FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-10-2011, 22:53   

✿ Bo Senka jest jak zawsze genialny.

World's End dance Hall na piszczałkach, lol.

kolejny tańczący utaite po Animie?

ojej, pat, pat Soraru. Maszynka do autotune'a przegrzała się przy Rimokonie pewnie i tylko kawałek piosenki udało się z nim zrobić?

✿ strasznie podoba mi się ta nowa piosenka Luki Cinderella and Piosend Apples, a w wykonaniu maro. brzmi bardzo seksownie.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-10-2011, 23:01   

Khem. Więc. Po pierwsze, te piszczałki są mordercze.
Po drugie, jak dotąd nie byłam przekonana, czy podoba mi się śpiew Valshe, po rozdziewiczeniu Jestera i Revolt stwierdzam, że jednak tak :D
Po trzecie - LUSCHKA!!! O jaaaaaa, jaki ona ma świetny, mocny głos! Namisiu, dziękuję za nakarmienie fangirla!
Po czwarte, właśnie przymierzyłam na próbę Lukę i dziwnie się z tym czuję. Avek mnie urzekł od pierwszego wejrzenia, ale Kaito był jakiś wygodniejszy, może po prostu jestem teraz zbyt różowa O_o (powiedział Miyak, który dopiero co biegał ubrany w Pinkie Pie). Długo chyba nie posiedzi, ale za to ją narysuję.

Iiiiiii... UTARAN #152 {ofuro}

New upload:
#15 Petenshi ga Warau Koro ni -very short version- [Kogeinu] - ...nyo dobra, powiedzmy, że Koge tam COŚ zaśpiewał XD
#8 Iroha Uta -live version- [Pokota] - o jasny gwint. Absowicie się nie spodziewałam, że mnie ta Iroha tak zauroczy. Czy też, że jeszcze jakaś Iroha mnie zauroczy. Aranżacją Inną Niż Wszystkie, klimatem nyo i przerażająco profesjonalnym śpiewem.

Weekly Ranking:
#30 Rimokon [Lon x Soraru] - uo jak mi przykro, jaki bolesny upadek :P Lubię tę piosenkę, ale niekoniecznie w tym wykonaniu...
#29 Datte Datte Datte [Keisen] - Keisen ma bardzo miły głos, choć czasem wwierca się w uszy. I sama piosenka sympatyczna, trzeba będzie obłypać oryginał, bo Gumiśkowy ^o^
#27 - 23 Senbonzakura! Wielkie uderzenie Senbonzakury! Kolejno: Ren, Reiji, Miciek, Mienohito i Usa. A najfajniejsze jest to, że między kolejnymi miejscami nie plumka przerywnik, tylko jest płynne przejście, przez co całość brzmi jak collab :D
#19 Sebonzakura [Kony x Yuuto] - nie wiem, który jest który, ale podoba mi się ten mocniejszy wokal.
#18 Kami no Kotoba [Yamai] - mrrrrrrr. Znalazłam sobie nową ulubioną piosenkę tej pani. Niezwykle nastrojową i melancholijną *__*
#14 The Zombie Song [Machigerita] - fajne to, trochę creepy, bardzo catchy i nieźle zaśpiewane. I ta ilustracja!
#7 Tengaku [vipTenchou] - ...równie dobrze mogę dać sobie spokój z zapoznawaniem się z wokalistkami, Tencio bije je wszystkie na głowę (´;ω;`) I jeszcze Sheryl Nome w teledysku...
#6 Senbonzakura [Pokota] - byłżeby to mój czwarty numer jeden? Pod wszystkimi swoimi krzywymi jazdami Pokota naprawdę imponuje mi talentem wokalnym, a to oznacza polowanie na jego piosenki. A co mi tam!
#5 Karakuri Pierrot [clear] - <MYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYŹ> Jeszcze parę odsłuchań i się do tej piosenki przekonam, bo do wykonania nie mam zastrzeżeń ;) A że wczoraj dokopałam się do wersji MinMin, chciałabym ich usłyszeć w duecie *___*
#4 Senbonzakura [Touyu] - buhaha, mój trzeci numer jeden!!! Nie mam nic do zarzucenia i oklaskuję.
#3 Maji Love 1000% [collab] - a otóż i gender-bender! Ominęłabym bez słowa, ale przyciągnęła mnie <pisk>Yamai</pisk> jako <bleh>Ichinose</bleh>, a rozłożyła na łopatki ta przefruwająca tu i ówdzie chibi 96neko. I choćby tylko dla niej warto <płacze ze śmiechu>
#2 Senbonzakura [Kouhei] - ...zabawne - to pierwsze słowo, jakie mi przyszło do głowy. Wysokie, mocne, zadziornie energiczne. I do licha, z czym mi się ten wokal kojarzy!?...
#1 Unhappy Refrain [__ x Nano] - czyli Coś Dziwnego. Przed Nano chylę czoło, podoba mi się, jak śpiewa po angielsku, ale to drugie? Co to jest i dlaczego?! XDDD

