FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-06-2011, 10:35   

Jak już pewnie niektórzy wiedzą, z okazji drugiej rocznicy GUMI dostanie swoje rozszerzenie.

Tutaj mamy "Interstellar Flight" we wszystkich czterech odmianach głosu dostępnych dla Gumi Extend w wersji beta. Power jest naprawdę dobry moim zdaniem, Wishper też w porządku, natomiast Adult... czy tylko ja poczułam jakbym słyszała Lukę? Ale trzeba przyznać, że robi wrażenie. A Sweet, ych, no taki sweet. Ogólnie najs, chcę już usłyszeć nowe piosenki z wykorzystaniem tych głosów.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-06-2011, 23:46   

Power i Whisper Gumi są świetne, reszta może robić wypad (well, Adult brzmi nieźle, ale od dorosłych głosów mamy dorosłe Vocaloidy, Gumi ma po prostu brzmieć jak Gumi; za to Sweet jest dla mnie nie do przejścia).


A tymczasem - nowy Utaran {ofuro}

NEW UPLOAD
#5 i #12 - WTF. No dajcie spokój...
#7 Prototype [Guriri] - OoO Ło. Zwłaszcza ten moment zaczynający się od 2:32.
#14 KiLLER LADY [Toriko] - lubię tę piosenkę. A dobry autotune jest dobry (szkoda, że niektórzy nie znają pod tym względem umiaru... ale o tym później).

WEEKLY RANKING
#1 Aimai Elegy -English version- [nano x neko] - (link wklejałam ostatnio, więc...) jakoś nie jestem zaskoczona. Ta wersja jest taka... ŚWIETNA (tylko to "transration" na końcu, neko, błaaaagam...). Swoją drogą chciałabym usłyszeć Miichana śpiewającego tę wersję.
#2 Kagaribita [F9] - jedno słowo - amazing. Początek jest świetny, a reszta też mru.
#3 clock lock works -acoustic arrange- [Lasah] - ładne toto. Takie... osamurajowe.
#6 Scissorhands -rock arrange- [Mi-chan x Mao x Hidenori] - jak widać, rzucający się na białym tle Miichan spodobał się Japończykom. Okej, dobra, aranżacja jest świetna, wokal jest absolutnie zajedwabisty, ale ta PVka...
#7 Ichirin no Hana [Lon] - jakie to jest kjutne. Lon śpiewająca ciut niższym głosem jest nadal urocza, a brzmi o wiele lepiej, moim zdaniem.
#12 Kiritosen -piano version- [Pokota] - kolejna romantyczna ballada w wykonaniu Pokoty. Jak już mówiłam Crof - romantyczny Pokota mnie przeraża. To... nienormalne.
#15 Zaregoto Speaker [Soraru] - <wdech><wydech> Jak zobaczyłam jakiś czas temu link do tego na twitterze czy gdzieś, to aż kliknęłam z ciekawości, czy nadal jest autotune. JEST. Mnie po prostu brak słów do tego... BEZTALENCIA. Nie rozumiem, z jakiego powodu Soraru jest tak popularny. Zdecydowanie nie brzmi dobrze z autotunem, pomijając, że jest to chyba już jego 10 utwór z rzędu, w którym nie śpiewa normalnie. A normalnie też jest bez fajerwerków, ale przynajmniej można to ocenić, zobaczyć, że się stara i docenić. <Eaś pluje jadem przez kolejną godzinę, ale to miał być utaran, a nie wyżywanie się na Soraru> [a właśnie w tym momencie włączyło mi się na winampie to, jak to Soraru się uwyzewnętrznia się na płycie Ikemen Voice Paradise 3. Jakieś fatum? -.-']
#24 Bokura ga Utau Toki [Kogeinu x Bang] - TO. JEST. ABSOLUTNIE. CUDOWNE. xDDDDD Ten filmik na początku... <zgon>
#28 Poker Face [recog] - zabrakło mi odwagi, żeby to przesłuchać. Gomen ^^;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-06-2011, 10:29   

Znowu ja, ale... y...

