FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Następny
  RAISE OF AGENDA ^_-
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2003, 10:59   

Ogloszenie

Glos rozsadku pilnie kupie! Moze byc nagrany na kasetach magnetofonowych lub plikach o formacie mp3.

Koniec ogloszenia

Nigdzie sie nie podzialem. Jestem na stancji i szykuje sie do poprawek. Chwilowo nie mam tam dostepu do netu (ale gospodarze twierdza, ze za kilka tygodni bede mial).

Przpraszam bardzo, ale pogwalce Pakt Herbaciany. (Zeg wciska przycisk i z nieba spadaja bomby termojadrowe... Epicentra wybuchu znajduja sie w miejscach gdzie stali podsekretarze AntyWiP-u)

Ludzie CO WY DO DIABLA WYPRAWIACIE?

Wracac mi natychmiast do Ponurego Zamczyska! Nie zycze sobie napasci na organizacje, z ktora uzgodnilem juz zasady paktu o nieagresji i od ktorej przywodcow juz wziolem w lape... A przede wszystim nie zycze sobie hasel w rodzaju Menda - Agenda.

Wszyscy zamieszani w napad na Agende maja natychiast udac sie do kontow i nie opuszczac ich dopuki nie znajda sposobu na obalenie tyranii WiP-u i Konronu przy pomocy pudelka wykalaczek.

- No wlasnie - odezwal sie swiezo znaleziony Szept Rozsadku.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2003, 11:56   

Y: Ja nie mam z tym nic wspólnego.
<Ulotnił się bardzo szybko.^^>

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-09-2003, 17:13   

// Aktualnie pracuję nad obrazem czwartej platformy według projektu Distanta... stan prac można podziwiać pod adresem http://lucifer.czad.org/~tilk/platforma.jpg. Zostało mi jeszcze rozmieścić budynki na powierzchni platformy. //
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Unreal
Gość
PostWysłany: 01-09-2003, 19:25   

Postac patrzy na Vela ze skruszona mina. Przez chwile stoja w ciszy, az w koncu Unreal zabiera glos.
- Wybacz Vel, nie moge zamieszkac w Swiecie Wrot. Nie moge zamieszkac na zadnej z platform, albo chocby w wymiarze Agendy.
- Czemu? Nie rozumiem?
- Nie pasuje do Was, jestescie naprawde wporzadku, ale ja zawsze najlepiej czuje sie tam, gdzie najwiecej sie dzieje i nigdzie nie potrafie zagrzac na stale miejsca. Zreszta nawet nasza siedziba nie ma kwatery glownej, a my blakamy sie po roznych kanalach szukajac przygod.
- O co ci chodzi? Jaka wasza siedziba?
- No coz, skoro wojna zazegnana nie pozostaje mi nic innego, jak odkryc wszystkie karty...
Postac prostuje sie, jednym ruchem reki odrzuca ciemny kaptur i zdejmuje z twarzy maske. Oczom Vela ukazuje sie...
Powrót do góry
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2003, 19:26   

... Seymour :D
- Wybacz, nic tu po mnie skoro nastal pokoj. Mam nadzieje, ze cala Agenda nie czuje do mnie urazy za ten maly wybryk i jeszcze kiedys sie spotkamy. Milo sie z wami pracowalo :)
Postac, dobywa laske i rzuca na nia czar. Laska promienieje szarym swiatlem, ktore zamienia sie w dwie zakrzywione koncowki o ksztalcie ostrzy
- Moj kochany topor^^
Seymo bierze zamach i przecina powietrze tworzac dziure miedzywymiarowa. Postac robi krok w strone otworu tonac w ciemnosciach...

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
Distant Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Skąd: Somewhere in the world
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2003, 20:08   

heh
a ja cie chwaliłem na privach do ciebie ;)
no pięknie, ładnie to tworzyć skryte niki ;p

ale zrobić dużo nie mogłeś bo znasz warunki okresu próbnego i narzucone ograniczenia poruszania się po Świecie Agendy;)

_________________
Never surrender, never give up...

http://forum.multiworld.pl - Nothing is impossible here
http://komiks.multiworld.pl - Komiks Multiworld ;3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2003, 20:13   

Distant to by byla tylko chwila :) Przeciez wiesz, ze okres probny kiedys skonczyc sie musi :D

A jakby wodz jednej organizacji chcial przylaczyc sie do drugiej nie wygladaloby to podejrzanie? Zreszta zostawilem wam kilka podpowiedzi w stylu samej nazwy nicka, jak i avatara(zobacz do moich zainteresowan :)). Oj cos ta Agenda cienki ma wywiad ^_-

Zreszta nie lubie grac kogos, kim nie jestem

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
Distant Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Skąd: Somewhere in the world
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2003, 20:22   

e tam wywiad mamy dobry po prostu ujawniłeś się zanim cię sprawdziłem ^^

a przyłączyć się możesz jeśli chcesz bo doceniam ZC ;)

dołącz też do Wyprawy na Klejnotach ;) Mam małą ideę co do tego....

_________________
Never surrender, never give up...

http://forum.multiworld.pl - Nothing is impossible here
http://komiks.multiworld.pl - Komiks Multiworld ;3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2003, 14:32   

Ze względu na narzekania niektórych osób zmieniam zasady na których działa Świat Wrót:

Świat Wrót opis ostateczny

W Świecie Wrót znowu działa Magia i Technologia lecz zmiany te wpłynęły na kraobraz i równowagę świata przez co w jednym miejscu panowały lodowate pustkowia (ok.-100stopni)...


