FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-10-2011, 23:49   

Easnadh napisał/a:
I mam nadzieję, że Dasok zdasokuje ranking, choćby tylko po to, żeby ta koszmarna piosenka Hayashibary nie była nadal na pierwszym miejscu.

Z takim argumentem trudno sie nie zgodzić ;)

Ja też chcę G-sana za siostrzyczka! A wczoraj wyszedł mi Asamaru w charakterze żony... Nic o tym nie wiem!!! O__o Niech mi raz męża wywróżą, może być ciekawie.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 29-10-2011, 20:22   

❀ Pragnę zauważyć, że właśnie wczoraj wyszła najlepsza wersja Senbonzakury ever!
NIPPON, NIPPON, NIPPON, NIPPON...!!!. Dasoku ze swoim Yumekui Shirokuro Baku ma aktualnie takie szanse na pierwsze miejsce w nadchodzącym rankingu jak ja na zostanie miss Japonii.
Glutamine ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

❀ a Shamuon z Amatsukim zaśpiewali Pandę Hero. Bardzo mi się podoba.

Odorite spotlight - Nyantaro. Zatańczył ostatnio Envy Catwalk. Polecam obejrzeć.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2011, 18:19   

Tak mną to wstrząsnęło, że aż się zalogowałam: 【蛇足×ふぁねる】嗚呼、素晴らしきニャン生【歌ってみた】. SERIO. SERIO. Te rysunki. Te... te kocie mordy. Ten kot z seksownie uśmiechniętą głową Dasoka. I w ogóle czemu DSK ma lecieć na Faneru, ja... ja NIE OGARNIAM ;A; I chyba za to ich kocham, 888888, boskie wykonanie, ale PV jest po prostu Bardziej. Chociaż obrazek na końcu był świetny, ten mrugający, wyglądający jak Polska z Hetalii Dasok...! I ta utuczona Moka! Żyć nie umierać.

Natomiast Dasoku w Yumekui Shirokuro Baku miejscami po prostu wył, a się zdziwiłam, bo ta wersja na tej stronie na V była lepsza, fajniejsza i w ogóle bardziej dasokowata. Czemu żeś nie wstawił tamtej, człowieku?! Nie rozumiem.

I w ogóle strasznie niedoinformowana jestem, z tych ludzi, co mi wyszli, kojarzę tylko Tightsona (kuzyn bodajże, jaha).

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-10-2011, 18:43   

Hisayo napisał/a:
ale PV jest po prostu Bardziej.
Czy ja wiem? Jak dla mnie przegięli. Motyw z przejechanym kotem był totalnie nieśmieszny. Ciekawe, czy jakby Dasokowi przejechało Mokę, to dalej by uważał, że to zajebiaszczy motyw do wsadzenia do PVki?

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 31-10-2011, 14:46   

TA-DA-DA-DAM! UTARAN #156

Czyli uwaga, uwaga, Glutamine ze swoją energodajną Senbonzakurą błyskawicznie wskoczył na...


...drugie.

Bo to skrzeczące coś nadal się trzyma na szczycie X___x

Aż mi się odechciało dalej komentować.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 31-10-2011, 18:26   

Miya-chan napisał/a:
Bo to skrzeczące coś nadal się trzyma na szczycie X___x
Wobec tego zamierzam totalnie zignorować pierwsze miejsce. Ojej, nie ma pierwszego miejsca w tym tygodniu? Ojej. No trudno. Widać komuś się coś pomyliło.

Utaran #156

NEW UPLOAD
#12 Gossip [Panyo] - hmmm, Panyo ma całkiem seksowny głos. Aż się muszę przyjrzeć bliżej temu co do tej pory zaśpiewał.
#3 Envy Catwalk [Yu] - creepy głos Yu pasuje do tej piosenki. Choć ja czekam, aż zaśpiewa to Bis. Jemu utwory Tohmy wychodzą bardzo dobrze.

