FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-08-2011, 21:09   

Jestem! Żyję! Ragnarok/T&B/Natsume mnie jeszcze nie pożarły!...

MIYAAAAAK! Jak się cieszę, że z nami jesteś! Wiem wiem, to wszystko może być trochę przytłaczające (jak pomyślę ile ja mam teraz postów do nadrobienia, to w głowie zaczyna mi się kręcić... ale to nic, ganba i do przodu), ale jakbyś chciała jakieś rekomendacje, to wal śmiało. Z Meiko raczej nie pomogę, ale mamy tutaj od tego Easia :>

Mononoke napisał/a:
♥ Bad Apple!! w bardzo oryginalnym wykonaniu. Dasoku to tweetnął. I się śmiał. Nie kumam. Mnie się podoba. Ale ja mam dziwną obsesję na punkcie tej piosenki.

O mamuniu, TO. Ja... jakim cudem to w ogóle powstało... jest nieziemskie, ale... CZEMU.

Mononoke napisał/a:
#5 (Parody) Aku no Arubaito [Faneru]

Jest już na YT z subami. Wymiękłam. Zwłaszcza na samym końcu. Oh Nerutan, co ty masz do tego FamilyMart.

Miya-chan napisał/a:
Będę mało oryginalna i powiem, że moją pierwszą - i jak dotąd największą - utattemitową miłością jest clear, bo... nie wiem. W jego śpiewie jest coś takiego, co sprawia, że miyaki się rozpływają i dostają ataku miłości do całego świata ♥

Znam to, oj dobrze to znam, chociaż ten etap już za mną. Clear jest przeuroczym "księciem" i na wieeele osób działa w podobny sposób.

Mononoke napisał/a:
Plus, mam strasznie dobry humor po obejrzeniu Dagero 2 (Gero siedzący w nocy w tunelu i wpieprzający płatki z patelni xD)

DAJCIE MI ICH KOLEJNE DVD ładnie proszę.

Easnadh napisał/a:
Mam pisać krócej? ^^;

NIE!


Utaran #144 {ofuro}
To "Jabberwocky, Jabbawocka" to taki nowy Rimokon, tia? Chociaż przez innego vocaloP stworzony, a nie Jezusa, huh.

NEW UPLOAD
#2 Soko ni wa Sora ga Aru Nara -orchestra ver- [Gantou] - chłopak stara się byc męskim odpowiednikiem Lilie... ale źle wcale nie jest. Ot, przeciętnie.
#5 Aisou-ration [Yuu] - tydzień bez creepy Yuu to tydzień stracony. Do tego chyba trzeba przywyknąc. I przestac chowac się pod łóżkiem.
#6 Radical Otoko-Onna no Uta [Toriko] - Toriko jest świetna. Ale kiedy w końcu jej covery będą od razu lądowały w overallowych rankingach? Należy jej się, kurna!
#11 Alice in Musicland [Gottoaro] - facet?... baba? Momentami moje uszy od pisku trochę cierpią, ale szacun, że sam/a zaśpiewał/a. Jego/Jej Kaito jest mruczny. Swoją drogą - ten musical jest BOSKI.

OVERALL WEEKLY RANKING
#1 episode.0 -Gackt Version- [Pokota] - patrz Easiu, Twój soulmate na pierwszym! I z jaką... p-piękną PVką... koniecznie musisz sobie zrobic z tego komplet, koniecznie.
#2 Happy Synthesizer -Ossan ver- [REN] Papaaaa! Zastanawia mnie skąd ta nagła zmiana nastroju... swoją drogą głos Rena z autotunem brzmi zaskakująco dobrze.
Cytat:
L-lol the dancing reminds me of Asama(ry

To samo pomyślałam.
#7 Gake no Ue no Ponyo [The Glory Gospel Singers feat. SunaP] - nigdy bym się nie spodziewała ujrzec coś takiego w utaranie...
#9 Shinkai Shoujo [Glutamine] - Jeden z moich ulubionych utworów ostatnich 2 tygodni. A teraz przez Mono będę wypatrywac jego namahousou... i możesz brac, zajęty chłopak jeszcze nie jest.
#10 Chocolate Train [Yuuto x Kony] - czemu tak nisko?! Mój absolutny faworyt tego tygodnia! PVka jest prześliczna, nawet jeżeli chłopcy są w niej bardzo shotowaci. Przede wszystkim podoba mi się jednak wykonanie, obydwaj mają przyjemne, trochę jazzowe głosy. Kony śpiewa z ciekawym akcentem. Do loopowania.
#14 Dust [Mitani Nana] - jeden z tych kawałków, które wg mnie najlepiej brzmią w oryginale, acz Nanie wyszło nieźle.
#16 Twinkle [Choucho] - nie potrafię się przekonać do tej piosenki, to jest ten problem.
#20 Iroha Uta [Sekihan x nero] - a mnie się spodobało! nero się autentycznie wyrobił, aż z niecierpliwością czekam na kolejne jego utwory. Kto by pomyślał.
#23 Maji Love 1000% [pomjuice] - prawie ze śmiechu się przy tym popłakałam. Zwłaszcza przy tych DUSZ DUSZ na początku. :'D
#24 Shinpakusuu #0822 [Kettaro feat. Marasy] - nie lubię głosu Kettana, nie przepadam za nim samym, ale Marasy.......