A w drugim miejscu kilka kilometrów dalej zamiast górę pochłoniętą przez śnieg widać było tą samą górę i Twierdzę na niej (drugą część) w śrud zieleni łąk i przepęknym krajobrazie pastwisk...


Na górze w świecie wrót stała potężna twierdza chroniona milionowymi chordami zamieszkującymi ów świat, a pod nią rozpościerały się długie i prowadzące do nikąd tunele wydrążone w ów skale zamieszkiwane przez chimery i inne niezbyt udane experymenty...

<O resztę opisu pytać Vela bo to on resztę zamieszkuje>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2003, 19:03   

Vel już śpieszy z opisem ^^:
Poza tymi zimnymi pustkowiami i gorącymi łączkami, możemy spotkać się z Hołdą Piachu (chwilowo mieszkaniec eksmitowany... wiadomo czemu >_<... ale w naprawie), moją Mniejszą Twierdzę (jest u podnóża góry na której leży Większa) otaczają mury strzeżone przez pułapki założone przez koboldy (to istne pole minowe, uwaga :P), parę goblinów i orków (to tylko tak dla zmyłki ^^) i hordy ukrytych niewidzialnością i podobnymi mocami Tanar'ri. Które są oczywiście wspierane przez smoki. Reszta platwormy, to różne ciekawe plenery, niektóre przypominające obrazek #1, inne #2 ^^. Reszta... Sore wa himitsu desu... >:)

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dawar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-09-2003, 20:56   

Mae Govannen... mellon lin... wkraczam na ścieżki tego świata by dzielić z wami swój los... tylko gdzie tu się podziaą... o plecaczek.. co my tu mamy... zestaw surwiwalowy "mały harcerzyk" sasassasa... zmontuje sobie szałasik... tak więc miejsce zamieszkania... pseudoszałas w jakims buszu w nienzanym miejscu... królestwo za mapę... tylko żeby nie zaczeło padać :(
Powrót do góry
KArolCIA Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Lip 2003
Skąd: stamtąd, gdzie diabeł mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2003, 15:03   

Crof--> tak łatwo się mnie nie pozbędziesz :P Poczekam... Może Ire wróci. Jeśli nie to dopiero się zastanowię, ale bez niego będzie puściej :( spokojniej :( i ciszej :(

_________________
Dawno mnie tu nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2003, 17:59   

W Mniejszej Twierdzy tymczasem panował względny spokój... Vel był miły i dzięki swej SuperDuperNowejMegaHiperLornetkiCyfrowej przekazywał obraz turnieju rycerskiego do Wielkiej Sali Jadalnej wszystkim swoim niewolnikom, którzy teraz pokładali się ze śmiechu patrząc na hologram... Kilku niewolników sprzątało korytarze, podczas gdy Errtu chodził sobie z kilkoma impami po błoniach...
Errtu: jak tu ten cholerny zamek przejąć??!!
Imp: Przypominam, Panie, że twe wygnanie nie minęło i on może...
<DUP!!!>
Errtu: Wiem o tym, kretynie!!! Właśnie to mnie wkurza... Nie dość, że nie mogę przestać myśleć o tym drowim degeneracie, to jeszcze nie mogę zdobyć tego zamku!!??
<DUP w innego impa>
Jeszcze_inny_imp (drżącym głosem): A... może Panie... sprzymierzymy się z tym Mazoku i podbijemy cały świat Agendy...?
<DUP!!!>
...

...


...
Errtu: Ej wiesz, to jest całkiem dobry pomysł... Szkoda, że zmiażdżyłem cię, zanim to przemyślałem... ale cóż, raz się żyje... :>

<i poszedł knuć szatańskie plany...>

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Distant Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Skąd: Somewhere in the world
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2003, 19:50   

<za plecami Errtu pojawia się hologram Distanta>
D: Knułeś przeciwko swojim panom i władcom....
Errtu: Sigh!!! JA nic!!!!
D: Ale jestes Mazoku wiec nie mam ci nic do zarzucenia...
Errtu: Ufff.....
D: Ale i tak zapłacisz za same takie myśli!!!!!
Errtu: NIe!!!!!!!!
<Errtu objęło żółte światło i wyparował z krzykiem .... impy obserwowały to przerażony...>
D: Hej ty!!! Zanieś dobrą wiadomość do następnęgo w hierarchii.... Właśnie awansował na jakieś 100 lat. Potem Errtu uwolnimy lecz najpierw należy go nauczyć ważnej cechy.. Lojalności
....

<W Dolnym Ryleh nie było go tylko chwilę...>
D: Przepraszam za tą chwilę nieobecności... Niczego nie będę podpisywał. Pokój to bardzo delikatna sprawa. Nikt nie ma zamiarów podbijać Konron więc nic wam nie grozi. Mogę tylko obiecać że na razie będzie spokój. A jak długo wiadomo od kogo to zależy....

_________________
Never surrender, never give up...

http://forum.multiworld.pl - Nothing is impossible here
http://komiks.multiworld.pl - Komiks Multiworld ;3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2003, 21:40   

<Imp poleciał do pewnej marilith (kobieta z dołem węża i sześcioma rękoma)>
Imp: Pani... Errtu został odesłany... Teraz ty kierujesz siłą roboczą...
Marilith: CO!!?? Mówisz prawdę? MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!! Wspaniale! Zasięję chaos wszędzie dookoła!!!
<*pyk*>
Vel: Chaos już tu jest... nie ma się co męczyć... i lepiej uważaj, byś nie podzieliła losu swego poprzednika... właściwie wciąż pana, lecz nie tutaj...
<*pyk*>
M: grrr... <podchodzi do okna i zaczyna wydawać rozkazy panoszącym się na dole kurduplom>

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 22 z 27 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group