WEEKLY RANKING
#30 Senbonzakura [Amatsuki] - Senbonzakura w wersji na fortepian brzmi pięknie. A Amatsukiego lubię coraz bardziej. Udało mu się zaśpiewać delikatnie, a z drugiej strony nie przynudzać.
#25 Kimi ni Sasagu Fantasia [Kogeinu x Pokota] - oni razem? Dziwny collab. Nie przepadam za głosem Koge. Choć z Pokotą nie brzmi jakoś bardzo źle. Sam utwór taki sobie.
#22 Mrs. Pumpkin [Nano x Mafumafu x kazyu(P) x Bibi x Char.C.] - Ladies and Gentleman! Tonight, we will show you your worst nightmare, if you dare... o matko, to jest zajedwabiste. Pvka super i to Jingle bells w połowie, wwwww. HAPPY★HALLOWEEN! Czemu w Polsce nie ma tego święta? Jak patrzę na zdjęcia na tumblrze i słucham tego wszystkiego to mnie zazdrość zżera -.-
#21 Hoshi ga Matataku Konna Yoru ni [ShounenT] - początek jakiś taki bez życia. Potem dopiero T-kun się rozkręca. Co mogę powiedzieć, on jest dobry w takich ckliwych piosenkach. I gitarka najs jak zwykle.
#19 Doku to Tsumi to Batsu [Otouto no ane] - ło bosze, to ta wyjąca laska od Meltdown i Disappearance of Hatsune Miku. Cóż, przynajmniej się wyróżnia. Druga połowa piosenki jest już lepsza (wtedy jak nie wyje).
#12 Aa, Subarashiki Nyansei [Dasoku x Faneru] - pewnie w przyszłym tygodniu podskoczą wyżej. Za mało mieli czasu żeby trafić do pierwszej dziesiątki. Mam pewne obiekcje, ale mimo wszystko uważam, że są zabawni (choć ten stojący na dwóch łapach kot z głowa Dasoka mnie przeraża)
#11 Dream Eater [Soraru] - kurczę, jedno muszę Soraru przyznać: umie miksować piosenki. To brzmi lepiej niż oryginał. Od strony wokalnej prezentuje się całkiem nieźle, choć przydałoby się więcej powera, ale tego od niego nie wymagam. Przynajmniej się starał.
#10 Aa, subarashiki nyansei [Nem x Wotamin] - okrzyk zachwytu kiedy zobaczyłam kto to wykonuje, ale ostatecznie nie ma co się podniecać. Powinni zamienić się rolami, bo Wotamin w tym duecie brzmi bardziej męsko.
#8 Panda Hero [Shamuon x Amatsuki] - lubię ich. Ale coś niziutko. Liczyłam, że będzie wyżej.
#7 Yumekui Shirokuro baku [Dasoku] - mówiłam, że nie ma co liczyć na pierwszą trójkę! buhaha.
#6 Envy Catwalk [Touyu] - i jest w rankingu ;)
#3 Envy Catwalk [Rib] - temu też piosenki Tohmy wychodzą nieźle. Polubiłam tą wersję dopiero po tańcu Nyantaro.
#2 Senbonzakura [Glutamine] - niecałe 150 tys. punktów więcej (pfff, co to jest) i byłoby na pierwszym ;____; Przy okazji, proszę Was, to nie jest Glutek. Glutki to można mieć w nosie. Jak już musicie skracać to piszcie Gln (od glutaminy), bo ja nie mogę na to patrzeć. Plissss ;<


Podoba mi się ten cover Mrs. Pumpkin -> Soma, Kupo i Riseha. I na dodatek ma ładne arty. Yay, uwielbiam tą piosenkę :D

☆HAPPY HALLOWEEN☆ ( ゚ェ゚)ハッ!( ゚皿゚)ハッぴーハローーチィン(゚8゚ )♪

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about


Ostatnio zmieniony przez Mononoke dnia 01-11-2011, 23:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 31-10-2011, 20:15   

Jeszcze raz ja (^^;) A co tam, ważne, że Anima znowu zaśpiewał i zatańczył - > Heart Beats. Uroczy jest <3
I w ogóle coś się nagle uaktywnił, bo oprócz tego wrzucił dzisiaj jeszcze Kagerou Days, Hello, Worker i Senbonzakurę O.o

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-11-2011, 10:12   

Dobra... Nowy Utaran.

PICKUP
#4 Sayonara Midnight [Kurokun] - ;________; Serio się wzruszyłam, ta wersja piosenki jest prześliczna. Wpływ może też mieć to, że Osamuraisan często ją gra i śpiewa na nama, a w jego wykonaniu jest to naprawdę rozczulające (strasznie fałszuje).