Same KIMI TO NATSU NO OWARI w pickupach. Może dlatego, że podobno ta piosenka ostatnio obchodziła swoje dziesięciolecie.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 09-08-2011, 22:35   

Jeee, Crofcian żyje! Cieszę się ^^
A ja znalazłam w domu chwilę wolnego czasu, żeby skomentować ranking. Krótko co prawda, ale zawsze.

Utaran #144
Crofe, ja chce juz zobaczyć twój nowy komplet z tym Gakupo xD
Crofesima napisał/a:
#9 Shinkai Shoujo [Glutamine] - Jeden z moich ulubionych utworów ostatnich 2 tygodni. A teraz przez Mono będę wypatrywac jego namahousou... i możesz brac, zajęty chłopak jeszcze nie jest.

Mój ci on! Właśnie dzisiaj miał nama, ale załapałam się tylko na jakieś 30 min z niecałych 2 h. I w tym czasie śpieeewał duuużo i grał na pianinie *__*
Crofesima napisał/a:
#10 Chocolate Train [Yuuto x Kony] - czemu tak nisko?! Mój absolutny faworyt tego tygodnia! PVka jest prześliczna, nawet jeżeli chłopcy są w niej bardzo shotowaci. Przede wszystkim podoba mi się jednak wykonanie, obydwaj mają przyjemne, trochę jazzowe głosy. Kony śpiewa z ciekawym akcentem. Do loopowania.

Zgadzam się, najlepsza piosenka tego tygodnia. zdecydowanie powinna znaleźć się w pierwszej trójce. A głosy chłopców bardzo ładnie razem brzmią. I w ogóle JA CHCĘ TAKĄ PIDŻAMKĘ!
#17 Poker Face (Shamuon x Rimokon) - awww, Shamuon. Mój stosunek do Shamuona jest chyba trochę porównywalny do waszego względem cleara. Banan na twarzy i miłość do całego świata jak go słyszę.
#22 Ah, Subarashiki Nyansei [Au] - dobry cover. Pierwszy raz słyszę tą Au. To ktoś nowy? I to kobieta śpiewa, no nie?

EDIT:
To ja jeszcze krótko skomentuję vocaran. Nie piszę kolejnego posta, bo mi aż czasem głupio jak się tak często tu pojawiam ^^;
Vocaran #201 {ofuro}
Dużo w tym tygodniu Gumi, więc nie mogłam tego przepuścić.
#2 Shiryokukensa (GUMI) - Czemu drugie?! ;__; Zawiodłam się. Ta piosenka ma takie zajedwabiste intro. I melodię. I wszystko. A Toriko już zrobiła do tego cover -> klik
#5 Kakokyuu Dance (Miku) - kolejny świetny utwór Nashimoto. Cover chcę! Najlepiej Miichana.
#9 EAT ME (GUMI) - boooskie. I ta pvka, i refren! I Gumi cudna!
#14 Sakuhana no Iro ha (GUMI) - sama nie wiem, czemu spodobała mi się ta piosenka. Wolę jak Gumi śpiewa mocniejsze rockowe kawałki, ale urzekł mnie chyba ten pogodny nastrój festiwalu, lampiony i fajerwerki ^^
#16 Chemical Emotion (GUMI x Rin) - średnio. Taka zwykła techniawa i ten autotune też mi się nie podoba. Myślałam, że chociaż refren będzie jakiś bardziej energiczny. Choć Gumi i Rin ładnie wyglądają.
No to tyle ^^;

EDIT2:
E, a so. Nero x Pokota. Łaaaaadnie. Art też mrrr.
Dobra, teraz to już serio koniec.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 16-08-2011, 21:17   

♥ HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! WIEDZIAŁAM! Bo w nowym Vocaranie Shiryokukensa jest na pierwszym miejscu! Gumi, należy Ci się! (tak, jestem maniakiem ;P) A na drugim Tropical summer. Też mi się strasznie podoba i też Tama robiła pvkę (uwielbiam jej styl. uważam, że idealnie pasuje do Gumi). Cudowny vocaran ^^

Russian roulette i Kyousou hyupunoshisu, czyli dwie nowe piosenki Luki (/me macha do Miyaka), które od razu wpadły mi w ucho. Plus, mają naprawdę ciekawe pvki.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-08-2011, 00:12   

O mru, dzięki! *____* Trochę się bałam tych krrrętych schodów, aaale czego się nie robi... ;) A przy Russian Roulette to już się zaśliniłam na amen! Luka + giwerka to niezłe połączenie. Świetne piosenki, takie niby do kiwania, a naprawdę nieźle stuknięte :D

A skoro mowa o stukniętych piosenkach, ostatnio wwierciło mi się w mózg iNSaNiTY - tak najpierw słuchałam z bólem uszu, co to za jazgot, a potem nagle odkryłam, że jestem w transie i mam włączone zapętlanie. I w rezultacie postanowiłam zapoznać się bliżej z Miki, bo zaskakująco sporo piosenek ma, a tak się skrywa w cieniu w porównaniu z tą bardziej popularną gromadką.

Kolejnym takim obiektem do obłypania został Miichan, czyli pierwszy utaite znany mi z nicka... i z kojarzonej piosenki. To była Panda Hero, przy której zakrzyknęłam z wielkim errorem: "CO TO JEST I CZEMU NIE GUMI!?"... Po tym traumatycznym starcie odkryłam jednak jego SakuWRAUGH ;) z Shamuonem, Irohę i coś tam jeszcze, a potem dwie noce z rzędu mi się śnił, zmora jedna, więc nie było wyjścia, musiałam się zainteresować XD

I wogle pogadałabym jeszcze, ale wtedy wylazłyby wszystkie moje żale, że bieganie po zerochanach i innych pixivach jest dobijające i jestem-takim-beztalenciem, więc może lepiej się zajmę Vocaranem, bo tydzień temu jakoś wybiórczo przesłuchałam, a najnowszy jest świetny.

