FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 09-06-2011, 14:59   

Ojej :<
Smutno...
Piosenka bardzo ładna; po przeczytaniu tego, aż inaczej dla mnie brzmi.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-06-2011, 23:51   

Eh, no nic.


Ja tymczasem wrócę do spraw bardziej przyziemnych i zacznę może od "Moratorium" (Nem's Garden).

Pierwsze wrażenie - chibiki clear'a i Marutana to takie cudowne... moebloby. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. Swoją drogą wiem, że jestem powolna, ale dopiero teraz się skapnęłam, że autorką tych ślicznych ilustracji jest dziołcha, która na pixivie cieszy się szaloną wręcz popularnością (klik). Czemu wcześniej jej nie skojarzyłam :|

Amu i Miichan i ich nyanyanya - hnnghnnNNn.
Piosenka papy - kurczę, kolejny raz kreują go na pracoholika, który przechodzi właśnie kryzys wieku średniego i dlatego zaczął śpiewać. Tak czy siak... Wotamin jako support?! Czyli to jednak nie jest harem Nema, a harem Minmin. Szczęściara.
Faneru rzeczywiście nie brzmi źle w "Scissorhands", natomiast przy "Summer Rain" użył swojego gejowskiego głosu w 200%ach. Zmarłam. I tak, to jest piosenka Asamacków i nic tego nie zmieni.
Kawałek Gero póki co to po prostu wycie do księżyca, ale chcę usłyszeć pełną wersję nim wystawię konkretną opinię.
Szczerze powiedziawszy clearowi dałabym utwór Jacka (bo ballada) i na odwrót.

A teraz najzabawniejsze: moja ulubiona piosenka to piosenka... Marutana. Może jestem dziwna, ale dla mnie wokalista wcale nie musi mieć jedwabistego głosu i elo skilla, żeby kawałek mi się podobał, a Marutan sprawia, że aż się sama do siebie uśmiecham. To mi starczy.

Poza tym ja byłam cały czas przekonana, że ostatni utwór to znów "Ayatsuri Piero no Koi no Uta", a tymczasem to "Ayatsuri Piero to Kimi no Uta". loljestemdebilem. Tak czy siak, bardzo Asamackowe i bardzo przyjemne.

------

btw, ta dziewczyna od takiego rysowanego teledysku zatytułowanego "CLeeeAR" (Hisayo się tym bodajże tutaj na forum dzieliła) zamieściła nowy filmik, tym razem o Smiley*2G:
Seitosan motto ganbatte (youtube)
Przypominam utaite, bo sama mam z tym problem: w 0:50 po lewej clear, po prawej nero; blond sensei w garniaku - Dasok, ten w fartuchu i okularach - Ren; włosy pomarańczone - Kogeinu, szare - Rumdarjun, czarne krótkie - YU, brązowe - Kettaro, bordowe - Miichan, granatowe - Mucchi, jasnoniebieskie - vipTenchou, blond - ShounenT.

Oczywiście z tłumaczeniem filmik byłby zabawniejszy, ale są elementy, które rozwalają człowieka tak czy siak jak np.:
- życiowy fail jakim jest Mucchi
- książę ShounenT, na którego lecą nawet dziewczynki z przedszkola i przypadkowe kobiety z ulicy, a kiedy wchodzi do szkoły, to rozwijany jest przed nim czerwony dywan
- Tencio składujący majtki w szkolnych szafach
- Rumdarjun skaczący za owieczkami przez płot
- TAŃCZĄCY DASOK
- ... i ten nero po creditsach
Uwielbiam styl tej rysowniczki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2011, 12:12   

Crofesima napisał/a:
Seitosan motto ganbatte

Ożeż! Filmik genialny, już nie będę powtarzać Crofe (chociaż nie, tańczący Dasoku mnie zabił - toż to mój standardowy układ jest!), ale sama piosenka też robi swoje, wykonawca ma tak... debilnie wesoły głos, że od razu przypomniał mi się Tamaki. A atmosfera i ilość wariatów sprawia, że jeszcze przyjemniej wyobrażać sobie istnienie Dating Sima. Albo anime. Albo i jednego, i drugiego xD

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-06-2011, 13:00   

O so chodzi z tymi majtkami? Niech mi ktoś wytłumaczy, plisss.
Fajna piosenka. Mucchi wymiata xD I te miny Miichana - na widok Mucchiego i w stołówce. Kfiik

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-06-2011, 13:39   

vipTenchou jest znany ze swojej dziwnej obsesji na punkcie majtek. Pojawia się to w niektórych coverach (np. najnowszym Matryoshki z 96neko - tu z subami). Wystarczy też spojrzeć na jego avatarek na blogu... czemu wszystko tam jest różowe z serduszkami i kosmetykami to ja nie wiem.

