FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 21-07-2011, 14:27   

UTARAN #141

NEW UPLOAD

Easnadh napisał/a:
#13 Ah, Subarashiki Nyansei [Toriko] - Toriko brzmi tu trochę jak Kogeinu.

Nie wiem czy jak Kogeinu, ale na pewno nie brzmi jak ona sama. No, może momentami. Wybacz Toriko, bardzo cię lubię, ale jedyny tru cover tej piosenki to Miichan x Amu.
#11 Scissorhands -acoustic arrange- [Jegyll] - aranżacja nawet mi się podoba. Pan natomiast chyba nie jadł śniadania. A może ma astmę? ale brzmi jakby był chory. biedaczek <pat,pat>
#8 Yumekui Shirokuro Baku [Vin] - Vin, jesteś genialny.

WEEKLY RANKING

#30 Mikansei Ningen [YM] - cóż, jakoś nie najlepiej idzie mu to śpiewanie. Już lepiej to brzmi w duecie z Gumi -> tutaj

Crofesima napisał/a:
#8 Vocaloid Acoustic Medley [Ritsuka] - naprawdę długo to rozważałam i nie wymyśliłam innego utaite, który by był w stanie zrobić cover całego tego medley i w międzyczasie nie zmęczyć słuchacza swoim głosem. Głos Ritsuki jest zarówno przyjemnie delikatny, jak i odpowiednio mocny kiedy trzeba. Wielkie ukłony dla mixera. Szkoda, że tak nisko, bo zasługuje na znacznie wyższą pozycję.

podpisuję się wszystkimi kończynami. A E, a so wyszło jej zajedwabiście.
#5 Rozetta [Touyu] - szczerze powiedziawszy nie słyszałam jeszcze dobrego coveru Rozetty.
#2 Musunde Hiraite Rasetsu to Mukuro [collab] - POWINNO BYĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU! BOSKIE. Dasoku. W tej piosence. Jest. Niesamowity. Pokota - świetny (ale on jest świetny po prostu). Nawet Koman, który moim zdaniem nie powinien śpiewać i Kettaro, którego nie lubię, wypadli dobrze. A Miichan... Miichan, bosze, nie rób tak. Ktoś na tumblrze kiedyś napisał "Miichan stop making love with me through my ears" truu...
Mimo to zgadzam się z Crofe. Wersja Senki jest jednak lepsza.

Co do Karakuri Pierrot to żadna wersja z tego Utaranu jakoś specjalnie się dla mnie nie wyróżnia. Dobry jest natomiast cover Wataame. Szkoda, że nie znalazł się w rankingu.

I spóźnione wszystkiego najlepszego dla Papy Rena.

EDIT: I wszystkiego najlepszego dla Shamuona z okazji jego 18-tych urodzin. Yay, jaki on młodziutki.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-07-2011, 18:14   

Znowu ja. A co tam.
Utaran #142 {ofuro}

NEW UPLOAD
#2 Ah, Subarashiki Nyansei [Riseha] - lol. Brawo. Z jednej strony Riseha jako Gumi brzmi strasznie słodko, a z drugiej potrafi zaśpiewać nisko jako Ren i świetnie jej to wychodzi. I to nyan, nyan - za każdym razem jak je słyszę to mam ochotę zapiszczeć z radości. Iiiiiiiiii!!!
#5 Genshiryoku [Fukuwa] - woooooo, Fuku-chan, wwwwwww ^^
#6 Alice [Shochu Umee] - wow, pierwszy raz słyszę jak śpiewa to facet. Do tej pory jedynym istniejącym dla mnie coverem tej piosenki była wersja ENE (dosłownie, żadnej innej nie słyszałam), ale ta też jest ładna.
#9 Cherry Girl [Wotamin] - Min Min brzmi tu tak seksownie. mrrrrr. Uwielbiam ją. I w ogóle fajna piosenka.
#11 Yumekui Shirokuro Baku [Hashiyan] - Trochę przypomina mi Alilema. Nieźle.
#12 Mekakushi Code [Donald Oniisan]- wtf O.o?
#13 ORION [Owata] - strasznie lubię tą piosenkę. Jeszcze ani razu nie przewinęłam openingu do Tiger & Bunny. Super nie wyszło, ale ładnie i czysto zaśpiewane. Da się tego słuchać :) choć oryginał lepszy.