Serio Chouchou śpiewa opening do Kami-sama no Memo-chō? O_o

I tak w sumie miałam to anime oglądać (bo w artach do oryginału zwyczajnie się zakochałam), ale teraz mam dodatkową motywację.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 28-06-2011, 11:45   

Nowy utaran!
Eaś napisał/a:
#14 KiLLER LADY [Toriko] - lubię tę piosenkę. A dobry autotune jest dobry (szkoda, że niektórzy nie znają pod tym względem umiaru... ale o tym później).

A ja tak średnio przepadam za tą piosenką, ale wykonanie Toriko bardzo mi się podoba. Naprawdę zaczynam ją sobie coraz bardziej cenić. I tru, dobry autotune.

WEEKLY RANKING
#1 świetne, świetne i jeszcze raz świetne. Ale gdyby to miał być Miichan. Hmmm... Miichan śpiewający po angielsku (Michan mówiący po angielsku to już było straszne)... ale ciekawam jakby mu to wyszło.
#2 cudo. Już jak Amon wrzucił to na yt to umarłam po przesłuchaniu.
#4 Gaikotsu Gakudan to Lilia [Bis] - lubię Bis. Specyficzny jest, ale podoba mi się. I tutaj mam prośbę. Oprócz tej piosenki i Babylon była jeszcze jedna z artem i muzyką w podobnym stylu (była w którymś Vocaranie albo Utaranie na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy powiedzmy). Nie mam pojęcia co to za piosenka ani jak jej już szukać (nie jestem pewna czy Thomy, bo nie mogę na jego profilu znaleźć). Jak ktoś mi ją znajdzie to dostanie ode mnie żelki! ^^ HELP, plissss!
#28 wwwwwwwwwwwwwwwwww... Easiu, jak mogłas tego nie przesłuchać.
Bardzo dobry utaran imo. I w historii jeszcze E? A, so. Yamai i Dasoka z Renem (i ta pvka XD). Mru.

A Soraru to nawet ja mam już dość

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-06-2011, 11:54   

Co do GUMI Extend - najbardziej odpowiada mi Power i Adult. Owszem, w tym drugim brzmi trochę jak Luka, ale coś z GUMI jednak zostaje.


Easnadh napisał/a:
Serio Chouchou śpiewa opening do Kami-sama no Memo-chō? O_o

Tak! O czym w ogóle nie wiedziałam, dopóki znajoma nie wrzuciła na twittera. Tutaj jest ten opening bez głosów z trailera. Piosenka całkiem przyjemna, ale dosyć standardowa.


Utaran #138

NEW UPLOAD
#3 Usotsuki no Sekai [Baru] - podoba mi się fakt, że zaśpiewała bardziej miękko niż MinMin, acz wydaje mi się, że momentami nie nadąża za rytmem piosenki.
#14 KiLLER LADY [Toriko] - świeeeetne! Owszem, autotune jest, ale pod nim słychać głos Toriko na tyle, że wiemy, że potrafi śpiewać. Zresztą autotune to norma w piosenkach Prince'a (Sweet Devil?).

WEEKLY RANKING
#1 Aimai Elegy -English version- [nano x neko] - DOOOOOOBRZE. Ale zupełnie się tego nie spodziewałam, na początku ten cover wolniutko zdobywał popularność.
#2 Kagaribita [F9] - tego też się nie spodziewałam. Prześliczna piosenka.
#3 clock lock works -acoustic arrange- [Lasah] - Lasah tak wysoko? Ciekawe. Możliwe, że to efekt reklamy hachiego. Swoją drogą ta dziołcha jest jedną z BARDZO niewielu utaite "zatwierdzonych" przez hachiego.
#5 Usotsuki no Sekai [Wotamin] - to jednak moja ulubiona wersja tej piosenki <3
#7 Ichirin no Hana [Lon] - o moja miłości, Lon! Czemu nie wiedziałam o twoim nowym coverze?!
#12 Kiritorisen -piano version- [Pokota] - autentycznie przerażające. Co się dzieje z Pokotą? Może to też jakiś żart jest...

lol Easiu, ale się wyżywasz na Soraru xd oczywiście w pełni podzielam Twoje zdanie. Niech sobie ten chłopak da już spokój, serio.