O tak, anime Smiley*2G chcę. Heroiną mógłby być właśnie tencio ;d
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 16-06-2011, 21:55   

Ama no Jaku w wykonaniu Dasoka. Szkoda, że wybrał akurat tą piosenkę, ale wyszło mu to, o dziwo :)

Niech Miichan skończy to Tightsonowe Rolling Girl :<

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-06-2011, 22:37   

Mononoke napisał/a:
ale wyszło mu to, o dziwo :)

ŁOAH fakt, wyszło mu! Piosenka nadal mi się nie podoba, ale wokal Dasoka jest całkiem sexy.

Duuużo jest ostatnio nowych piosenek. Moją uwagę zwróciło "Unhappy Refrain -original arrangement-" Soraru, które musiałam wyłączyć po minucie. Ten jego kochany i słodki autotune już NIE MA SENSU. Strasznie spodobało mi się natomiast "Out of Eden" Nodoame i Usy. Nowy upload 96neko też jest świetny, ale zajmie pewnie wysokie miejsce w rankingu, więc zdążę o nim jeszcze napisać.

Z innych ciekawostek:
♠ wyjdzie płyta cała poświęcona mojej słodkiej Lon. Jej reklama jest stanowczo... zbyt... HNNGHNNNN.
♠ wielkim newsem ostatnio jest fakt, że Kettaro (i być może inni utaite?) pojawi się w nowej dramie HanaKimi. Uh, okej? Sama nie wiem co o tym myśleć.
Nowy 'oneshot' od dziewczyny, która narysowała ten jedwabisty komiks o chłopakach z PointFive próbujących gotować. Znów zmarłam, chociaż niewiele zrozumiałam poza faktem, że zastanawiają się co urządzić na szkolny festiwal, aż w końcu uświadamiają sobie, że przeca koncert.
POINT TIGHTS. yandere!Jack pojawiający się znienacka za clearem. Cała 13ta strona........ dziołcha musi mieć stalowe jaj..niki, żeby coś takiego narysować. DSK tulący się do Moki. Pijany Marutan robiący "funya funya". l m a o.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2011, 11:51   

Crofesima napisał/a:
Kettaro (i być może inni utaite?) pojawi się w nowej dramie HanaKimi.

Oh well, ja też nie wiem, moja znajoma jest psychotyczną tejże dramy fanką. Coraz więcej tych utaite w nieinterneciu. Jeśli któryś zacznie reklamować papier toaletowy, zejdę.

Crofesima napisał/a:
♠ Nowy 'oneshot' od dziewczyny, która narysowała ten jedwabisty komiks o chłopakach z PointFive próbujących gotować.

Yyy... ja już nie mogę...Dasoku w afro mnie zabił, a co dopiero Dasoku w stroju meido. To ponad moje siły. Point Tights, Jezu. I Marutan potem. I yandere!Jack, cudne to było. A potem trzynastka i czternastka, chociaż dla mnie te ich gitary były troszkę za małe. Po czym dsk tulający Mokę, awwww.
A Jack na ostatniej stronie wygląda PIĘKNIE.

Swoją drogą... co robi Marutan na stronie osiemnastej...? Chociaż chyba nie chcę wiedzieć.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-06-2011, 11:07   

Nowy Utaran [ofuro]

NEW UPLOAD
#6 Shinpakusuu #0822 nano x task - zaczynam naprawdę interesować się nano, zwłaszcza po usłyszeniu rockowego coveru po angielsku Love-Lost Elegy nano i neko.
#13 Onaji Hanashi [KEISUKE x Nayugorou] - łaaaadne.
Okazuje się, że następną, popularną wśród utaite piosenką będzie chyba Usotsuki no sekai, które pojawia się 2 razy, plus ma już nowe covery, np. Wotamin czy Baru. Osobiście jakoś mi ta piosenka nie podchodzi.