WEEKLY RANKING
#1 Hyadain no Jojoyuujode [Hyadain] - o bosze -.-
#2 Maji Love 1000% English Lyrics turned to Japanese version [Freedel] - 6 coverów w jedym utaranie. WOW. Musze zacząć oglądać anime, bo nie rozumiem fazy. W każdym razie, patrzę jak oni to sobie tańczą na tej scenie i przed oczami mam tych ludzi machających patykami podczas kręcenia Harrego Pottera. To jest TAKIE podobne ^^ (czyli równie 'fantastyczne' i 'zorganizowane')
#5 (Parody) Aku no Arubaito [Faneru] - to wydaje się 200 razy zabawniejsze po tym jak Crofcian wytłumaczyła mi o co chodzi w tej piosence :)
#15 Unhappy Refrain [Kano] - mam wrażenie, że za bardzo próbuje udawać Miku. Nie przemawia to do nie. Zwłaszcza refren.
#17 Gaikotsu Gakudan to Lilia -rap version- [Alilem] - lubię jego głos. Wydaje mi się taki bardzo pozytywny. Podoba mi się jak śpiewa od 1:58 i później od 2:24.
#18 Petenshi ga Warau Koro ni [Touyu] - rany, ta pvka mnie rozwala xD
#19 Karakuri PIerrot [Wataame] - JEST!!!!! Szkoda, że tak nisko. Po przesłuchaniu wszystkich 8. coverów jakie się w tym utaranie znalazły, nadal twierdzę, że Wataame jest najlepsza.
#21 Matryoshka [POK-KUMA] - jestem przekonana, że oni coś wąchali xD chociaż, podejrzewam, że Pokota tam niczego nie potrzebuje.
A w History 'Mozaik Roll' i Soraru ze swoim autotunem ^^;

Trochę za dużo w tym tygodniu tego Pierrota i Maji Love 1000%.

O, już jest nowy Vocaran. Ale nie mam siły jeszcze jego teraz komentować.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 27-07-2011, 22:53   

<wygląda zza winkla, popychana przez Nanami>

Etto... Bo tak sobie obserwuję ten temat i od dłuższego czasu mam ochotę aktywnie do niego dołączyć, ale im dalej, tym bardziej czuję się takim małym, gupim ignorantem. Mam swoją małą kolekcję ulubionych piosenek, której się trzymam, serwis Niconico to dla mnie czarna magia i jestem raczej słuchaczką z doskoku, a Wy tu nieustannie śledzicie rankingi, uczestniczycie w namach i macie do utaite takie, takie, takie osobiste podejście, co mnie rozczula. I chyba przyszłam tu właśnie po to, żeby móc powiedzieć, że rozczula ♥

A ja do utatte mita podchodziłam z początku jak pies do jeża, z myślą, że na gwizdek produkować te Vocaloidy, skoro i tak przychodzą żywi i kradną im robotę XD Potem był blog Crofci (i nie daruję Ci, małpiatko, że tak perfidnie przerwałaś pisanie!!!), odsłuchanie paru utworów, pośmianie się, czytając o Dasoku :> Teraz, o ile do niektórych piosenek ciągle nie mogę się przekonać w wersji po ludzku (najczęściej z repertuaru Meiko, nikt mi jej nie przebije w śpiewaniu *;__;*), o tyle innych słucham wyłącznie jako coverów (i tu głównie Miku... nie biiiiiiić!)...
Będę mało oryginalna i powiem, że moją pierwszą - i jak dotąd największą - utattemitową miłością jest clear, bo... nie wiem. W jego śpiewie jest coś takiego, co sprawia, że miyaki się rozpływają i dostają ataku miłości do całego świata ♥ Poza tym zaczęłam łapać fazę na Nobunagę i na tego piszczącego człowieczka, jak mu tam było... Touyu? Wypatrzyłam w tym temacie jego wykonanie Unhappy Refrain i z miejsca się zakochałam, a dopiero później odkryłam, że to śpiewa facet, a nie niewiasta, nyo i złapałam errora :D Mam też wielką ochotę zapoznać się bliżej z Renem, który ma naprawdę fajny głos, tylko albo jestem ślepa i głucha, albo on tak mało śpiewa .__. A! I oszywiście wszystkie aranżacje pianinkowe i gitarowe witam z otwartymi ramionami :D

Samych Vocaloidów niby słucham dłużej, ale mam tyle ich piosenek, że trudno mi wszystkie spamiętać (a tak naprawdę to pewnie niewiele XD). I mam trzy ulubione głosy, o.
Mój pierwszy numer jeden to Meiko, która brzmi tak ładnie i kobieco, że aż przestaję zwracać uwagę na sztuczność. Z jej piosenek najbardziej lubię choćby The Thought To Tell, Noise czy Cradle of Destiny. I duety z Kajtusiem, a zwłaszcza ten i ten, nyo i ten śliczny duecik z Luką. Ach, i jeszcze Conchitę. Nie mogę zapomnieć o Conchicie, bo mnie zjeeee!!!
Drugi numer jeden - Gumi. Dzięki bogom zdążyłam ją poznać ZANIM obejrzałam Macross Frontier, więc nie odstraszyły mnie skojarzenia. Mogę się spokojnie zachwycać, jak jej to śpiewanie naturalnie wychodzi ^^ A najbardziej pokochałam ją po tej i tej piosence, o nieśmiertelnej Matryoshce nie wspominając :D
Trzeci numer jeden to Luka, z którą mam dość burzliwe relacje. Bo zaczęło się tak, że kręciłam nosem, jaki to ten jej głosik metaliczny i zbyt delikatny, żeby się porządnie rozśpiewać, a potem nagle odkryłam, że to właśnie jej piosenek mam najwięcej XD A wśród nich króluje moja kochana Pirate Lullaby, mój kochany Secret, moja kochana ninjo-gejsza, moja kochana Caoin, mój kochany duet z Miku, który nie jest Magnetem, mój od niedawna kochany Blue Amber i pewnie jeszcze sporo by się znalazło. I tak w kółko, kręcę nosem i słuuucham... __^__