#23 Tururiratariraturura [Nitmegane] - huh, kojarzy mi się to mocno kpopowo. Całkiem solidny, rytmiczny kawałek, pewnie fajnie by się do niego tańczyło.
#24 Bokura ga Utau Toki [Kogeinu x Bang] - zmarłam. Ta rozmowa na początku... o jej poziomie świadczy choćby fakt, że całą zrozumiałam. I tia, Koge jako babka się sprawdza, to mnie akurat nie dziwi w ogóle.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-06-2011, 22:39   

Coś mnie natchnęło na nowy Vocaran {ofuro}. Jako że od dawna nie oglądałam całego, tylko wybrane utwory, to skomentuję też te, które nie są nowościami.

#1 Gaikotsu Gakudan to Lilia [Miku] - nie podoba mi się. End of discussion.
#3 Suisou Catharsis [Rin] - nie lubię Rin, ale za to ta gitara basowa w tle... Wydaje mi się, że Luka bardziej by się tu sprawdziła, ewentualnie Meiko, że już nie wspomnę o jakimś utaite z eroi głosem.
#4 Pianissimo [Miku] - bardzo spodobał mi się głos Miku tutaj. I art jest śliczny. I to clearowa piosenka jest na dodatek...
#8 Kimi Omoi, Kataomoi [Gumi] - jedna z trzech piosenek, które w tym Vocaranie spodobały mi się najbardziej i to od pierwszych dźwięków. Pomimo niezbyt miło brzmiącego tytułu (nieodwzajemniona miłość, huh), piosenka brzmi optymistycznie i słonecznie, a już to (w przybliżeniu, nie potrafiłam jakoś spamiętać tych tuturu) tuturu tututtutu tu tu tururu (które wyszło Gumi tak ludzko, że bardziej już nie można) łazi mi cały czas po głowie.
#13 Majou [Luka] - niby Luka, ale śpiewa też Gakupo, Len i Rin... To druga piosenka, która tak bardzo mi się spodobała, szczególnie ten moment z Penitenziagite! i Luką wiszącą na krzyżu. W ogóle mogłam dać sobie rękę odrąbać, że na PVce to nie jest Luka tylko Miki... Sama PVka jest moim zdaniem bardzo w stylu Suzunosuke (nie pod względem kreski, ale opowiadania pewnej historii). A tak w ogóle Miku jako zazdrosna, bitchowata, zdeterminowana postać sprawdza się jak dla mnie ZAWSZE, i to wyjątkowo dobrze.
#19 Usotsuki [Miku] - a tę piosenkę polubiłam, jak to często w moim przypadku bywa, dopiero po usłyszeniu jej kilku wersji zaśpiewanych przez utaite. Ładny art.
#20 Mozaik Role [Gumi] - musiałam to wcisnąć, bo chyba nie wspomniałam o tym z okazji urodzin Gumi - to moja ulubiona jej piosenka EVER.
#21 te-yu-te [Rin] - nie mam zielonego pojęcia, dlaczego ludzie uważają to za kjutne albo uzależniające. Moja jedyna reakcja to przemożna ochota klepnięcia Rin z całej siły w plecy, żeby się przestała zacinać i zaśpiewała coś innego.
#22 Hyakunen Shimei [Miki] - LOL, Miki? 888888888888
Ale sama piosenka mi nie podeszła, ta muzyka w tle jakaś taka irytująca była.
#23 Watercolor [Miku] - trzecia piosenka, która mnie w tym Vocaranie zauroczyła. Od pierwszych dźwięków jest tak niesamowicie pogodna, plus art jest prześliczny.

A utwory z przeszłego, dawniejszego Vocaranu strasznie mnie ucieszyły, bo... JA JE PAMIĘTAM I KOJARZĘ. Znaczy się już ponad rok interesuję się vocaloidami i utaite, tak? Łoooo...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-06-2011, 14:19   

VOCARAN #195
#1 Gaikotsu Gakudan to Lilia [Miku] - huh, Tohma to całkiem niezły vocaloP jest. Jego utwory są dośc... psychodeliczne. Podobają mi się.
#8 Kimi Omoi, Kataomoi [Gumi] - to uturu tututtutu tu tu tururu jest jedwabiste. Nie dziwię się, że piosenka była na pierwszym miejscu w poprzednim vocaranie.
#13 Majou [Luka]
Cytat:
A tak w ogóle Miku jako zazdrosna, bitchowata, zdeterminowana postać sprawdza się jak dla mnie ZAWSZE, i to wyjątkowo dobrze.