NEW UPLOAD
#9 Aikarakaia [Gantou] - rany, jakie to jest pozytywne! :D
#6 Breath of mechanical -piano ver.- [koman] - wiecie co, ja tęsknię za tymi utworami komana, które śpiewał na początku, operowym głosem. Jak dla mnie były one niesamowite, epickie wręcz, plus widać było, że koman świetnie się przy nich bawił. Te jego nowsze utwory są takie straszliwie nijakie, bo on głosu jako takiego ciekawego nie ma. Piosenki popularne są chyba jedynie ze względu na to brzdąkanie po pianinku, w którym koman jest naprawdę dobry.
#1 Yozora Shoka Sympathism [Himawari] - nie jestem pewna tytułu, bo nie do końca potrafię rozszyfrować coś, co w romaji wygląda następująco: shinpashizumu. W każdym bądź razie - naprawdę bardzo lubię utwory śpiewane przez Himawari, ona ma taki uroczy, pogodny głos. Sama piosenka wpadająca w ucho, ale wsadziłabym ją do jakiegoś anime.

WEEKLY RANKING
#30 Senbonzakura [Amatsuki] - ja też chyba zaczynam lubić Amatsukiego coraz bardziej. Bo chociaż jego Senbonzakura średnio mi się podoba (ale to wina tych wszystkich Senbonzakur, którymi już rzygam), to jednak jego PON PON czy Happy Syn, których słuchałam wczoraj cały wieczór, są absolutnie urocze.
#29 Envy Cat Walk [Inakamono] - to chyba przez moją słabość do głosu Inakamono, ale akurat tę wersję piosenki, która ogólnie raczej mi się nie podoba (pomijając refren), mogę z przyjemnością przesłuchać.
#25 Kimi ni Sasagu Fantasia [Kogeinu x Pokota] - NIE. Pokota, nie śpiewaj z Koge, bo się marnujesz. To denerwujące, piszczące COŚ zagłusza twój naprawdę dobry, głęboki wokal. To tyle, dziękuję za uwagę.
#24 Babylon [Akiakane x Ohagi] - Jezu Chryste, jaki koszmar. Tak się dzieje, gdy rysowniczki biorą się do śpiewania. Dziewczyny, RYSUJCIE. Przestańcie śpiewać (zwłaszcza Akiakane, która jest po prostu okropna, Ohagi jest zwyczajnie przeciętna), bo wam to nie wychodzi. A rysujecie przecudownie.
#22 Mrs. Pumpkin [nano x Mafumafu x kazyu(P) x Bibi x Char.C.] - oh łał. Świetne. Ten Char.C. ma interesujący głos.
#19 Doku to Tsumi to Batsu [Otouto no Ane] - skomentuję to jednym słowem... czy też raczej skomentowałabym jednym słowem, gdyby nie cenzura, więc nieco zmienię wersję, ale znające mnie osoby powinny się skapnąć.
A więc: pogięło?
#17 6900000000 [Wotamin] - (bo nie skomentowałam ostatnim razem, a czuję, że muszę) uwielbiam 6900000000. A Wotamin jak zwykle brzmi bardzo profesjonalnie i, chociaż to zabrzmi dziwnie, aż za bardzo w tym przypadku. Dlatego chyba ta wersja piosenki wydała mi się taka zmulasta. Do wersji che:sakurai jej daleko, oj dalekoooo.
#15 PONPONPON [Kanzentaicell] - lol. Mój husbando. Brzmi... fajnie xD
#12 Aa, Subarashiki Nyansei [Dasoku x Faneru] - nie. śmieszy. mnie. to.
#10 Aa, subarashiki Nyansei [Nem x Wotamin] - uroczo wyszło ^^ Chociaż...
Farfocel napisał/a:
Powinni zamienić się rolami, bo Wotamin w tym duecie brzmi bardziej męsko.
A to racja.
#8 Panda Hero [Shamuon x Amatsuki] - najlepsza wersja Panda Hero, zaraz po tej Tightsonowej. CO TAK NISKO?
#7 Yumekui Shirokuro Baku [Dasoku] - ganba, Dasok. I tak jest wysoko. A w ogóle to mnie się ta piosenka podoba. Ha.
#2 Senbonzakura [Glutamine] - NIPPON!!! NIPPON!!! Iiiiiiiii Glutamine na miejscu pierwszym, bo faktyczne miejsce pierwsze dla mnie nie istnieje. Nie ma go. Bo na taką Senbonzakurę wszyscy czekaliśmy.