Więcej nie będzie, bo przysypiam _^_

I takie coś na zakończenie - Mono-cian, patrz, patrz, coś do Ciebie mruga! :D


Ostatnio zmieniony przez Miya-chan dnia 05-10-2011, 14:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 04-10-2011, 23:51   

O taaaak, Luschkaaaa! Czasem przesadza z tym swoim super głosem, ale generalnie strasznie ją lubię. Mrrrrr.

A co do Keisen i jej wwiercania się... - posłuchaj Leia w jej wykonaniu. Faaajny ma zakres głosu! Strasznie wysoko śpiewa, a mimo to nie "piszczy", a najlepsze jest chyba jak ona nie dość, że przeciąga, to jeszcze wskakuje na jeszcze wyższa tonacje pod sama końcówke. Jak kiedyś niezbyt jej wokal przyciagał jej uwage, tak jakoś teraz po Asamakkach zaraziłam się i uważam, że bardzo fajnie śpiewa. No.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-10-2011, 19:52   

Ok, na początku będzie na granicy tematyczności tematu, ale chcę pokazać, że ostatnio dwa środowiska, a mianowicie MMD i G-MOD coraz częściej się przenikają, tym bardziej, że modele z tego pierwszego da się importować do drugiego, który daje o wiele więcej możliwości, jeżeli chodzi o animację.

A więc na sam początek coś, co mnie osobiście nieźle zszokowało -
Bad Sandvich, czyli aranżacja chyba najbardziej znanej piosenki i teledysku Touhou (no dobra, U.N. Owen was Her? jest bardziej popularne) w Garry`s Modzie. Jak na możliwości animacji poklatkowej i narzędzia - efekt bardzo dobry.

No i teraz kompletne zmiksowanie uniwersum Half-Life (a właściwie tego, co powstało w oparciu o silnik Source) z Miku Miku Dance:
Want You Gone i STill Alive, czyli znany z serii Portal Glados śpiewa i tańczy. I do tego jest moe o dość... złowrogim wyrazie twarzy. Miku wysiada.
I jeszcze to w temacie Andro-Gladosa. Mniej śpiewania, więcej choreografii.

A teraz coś, co mnie kompletnie rozwaliło, gdy to zobaczyłem. Oj, nadal się nie mogę pozbierać.
Heavy Weapons Guy śpiewa Popipopipopipo! I w dodatku tańczy!

A teraz Nico Nico Dragon Ball (a tu wersja bez wokalu: http://www.youtube.com/watch?v=jlCfwAtRQ-M )

A teraz już przejdę do samego Touhou, żeby nie było, że wykolejam temat (acz ja nie uważam, że wykolejam).
WAVE - to wystarczy do opisania najlepszych aranżacji muzyki z Touhou, jakie powstały. Jeżeli ktoś nie wie, o co chodzi, to powiem tylko, że w orkiestrze i chórze motywy przewodnie Remilii Scarlet i Tewi wgniatają w fotel. Szczerze powiedziawszy, to właśnie Wave i Border of Life (właściwie, to Border of 東方) ostatecznie przekonały mnie do rozpoczęcia zgłębiania wiedzy o tym uniwersum.