MOJA DZIEWCZYNA <3
#16 Unhappy Refrain (Hatsune Miku) - kolejny milion dla wowaki!
#19 Usotsuki [Miku] - zgadzam się z Easiem, dzięki coverom polubiłam ten kawałek. A przecież nawet w oryginale zaśpiewanym przez Miku brzmi w porządku, czemu wcześniej za nim nie przepadałam?
Easnadh napisał/a:
#21 te-yu-te [Rin] - nie mam zielonego pojęcia, dlaczego ludzie uważają to za kjutne albo uzależniające.

A-ale... to jest autentycznie k-kjutne... suki te yute te yute te yute te yute te...

=====================

Za... jeden dzień i 4h rozpocznie się w Los Angeles Anime Expo, które w tym roku będzie niezwykle vocaloidowe. Najważniejszym wydarzeniem będzie oczywiście koncert, ale zapowiedzianych jest również sporo innych atrakcji.
- sam koncert będzie streamowany na NND 3ego lipca o 5:30 naszego czasu (tutaj, można TSnąc), ale żeby całość zobaczyć trza oczywiście wykupić bilet, esh. Najprawdopodobniej jednak wszyscy będą mogli zobaczyc wstęp i może pojedyncze sceny ze środka, jak przy Daikaigi.
- więcej informacji o vocaloidowych wydarzeniach w czasie AX znajduje się na Vocaloidism.
- jeszcze nie wiem, czy i kto będzie robił reportaże na bieżąco z AX, póki co najlepiej chyba obserwować stronę główną Mikunopolis. Może ewentualnie stronę Danny'ego Choo.

Buuuu. :(
Jeszcze na koncert i wizytę Kobayashi Onyx'a, którego bardzo lubię, machnęłam ręką. A tu wczoraj ni z gruchy ni z pietruchy...
Cytat:
@hachi_08: Departing for Los Angeles. Farewell, Japan.

... żeprzepraszamco. Dałabym się zabić za spotkanie z tym człowiekiem, ale spoko, okej, przynajmniej to nie jest wowaka...
Cytat:
(dnia następnego)
@wowaka: In LA now. Hachi-kun got stopped like three times in the airport.

. . . . .
Idę powalić głową w ścianę. (lol hachi) Źrodło tłumaczeń: vgboy

Przy okazji zaczęłam się zastanawiać - w ciągu ostatniego roku fandom utattemita rozwinął się niesamowicie, fanów za granicą wciąż przybywa, utaite robią karierę etc. Ciekawe więc, czy w przyszłym roku na AX i oni zostaną zaproszeni?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-07-2011, 13:36   

Easnadh napisał/a:
#4 Pianissimo [Miku] - bardzo spodobał mi się głos Miku tutaj. I art jest śliczny. I to clearowa piosenka jest na dodatek...

Patrz no, czytasz Clear'owi w myślach.
http://www.nicovideo.jp/watch/1309487674
I tak oto Clear zapewne Zdasokuje ranking.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 01-07-2011, 16:05   

Vocaran #195
#1 Gaikotsu Gakudan to Lilia [Miku] - a mnie się podoba. Lepsze nawet niż Babylon
#2 Kimi Nashi Vision [KulfiQ] - fajne, ale chciałbym usłyszeć jakiś cover. W tym przypadku ludzki głos bardziej by pasował. To samo się tyczy Suisou Catharsis (tylko tu jeszcze mamy ładny art główny)
#4 Pianissimo [Miku] - ładna, spokojna melodia. I to pianino. Ale wersja Cleara... Ja Cleara toleruję tylko jak śpiewa z Wotamin. Może jestem uprzedzona, ale nic na to nie poradzę.
#6 Sou Iro Melodic [Miku] - podoba mi się. I tytuł taki przyjemny ^^
#10 Akutoku no Judgment [KAITO] - wreszcie Chciwość doczekała się pvki. Świetna piosenka swoją drogą. Może nie tak dobra jak Enbizaka no Shitateya czy Venomania Oyake no Kyouki, ale jednak. Mothy jest genialny. I do tego te arty. I genialna GUMI na koniec. Mru. mru.