#29 Sakuhana no Iro ha - festiwal! Lampiony! Gumi! Szkoda, że tak szybko spadło, ale dobrze, że zdążyłam odkryć ;)
#28 ANEMONE OVERDOSE (Gumi) - o, gdzie ja już tę panią słyszałam? ;) I kwiaaatki. Duuużo kwiaaatków. I taki delikatny wstęp, a potem mrrrrr, gitarki! Pasuje do Gumiśki ^^
#26 Kakokyuu Dance (Miku) - tej, dobre. Ja też chcę jakiś fajny cover!
#24 Fantastic Story (Miku) - pisk! Niebieska baśniowa nie do końca kołysanka to coś bardzo miyakowego. Czy to jakiś spisek, żeby przekonać mnie do Miku?... Nie, zaraz, ja się już wcześniej zaczęłam przekonywać!
#19 Coś o dziwnym tytule (Rin&Len) - samej piosenki prawie nie pamiętam, ale ma w pakiecie morderczą PVkę z długimi językami, sukkubem i świętym Mikołajem. WHAT IS THAT I DON'T EVEN...
#11 Lost Destination (Len Append) - tej, shota, czy to jakaś rekompensata za mesjaszowo-pożądliwą traumę? Epicka, porywająca i rzucająca o podłogę, tego się nie robi, kiedy zaraz zamierzam iść spać @__@
#5 Hatarake! NEET (Haku&Neru) - sam widok tych pań wdzierających się szturmem na tak wysokie miejsce mnie zaskoczył ;)
#4 EAT ME (Gumi) - mniam, mniam. Nagle zrobiłam się głodna...
#3 Mushroom Mother (Miku) - yyy... Grzybki? O_o
#2 Tropical Summer (Gumi) - awwwwwwwww, jaka słodka PVka!!! :D
#1 Shiryokukensa (Gumi) - to. Jest. Świetne. Zasługuje. Bardzo mi miło widzieć, że Gumi zdaso... wrrróć, nie ten ranking. Zgumisiowała Vocaran, należy jej się.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-08-2011, 20:52   

To ja wezmę na siebie Utaran #145 {ofuro}

NEW UPLOAD
#2 Karakuri Pierrot [nano] - ach, nano i jej angielski ^^ Szczerze mówiąc nie do końca byłam przekonana do tej piosenki w oryginale, za to w wersji angielskiej (i w wykonaniu nano) bardzo mi się podoba.
#3 Monocross Road [Wataame] - pierwszy raz słyszę tę piosenkę, ale w wykonaniu Wataame brzmi naprawdę fajnie, bardzo energiczny kawałek.
#5 Panda Hero [jakiś bezczelny koleś, który żeby przyciągnąć widzów, użył nicka Gero, Dasoka i Sekihana] - wal się, dziadu -__-'
#12 THE DYING MESSAGE [Kanzentaicell] - o, to ten utaite o trudnym nicku, który mnie ostatnio zainteresował. Wykonanie może nie tak JK'owe jak Gero, ale i tak dobre, moim zdaniem.
#13 Scissorhands [Kettaro x Marasy] - KOSZMAR. Kettaro, znaczy się. Matko jedyna, tak ten człowiek fałszuje.

WEEKLY RANKING
#1 Netgame Haiji Sprechchor [Kuroneko] - nie dziwi mnie to wcale a wcale. W końcu to Kuroneko. Piosenki nigdy nie lubiłam, ale jej wersja jest świetna i bardzo mi się podoba.
#2 Maji LOVE 1000% [collab] - to też mnie nie dziwi. Pokota jako Tokiya brzmiał bardzo sexy, muszę się bliżej przyjrzeć Purikumie, bo bardzo spodobał mi się jego głos. I rany, recog brzmiał identycznie jak Shou w oryginale O_o
#3 Karakuri Pierrot [Wotamin] - ani to mnie nie dziwi. Ale chciałabym znowu usłyszeć jakiś jej duet z clearem...
#4 Eh? Aa, sou [Pokota x nero] - ja chyba naprawdę zaczynam lubić nero, wydaje się być takim ciężko pracującym i traktującym śpiewanie na poważnie człowiekiem, poza tym bardzo się poprawił od czasu, kiedy zaczynał. Sama piosenka dobra, chociaż bez niespodzianek, szkoda.
#6 Fujun Satisfaction [Aki Akane] - O BOŻE. Tego się nie da słuchać.
#8 Ama no Jaku [Yuuto] - zdecydowanie jedna z wersji Ama no Jaku, które mogę słuchać. Tekst zaśpiewany od tyłu brzmi strasznie fajnie! Plus ten głos.
#15 crack [Ren] - strasznie lubię tę piosenkę i dlatego jestem względem jej coverów dość wymagająca. Niespecjalnie podobało mi się to, że Papa zaśpiewał ją tak wysoko, ale to, co robi z głosem pod koniec było naprawdę niezłe.
#16 Karakuri Pierrot [that] - kolejna wersja tej piosenki, która mi się podoba. Bardzo lubię głos thata... i samego thata też, jejkuś, jaki on jest kjutny~!! Chciałabym kiedyś usłyszeć jego duet z Hiradonem (Nanami zatłucze mnie za to, co napisałam...).