Teraz różnych aranżacji Touhou słucham w samochodzie.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 07-10-2011, 20:04   

Trochę już za dużo tej Senbonzakury. Choć padłam jak Glutamine zaśpiewał ja na namie po naleganiach (również moich). On jest taki uroczy ^^
Miya-chan napisał/a:
I takie coś na zakończenie - Mono-cian, patrz, patrz, coś do Ciebie mruga! :D

awwwwww

Odsłuchuję jego dzisiejszego nama. Kurde, dziękuje wszystkim, wymienia wielu utaite, znowu dziękuje, w komentarzach: iiiieeee, iiiieee, ikinaide... wtf?
jjj... jak to...? ;___; Glutamine... nie odchodź ;___;
Ta zaraza jest paskudnym trollem i się okazało, że płytę wydaje -> . Wyjdzie 28 grudnia tego roku. No, to już wiem co sobie zamówię ^^

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-10-2011, 22:55   

Mono-cian napisał/a:
Ta zaraza jest paskudnym trollem i się okazało, że płytę wydaje

A niech was kaczka kopnie, okropne, utalentowane paskudy, wydające płyty i wabiące nimi niewinne fanki!!! <chodzi po ścianach poganiając listopad, żeby przyszedł szybciej> (*;ω;*)
Namiś napisał/a:
A co do Keisen i jej wwiercania się...

Nyo, zgadzam się ^^ Bardzo mi się spodobała jej Leia i pewnie posłucham więcej. Keisen rzeczywiście nie przesadza z wysokimi tonami, to znaczy, wyciąga, ale nie ma się ochoty zatkać wtedy uszu, wręcz przeciwnie. Jeden z tych przyjemnych, kojących głosów, mrrr.

A ten nowy album .5 natchnął mnie do zapoznania się z ich dotychczasową twórczością ciut bliżej, bo do tej pory znałam tylko Undecidable (które koooooooocham!) i Select Me. I powiem tyle: w kategorii "boysband sezonu" bizonki z UtaPri mogą im najwyżej czyścić buty i gotować obiadki z nadzieją, że trochę talentu na nich spłynie XD To pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy, bo pamiętam, że kiedyś jednych z drugimi porównywałyście. I wtedy nie wiedziałam, o co chodzi, a teraz pytam: Ren był Dasokiem, Masato - Mićkiem, Sho-chan - amu, a gdzie reszta? A może nie powinnam pytać, bo jeśli przemianowałyście Natsukiego na cleara, to ucieknę z wrzaskiem X__x

To może jeszcze kawałek Vocaranu #209 {ofuro}, bo coś dawno go nie było.
#1 Kagerou Days [Miku] - nie zdziwię się, jeśli ta piosenka wywoła falę coverów. I nawet chciałabym, bo niesamowicie podoba mi się muzyka, a Miku za to piszczy jak mysz.
#7 Power Knows (radio edit) [Gumi Power] - ja też wróżę wersji Power wielką karierę :D Aż mi się chce narysować Gumiśce jakiś epicki portrecik, ale już mam dwa inne zaczęte, wzdech...
#8 Jiraigen Yomichi [Luka] - ♥♥♥ Mój osobisty numer jeden! Nie tylko z powodu wykonawczyni, ale i tej dziwnej, niepokojącej muzyki, która właściwie powinna tworzyć jeden wielki dysonans, ale... tak nie jest. Albo po trzecim przesłuchaniu przywykłam.
#9 Odeko ni Haeta Biwa no Seikaku ga Warui [VY2] - niespecjalnie mi leży wokal tego pana, ale jego obecność przełamała vocaloidową monotonię i... nyo dobra, to już się przyznam, lubię na niego patrzeć, ładny jest XD I ups, coś biedakowi wyrosło z główki. Co za przejmujący, dramatyczny teledysk, nyo ja nie mogę >:D
#11 Gossip [Miku] - chyba mój drugi numer jeden. Najbardziej lubię słuchać Miku kiedy śpiewa właśnie tak, bez tych pisków - wtedy słychać, że ma naprawdę fajny głos. I ta jazzowa aranżacja, mrrr. I do kompletu ten art, na widok którego poleciałam obłypać resztę galerii.