...OK, już miałam powiedzieć, że pewnie i tak będę tu więcej czytać niż pisać, ale! W międzyczasie udało mi się zarejestrować na tym piekielnym serwisie! XD Czyli albo ze słuchania muzyki dla samej muzyki przestawię się na Fangirlowanie Totalne i no-life, albo dopadnie mnie skleroza i będę się tam pojawiać raz na pół roku. Pożyjemy, zobaczymy.

(Ale tak się Was fajnie czyta! :D)

Chociaż nie, najbardziej kocham Lukę za TO. I za TO ;D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 28-07-2011, 15:04   

Miya-chan <ściiiiisk>. Pisz koniecznie częściej. Wszystkie nowe osoby są w temacie bardzo mile widziane. I nie przejmuj się, że nie nadążasz albo coś. Sama parę miesięcy temu czułam się jak totalna ignorantka. A z utaite to znałam Miichana, Dasoka, jako kogoś z kogo można się ponabijać, a Ren czy Potokę to chyba tylko z nicka. Bardzo pomogły mi rankingi, ofuro i AmonDerevex. I oczywiście Crofe z Easiem :) które spokojnie odpowiadały na moje czasem idiotyczne pytania.
Cytat:
Będę mało oryginalna i powiem, że moją pierwszą - i jak dotąd największą - utattemitową miłością jest clear

To tylko ja tutaj cleara szczerze nie cierpię. Chyba, że śpiewa z Min Min. (To dla mnie coś jak Len śpiewający z Gumi)
Cytat:
Mój pierwszy numer jeden to Meiko, która brzmi tak ładnie i kobieco, że aż przestaję zwracać uwagę na sztuczność.

Tru, Meiko brzmi bardzo kobieco. Fajnie by było gdyby wreszcie zrobili dla niej Append. Kaito doczekał się pierwszy, co jest dla mnie niezrozumiałe.
Cytat:
Drugi numer jeden - Gumi. Dzięki bogom zdążyłam ją poznać ZANIM obejrzałam Macross Frontier, więc nie odstraszyły mnie skojarzenia. Mogę się spokojnie zachwycać, jak jej to śpiewanie naturalnie wychodzi ^^

Gumi jest cudowna. Cieszę się bardzo, że ją lubisz. <łyp> ale pamiętaj, ze ona jest moja

--------------------------------------------------
Vocaran #199 {ofuro}
Dla tych co nie wiedzą. Nyan-sei Gumi i Lena było w zeszłym tygodniu na pierwszym miejscu. Strasznie się cieszę, bo piosenka i pvka są kjutne. I Gumi jest tam taka urocza ^^ W tym rankingu spadło na 6. A na 1. Karakuri Pierrot.

#2 Yume to Hazakura [Miku] - prześliczna melodia, tytuł, śpiew, art, wszystko. Zakochałam się od pierwszego momentu jak to usłyszałam. Czyli od kiedy Vin kiedyś tweetnął (on zawsze linkuje takie ciekawe rzeczy. Uwielbiam go za to.)
#3 Kuwagata ni Chop Shitara Time Slip Shita [GUMI] - Tak Gumi, tak. Dajesz. Zabij robala! Szczerze powieszawszy, czekam na angielskie napisy, bo nie wiem o co chodzi.
#4 Alice in Musicland [Miku, etc.] - (od razu z tłumaczeniem) Brzmi jak prawdziwy musical, ale mnie przypomina mi to tak bardzo stare bajki Disneya. Właśnie Alicję albo Pinokia. Scenerie są po prostu fantastyczne. Dziwię się, że nie znalazło się na pierwszym miejscu. Może w przyszłym tygodniu. I ogromny plus za napisy końcowe :)
#7 I [GUMI] - fajny art. A piosenka zła nie jest, ale nie wpadła mi w ucho. Akurat te dobre utwory Gumi, które mi się podobają są chyba mało komercyjne, bo rzadko pojawiają się w rankingu. Oczywiście nie mówię tu o hitach jak Mozaik Roll czy Pada Hero.
#12 i #27 - to zdecydowanie wygląda jak Pedobear. Pożegnanie telewizji analogowej? lol, i zrozum Japończyków.
#13 Messiah or Desire [Len] - pfffff... oplułam monitor. Bosze, Len zgiń, przepadnij. Choć sama piosenka nie jest taka zła. Czekam aż pojawią się jakieś covery.
#17 Hello Hello [Luka] - bardzo miło się tego słucha. I te kolory. Śliczne. Podoba mi się taki styl.
#20 Usagi Usagi [Luka] - Bunny! wwierca się w mózg. Fajne to. I ta kicająca Luka xD
#23 Go-honnin ga Iyagatteru no ni Moushiwake Arimasen [Miku] - lol, jaki tytuł: "I'm sorry even the person her/himself dislikes it".
#24 in chains [Miku] - w vocaranie słychać tylko kawałek refrenu, ale warto przesłuchać cały utwór. Naprawdę robi wrażenie. Pvka też. Choć Miku pokazana całkiem z profilu wygląda troszkę dziwnie (płaksa twarz plus ten nos), ale we wszystkich pozostałych ujęciach jest ok.
#26 Tobenai Hoshi [Miku] - przyjemna rockowa melodia, na tle której głos Miku wypada trochę słabo. Faktycznie jest wyższy niż zazwyczaj u KulfiQ, ale mnie to nie do końca odpowiada.