A Vocaranowy #1, czyli Piosenkę O Przystojnym Panie Okuliście zaśpiewała ostatnio... moja ukochana ENE! Łiiiiii~!! Wyszło jej, oczywiście, świetnie ^____^

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-08-2011, 22:21   

Utaran #145
Jakiś taki... mało fascynujący. A byłam pewna, że w tamtym tygodniu było mnóstwo ciekawych uploadów.

NEW UPLOAD
#2 Karakuri Pierrot [nano] - szkoda tylko, że Mes przy nano wypada baaardzo marnie.


WEEKLY RANKING
#1 Netgame Haiji Sprechchor [Kuroneko] - XD; Kuroneko trafiła, akurat idealnie w moment... ekhm khm. Kurczę, nawet styl tej dziołchy która rysuje jej arty jest podobny do Hakuseki.
#2 Maji LOVE 1000% [collab] - a jednak popularni utaite też się skusili! Tylko czemu amu nie jest shotą, a recog yandere?! Coś tu nie pasi.
#4 Eh? Aa, sou [Pokota x nero] - śliczny art w cudownych kolorach (chociaż poza nero jest ciut gaaa~aaaay), sexy cover, czego tu nie lubic.
#6 Fujun Satisfaction [Aki Akane] - a mi się dla odmiany spodobało. Acz głównie ze względu na mix i to cho-cho-ch-ch-chotto matte. Swoją drogą jej płyta wyszła już... mam mieszane uczucia - z jednej strony wokal AkiAkane mi się nie podoba, ale z drugiej GODWAKA.
#8 Ama no Jaku [Yuuto] - przesłuchałam dopiero teraz i łoł! To jest od tyłu! Brzmi rzeczywiście świetnie, acz najbardziej rozbawiła mnie próba dodania napisów.

Wrażenia z płyt:
- płyta Last Note "colorful parade" znów robi duże wrażenie. Oczywiście nie wszystkie covery mi się spodobały, ale te aranżacje, TE ARANŻACJE, dude. Bardzo polecam, zwłaszcza dla 'Matryoshki' Lon, jest perfekcyjna. Plus 'SukiKirai' vipTencio (jako baba) i Lon (jako facet). I 'Ten-Faced' 96neko, mimo że z lekkim autotunem. Moment, w którym śpiewa na 10 różnych sposobów mnie powalił, czemu ona jeszcze nie jest seiyuu?! I ten 'Pierrot' amu... plus ta okładka. Gdybym tylko wiedziała o tym CD wcześniej to bym na bank zamówiła :<
- płyta Sekihana... powiem krótko - ggrks jego i Pokoty = lol wszechczasów.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-08-2011, 12:06   

Utaran #147 {ofuro}

PICKUP
#1 Sayonara no Natsu [Tama] - zauroczyło mnie to natychmiast. Śliczna piosenka i wykonanie.

NEW UPLOAD
#1 Time Capsule [Shirokuro] - nierówny, miejscami zachrypnięty, miejscami bardzo wrzeszczący głos pasuje, och, jak pasuje do tej piosenki.
#4 VOiCE [Nobunaga] - trochę bezbarwnie Nobunadze wyszło. Chyba chciała być kawaii. A wcale nie musi tego robić, żeby brzmieć świetnie.
#5 Sayoko [Nobunaga] - a to zdecydowanie piosenka bardziej dopasowana do głosu Nobunagi niż VOiCE. Podoba mi się, chociaż wolę Nobunagę w bardziej rockowych utworach. A w ogóle to 2 x Nobunaga pod rząd, łii~
#10 Sasameku [Yuu] - zaczynam lubić creepy głos Yuu. Przeraża mnie to.
#12 Aspirin -English version- [DC] - och, DC, po co ci ten autotune, przecież masz taki świetny głos. Ale i tak mi się podoba.

