki - jego poprzedni cover tego utworu bardziej mi się podobał (można odsłuchać tutaj). Dzięki tej piosence bardzo go zresztą polubiłam.


ENE i Rei są świetne, przyznaję. Ale 689 odtworzeń?! Jak tak można.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 17-05-2011, 19:43   

Przesłuchałam obie wersje Kasoukyoku kilka razy i stwierdzam, że ta nowsza podoba mi się znacznie bardziej. Wolę jednak takiego bardziej delikatnego i niewinnego Shamuona XD Ale to kwestia gustu.

Vocaran #189 (ofurataimu)

Z plusów: Mozaik Roll wróciło do rankingu (cieszmy się oraz radujmy ^^). Niestety pomyliłam się i behind me nie znalazło się w top10, ale na #13 miejscu. Cóż, trudno. Za to Tsunawatari Luki na #5. Ha!, tu dobrze obstawiałam. I gut, bo piosenka ekstra.
Nie podoba mi się duet Gumi x Luka . A raczej nie podobają mi się piosenki, które wspólnie śpiewają. Są takie... kiczowate.

Ponadto:
#17 Kimi no Sekai (Hatsune Miku) - ładna ballada, może i można przy niej odpłynąć, ale w 2:08 mamy niezłą pobudkę. I to tyle jeśli chodzi o spanie. Wolałabym żeby cała piosenka była spokojna.
#2 Bonus Stage (bliźniaki) - podskoczyło z 18. Nieźle.

Trochę słaby moim zdaniem ten vocaran :/

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2011, 18:59   

【蛇足】戯言スピーカー【歌ってみた】

Dasok się obudził~ W niektórych momentach brzmi, jakby miał problemy z wydobyciem z siebie głosu, nie podoba mi się to. Za to w refrenach jest super. Ten moment od 2:48 jest taki... cudowny. Love it. I miło usłyszeć Dasoku w jakiejś wolniejszej, spokojniejszej piosence, bo bez tego ero głosu też świetnie sobie radzi.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group