W przyszłym tygodniu dwusetny vocaran. Yay, ile już tego. A jak wyglądały pierwsze ^^

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-07-2011, 11:03   

Oooo, Miyak. Łiii~!! <hug>

Pomijając to, że doszła nam kolejna osoba pisząca w temacie, to na dodatek kolejna, która tak bardzo lubi moja kochaną Meiko. Yaaay. I nawet ulubione utwory mamy mniej więcej takie same, tyle że moim nr 1 zawsze będzie Kowase Kowase.

Utaranu i Vocaranu nie skomentuję, bo Vocaran mi jakoś do serca nie przypadł (pfffffff, Len, nie jesteś ani mesjaszem, ani pożądaniem, pokurczu), a Utaran był monotonny, oglądałam go razem z Crof i fajne było jedynie zastanawianie się, ile Pierrota i UtaPri będzie jeszcze. No i ten jeden cover 1000% LOVE (Japanese -> English -> Japanese)

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-07-2011, 22:39   

Sieeemka!
<ściiiiiiiiiiiisk Mono> Mono-senpai, już nie jesteś najmłodsza stażem ;) Nie bój się, nie ukradnę Ci Gumiśki, podejrzewam, że w końcu ożenię się z Luką. Jak tak czytam, co o niej napisałam w poprzednim poście, widzę, że los tak chce (>ω<) Zresztą i tak wszystkie jesteśmy haremetkami Gakupo, nawet jeśli o tym nie wiemy. A Dasoku to taki ludź, z którego się fazuje, ne? Sama miałam niezły zakwik, przekopując się przez ten topic (i przez Crofcioblog), a od strony twórczej znam go wciąż słabo XD Się nadrobi.
<ściiiiiiiiiiiiiiisk Easia> A ja właśnie Kowase Kowase odkryłam... wczoraj? I też się coraz bardziej zakochuję :D

To teraz siadamy sobie wygodnie i oglądamy Vocaran...
#30 - Ordinary day's music [Luka] - ojej. Ojeeeeeeej. O jakie śliczne obrazki, ja chcę je sobie powiesić na ścianieee *__* Piosenka też ładniutka, ale te obraaaaaazkiiiiiiiiiiiiiiiiiii *_____*
#26 - faktycznie Miku śpiewa jakoś tak cichutko... Mogłabym sobie tę piosenkę włączyć do snu.
#24 - łooo, dobre! Czyżbym na stare lata miała się na dobre przekonać do Miku? Nie spodziewałam się XD
#20 - łomamuniu, kręci mi się w głowie! Ja to muszę obejrzeć w całości, kic kic kic...
#18 Happy Synthesizer [Luka&Gumi] - o, jakoś rzadko trafiałam na te panie w duecie, a tu taka miła niespodzianka. I ten rytm mi teraz będzie w mózgu rozbrzmiewał. Kiwam siem :D
#17 - dotąd nic do ciebie nie miałam, ale dziś załatwiłes mi traumę na resztę życia, GUPIA SHOTO! OTL
#4 - RE-WE-LA-CJA. Zarówno pod względem pomysłu, jak i wykonania. Też miałam disneyowskie skojarzenia, zwłaszca kiedy serwis do herbaty zaczął pląsać po stoliku :D I piiiiiiiisk, moja Luka jako Kot z Cheshire! A Meiko to już w ogóle stworzona jest do swojej roli. I te piosenki, i ta cudna grafika, i napisy końcowe! Jeśli się nie znajdzie szybko na pierwszym miejscu, to się BARDZO zdziwię.
#3 - przyjemniutkie wokalnie, wizualnie zaś... niezwykle ekspresyjne. I mordercze O__o
#2 - o mruuuuuuuuuu! Jakie śliczniutkie! I piosenka, i kimonko *^.^*
#1 - jedna z tych piosenek, które są WSZĘDZIE, ale przynajmniej ładna jest. Albo po prostu mam słabość do teledysków zawierających karty XD

O Utaranie się nie wypowiem, bo ile razy można o tym samym? O ile bardzo lubię Maji LOVE 1000%, o tyle przydałoby się tę monotonię jakoś przełamać. Dziewczyny, zbierzmy się razem i załóżmy girlsband, co? :>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 01-08-2011, 21:01   

Miya-chan napisał/a:
Mono-senpai
lol xD
Miya-chan napisał/a:
A Dasoku to taki ludź, z którego się fazuje, ne? Sama miałam niezły zakwik, przekopując się przez ten topic (i przez Crofcioblog), a od strony twórczej znam go wciąż słabo XD Się nadrobi.