♥ A teraz w ramach mojego dokształcania się (myślę, że wyprzedziłam już co najmniej Eskimosów, ale i tak jestem daleko w tyle za Pigmejami i Murzynami) i szukania piosenki, która prawdopodobnie nie istnieje (obejrzałam 20 utaranów O.o i dochodzę do wniosku, że mam chyba bardzo bujną wyobraźnię. Ale ja serio widziałam taką piosenkę z artem podobnym do tych Thomy tylko tam były fortepiany ;__;). Enyłej, Mono odkryła Glutamine, a konkretnie jego wersję Petenshi, która od pierwszego przesłuchania została oficjalnie moim ulubionym coverem tej piosenki. Jego Ura-omote Lovers też jest świetne (choć wersja Fukuwy rządzi) Nie mogłam powstrzymać się od śmiechu kiedy Glutamine przestał nadążać za z tekstem. Lubicie go? Albo macie jakieś jego ulubione piosenki? ewentualnie ładne arty^^ I w ogóle co o nim myślicie?

Blackjack Shamuona i Soraru. Uważam, że obaj mają za słabe głosy, żeby razem śpiewać tą piosenkę. Przydałby się jakiś silny, drapieżny, eroi dla tego delikatnego Shamuonowego. Jednym słowem - Shamuon, czemu nie wybrałeś do tego Miichana?! Ale to interesujące doświadczenie słyszeć Soraru bez autotune. Nie brzmi wcale źle.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-07-2011, 20:15   

Nanami napisał/a:
Patrz no, czytasz Clear'owi w myślach.
http://www.nicovideo.jp/watch/1309487674
Nie. Czytam ploty i newsy na twitterze i tumblrze xD

Mono napisał/a:
Blackjack Shamuona i Soraru. Uważam, że obaj mają za słabe głosy, żeby razem śpiewać tą piosenkę. (...) Ale to interesujące doświadczenie słyszeć Soraru bez autotune. Nie brzmi wcale źle.
A mnie się ich wersja Blackjack bardzo podoba, właściwie chyba nawet bardziej od tej maro. czy Appendowego Pokoty. Ich głosy bardzo ładnie współbrzmią, a zaśpiewany delikatniej Blackjack wcale nie traci. I tak, Soraru bez autotune'a brzmi nieźle - w końcu to on zaśpiewał tak bardzo lubiany przeze mnie pierwszy cover "Love-Lost Elegy". Ale nie ma się co stresować, kolejny upload pewnie będzie z autotune'em...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 01-07-2011, 23:51   

Wrzucam dla tych co tu jeszcze zaglądają: Miichan x Sekihan "Sansetto rabu sūsaido" (Crofe twierdzi, że ta piosenka znajdzie się na płycie Sekihana :))
Bosko im to wyszło. To rararan jest przerażające. A art po prostu zajedwabisty. Och Miichan (●♡∀♡))

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-07-2011, 01:56   

/pluje krwią
NIE NADĄĄĄĄŻAM.

♠ czekałam, aż clear zaśpiewa to całe "Pianissimo", żeby wydać opinię i... średnio mi leży, szczerze powiedziawszy. Ta gra na fortepianie jest dziwnie... agresywna, niepodobna do marasy'ego. Jego poprzednie "Yume, tokidoki" było takie delikatne i śliczne. No clear jak to clear, ranking pewnie zDasokuje, ludzie na twitterze po prostu OSZALELI kiedy to wrzucił na NND.

♠ "Blackjack" Shamuona i Soraru. A tak przeklinałam kiedy Soraru zapowiadał nowy upload... przepraszam, Shamu-kun ;w; czemu ta piosenka trwa tylko 2m40s wrrr.

♠ "Sunset Love Suicide" Miichan x Sekihan ("Chaahan") - przeboooskie. Strasznie lubię kawałki Machigerity, w których Sekihan się wręcz specjalizuje, więc jedwabiste efekty mnie nie dziwią. Plus tym razem jeszcze Miichan... co do wspomnianej płyty - tutaj jest tracklist. ggrks w wykonaniu Pokoty i Sekihana... to będzie ciekawy krążek.