WEEKLY RANKING
#1 Babylon [Glutamine] - unf. Okej. Nie przepadam za Babylonem, ale wersja Glutamine jest absolutnie świetna. Pozostałe zachwyty zostawię Mono xD
#2 Dear [Super Sonico] - co to tu robi? W tym miejscu powinno być BadBye Senki, a nie to coś. Japończycy są dziwni -.-
#3 Maji Love 1000% -backwards version- [Yuuto] - jedyna nowa wersja Maji LOVE, która mi się podoba i która mnie rozśmieszyła. Bybawoo, LOL xD
#4 Eien Hanabi [Ryo-kun] - jakie to jest... śliczne. Ryo-kuna kojarze głownie z jego code:variant zaśpiewanego z maro., ale teraz będę chyba musiała się mu przyjrzeć bliżej.
#9 BadBye [Senka] - ..........
BRAK MI SŁÓW.
Okej, #9 to i tak wysoko. Teoretycznie. Satysfakcjonowałoby mnie przy jego poprzedniej piosence, tej o pociągu, bo oryginał był bardzo mało znany. Ale BadBye jest tak masakrycznie popularne, że dodawszy do tego naprawdę ciekawy głos Senki (ten samiutki początek, te "dziewczęce" chórki w tle i przede wszystkim to, co robi Senka gdzieś tak od 2:05) i absolutnie boską PVkę RAHWII, ta wersja BadBye naprawdę powinna być o wiele wyżej. Zła jestem.
Swoją drogą wczoraj z Mono rozkminiałyśmy PVkę. Łapiąc zrzutki (zwłaszcza te szybko migające) złapałam jedną taką, na której jest fortepian, a na nim data urodzenia i śmierci Antoniego Salieri, a na innych zrzutkach migają karty z tytułami jego oper. Hm. Jak zwykle PVka RAHWII opowiada jakąś historię. I jak zwykle nie mogę jej do końca zrozumieć. Gdyby nie ten Antoni, to nie byłoby w sumie problemu, a tak...
#12 Secret Base [Ren] - nie zauważyłam tego uploadu wcześniej. Ładny. Ale mam nadzieję, że to nie jest tak, że Ren teraz w tempie przyspieszonym nagrywa wszystkie utwory, które Mari chciała, żeby zaśpiewał, a potem zniknie z NND ;_;
#13 Just A Game [Creamzone] - niezbyt sexy wykonanie (wersja Dasoka mnie spaczyła pod tym względem), ale w tej prostocie i czystości głosu COŚ jest, podobało mi się.
#14 KiLLER LADY [Wotamin] - a to to już było taaaaakie sexy. MinMin brzmi naprawdę dobrze, gdy stara się uwodzić głosem xD
#19 Tropical Summer [Hanatan] - uh. Przesada, Hanatan, przesada. Bardziej kawaii to już się nie dało? Na litość, to piosenka Gumi, nie Rin.
#22 Koukan Note [Majiko] - Majiko z piosenki na piosenkę coraz mniej skrzeczy. 888888.
#26 Torinoko City [Lon] - spadek z 1. I BARDZO DOBRZE. Lon też przesadza z kjutnością, zwłaszcza, że do Torinoko City kjutność wcale nie pasuje. Chciałabym, żeby Lon śpiewała więcej piosenek niższym głosem, dobrze jej to wychodzi i nadal brzmi oryginalnie.
#28 doM [Ayakawa Yukiya x Gantou] - spodobał mi się ten ikemenowaty głos, mru. A poza tym ta piosenka zawsze mnie rozśmiesza...

Wnioski randomowe: serio, mam już DOŚĆ fazy na Maji LOVE, bo jednak 3 pozycje pod rząd w środku Utaranu, plus jedna niżej i ze 2 wyżej... Uszami się się to już wylewa. Z tą piosenką zrobiono już chyba wszystko, co można było.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-08-2011, 12:22   

Utaran #147
NEW UPLOAD
#5 i #4 [Nobunaga] - yay, Nobunaga. A mnie sie podoba. VOiCE zaśpiewała tak delikatnie. Super. A Sayako... mru. Cieszę się, że wrzuciła coś nowego.
#8 Carnival [iciko] - awwww, jaki kjutny głosik. Zaraz zwymiotuję. Profanacja Carnivalu. Niech ktoś ja zwiąże i zaknebluje.
Easnadh napisał/a:
#10 Sasameku [Yuu] - zaczynam lubić creepy głos Yuu. Przeraża mnie to.

E tam. Creepy głos Yuu jest creepy i jest fajny ^^
#11 Killer Lady -rap version- [KEN THE 390] - Tak naprawdę doceniałam ta piosenkę dopiero po coverze Toriko, ale ona się nie nadaje do rapu. Jak Gumi zaczyna śpiewać to jest znośnie, ale ogólnie 'naaah'. Nie no, jakaś masakra.
#14 Mugen Nostalgie [630] - pierwszy raz słyszę tą piosenkę. Pierwszy raz słyszę ta babkę. Wersja terry'ego na #13 też jest dobra, ale ta 630 podoba mi się o wiele bardziej.

WEEKLY RANKING
#1 Babylon [Glutamine] - AAAaaaaaaaaaAAAAAAAaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAaaaaaAAAAAAAaaaaaaaAAAAAAA!!! GLUTAMINE JEST Z.A.J.E.B.I.S.T.Y Czy wy to słyszycie? Nie rozumiem czemu ktoś z tak genialnym głosem jest tak mało popularny. Niby lepiej dla mnie, bo łatwo dostać się na jego nama. Nie da się go z nikim pomylić. Jest naprawdę wyjątkowy. Wczoraj jak Eaś mi napisała, że uciesze się z pierwszego miejsca nie wiedziałam o co jej chodzi. Ale kiedy tylko doczekałam odpowiedniego momentu... Babylon! Najlepszy Babylon ever. Glutamine nadał nowy wymiar tej piosence. I ten jego wrzask! Nie wiem jakim cudem on sobie jeszcze nie zdarł gardła. Zwłaszcza, że na swoich namach potrafi tak ryczeć nawet 2 godziny. Wczoraj śpiewał (nie wiem co) i robił takie cudowne "łoooołołooooooooo". Co tu dużo mówić. Ja po prostu uwielbiam tego gościa :)
#2 Dear [Super Sonico] - jakiś moeblob. Ani to to specjalnie kjutne, ani ładne ani ciekawe. Takie nijakie. Co robi na 2. miejscu...
#4 Tokyo Teddy Bear [Guriri] - ta piosenka akurat nie przypadła mi specjalnie do gustu. Nawet silny i całkiem ładny głos Guriri mnie do niej nie przekona.
#7 Os-Uchuujin [Zebra] - lol, to jest dobre. Musze się bliżej zapoznać z... Zebrą?
#9 Badbye [Senka] - dobra, Eaś się porozwodziła. Ja tylko napiszę. KUR#$$%^#$#@^*!#! CO TAK NISKO?! Przecież to jest jedwabiste, jak można tego nie docenić? A przy okazji, czekam aż ktoś zinterpretuje pvkę. Tą poprzednią z resztą też.
#12 secret base [REN] - już mi się powoli kończy cierpliwość dla tych wszystkich smutów.
#14 Killer Lady [Wotamin] - MinMin, i jak tu jej nie lubić. To co zrobiła ze swoim głosem w tej piosence jest niesamowite. Nie spodziewałam się, że zaśpiewa tak nisko. Wyszło bardzo sexy.
#15 Smiling -band edition- [collab] - uwielbiam Smiling. Jest tak strasznie pozytywne i... ciepłe. Życie wydaje się lepsze jak to słyszę.
#18, #17, #16 - zieeeew. rany, ileż to można śpiewać. Ja kumam, że ta piosenka i anime to jedna wielka faza. Bardzo fajna, naprawdę. Ale co za dużo to i świnia nie chce. Normalnie Maji Love mi się dzisiaj w nocy śniło. Tak. Śnił mi się teledysk. Oj, nie jest dobrze.
#21 World's End Dancehall [Kano] - absolutnie najkjutniejsza pozycja w całym rankingu. Rozpływam się.
#25 Altair [Wotamin] - MinMin jesteś cudowna. Uwielbiam twój głos.
#26 Torinoko City [Lon] - och, jak mi przykro. Dobrze, już w przyszłym tygodniu może tego nie będzie
#30 Mushroom Mother [iciko] - twórca tej piosenki był nieźle naćpany kiedy ją pisał. Wypad z rankingu. Jak najszybciej.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 31-08-2011, 23:38   