Taaa, z Dasoka się fajnie fazuje. Co do twórczości, ja np. lubię go tak średnio. Bo tak też moim zdaniem śpiewa. Raz mu wyjdzie( moja ulubiona piosenka), a raz nie... W sumie, to sporo ma fajnych utworów, jak się tak głębiej zastanowię. Well, nieważne. Natomiast jak go oglądam. Hmm, no... kjutny jest, kurde -.-

-----------------------------------------------
♥ Nowa piosenka Miku - Song of the radical gender i cover Toriko. Ciekawa pvka. Mam wrażenie, że Toriko robi się coraz bardziej popularna? Wrzuca więcej na nnd? Czy to tylko ja mam na nią taką fazę?

Bad Apple!! w bardzo oryginalnym wykonaniu. Dasoku to tweetnął. I się śmiał. Nie kumam. Mnie się podoba. Ale ja mam dziwną obsesję na punkcie tej piosenki.

Unhappy Rafrain w wykonaniu kolesia od długopisów. WOOOOOO O.O

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-08-2011, 11:06   

Mononoke napisał/a:
Bad Apple!! w bardzo oryginalnym wykonaniu.
Strrrrasznie spodobała mi się ta aranżacja. Aż dziwne, że taka techniawa może brzmieć tak bardzo japońsko. Ale żeby nie było - ja w ogóle lubię Bad Apple!!, w oryginalnej wersji też, i to bardzo.

Utaran #143 {ofuro}

NEW UPLOAD
#1 Mr. Music [collab] - lubię bardzo niewiele coverów Mr. Music, zwłaszcza męskich, ale ten wyszedł dobrze. A PVka jest prześliczna.
#3 Maji LOVE 1000% -piano version- [DC] - ...rany boskie. Nigdy nie przypuszczałabym, że ta głupkowata, fazowa piosenka może brzmieć tak delikatnie i romantycznie. Ojej. Mój ulubieniec w tym Utaranie.
Plus wyłapałam już za pierwszym razem, ale uświadomiłam sobie dopiero za drugim - nice pronounciation. Zwłaszcza ta nosowa wymowa słowa "change".
...czy ja jestem dziwna? ^^;

#4 Love Your Life [Da-little] - Hiradon, jesteś takim profesjonalistą... (jakoś nie mogę zdobyć się na inny komentarz słuchając głosu Hiradona, który jest zwyczajnie perfekcyjny).
#7 i #9 [Yuu] - creepy'owatość Yuu nigdy nie przestanie mnie zadziwiać; ale bardziej podobała mi się dziewiątka - Thanks Giving Days, bo w oryginale ta piosenka jest taka... normalna i urocza.
#8 Petenshi ga Warau Koro ni [Mao] - nie spodobało mi się. Jak dla mnie cover Petenshi musi mieć w sobie COŚ - energię albo coś dziwacznego, a wykonanie Mao było zwyczajne i nijakie.
#12 6900000000 [Nobunaga] - uwielbiam tę piosenkę i jej covery. A do tego jeszcze Nobunaga. I nieprzesadzony autotune. Mru.