♠ co przed chwilą znalazłam... "Shinkai Shoujo" - Gantou i Bang (ten od musicalowego kawałka z Koge). Po pierwsze, to nie jest tylko Shinkai Shoujo. Po drugie - RYSUNKI Y_AT YAY! Czyżby Bang ją sobie oficjalnie 'przywłaszczył'? Niech Gero żałuje, pfft.

♠ DECO*27 wyda niedługo swoją singiel, "Light Lag". Utwór z absolutnie PRZECUDOWNYM PV zamieścił na NND, a vgboy już zdążył go przetłumaczyć - tutaj! Podoba mi się wszystko, i wokal, i melodia, i rytm, i wokal, i kolory, i deisgny postaci (dziołcha jest po prostu piękna, a z chłopaka niezły ikemen)... poza tekstem piosenki. :| na szczęście to bez problemu jestem w stanie zignorować.

Ale nas/mnie nico nico rozpieszcza. To za to Anime Expo! ;w;


=========================
A propos... stalkowania AX ciąg dalszy:
- jeżeli ktoś jest zainteresowany - ważniejsze tagi na twitterze: #AX11 i #miku_la. Pomocne.
- na teraz i na przyszłośc polecam tumblra vgboy'a - vgperson is vgperson in japanese. Pisze tylko o vocaloP, ale bardzo ciekawe rzeczy, naprawdę warto śledzic. Zmarłam, kiedy przeczytałam tłumaczenie wpisu sasakure.UK ("Hello, Planet") o chupa chupsach. Odwaga DECO*27 robi wrażenie.
=========================


Dobra, a wracając do pytania Mono o Glutamine. Na początku mnie irytował, bo nie rozumiałam popularności tej jego wersji OP "only my railgun", która NIGDY nie opuszcza Utaranu... teraz już w sumie rozumiem, bo facet jest dość khm, epicki. To jeden z NNDowych krzykaczy, którzy robią to z pewną klasą. Potrafi tym wrzaskiem wyciągać naprawdę wysoko, a głos mu się przy tym brzydko nie załamuje i nie rani uszu (patrzę na ciebie, Gom). Zdanie o nim zmieniłam dopiero po usłyszeniu "Iroha Uta", jego cover jest teraz jednym z moich ulubionych. Już kiedyś to pisałam, ale strasznie go lubię za uatrakcyjnianie swoich kawałków... no i człowiek nigdy nie wie, w którym dokładnie momencie zacznie krzYCZEEE↑↑↑EĆĆ. W skrócie, gościa uwielbiam. I nie jestem pewna, czy sam sobie mixuje utwory, w każdym razie robi to bosko.

Pisałam już o tym Easiowi, ale jak słuchałam Ikemen Voice Paradise 3 i tak czekałam na wiadomość od niego to spodziewałam się, że facet będzie mówił takim tym swoim głosowym CAPSLOCKIEM (nigdy na jego nama nie byłam). A tu zupełnie spokojny, normalny gość... byłam trochę rozczarowana. xd

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-07-2011, 10:09   

Miichan i Sekihan. Piosenka jest prześwietna, art też. Combo tak zabójcze, że gdyby nie clear (piosenka dość zmulasta, jednakowoż wolę wersję z Miku), pewnie zdasokowaliby utaran.

Crofesima napisał/a:
ggrks w wykonaniu Pokoty i Sekihana...
Dalej. Tego. Nie. Ogarniam. Nie mogę się doczekać tej płyty. A jak jeszcze zobaczyłam Sakurazensen Ijou Nashi jako duet Sekihana i naszego niezastąpionego Daska... W głowie JUŻ słyszę Dasoka śpiewającego to i chyba brzmi nieźle.

Co do Glutamine. Minął dłuuuugi, oj dłuuuugi czas, kiedy zaczęłam nie przewijać "only my railgun" w Utaranie, bo jednak z zasady źle znoszę wrzeszczących/piszczących wysoko facetów. Glutamine to bardzo pozytywny świr, którego covery zawsze zaskakują, bo nie wiadomo kiedy, co i jak zrobi z głosem. Uwielbiam jego BadBye.
I tak jak Crof spodziewałam się na płycie IVP3 capslocka, a przynajmniej takiej zabawy głosem jak w przypadku uwyzewnętrzniania się Sekihana, a tu słyszę: "...dziękuję bardzo, tutaj Glutamine" takim poważnym, normalnym, niskim głosem o_o