WEEKLY RANKING
#1 Happy Synthesizer [Kuroneko x Kagamine Len] - dlaczego mnie to nie dziwi? Plus czy to tylko ja byłam do tyłu za pigmejami, czy naprawdę popularność Kuroneko wzrosła dopiero po coverze Matryoshki jej i tencio?
#2 Ama no Jaku [Dasoku] - to też mnie nie dziwi. To JEDYNA wersja tej piosenki, jakiej mogę słuchać. Na dodatek bardzo lubię jej słuchać. Oh, Dasoku-san, why so sexy?
Swoją drogą zaśpiewała ją ostatnio Guriri i o ile bardzo lubię tę dziołchę, tak sorry - nie tym razem.
#4 Unhappy Refrain [recog] - nauczyłam się lubić jego piosenki i jego głos, a do Unhappy Refrain naprawdę pasuje.
#7 Irony [Kenzo] - mi. się. to. serio. spodobało. Ja wiem, że to parodia super kawaii openingu do Ore no Imouto BLABLABLA, ale brzmi zajebiaszczo.
#9 i #8 - piszczący Kogetan x2. Ja się czasami zastanawiam, jaki mam właściwie stosunek do tego człowieka. Jest straszliwie sympatyczny i podziwiam go za to, jak wysoko i czysto potrafi wyciągać swój głos, ale... jestem już tym właściwie zmęczona. Mógłby częściej śpiewać normalnym głosem, ewentualnie dobierać takie piosenki, żeby jego wysoki głos brzmiał epicko (tak jak w tamtym "operowym" duecie z Yuudą).
#13 OS-Uchuujin [Nanahira] - ...
┐( ̄ー ̄)┌
#19 Icchoume Yukimi Shoutengai [Asamaru] - Marutaaaaa~n. Ależ mu ładnie wyszło, jak on pasuje do takich genki piosenek (i smutnych, ale to tak poza tym). Że nie wspomnę o samej melodii, która ma takie urocze, pseudo-celtycko-folkowe wstawki.
#20 Homo Nonke [Kony] - a-ha. Ja... po prostu... Homo to nonke wakannai. Nonke demo homo~?
#24 Trees in Our Homeland [Soraru] - och, słodziutki Soraru i jego słodziutki autotune, który wychodzi mi już d... tą pewną częścią ciała, przy której na forum działa autocenzura. Człowieku, czy ty się wstydzisz swojego głosu, że tak cały czas na autotunie jedziesz? No fakt, głosik chłopię ma przeciętny i Miichanem czy Jackiem nie jest, no ale bez przesady - taki nero tez nie ma jakiegoś wyróżniającego się głosu, a nie kombinuje, tylko się stara.
Ale art jest PRZEŚLICZNY.
#25 Aitakunakute [collab] - to ma być niby jakaś parodia czegoś, której oczywiście nie łapię, ale bardzo podoba mi się art.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-06-2011, 12:02   

Podoba mi się ten Utaran.

Easnadh napisał/a:
zwłaszcza po usłyszeniu rockowego coveru po angielsku Love-Lost Elegy nano i neko.

TO TO TO
... tak strasznie mi się podoba. Wolę angielskie covery nano, uwielbiam jej tłumaczenia.

Easnadh napisał/a:
#24 Trees in Our Homeland [Soraru]

Co ciekawe, usunął ten cover z NND. Oh, okej? Tego człowieka ja nie łapię.

Easnadh napisał/a:
#19 Icchoume Yukimi Shoutengai [Asamaru] - Marutaaaaa~n. Ależ mu ładnie wyszło, jak on pasuje do takich genki piosenek (i smutnych, ale to tak poza tym). Że nie wspomnę o samej melodii, która ma takie urocze, pseudo-celtycko-folkowe wstawki.

MARUTAAAAAN! A miejsce 18, Easiu~ ta piosenka jest świetna, bardzo przypomina mi utwory BUMP OF CHICKEN (taa, wiem, parę postów wcześniej narzekałam na takie porównania, ale piszę o tym w pozytywnym sensie), więc nadaje się dla Marutana idealnie. yukkedoluce powoli staje się moim ulubionym vocaloP.

Oj rozumiem Cię z tym Kogetanem. Chociaż jak zazwyczaj nie podobają mi się utwory na płytach Smiley*2G, tak w tej najnowszej jego kawałek bardzo przypadł mi do gustu.