WEEKLY RANKING
#1 Riajuutte konna mon dakke [Hyadain] - what the f...!
Chyba sobie żartujecie -______-
#2 Maji LOVE 1000% [collab] - jak ja się cieszę, że akurat ten cover poszedł do góry. Jest absolutnie epicki. Poszłabym na koncert takiego zespołu. Chociaż nie wiem, czy to coś znaczy, bo nawet słuchając oryginalnego endingu zachowuję się jak radosny fangirl.
#3 Shinkai Shoujo [Glutamine] - och, jak mi się ta piosenka w wykonaniu Glutamine podoba! Mniej creepy niż zwykle, ale i tak typowo Glutaminowo.
#5 Maji LOVE 1000% [pomjuice] - najbardziej podobał mi się tekst na początku (jest taki idiotycznie natchniony, ale i tak brzmi o wiele lepiej niż w oryginale) oraz to "pszszsz! pszszszsz!" naśladujące efekty specjalne xD
#6 Karagenki [Lon] - <zgon>
Easie nie są w stanie znieść takiej ilości słodyczy. Głos Lon + PVka... KAWAII~!!
#12 Twinkle [ShounenT] - okej, Tkun, przesadziłeś. Strasznie cię lubię, jesteś uroczy i w ogóle, ale... NIE. Za dużo kjutności u chłopaka to nie jest dobrze.
#13 Iroha Uta [Sekihan x nero] - niespecjalnie mi się ten cover spodobał. Raz, że wcale nie był sexy, dwa, że chłopcy sprawiali wrażenie, jakby chcieli pokazać, który jest Bardziej. Patrząc na piosenkę jako piosenkę jako taką jest dobrze, ale w porównaniu z innymi coverami Irohy (Ren [to jego aaaaaaaaah...! =p=], Dask, clear [oide...], Miichan) wyszło nijako.
#14 Yumekui Shirokuro Baku [clear] - ło, trzeci cover tej piosenki, który naprawdę mi się spodobał, i, co najdziwniejsze, pasuje do cleara. Plus ten ART.
#15 Namida no Kiseki [clear] - tytuł głupi jak but z lewej nogi, ale co się dziwić, skoro to piosenka do otome game (mają tam nawet Murzyna! xD). Tym niemniej piosenka bardzo w stylu cleara. Dobrze się słucha.
#16 Blackjack [Jack] - och, Jack. Tak się cieszę, że coś zamieścił. Szkoda tylko, że ta piosenka jest taka krótka.
Ale rany... Nigdy bym się nie spodziewała, że Pokotan jest fanem Jacka o_o
#18 Ama no Jaku [Soraru] - bez autotune'a. Popsuł mu się pewnie od zbyt częstego używania.
#26 Wasuremono [Ren] - dalej smutnie, choć już nie tak bardzo... tym niemniej trochę nijako mu wyszło.
Ale co z tego, skoro wczoraj wrzucił na NND TO, niesamowicie radosny cover Happy Synthesizer, z panem w średnim wieku tańczącym układ. Trochę przeraża mnie myśl, że zaraźliwa energia owego pana spodobała mi się o wiele bardziej niż uroczy taniec Animy; tym niemniej naśmiewałam się z tego wczoraj dobrą godzinę, oglądając PVkę w kółko.
Och, Papa, mam nadzieję, że to znaczy, że trochę ci już lepiej... ;_;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2011, 12:40   

Początkujący user-widmo musiał wpaść, bo opadły mu łapki i musi się podzielić. Ale to potem. A że nie mam cierpliwości do wysłuchiwania całych rankingów, będzie wybiórczo.

#2 Maji LOVE 1000% [collab] - przerażające. Znaczy, w ten pozytywny sposób. Dżizas, pewnie jeszcze niedługo będą wersje genderbent. Zupełnie jak z K-ONem.
#6 Karagenki [Lon] - kju-kjuuuut. A zresztą wszystkie piosenki zaśpiewane przez Lon są kjut. Swoją drogą PVka tak przypomina mi "Panty & Stocking", że to aż niepokojące xD
#16 Blackjack [Jack] - hm. Tak mniej więcej w środku zaczęłam się zastanawiać, czy to mi się podoba. I... tak średnio. Znaczy fajnie jest, ale fajerwerków nie ma.
#14 Yumekui Shirokuro Baku [clear] - clear brzmi tu jak clear badass. Czyli, na dobrą sprawę, wesoły badass. Lol. A ten art... Ile ten facet ma rąk?!

Zresztą co tam ranking, Renowe "Happy Synthesizer" jest nawet lepsze od oryginału. Już kocham tę wersję. Jest świetna. A tańczący pan jest boski.

-------------------
Zobaczyłam to i z wrażenia aż musiałam tu napisać. Otóż Dasoku zaśpiewał piosenkę. To się czasem utaite zdarza, ale... Opening do BLowej gry. Te klaty. Te designy. I w ogóle. Przerażenie desu. Oh okay o.O

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-08-2011, 13:34   

Hisayo napisał/a:
A ten art... Ile ten facet ma rąk?!
Dużo xD

Hisayo napisał/a:
Opening do BLowej gry.
OMG, to TA gra... designy mnie zawsze rozwalały. Kwik, Dask.


EDIT.

Zapomniałam. Kolejny cover I See The Light z "Tangled", tym razem Nobunagi i TMDC - całkiem niezły engrish, ale przede wszystkim bardzo pasujące głosy. Zwłaszcza Flynn.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-08-2011, 22:07   

Utaran
new upload
#3 Maji LOVE 1000% -piano version- [DC] - ta piosenka normalnie jest taka żywa i wesoła, że to dla mnie profanacja.

Weekly ranking
#2 Maji LOVE 1000% [collab] - świetne, po prostu świetne.
#3 Shinkai Shoujo [Glutamine] - och Glutamine. Jak fajnie, że wrzuciłeś coś nowego. Super cover. Jak ja lubię tego kolesia. Właśnie słucham jego nama i oprócz tego, że zaśpiewał oczywiście 'Only my railgun' to jeszcze "Maji Love 1000%" -> 'mmmmmm...nanana...baby..mmmm. ありがとうございました' Umarłam ^^ z resztą nie tylko przy tym. Przez większość czasu śpiewa, co bardzo mi odpowiada, choć ma taki miły głos jak mówi normalnie.
Easnadh napisał/a:
#18 Ama no Jaku [Soraru] - bez autotune'a. Popsuł mu się pewnie od zbyt częstego używania.