Crofesimo! Co z Ciebie za żona?!

No dobra. Miku kończy dzisiaj 4 latka. Wszystkiego najlepszego Miku!

Matko, jak przez ten rok zmienił się mój stosunek do niej. Polubiłam ją pomimo tego sztucznego głosu. Jest naprawdę kjutna. Ostatnio mam fazę na In the gray zone, ale nie jest to moja ulubiona jej piosenka. Ura-omote lovers. Tak. Zdecydowanie Ura-omote lovers. No i Unhappy Refrain. Lubię też Stockholm Syndrome. Hisa na swoim blogu wspominała ostatnio, że jest to wysoce niedoceniana piosenka. Zgadzam się w całej pełni. Nie ma żadnego porządnego coveru. W ogóle chyba nie ma żadnego coveru.
A jaka jest najbardziej lubiana przez was piosenka Miku? Wiem, że to pytanie padło przy mojej waifu, ale to dobra okazja żeby zapytać o Miku ^^

Bonus: ładny łobrazek

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-09-2011, 22:17   

Oj, Miku, Miku, pogratulować długiej kariery i popularności... W moim przypadku też trochę trwało, zanim zaczęłam się do niej przekonywać. Po pierwsze dlatego, że była taką Wielką Celebrytką, Która Jest Wszędzie, w dodatku aż za słodką, a po drugie, jej śpiew do mnie nie trafiał... albo zwyczajnie miałam pecha do takich piosenek, w których piszczała przez nos. Wspominałam wcześniej, że słucham jej piosenek głównie jako coverów, ne? Nawet nie dlatego, że jej nie lubię, po prostu paru utaite skradło te piosenki szybciej niż się obejrzałam. I dla mnie Melody In The Sky i cały szereg balladek już na zawsze należą do cleara, Unhappy Refrain - do Touyu, Sakurazensen Ijou Nashi - do Michaonków, a o Scissorhands już nawet nie wspominam _^_

I cóż tu z tym fantem zrobić?...

Nyo dobra, nie przesadzam. Stopniowe przekonywanie się zawdzięczam buszowaniu po Nico Nico, gdzie znalazłam mój absosmerfny numer jeden - Tsuki Keshiki ♥ Potem doszło jeszcze Yume to Hazakura i Watercolor, a ostatnio Fantastic Story. A z ciut starszych utworów dodam Vanishment of Hatsune Miku i World Is Mine, przy czym to ostatnie zaczęłam doceniać dopiero kiedy zapoznałam się z męską wersją XD

Nyo i duety, koniecznie duety z Luką, Kaito i Gumi ^________^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-09-2011, 13:44   

Ok, skoro może być Touhou, a ja muzykę i postaci z Touhou bardzo lubię, to się wwalę w temat. Z resztą, powiązanie jest, bo mam tu świetny kawałek animacji z MMD.
Sweet Magic

I jeszcze No Life Queen w wykonaniu Remilii.

Am I doing it right?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-09-2011, 19:01   

Slova napisał/a:
Am I doing it right?
Nom. Osobiście rzadko oglądam takie filmiki, wszystko zależy od tego, w jakim humorze aktualnie jest mój komp (a Pokota jest bardzo humorzasty), więc linki do tych fajnie wykonanych oszczędzają mi fatygi xD
Chociaż szoku (pozytywnego), jaki wywołał u mnie widok twojego nicka w temacie o NND, nie są w stanie oddać żadne słowa...
Pisz częściej, bo smutno tutaj, od kiedy Crof wsiąkła w RO, a Nanami olała temat.