---------------

A PVka Osamuraja ma prawie 28 tys. odtworzeń. Ha.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-11-2011, 22:47   

<zapętlanie PVki Osamuraja off> Dooobra, to iiidę, zanim Mono mnie przyciągnie na łańcuchu XD Nieprzyjmowanie do wiadomości istnienia pierwszego miejsca to dobra strategia :>

PICKUP:
#4 Sayonara Midnight [Kurokun] - Easiu, wiesz jakiego miałam errora pod tytułem "skąd ja to znam, bo wykonanie mi się nie zgadza"? XD I tru, wzruszająca piosenka *;__;*

NEW UPLOAD
#12 Gossip [Panyo] - o mru, Gossip. Jak ja lubię Gossip. A Panyo naprawdę mrrrucznie go zaśpiewał. I wyrecytował *___*
#9 Aikarakaia [Gantou] - fajne! Piosenki tego typu (czyt. "dające pozytywnego kopa") nigdy mi nie zbrzydną :D
Eaś napisał/a:
#6 Breath of mechanical -piano ver.- [koman] - wiecie co, ja tęsknię za tymi utworami komana, które śpiewał na początku, operowym głosem. Jak dla mnie były one niesamowite, epickie wręcz, plus widać było, że koman świetnie się przy nich bawił.
O, rozbudziłaś moją ciekawość. Aż pójdę poszukać. To tutaj nie jest złe, ale jednak zwracałam większą uwagę na pianinko niż na śpiew.
#3 Envy Catwalk [Yuu] - creepy? A-ależ... Czy bardzo jestem dziwna, jeśli uważam, że to wykonanie jest przekjutne? XD
#2 rain stops, goodbye -English version- [EVO+] - a tu już całkiem miałam ślipia mokre. Ta piosenka mnie niesamowicie rozczula i wcale nie z tego powodu, co Sayonara Midnight, a teraz jeszcze się cieszyłam, że ją rozumiem, bo w całkiem ładnym przekładzie na zrozumiały język ;)

WEEKLY RANKING
#30 Senbonzakura -piano version- [Amatsuki] - ech, też bardziej zwracałam uwagę na muzykę niż na śpiew (ale nie mógł być zły, inaczej bym tu teraz warczała). Kocham. To. Pianinko. I tę piosenkę w ogóle.
#29 Envy Catwalk [Inakamono] - Envy Catwalk chyba też pokocham tak w ogóle. Ładne to wykonanie, takie spokojne i delikatne, a nie zanudzające przy tym ^^
#28 Kagerou Days [Majiko] - boooli. Ta pani powinna się posłuchać i zapłakać, że tek jej głosik lata we wszystkie strony. I może zabrać się za jakąś łagodną balladkę, nie wiem.
#25 Kimi ni Sasagu Fantasia [Kogeinu x Pokota] - kawałek przyzwoitego j-rocka, który już wcześniej znałam i lubiłam, ale w wersji czysto Pokotowej. Kogeinu tam przeszkadza .__.
#24 Babylon [Akiakane x Ohagi] - au, au, tu też boli! <łata popękane bębenki> Więc to jest ta niesławna Akiakane? Z jeszcze jedną rysowniczką w duecie? Może jednak zdecyduję się na karierę piosenkarską - gorsza nie będę.
#22 Mrs. Pumpkin no Kokkei na Yume [collab] - łojeżu, toż to jest genialne! To wykonanie, ładnie zgrane głosy i ojeeeeeeeej, ta PVka :D I komuś się święta pomyliły w połowie, kwik!
#19 Doku to Tsumi to Batsu [Otouto no Ane] - te piski w niektórych momentach są nieznośne, ale i tak boli mniej niż miejsce 24...
#17 6900000000 [Wotamin] - to jeden z tych przypadków, kiedy MinMin brzmi aż zbyt doskonale jak dla mnie, a o ideałach niewiele da się powiedzieć. A może tylko piosenka mi nie do końca przypasowała? Sama nie wiem...
#11 Dream Eater [Soraru] - ze wszystkich piosenek Soraru, jakie słyszałam, ta chyba najbardziej przypadła mi do gustu. Nie jest mistrzostwem świata, ale też nie odrzuca autotunem. Nyo i piosenka sama w sobie dobra ^^
#10 Aa, Subarashiki Nyansei [Nem x Wotamin] - kwikłam i padłam zobaczywszy, kto to wykonuje :D Jasne, lepsze wersje już były, ale ta jest... urocza. I podoba mi się bardziej niż miejsce 12 ze swym creepy teledyskiem XD
#8 Panda Hero [Amatsuki x Shamuon] - nie pałam jakimś specjalnym uczuciem do Panda Hero, ale to wykonanie naprawdę mi się podoba :D
#6 Envy Catwalk [Touyu] - ba, musi być! /shot I to całkiem wysoko, biorąc pod uwagę konkurencję ;)
#2 Senbonzakura [Glutamine] - NIPPON!!! NIPPON!!! Senbonzakura pobiła rekord w ilości moich ulubionych coverów! Do pełnej doskonałości brakuje tylko samooklaskiwania się na końcu, jak na namach, którymi lubi mnie karmić Mono ;) Ale nie szkodzi, ja poklaszczę: 888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-11-2011, 08:47   