Wymiękam przy tych VIPPERach z musicali Prince of Tennis. Ah, wspomnienia...

#3 Just a Game [Gom x Yamadan] - lololol. Uśmiałam się xd

Dasok na drugim miejscu bardzo mnie cieszy.

#1 Happy Synthesizer [Kuroneko x Kagamine Len] - heh, tak jak myślałam, jest wręcz BARDZO wysoko. To stanowczo moja ulubiona wersja tej piosenki.

Easnadh napisał/a:
Plus czy to tylko ja byłam do tyłu za pigmejami, czy naprawdę popularność Kuroneko wzrosła dopiero po coverze Matryoshki jej i tencio?

nope~ wystarczy spojrzec na jej mylistę. 96neko jest naprawdę bardzo znana, przy czym ma chyba najbardziej oddanych fanów spośród wszystkich utaite. Oni autentycznie otaczają ją jakąś dziwną czcią. A jej community na NND jest jednym z najbardziej licznych, jest trzecim z kolei w kategorii utattemita, a z tego co pamiętam, to w pierwszej dziesiątce utrzymuje się od co najmniej roku. Pewnie dlatego, ze często robi nama i jest niezłą jajcarą, plus za czasów FMA:Brotherhood często udawała Edwarda.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-06-2011, 11:31   

Bo Gumi kończy dzisiaj dwa latka (według mnie to jest 26.06)

Wszystkiego najlepszego moja słodka waifu!


(人’∀’) ♪Happy(。´_●`)ノ"┌ii┐ヾ(´○_`*)Birthday♪

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-06-2011, 14:30   

Wszystkiego najlepszego, GUMI~!
To był dla niej dobry rok, hm? Zyskała większą popularność i jak sądzę głównie dlatego, że wypromował ją DECO*27, za co zresztą jestem mu wdzięczna.

Myślę, że to dobra okazja żeby zapytać - jaka jest wasza ulubiona piosenka GUMI? Można sobie pomóc odpowiednio posortowanym tagiem GUMI lub Megpoid (są bardzo podobne, ale pod tagiem 'GUMI' nie ma wszystkich utworów).

Dla mnie jest to chyba Poker Face. W muzyce zakochałam się od razu, a przy tym głos GUMI wypada naprawdę nieźle (w przeciwieństwie do np. Just a game, które zaczyna brzmieć świetnie dopiero w coverach. Strasznie skrzywdzili GUMI w oryginale tej piosenki). Panda Hero jest tuż za.

Przy okazji - Miichan, chłopcze, co ty robisz. Aranżacja i wokal świetny, ale teledysk trochę... uhm.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2011, 14:53   

Ulubiona? Hm. Chyba Panda Hero, potem Mozaik Role. To pierwsze za ogólną fajność, to drugie - ten tekst. I w ogóle. Poza tym głos GUMI był tu taki... taki smutny ;A;

Jeśli chodzi o Poker Face, podoba mi się tylko w wykonaniu Dasoku, bo głosu GUMI w oryginale po prostu nie słyszę, jest taki strasznie cichutki.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-06-2011, 15:31   

Confettima napisał/a:
Przy okazji - Miichan, chłopcze, co ty robisz. Aranżacja i wokal świetny, ale teledysk trochę... uhm.

Uhm.. Miichan, wiesz, chyba lepiej nie próbuj się ruszać jak śpiewasz i zdejmij przy okazji tą obcisłą białą bluzeczkę. No ale mimo wszystko to Miichan. I jego głos. Ach...

Cytat:
Myślę, że to dobra okazja żeby zapytać - jaka jest wasza ulubiona piosenka GUMI?

hmmm... Panda Hero na drugim miejscu, a ulubiona to chyba jednak pozostanie Rozetta. To była jedna z pierwszych piosenka Gumi, którą usłyszałam (gdzieś razem z Matryoshką i Mozaik Roll) Strasznie podoba mi się moment od 1:44. Cała piosenka jest taka wyjątkowa.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2011, 17:23   

Crofesima napisał/a:

Myślę, że to dobra okazja żeby zapytać - jaka jest wasza ulubiona piosenka GUMI?

Tak jak Crof, na pierwszym miejscu - Poker Face. A tuż za nią Behind me oraz Panda Hero :D

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group