Utaran #148 {ofuro}

NEW UPLOAD
#2 Twinkle [Kano x Nyangorou] - chociaż nieszczególnie lubię tę piosenkę, w każdym coverze uwielbiam moment, w którym utaite śpiewają "śiciuejśon". A wersja Kano i Nyangorou jest urocza, tak w ogóle.
#3 Unhappy Refrain [Espeeei] - dobry cover, naprawdę dobry, Espeeei ma mocny głos (i ciut durny nick), idealny do Refrainu.
#5 Campanella -english version- [Lasah] - lubie covery Lasah, są takie... inne.
#7 LOVELESS XXX [collab] - och, Soraru, taki z ciebie Gakupo jak ze mnie Kiyoteru, ale powiedzmy, że tym razem ci się udało. Purikuma już jakiś czas temu mnie zainteresował, a chociaż trochę dziwi mnie fakt obsadzenia Nobunagi w roli Lena, to nie uważam tego za błąd. Podoba mi się.
#8 Miracle Paint [Ritsuka] - SO CUTE. Głos Ritsuki + PVka = niekończący się loop z Easiem przyklejonym do monitora.
#10 Scissorhands [Kanzentaicell] - ten facet robi ciekawe rzeczy ze swoim głosem. Hm. Dobra, postanowione. Kanzentaicell jest moim nowym husbando xD
#11 Cyber Thunder Thunder [Gantou] - ciekawy cover, ale sądzę tak głównie ze względu na to, że oryginał sam w sobie jest dość wyjątkowy i naprawdę mi się podoba (i nie tylko mnie, w Vocaranie jest na #1).

WEEKLY RANKING
#1 Ama no Jaku [DC] - HA!!! Zasłużenie, jak bardzo zasłużenie! Świetna angielska wersja Ama no Jaku (cover Mes w nowych uploadach to pomyłka, jednakwoż). Och, DC jest tak zajebiaszczy, że mam ochotę go wziąć na kolejnego husbando, ale to chyba za dużo szczęścia naraz. Muszę się nad tym zastanowić...
#2 Hello/How Are You [ShounenT] - jedna z moich najukochańszych piosenek, łiii~!! Piosenki tego typu bardzo pasują do głosu T-kuna, ten facet jest tak uroczy, że w pełni rozumiem jego popularność na tumblrze. Wyjątkowo udany, słoneczny, pozytywny cover, zwłaszcza że gitarka w tle jest też T-kunowa.
#5 Ai Kotoba [Soraru x Lon] - zobaczysz, Soraru, kiedyś przyjdzie św. Mikołaj i rozwali ci maszynkę do autotune'a bejzbolem.
#6 Coconuts Mall -rap ver- [Alilem] - niech za komentarz wystarczy fakt, że już przy pierwszych taktach razem z Mono ruszyłyśmy w tany xD
#7 Kawaranai Mono [Ren] - Papa, jakie to ładne i smutne ;______; Well, przynajmniej ta piosenka brzmi tak raczej ciepło i łagodnie smutnie niż rozpaczliwie smutnie. Tym niemniej nadal się obawiam, że Ren ponagrywa wszystko i zniknie. いやだああああああ
#15 Nakimushi Kareshi [Baru x Ryo-kun] - bardzo lubię Baru i Ryo-kuna, ale piosenki już nie. Nie mogli wybrać innej do duetu? Ta jest taka nijaka...
#20 Utautai no Uta [Marutan] - aaaa, Marutan, szczęśliwej rocznicy~! Utautai no Uta mnie nigdy ani ziębiło, ani grzało, ale wersja Marutana strasznie mi się podoba, on jest taki szczery w tym, co śpiewa.
#21 Real Face [collab] - lol. Oryginał to piosenka zespołu KAT-TUN - tych chłopaczków znam z Yamato Nadeshiko Shichi Henge live action, grali tam bizoników i zaśpiewali (oraz zatańczyli) ten nieszczęsny opening/ending/whatever. Real Face w ich wykonaniu nie słyszałam, ale cover niespecjalnie mi się podoba.
#22 fix [Wataame] - uwielbiam tę piosenkę i uwielbiam Wataame. Może momentami ma ciut za mocny głos do tej akurat piosenki, ale mimo wszystko to jedna z najlepszych pozycji w tym rankingu.
#30 Last Effect [Kakichoco] - czemu tak nisko? Kakichoco ma taki dobry głos, a jej cover jest na pewno lepszy od, dajmy na to, tego czegoś na #29, które to coś jest czystym żywym fałszowaniem.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-09-2011, 19:45   

Maaarutaaaan, moje kochanie, opłaciło się mixować ten Twój śliczny utwór do 4 nad ranem (mimo że nie spałeś przez 3 noce z rzędu ze stresu z nagrywania wraz z point fajvowiczami nowego albumu) na swoją 5 rocznicę na NND~ jest cudny. Taki Marutanowy. Cieplutki. Goshijinsama z ust Maryana musi po prostu kjutnie brzmieć /shot

Tako rzeczę, żeby nie było, że nic nie piszę, o.

I hej Slova! Jak miło Cię tu widzieć.

BTW odkopałam stare odCrofesimowe nagranie z naprawdę uchlanych Asamakków. Początek zawsze wywołuje mojego wielkiego banana na twarzy:
Jack: Chciałbym wziąć ślub...
Marutan: Czemu?... Ale się upiłeś. No tak, jesteś nietrzeźwy.
(...)
Jack: Powinna być bogata. I umieć dobrze gotować. I być miła. Nie uprawiać hazardu. I nie zawracająca mi gitary. I powinna mieć jakąś pasję.
Marutan: Un, un.
(...cisza...)
Jack: Musi być bogiem! Taka osoba nie istnieje.
Marutan: Ahaha, racja, nie istnieje...