Miya-chan napisał/a:
O, rozbudziłaś moją ciekawość. Aż pójdę poszukać.
Nie wiem, czy już znalazłaś, ale dla pewności podrzucę:
Rollin' Girl - to była pierwsza usłyszana przeze mnie "operowa" piosenka Komana, praktycznie padłam.
Matryoshka - potem trafiłam na to.
Dodatkowo:
Matryoshka -off vocal- - Matryoshka na pianinie bez wokalu, to jest takie piękne.
Mozaik Roll -off vocal- - i jedna z moich najukochańszych piosenek, w życiu bym nie pomyślała, że grana na pianinie może brzmieć aż tak.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 02-11-2011, 20:17   

Saiba Sanda Saida w wykonaniu Nyantaro i ten drugi tancerz to Mushroom [マッシュルーム]. Freestyle improvisation in one take. Khe, mają chłopcy ubaw (kamień, papier, nożyce xD).

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-11-2011, 10:03   

Uwaga, uwaga~!!


MEIKO obchodzi dzisiaj 7. urodziny!!!

{Kaito, ty FAILU... -.-} {art}

Wszystkiego najlepszego, moja kochana Meiko~!!
[ミ☆ HAPPY BIRTHDAY ☆彡]⌒ヾ(・ω-。)~♪


A w związku z tym na pixivie pojawiło się całkiem sporo artów i to, na szczęście, wreszcie całkiem niezłych, które można znaleźć głównie używając tego taga: MEIKO生誕祭2011, ale zwykłe "MEIKO" też daje radę (aaah, ona jest tutaj taka sexy... O(≧∇≦)O).

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-11-2011, 11:10   

MEIKO, wszystkiego najlepszego!

Ten art z leżącym Kaito jest uroczy.

Arty artami, ale z okazji urodzin MEIKO mamy tez wysyp nowych piosenek:
1. Utsukushiki taisha
2. Shion no saku oka
również szukać pod tagiem MEIKO生誕祭2011 albo MEIKO


_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 05-11-2011, 13:40   

Ok, wypadałoby się wypowiedzieć we właściwym temacie, skoro postawiłam pierwsze kroki w stronę fangirlstwa.

Vokaloidów słuchałam sobie od czasu do czasu, jak się trafiło szczęśliwie to także kowerów. Aż mnie nagle (po rozmowie z Mono o Panda Hero konkretnie) naszło by zerknąć na nico nico.

I powiem szczerze, że tego mi było trzeba! Nie orientuję się jeszcze specjalnie w utaite, ale mogę powiedzieć, że głosy Shamuona i Amatsuki skradły mi serce, a Sakurazensen ijou nashi jest boskie. Bardzo odoba mi się duet Shamuona i Michana. Z kolei Pokota wymaga zdecydowanie by przesłuchać go w najbliższym czasie.

... i to na razie tyle. ^^"

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-11-2011, 14:25   

Pokota zdecydowanie wymaga, żeby na niego popatrzeć, kiedy ma fazy :> Posłuchać oszywiście też. A Sakurazensen Ijou Nashi jest boskie, owszem, dobry gust masz, dooobry :3

I wogle to yaaaaaaaaaay! Nie jestem już najmłodsza stażem! \(*^▽^*)/ Rozgość się, Sasanko, i zostań na dłużej <podaje herbatkę>

Iiiiiii... Wszystkiego najlepszego, kochana MEI-chan!!! Co prawda damy się o wiek nie pyta, ale o jasny gwint, ile to już laaat *__* Sama bym jej strzeliła jakiś łobrazek, gdybym nie miała sklerozy .__. Przynajmniej po pixivie miło się rozejrzeć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group