A wracając do monotonii w rankingu - przeglądając go doszłam do wniosku, że bardzo, bardzo stęskniłam się za Meiko. I w sumie za Kaito też. Sama ich sobie włączę, na własnym odtwarzaczu, do snu <foch>♥♥
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 07-10-2011, 23:46   

Miya-chan napisał/a:
Mono-cian napisał/a:
Ta zaraza jest paskudnym trollem i się okazało, że płytę wydaje

A niech was kaczka kopnie, okropne, utalentowane paskudy, wydające płyty i wabiące nimi niewinne fanki!!!

"Za wszystko chciałbym podziękować[...] przez te wszystkie lata[...]tylu fajnych ludzi spotkałem". W komentarzach jedni płaczą, drudzy się śmieją, Mono prawie schodzi na zawał xD a tu nagle... tadam: EXIT TUNES PRESENTS... no i powiedz mi: czy to nie jest trollowanie ^^

-------------------------

Miya-chan napisał/a:
I wtedy nie wiedziałam, o co chodzi, a teraz pytam: Ren był Dasokiem, Masato - Mićkiem, Sho-chan - amu, a gdzie reszta? A może nie powinnam pytać, bo jeśli przemianowałyście Natsukiego na cleara, to ucieknę z wrzaskiem X__x

Ittoki był Jackiem (teraz według Nanami Jackiem jest Cecil xD), Ichinose to Marutan, a Natsuki - clear MIYA! NIE UCIEKAJ! to było tylko dlatego że imion nie mogłyśmy zapamiętać ^^

-------------------------

Vocaran:
#18 Waltz of Anomalies (Hatsune Miku) - zajedwabiste. Już się chciałam burzyć co tak nisko, ale widzę, że było na #4 tylko spadło. Covery!! choć w sumie nie mam pomysłu kto mógłby to zaśpiewać. Może Vin?
#16 Souvenir (Hatsune Miku) - matko, byłam święcie przekonana, że Pokota to zaśpiewał, ale nie widzę nigdzie. Może mi się śniło? to pewnie przez tą romantyczną piosenkę, którą mi Eaś ostatnio podesłała. Ale naprawdę mógłby. I Pokota jest świetnym, profesjonalnym wokalistą. Plus, robi na scenie to czego nie robi żaden utaite (czyli się rusza i to bardzo energicznie). Pokotasan gamba! ^^ kurcze, muszę zacząć oglądać jego namy.
#12 Roncino (GUMI) - najlepsza piosenka Gumi, która ostatnio wyszła. Jakoś te wszystkie Datte Datte Datte (mimo że urocze) i inne nowości nie przypadły mi do gustu. Faktycznie może trochę przypomina Just a Game, ale to nic złego. Just a Game to świetna piosenka.

Miya-chan napisał/a:
#8 Jiraigen Yomichi [Luka] - ♥♥♥ Mój osobisty numer jeden! Nie tylko z powodu wykonawczyni, ale i tej dziwnej, niepokojącej muzyki, która właściwie powinna tworzyć jeden wielki dysonans, ale... tak nie jest. Albo po trzecim przesłuchaniu przywykłam.
też mi się bardzo podoba
#4 O Cinderella and Piosend Apples już pisałam, że jest świetne, ale jeszcze powtórzę.
A pierwsze miejsce mi się nie podoba, o.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-10-2011, 12:42   

A ja z innej beczki. Ostatnio z Mono zgadywałyśmy sobie tytuły Vocaloidowych piosenek z obrazków, dzisiaj w ramach nic-nie-robienia znalazłam takie cosik na YT, robił to już ktoś może?