A niech mu się nawet popsuł. Samemu mu fajnie wychodzi. Bez fajerwerków co prawda. Ostatnio wrzucił Gaikotsu Gakudan to Lilia. Całkiem niezłe.

Miałam w ogóle nie komentować tego utaranu. To wszystko przez Glutamine'a! ^^ (omg, Rimokon właśnie leci xD rozwala mnie jak on prawie przy każdej piosence zaczyna coś mamrotać, bo nie umie tego zaśpiewać lub po prostu nie nadąża. I uwielbiam te jego wrzaski. Potrafi tak ładnie wysoko wyciągnąć. Dobra, Rimokon leciał całe 15 sekund chyba. Teraz daje Scissorhands :D Sory, ale muszę się pouzewnętrzniać, bo pisanie oddzielnych tweetów do każdej piosenki jest dziwne. Btw, chyba sobie znalazłam drugiego husbando ^^ o ile nie jest zajęty)

Vocaran #200 {ofuro}

#1 Alice in Musicland - HA! Wiedziałam!
#2 Happy Lucky Unholiday Monday (Miku) - piosenka mi się wcale nie podoba, ale ma zabawna pvkę.
#10 Jabberwocky Jabberwocka (Kagamine Rin and Len Power) - wow, jaki tytuł. Zgadzam się z ofuro, Len brzmi w refrenie trochę ZA wysoko. I w życiu bym nie zgadała że oni tam śpiewają 'turn up' jakby mi tego nie napisali. Ale, poza 'Lady Face', to najlepsza nowość w tym rankingu.
#27 Lady Face (Gumi x Luka) - Are you "Lady"? lol. Dobre. Głosy Gumi i Luki bardzo ładnie się komponują. A art... seksowny.
#28 [MMD] GUMI on Joubo Machine (Gumi) - WHAT?! Jak ktoś śmiał! <piana na ustach> Czemu coś takiego jest w rankingu! i czemu to Gumi?!
Prawie się zachłysnęłam jak sobie uświadomiłam, że... co tam 'Panda Hero', nawet 'Mozaik Roll', ale... nie ma 'Matryoshki' O.O SZOK! Iiiii tam, słaby vocaran.

Easnadh napisał/a:
Zapomniałam. Kolejny cover I See The Light z "Tangled", tym razem Nobunagi i TMDC - całkiem niezły engrish, ale przede wszystkim bardzo pasujące głosy. Zwłaszcza Flynn.

Wooo, ładne. Nawet kilka razy przesłuchałam.

A Glutamine już dawno skończył nama (to wyobraźcie sobie ile ja piszę tego posta) buu <chlip, chlip> trochę się na niego ufiksowałam. Plus, mam strasznie dobry humor po obejrzeniu Dagero 2 (Gero siedzący w nocy w tunelu i wpieprzający płatki z patelni xD)

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 04-08-2011, 09:45   

Kurde, mam wrażenie, że za bardzo szczegółowo rozpisuję się, jak opisuję Utaran. Mam pisać krócej? ^^;

Vocaran
#1 Vocaloidowy Musical, to jest takie kjutne ^_____^
#10 Jabberwocky Jabberwocka [Kagamine Rin x Len Power] - kolejna piosenka Kagamine, która mi się podoba. Nawet ten wysoko śpiewający Len.
#13 Unmei Cider [Rin] - i znowu utwór Kagamine (tym razem tylko Rin jednak), który mi się podoba. Ugh, coś ze mną nie tak?
#15 Guu Guu [Miku] - a tam Miku, wersja Keisen jest jedyna prawdziwa xD
#18 Hanage Uta [Gakupo] - takie catchy to było... I te tańczące Gakupo...
#27 Lady Face [Luka x Gumi] - najlepszy nowy upload w tym Vocaranie (więc czemu jest tak nisko?). A na dodatek art jest świetny.
#28 [MMD] GUMI on Joubo Machine [GUMI] - ARGH.