Uwielbiam ich. Zwłaszcza po pijaku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 08-09-2011, 23:24   

Yay, Slova. Witaj. Jak miło, że ktoś nowy wypowiedział się w temacie. Koniecznie pisz częściej. A to Sweet Magic fajne. Bardzo dobra animacja. I Marisa też tam tańczy :) Lubię ją.

Utaran #148
Bezczelna copypasta z mojego bloga (a teraz bezczelna autoreklama), bo jestem leniwa. Nie będę pisać dwa razy tego samego. Bez linków, bo mi się nie chce.

NEW UPLOAD RANKING

#15 Tokyo Teddy Bear [Samurai Man] – piosenka nie podobała mi się od samego początku. Byłam bardzo niezadowolona kiedy znalazła się na pierwszy miejscu w Vocaranie. Ale ten cover nie jest zły i muszę przyznać, że przesłuchałam go w całości nie krzywiąc się przy tym. Dobra robota.
#10 Scissorhands [Kanzentaicell] – świetne, świetne i jeszcze raz świetne. Moim zdaniem jedna z lepszych wersji Scissorhands, a wiadomo, jest ich wiele
#9 Petenshi ga Warau Koro ni [Madotsuki] – już było tyle coverów Petenshi, że aby się wybić trzeba zrobić coś naprawdę ciekawego. Madotsuki'emu się nie udało.
#8 Miracle Paint [Ritsuka] – o piosence zdażę pewnie zapomnieć za parę godzin. Głos Ritsuki też nie robi w tym przypadku na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia, ale pvka jest urocza.
#3 Unhappy Refrain [Espeeei] – wow, najpierw ten potępieńczy wrzask, potem półgłosem zaśpiewany początek, lekko i spokojnie, a w odpowiednim momencie Espeeei potrafi pokazać że ma silny głos. Nie słyszałam go nigdy wcześniej. Tzn. może słyszałam, ale nie zwróciłam uwagi. Teraz na pewno sprawdzę co jeszcze nagrał. I użył TEJ pvki do „Unhappy Rafrain”

WEEKLY RANKING

#23 Mozaik Role [Madotsuki] – autotune gorszy niż u Soraru. fuj
#22 fix [Wataame] – ze wszystkich śpiewających Koreanek, które znam, Wataame podobała mi się chyba najmniej. Ale to jest śliczne. Dziwię się czemu znalazło się tak nisko. Oryginał też jest świetny. Pierwsze miejsce w zeszłotygodniowym vocaranie.
#20 Utautai no Uta [Asamaru] – awwww. Marutan jest uroczy. Szczęśliwej rocznicy!
#15 Nakimushi Kareshi [Ryo-kun x Baru] – ta piosenka jest taka... nudna.
#7 Kawaranai Mono [REN] – papa Ren dalej uploaduje smutne rzeczy. Mam nadzieję, że obawy Easia się nie sprawdzą i Ren zostanie na nico nico. Chyba będę musiała obejrzeć jeszcze raz "The Girl Who Leapt Through Time".
#6 Coconuts Mall -rap ver- [Alilem] – 〜(^∇^〜)(〜^∇^)〜 Alilem! Cieszę się, że wrzucił coś nowego. I do tego taki wesoły, taneczny kawałek.
Easnadh napisał/a:
#5 Ai Kotoba [Soraru x Lon] - zobaczysz, Soraru, kiedyś przyjdzie św. Mikołaj i rozwali ci maszynkę do autotune'a bejzbolem.

Biedny Soraru. Na jego miejscu zaczęłabym bać sie Św. Mikołaja. W sumie to ja nawet go lubię (Soraru ma się rozumieć, nie Mikołaja. Tzn. Mikołaja tez lubię...dobra, nevermind). Faktycznie trochę za często uzywa tego autotune'a, ale przynajmniej jest się nad kim pastwić ^^ (jestem okrutna)
#2 Hello/How Are You [ShounenT] – to jest taki pozytywny utwór. Ciepły głos T-kuna i jego gitarka idealnie tu pasują. Zakochałam się w tym coverze. Zaczynam rozumieć czemu w tej komiksowej pvce do Smily*2G został obsadzony w roli księcia, w którym kochają się wszystkie kobiety w szkole ^^ Za chwilę będę jedną z nich. Już swoim „Light Lag” podbił moje serce, a teraz... Hmm. Tymczasem looop...

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about


Ostatnio zmieniony przez Mononoke dnia 09-09-2011, 12:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-09-2011, 00:55   

Jakbym zaczął linkować wszystkie MMD, jakie oglądam, to by Wam czasu zbrakło ; E

Ale skoro już się wkręciłem, to zacznę ostro. Swoją drogą, to jestem chyba jedynym facetem w temacie...

Ale, jeżeli rozchodzi się tez o samą muzykę,
Jeżeli ktoś jeszcze twierdzi, że Touhou nie jest epickie,
Imperishable
Immortal
Yama of Xanadu

I chyba najlepszy kawałek z całego Unplugged
Border of Life

To teraz mniej poważnie.
Trochę jazzu
OLD SPICE
WURUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM
WUUUUUUUUUUUUUUURUUUUUUUM #2
Skojarzenia oczywiste

I na koniec
TOTAL HNNNNNNGGGHHHNNGGGG


A w sumie na koniec jeszcze zrobię promo, bo To jest piękne.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group