Can you guess all 40 vocaloid random songs?? Part 1 (co prawda w Imitation Black (i gdzieś tam jeszcze) zamiast wersji vocaloidowej dali wersję utattemitową, no ale zdarza się, a za niespodziewaną możliwość usłyszenia eroi głosu Dasoka jestem w stanie te potknięcia wybaczyć)
Can you guess all 40 vocaloid random songs?? Part 2 (pod koniec tego filmiku są rozwiązania do obu części)

46/80 ............................FAIL.

Przyznaję, że failowałam głównie na piosenkach bliźniaków - po prostu ich nie słucham. Ale okazało się też, że znam chyba nie te co potrzeba piosenki Meiko, bo zgadłam tylko Change me i Conchitę ;_;

BONUS
Epickość Fukuwy nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. To. Jest. Absolutnie. Nieziemskie.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.


Ostatnio zmieniony przez Easnadh dnia 14-10-2011, 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 14-10-2011, 16:02   

38/80.... słaaaabo. Ale parę razy miałam "o, znam to, znam to, ale nie wiem jaki to ma tytuł".

✿ jutro o 11:30 naszego czasu leci na nicolive Dance Master 3. gdyby ktoś był zainteresowany -> tutaj można tsnąć.

EDIT:
✿ nowa piosenka Lon i Soraru. Wrzucona dzisiaj do południa i już ma prawie 16 tys. odtworzeń. Muszę powiedzieć, że ładnie im to wyszło. I nie używają autotune'a (no Soraru troszkę w tle, bo pewnie inaczej by się pochorował). 88888888888 podoba mi się :D i prześliczny art by MACCO