Swoją drogą tak oglądam ten fragment History, a tam Mozaik Role nie na pierwszym, Torinoko City nie na pierwszym, to co?
...
Madness of Duke Venomania.
No tak.
Yay for sexy Gakupo! =p=

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 04-08-2011, 10:39   

Easnadh napisał/a:
Kurde, mam wrażenie, że za bardzo szczegółowo rozpisuję się, jak opisuję Utaran. Mam pisać krócej? ^^;

Jak dla mnie możesz pisać jeszcze więcej i częściej, jeśli tylko masz ochotę ^^

N I C O F A R R E 360° Horror Film Festival czyli Kettaro, Sekihan i Dasoku grają w filmie <oplułam się jak to zobaczyłam>
Film będzie wyświetlany w Japonii w jakimś clubie Nicola, ale można go obejrzeć na Nicofarre. Niestety nie można tsnąć :< zapowiedź
EDIT: Niestety, nie jest również dostępny w naszym regionie. Ta cudowna wiadomość wyświetla się po trailerze. buuuuuu, życie jest niesprawiedliwe ;____; A to będzie takie fazowe. Dasoku w pelerynce ala wampir. JA CHCĘ TO ZOBACZYĆ! (ノД`)・゜・

Btw, utaite nam się rozwijają. Kettaro chyba najbardziej. Lubi się popisywać i raczej nie ma problemów z występami na żywo przed publicznością. Może jako aktor właśnie się sprawdzi. Ktoś widział to nowe Hanakimi, w którym gra? Jak mu idzie?

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2011, 14:24   

A Dasok na Comikecie wyda swój solowy minialbum, "Superfluities vol.1". To znaczy, że będą następne? Yaaaaaay. Chociaż te komentarze na temat jego twita o "płycie" były boskie - "Is Dasoku going solo? Has Dasoku gone insane and it’s Mocha’s debut?"
Czemu insane, bardzo dobry pomysł z tym debiutem Moki. Skoro to już pełnoprawny utaite, przydałaby się jakaś płyta, nie? xD

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-08-2011, 14:26   

Jak dla mnie też możesz pisać nawet więcej, Easiu :D

Vocaran
#1 - hura, hura, hura! <gromki aplauz>
#3 - gdyby nie teledysk, pewnie nie zwróciłabym na toto uwagi, a tak przynajmniej pośmiać się można.
#5 & #6 - o, całkiem ładne nowości, trzeba będzie obłypać. Pewnie Cośtam Dancing Luki będzie u mnie leciało dyżurnie, jak to zwykle z nią bywa ;)
#9 - o, Pierrot spadł. Ups ;P
#10 - tak, Easiu, zdecydowanie coś z Tobą nie tak. Ze mną też O___o <ściąga>
#13 - jak wyżej.
#15 - c-c-co... to... jest... A, już wiem. I też wolę wersję Keisen XD
#18 - łomamuniu, oczopląs instant. I zachciało mi się tańczyć. Ale to ostatnio u mnie normalne.
#27 - śliczne. Bardzo miło się słucha, dobrze zgrane głosiki, a art wywołał u mnie ślinotok *__*

Nyo i History, a tam epicki numer jeden. Kfiiiiiiiiiiiiik! Zdecydowanie mój numer jeden, obok Tsugai Kogarashi i Matryoshki. Jeśli nie wręcz NAD nimi XD

Utaran
#1 - Skąd? Takie? Coś? Się? Tam? Wzięło?!
#2 - O BOGOWIE. Normalnie przewijam kolejne wersje tej piosenki, ale ta jest absowicie mordercza. Na szczyt z nią!!! Niech zdetronizuje to coś powyżej!
#3 - o, nawet fajnie zaśpiewane. Trzeba zobaczyć, co ten pan jeszcze nagrał ^^
#6 - aj, miyaki mają jednak ograniczoną odporność na słodycz, wbrew pozorom. Ale jak się zamknie oczy, to jest nawet słuchalne.
#13 - łeee. Albo słyszałam już za dużo wersji Irohy (czyli raptem trzy? Cztery?), albo ta wyszła jakoś nie bardzo. Albo wręcz przeciwnie, za bardzo. Chłopaki tak się popisywały, że aż się nie popisały.
#14 - mniam, mniam. I wesoły badass. Wesoły badass! <parska śmiechem> Wwierca mi się ta piosenka w uszy. O ile bardzo lubię clearowe balladki, o tyle cieszę się, kiedy pokazuje, że nie jest tylko mistrzem pościelówek i bawi się żywszymi utworami. Albo jest po prostu tak, że może mi wszystko zaśpiewać ♥
#15 - to ja już nic nie powiem, tylko się rozmarzę...
#26 - aww, Ren ;__; <powiedział Miyak i wrócił do fazowania przy Happy Synthesizer>

Z historii bardzo spodobała mi się piąteczka w wykonaniu vip-Tenchou (kolejny piszczący człowiek do obłypania, yay!), a z nowości - Love Your Life (mrrru, jak ładnie zaśpiewane!). Pianinkowe MajiLOVE1000%... nie mogę zdecydować, czy pochwalić za odwagę, czy uciec z płaczem. A w ogóle to jak słucham tych rankingów i sporej większości wykonawców, dochodzę do wniosku, że nawet ja mogłabym trzasnąć jakiś cover. Lepiej tak nie myśleć - -' A zaraz po śniadanku włączyłam Iroha Utę bez wokalu i wyłam ją do zachrypnięcia, ale szyby nie popękały, sąsiedzi nie przyszli ze skargą, czyli ciągle wyję za słabo.
I jeżu kolczasty, ten horror. Ja chcę go zobaczyć XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group