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 02-07-2011, 13:41   

Woooo! Tracklist płyty Sekihana! Panda Hero, Iroha Uta, Sunset Love Suicide, Carnival, Babylon, Bonus Stage, Sakurazense z Dasokiem... Matko, ale ta płyta będzie świetna. Sekihan, uwielbiam Cię.
A ja nadal przesłuchuję IVP3 i jestem zachwycona "Carnivalem" Sekihana. I Soraru mnie znowu zaskoczył. Naprawdę dobrze zaśpiewał "Poker Face". Nie rozumiem po co on używa tego autotune'a. A "Iroha Uta" Shamuona - awwwwwwww :) choć i tak najlepszy jest cover Miichana. Natomiast Glutamine ma bardzo przyjemny głos jak mówi normalnie *____* chociaż też uwielbiam kiedy zaczyna się wydzierać.

Crofe napisał/a:
DECO*27 wyda niedługo swoją singiel, "Light Lag". Utwór z absolutnie PRZECUDOWNYM PV zamieścił na NND, a vgboy już zdążył go przetłumaczyć - tutaj!
Jej, jakie to jest śliczne!

------------------------------------------------------------------------
Faktycznie dużo się dzieje. A ja się zaczynam powoli orientować w niektórych rzeczach (jestem z siebie taka dumna; powiedzcie, że zrobiłam postępy ;___;)

World Music Covers, czyli Luka śpiewa po angielsku! Ja chcę to usłyszeć, bo nie zawsze ten angielski jej wychodzi. A tu takie hity jak "My Heart Will Go On" czy "Time after time". Jak będzie trzymać poziom Circus Monster to będę zachwycona.

Spoiler: pokaż / ukryj
Tracklist:
1.Sunao ni Nare Nakute/Hard to Say I'm Sorry (Original by Chicago)
2. Time After Time (Original by Cindy Lauper)
3. I'm Not in Love (Original by 10cc)
4. Mitsumeteitai/Every Breath You Take (Original by The Police)
5. Niji no Kanata ni/Over the Rainbow (Original by Judy Garland)
6. Yasashiku Utatte / Killing Me Softly with His Song (Original by Norman Gimbel)
7.Boku no Uta wa Kimi no Uta (Original by Elton John)
8. My Heart Will Go On (Original by Celine Dion)
9. Hero (Original by Mariah Carey)
10. We're All Alone (Original by Boz Scaggs)
11. Ikanaide feat. Megurine Luka (Original Song) *Bonus Track
12. Moonlight Flash feat. Hatsune Miku (Original Song)*Bonus Track

Nowy Vocaloid ma już swój model MMD i tańczy. Zastawiałam się długo co tej Carnelian (dżizas, co za beznadziejne imię) tam z tyłu zwisa. A tu się okazuje, że to jej włosy O.o Nie podoba mi się projekt postaci, w ogóle mi się nie podoba pomysł nowych vocaloidów -.-

♥ Episod.0 jest jedną z popularniejszych piosenek Gakupo z 2009 roku i ostatnio wygrał głosowanie na piosenkę, która powinna znaleźć się na następnym singlu Gackta. I tym oto sposobem Gackt śpiewa Episod.0. Niekoniecznie jestem zachwycona jego głosem, a sam teledysk jest taki... z lekka sztywny? (co tam robi ta dziewoja?) Ale jak ON wygląda! Mrrrrr. Jaki bizon. I do tego chodzący Gakupo ^^

♥ Bo znalazłam taką pvkę do Unhappy Refrain. Świetna. Rozsypujące się serce, przejścia pomiędzy napisami i te lecące w drugiej minucie plansze z piosenkami wowaki. Ładnie zrobione

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-07-2011, 14:00   

Mononoke napisał/a:
Zastawiałam się długo co tej Carnelian (dżizas, co za beznadziejne imię) tam z tyłu zwisa.
"Carnelian" to imię rysowniczki. Bardzo charakterystycznej, swoją drogą, jak raz zobaczysz jej arty, do końca życia nie zapomnisz (bloby, bloby, wszędzie bloby! I cycki, i skrzydła!).

Mono, a jak wrażenia z Vina? Ciekawy gość, nie? xD

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group