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-10-2011, 10:52   

...Czy tylko mnie ostatnio Utarany zanudzają na śmierć? Senbonzakura (której mam już trochę dość) na zmianę z Kagerou Days (która to piosenka mi się zwyczajnie nie podoba), nawet nie ma czego skomentować. Fukuwa jak zwykle za nisko. Nieudany cover Kuroneko. ENE na trzecim miejscu, Lon i Soraru na drugim. Łeh. Serio, o wiele bardziej wolałabym skomentować wspomniany w historii Utaran sprzed roku - Matryoshka Zebry i Hashiyana, Hello/How Are You Ritsuki i Synchronicity Lilie i Re:. To były czasy.


~~~~~~~~~~~~
EDIT
W końcu pełna wersja mojej ulubionej jak dotąd piosenki SeeU, yaaay.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 21-10-2011, 19:18   

Nie Easiu. Nie tylko tobie Utarany wydają się nudne. Z Vocaranami wcale nie jest lepiej (jest jeszcze gorzej). Większość rankingu po prostu przewijam. Jakoś nic ostatnio do mnie nie trafia. Może straciłam serce do utatemitta? Za to moja fascynacja odorite rozwija się w najlepsze. Przydałoby się jakieś anglojęzyczne community. Szkoda, że na ofuro nic o tym nie ma.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-10-2011, 20:31   

Kochane staruszki, rozpaczacie, jakby już nigdy nie miała powstać żadna dobra piosenka! Chyba nie może być aż tak źle? Choć akurat z rankingami mogłoby być lepiej, przyznam. O ile Senbonzakurę lubię, nawet bardzo, to wolę przeczekać, aż przestanie dominować Utaran i zrobi miejsce innym piosenkom - zresztą tak samo byłoby z każdym utworem wywołującym przewlekłe fazy (Kagerou Days też lubię, ale tylko w jednym wykonaniu :P)... Vocaranów na razie prawie nie słucham, bo na razie muszę sobie dobrze poukładać w głowie te STARE przypadkowe piosenki, których mam pełno na dysku. Z utattemita zresztą jest podobnie - mam jeszcze tyyyle do odkrycia, że jeszcze długo będę mogła spoglądać wstecz. Nie zostawiajcie mnie tu samej! :P

Mononoke napisał/a:
Za to moja fascynacja odorite rozwija się w najlepsze.

Mono-cian, bloguj, bloguj albo postuj o odottemita, bo to ciekawy temat ^^

Ijasu napisał/a:
W końcu pełna wersja mojej ulubionej jak dotąd piosenki SeeU, yaaay.

Ooo! Dobrze, dobrze, czekam na więcej jej piosenek, bo ma babeczka całkiem fajny głos. Tylko patrzeć na nią niespecjalnie mogę. Albo przez ten zalew fanartów na devie, albo tylko te kocie uszka mnie wkurzają XD

Muah, jestem na pixivie XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-10-2011, 15:24   

Piszę pierwsza, bo potem mi się nie będzie chciało komentować.

Utaran #155 {ofuro}

NEW UPLOAD RANKING
#12 Glorious World [puruto] - czekałam aż ktoś to scoveruje. I dalej czekam, bo nie masz szału. Puruto ma nieciekawy głos i mam wrażenie, że za mało energii włożył w tą piosenkę.

OVERALL WEEKLY RANKING
#27 Kagerou Days [Touyu] - nie lubię tej piosenki, ale wykonanie Touyu jest do przyjęcia ^^
#26 Envy Catwalk [Rib] - kolejna piosenka, na którą wszyscy się rzucili. Envy Catlwalk jest naprawdę dobre i oryginalne jak wszystkie dzieła Tomy, ale moim zdaniem trudne do zaśpiewania. Zwłaszcza tak, żeby to jakoś brzmiało i wyróżniało się spośród morza tych wszystkich coverów. Rib jest taki sobie, ale Touyu nawet nieźle poszło
#24 Senbonzakura [Dasoku] - zieeeeeew... a Dasoku zaśpiewał Yumekui Shirokuro Baku. I wiecie co? Nie podoba mi się. Takie byle jakie. Ani eroi ani powerful.
#18 8HIT [Nobunaga] - rany boskie. Nobunaga, co ty wyprawiasz. Rimokon wyszedł ci super. To jest za słodkie.
#17 6900000000 [Wotamin] - Nie znam tej piosenki, ale Min Min może zaśpiewać cokolwiek. I tak mi się będzie podobało.
#14 Kanashii Uta [Mi-chan feat. mao x hidenori] - Michan zaśpiewał to jakiś miesiąc temu na którymś namie z mao i Hidenorim, więc to dla mnie żadna nowość. Fajna piosenka i do tego oryginalna a nie cover. Za to plus. Drugi plus za to, że Michan nie trzepie się na białym tle tylko jest normalna pvka.
#11 Hoshi wo Wataru Tori [REN] - ładne arty, bo od Tamy. Nie mam nic więcej do powiedzenia.
