FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następny
  Kampania MAC na ziemiach Gondoru - Komentarze
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-02-2009, 22:06   

Znaczy się moimi czy Zega?
Przejdź na dół
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-02-2009, 22:08   

Zega oraz tymi ściągniętymi z Minas Tirith.

Edit:

No dobra, ściąganymi z Minas Tirith :P

_________________


Ostatnio zmieniony przez Velg dnia 11-02-2009, 22:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2009, 22:26   

Velg napisał/a:
oraz tymi ściągniętymi z Minas Tirith.
Które to oddziały dopiero dochodzą.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-02-2009, 22:39   

Velg, a jeśli Ty miałbyś ochotę się załapać na spotkanie z moją uroczą wnuczką, to się zdecyduj, w jaki sposób. Bo ja widzę dwa - albo szybko wyekspediować ich z Barad Dur i niech Cię tam gdzieś sobie znajdzie po bitwie, albo (chyba ciekawiej) ich w Barad Dur przytrzymać, a Ciebie znaleźć i przywieść, cobyśmy sobie mogli Cię z bliska pooglądać :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-02-2009, 23:35   

Wybieram drugi sposób ;) Tylko, żeby mnie przywieść do Barad-Dur, trza mnie najpierw pokonać i pojmać... Kto chce stanąć do pojedynku i mnie, rannego już, znokautować? :P
Jutro post w queście - a przez piątek i niedzielę (do wieczora) można mnie używać jak kto chce (w tym przewozić do Barad-Dur :D). Olimpiada Matematyczna nie pozwoli mi chwilowo myśleć o postowaniu - głupio byłoby nie przejść do centrali, w której się w ubiegłym roku było.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2009, 23:36   

No dobrze - ponieważ zamierzałem atakować was w nocy, a zniszczenie Minas Tirith jest w trakcie dnia, to bitwa będzie w noc następującą po zniszczeniu.

PS: patrząc na rozmiary zniszczeń... lepiej by Arwena była bardzo, bardzo przekonywująca..., a Galadriela reagowała bardzo szybko... bo Sauron już dla wszystkich co przeżyją przewiduje bardzo dogłębne zaznajomienie się z komnatami Barad Duru i z mordorskimi technikami wydobywania z jeńców informacji.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-02-2009, 00:05   

Może tak źle nie będzie, w końcu z każdym nawet z Sauronem można się dogadać ;-)
Powrót do góry
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2009, 00:29   

Daer to dobrze podsumował (cytat iirc pochodzi z książki, ale nie mogę go teraz znaleźć, więc użyję Daerowego)

Cytat:
wiadomo było, że z Sarumanem zwycięskim nawet Sauron chętnie zawrze sojusz. Ale z przegranym i izolowanym nikt...

Można spokojnie w to miejsce zamiast Sarumana Velga wstawić.
Z Sauronem owszem, można się dogadać, ale lepiej jest mieć coś do zaoferowania. Jeśli się mu wcześniej naraziło, lepiej jest mieć sporo do zaoferowania (albo liczyć że ktoś cię za uszy z kłopotów wyciągnie).

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-02-2009, 19:05   

To ja lepiej przed końcem bitwy skorzystam z obecności Fei'a / swoich umiejętności w zakresie podróży międzywymiarowych... jakoś nie chce mi się poznawać panów mordorskich katów :P

Jeśli gramy na poważnie, to do zaoferowania poza własnymi umiejętnościami mam jedynie pewną wiedzę z przyszłości oraz... armię MACa. Niemniej, armia MACa towarem negocjacji nie była, więc w sumie nie mam niczego, czego Sauron nie mógłby zyskać w swojej sali tortur. A nie jestem takim ekstermistą, aby Saurona próbować teraz czymś zaszachować :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serik
Gość
PostWysłany: 13-02-2009, 19:54   

Jak chcesz. Ja Ci mogę zagwarantować, że Galadriela ma dobre powody, żeby Saurona przed torturowaniem jeńców powstrzymać i zakładam, że to jej się uda. Przed torturami, ale nie przed przesłuchaniem, sama by się chętnie dowiedziała, o co tu do licha chodzi. Musiałbyś mieć przygotowaną na tyle dobrą linię obrony, żeby przekonać nas (a przynajmniej Galadrielę), że nie jesteś aż takim sukinkotem, żeby Cię dla dobra świata załatwić na miejscu i niech się Przeznaczenie i inne Miłości od Pierwszego Wejrzenia wypchają.
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-02-2009, 20:06   

Mhm... Kłopot jest taki, że na swoją obronę mogę co najwyżej trochę rzeczy na kica zwalić. Oraz zasłonić się wiedzą, która wskazuje na konieczność takich czynów - w świetle tego, co ostatecznie stanęło jako nasz powód wizyty, walczyłem niejako o istnienie swego świata (inna sprawa, że zapewne przegrałem).

Swoją drogą, teraz właściwie to oprócz poczucia solidarności to nie mam żadnego powodu do walki. Rozsądek nakazywałby ewakuacje dowództwa i najbardziej elitarnych oddziałów (kilkudziesięciu ludzi z Zakonu pewnie by się przez blokadę przebiło, a magią zabrać moglibyśmy kilkunastu-kilkudziesięciu najbardziej zasłużonych), korzystając z naszej magii. I zostawienie pozostałych sił, aby Wielkie Oko zbyt szybko się nie zorientowało.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-02-2009, 21:39   

Velg - kościół jest może nie koło ciebie, ale ręką Bractwa sięga daleko, nie planuj niczego śmiesznego :]

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-02-2009, 22:40   

Ja zwracam uwagę, że miałem ich przetrzymać do czasu zniszczenia Minas Tirith :P Teraz w sumie moja walka jest daremna z punktu widzenia strategicznego. Toteż, powalczyć, powalczę, ale nie będę szczególnie się wysilał ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-02-2009, 23:17   

E tam daremna, alleluja i do przodu. No i pamiętaj, nie oszczędzaj w tej walce Norrca ;-)
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-02-2009, 01:32   

Velg, najprawdopodobniej Twój świat miałby największe szanse powstać, gdybyście NIC nie zrobili, co najwyżej powisieli twierdzą i dziwnie wyglądali. Bo w chwili obecnej to naprawdę jak mocno alternatywny wymiar wygląda - a przede wszystkim nie wyobrażam sobie, jak moglibyście przetrwać w jakichkolwiek przekazach jako coś innego niż potwory.

Na swoją obronę możesz też powiedzieć, że nie tak miało być i w ogóle rany-boskie-co-myśmy-właściwie-zrobili. Tyle, że szczere, fałsz wyczujemy. Bo jeśli to działa na zasadzie "buhaha, MAC jest wielki, zrobiliśmy fajną rozwałkę", to nie wiem, kto by Cię tam pierwszy utłukł, bo niekoniecznie Sauron. No mówię, jak chcesz, moim zdaniem z tego mógłby być naprawdę fajny wątek, tylko to mocno zależy od tego, co właściwie sądzi o całej sprawie Twoja postać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 42 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group