#5 glow -English- [nano] - oooo, nano. Super.
#3 Bad Apple [Kyounosuke] - to jest absolutnie nieziemskie. Długo trwało, aż ktoś zdecydował się do tego zaśpiewać. Ale efekt jest niesamowity.
#2 Senbonzakura [96neko x Pokota] - o, no proszę. W ogóle uważam, że Kuroneko i Pokota to zaj..edwabisty pairing.
#1 Osorezan Revoir [Kyouyama Anna] - a tego akurat nie rozumiem. no i co z tego, że to seiyuu? Co z tego, że to Hayashibara Megumi? To nawet ładne nie jest. To tak jak z Dasokiem. Może zaśpiewać cokolwiek i jakkolwiek a i tak będzie wysoko w rankingu. Niesprawiedliwe.

A tak poza tym to: Nico Nico Dance Master 3 - moje wywody.

Przy okazji polecam kanał Treetopfan i Treetopfun. Wrzuca na bieżąco filmiki z odottemita.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-10-2011, 22:26   

A ja sobie znalazłam zabawkę, która pokazuje każdemu, kto zapyta, jego niconicową rodzinkę ;) Wynik zmienia się co dzień, więc za każdym razem wychodzi coś nowego... Ale i tak nic nie przebije mojej pierwszej próby, kiedy to zostałam córką Pokoty XD

Cytat:
nie lubię tej piosenki, ale wykonanie Touyu jest do przyjęcia ^^

NYO. <atrzy na Mono z aprobatą> Mówiłam, że lubię tę piosenkę w jednym wykonaniu?...
Cytat:
a Dasoku zaśpiewał Yumekui Shirokuro Baku. I wiecie co? Nie podoba mi się.

Tu też bym coś powiedziała, ale ja w ogóle jestem nieczułą heretyczką, którą Dasok rusza tylko wtedy, gdy można się z niego pośmiać, więc to się nawet nie liczy ;P

Ale do rzeczy.

NEW UPLOAD
#13 Juu Mensou [Au] - od dawna krążyłam wokół tej piosenki, a jakoś trudno mi było się do niej przekonać. I już-już w pierwszej chwili myślałam, że mi się uda, ale potem mnie uszy rozbolały _^_

WEEKLY RANKING
#20 Boku Mitai na Kimi, Kimi Mitai na Boku [Lon x Soraru] - czy będę bardzo stronnicza, jeśli powiem, że Clewota jest Bardziej?... Ale też po prostu średnio trawię Lon, a Soraru ignoruję XD
#18 - borze, Nobuś, czemu tak niemiłosiernie słodzisz? Nie zniechęcaj mnie do siebie, proszę ;__;
#14 - A mrrrrrrrrr! Dla mnie to JEST nowość i to bardzo udana nowość.
#12 Tooi Sora [Wataame x Kuripurin] - w ramach dalszego dokształcania się z piosenkarek coś bardzo ładnego i melancholijnego, z dobrze zgranymi głosami <3
#10 Doku Ringo to Cinderella [amu] - coraz bardziej go lubię, skoro tak ładnie mu wyszła piosenka mojej Luki, I approve ;)
#8 Houkiboushi [Touyu] - ten człowiek mnie najzwyczajniej w świecie rozpieszcza częstotliwością uploadów i umie sobie dobierać repertuar *___* Nie znam (jeszcze) oryginału, ale świetnie mu pasuje. I chcę jego Envy Catwalk w rankingu, chcę, chcę, chcę!
#3 - OJASNYPIERUN. OJANIEMOGĘ. Ta niesamowita, epicka muzyka! Ten śliczny, pasujący głos! Ideał, na pierwsze miejsce proszę i niech tam siedzi z miesiąc.
#2 - dobre, dobre! Pairing rąbnięty, ale w tym szaleństwie jest metoda :D
#1 - ...nadszedł ten historyczny moment, w którym uciekłam z płaczem od coveru i pobiegłam posłuchać oryginału Miku na odtrutkę. Zatrzymało mnie przy tym czymś na chwilę tylko nawiązanie do Shaman Kinga i chyba masochizm. Piosenka sama w sobie jest nezła, ale na bogów, Hayashibara tak_niemiłosiernie_MIAUCZY. I SKRZECZY. Czy słuchacze tego nie słyszą?! To już tego Dasoka bardziej mogę zrozumieć, serio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-10-2011, 23:22   

Miya-chan napisał/a:
A ja sobie znalazłam zabawkę, która pokazuje każdemu, kto zapyta, jego niconicową rodzinkę ;)
OMG, ja mam incest! Po wpisaniu "easnadh", wyskoczył mi Mucchi jako młodszy brat... (Starszą siostrą jest G-san, chyba zacznę się bać... A Anima to mój przybrany ojciec. Z kolei prawdziwym ojcem albo matką jest AtarimeP i PinokioP.)

A poza tym mnie się Dasokowe Yumekui Shirokuro Baku podoba. Może nie jest aż tak profesjonalne jak to od Kuroneko, ale jest dobre. Jedna z lepszych wersji, jakie słyszałam. I mam nadzieję, że Dasok zdasokuje ranking, choćby tylko po to, żeby ta koszmarna piosenka Hayashibary nie była nadal na pierwszym miejscu.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group