FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
  Zima 2010/2011
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-01-2011, 00:20   

Hourou Musuko - nareszcie baja poruszająca jakąś odrobinę ciekawszą tematykę, yay! Przebieranek w anime zazwyczaj nie lubię, ale z drugiej strony strasznie mnie kręcą socjologiczne/seksuologiczne zagadnienia tego typu, zwłaszcza ze Japończycy są tacy pełni sprzeczności. Poza tym w jakiej przepięknej formie nam to zaprezentowali, jestem pod ogromnym wrażeniem. I ani przez chwilę się nie pogubiłam w postaciach, a nawet nie miałam wcześniej pojęcia, że anime będzie o cross-dressingu...
Ponadto prześliczny ending, stanowczo się zgadzam.

W sumie interesujące posunięcie z zaczęciem akcji od piątego tomu, a jeżeli reżyser całą serię pociągnie w takim stylu jak pierwszy ep, to naprawdę może być z tego tytułu istna perełka.


Fractale - zaczęłam oglądać głównie ze względu na dramę Yamakana. Tytuł ma potencjał, ładne widoczki i stroje, ale trochę martwi fakt, że póki co 5 z 6 zaprezentowanych postaci, które będą mieć najprawdopodobniej spore znaczenie dla fabuły, to idioci. No i żarciki coś do mnie nie trafiły.

Level E - to jest... to jest... ZASKAKUJĄCO DOBRE. Dawno nie słyszałam Daisuke Namikawy w roli głównego bizona, najs. Tym razem się nawet zaśmiałam parę razy, duży plus za to. Na pewno oglądam dalej.

Beelzebub - ojej, to dziecko zaraz porazi nas prądem! I jeszcze raz! I jeszcze! Aaaa! Jakie to jest zabawne!........ not. Natychmiastowy drop.

Starry Sky - jestem dumna z faktu, że mój bizon (Strzelec/FukuJun) jest póki co tak naprawdę najznośniejszą postacią.
I najbardziej gay.
Z tego też jestem dumna.

Zaraz zerknę na PUELLA MAGI, bo zaciekawił mnie ten motyw z openingami Zetsubou Senseia. Raczej kontynuować nie mam zamiaru, projekty postaci są bleh.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-01-2011, 01:03   

JJ napisał/a:
Lol, Eaś, ale co w tym pseudofilozoficznego? :D Przecież to tylko dziecinna rymowanka
Od tygodnia prześladuje mnie gramatyka i słownictwo, nie wymagaj ode mnie wyrywkowej znajomości japońskich dziecięcych rymowanek, podczas gdy toczę odwieczną walkę z conditionalami... Ale co do gimnazjalisty miałam rację - nie było go w rymowance!
Jednak doszłam do wniosku, że Fraktalom i Hourou będę musiała dać drugą szansę po tym przebrzydłym kole, bo teraz wszystko mnie błyskawicznie wyprowadza z równowagi. Zwłaszcza że Hourou jest takie śliczne, a Keii twierdzi, że po 10 minutach dziwolągi i kupy znikają z Fraktala.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2011, 14:44   

Net wrócił, czas jest, to można było się zabrać...

Level E
Na to właśnie czekałam! Tytuł, który wydawał się najbardziej interesującym z całej tego-sezonowej oferty. Młody chłopak rozpoczyna życie na własny rachunek, a w swoim mieszkaniu zastaje blond-włosego kosmitę. Powiem szczerze, że pierwszy odcinek przypadł mi do gustu. Muzyka w porządku, kreska też. Nie odczuwam, aby była "starsza". Lubię taką bardziej niż nowoczesną. Generalnie tytuł wydaje się przyjemy, ale nie wiem do czego zmierza... Czy klimat będzie bardziej poważny czy komediowy? Jak na razie przeważa komedia i to świetna, ale jest też ta nutka powagi. Nie jestem też pewna, na czym będzie się skupiać akcja. Zobaczymy. Jak na razie pozytywne wrażenie.

Gosick
Młody chłopak i loli wspólnie rozwiązują zagadkę detektywistyczną. Ciekawe. Podoba mi się fakt, że akcja jest osadzona w starszych czasach - własnie takie lubię. Poza tym nie miałam przyjemności oglądać wiele serii z postacią loli, a to... Wygląda ciekawie. Jak na razie jestem na tak, jako nie-ekspert w tym gatunku. Na pewno będę oglądać, taka przyjemna seria na oderwanie się od poważniejszych.

Wolverine
Zdecydowanie lepiej niż Iron-man. Jeżeli chodzi o tego drugiego, nie obejrzałam więcej ponad 1 odcinek. Również w przypadku rosomaka jestem przy pierwszym, ale mam zamiar zobaczyć kolejne - a to co innego. Jest motyw, są godni przeciwnicy... Wszystko zapowiada się na ciekawe kino akcji. Wolverine to moja ulubiona postać z X-man, więc pewnie i tak bym nie przegapiła - choćby to był największy chłam sezonu.

Starry Sky
Skoro już o chłamach mowa... Jaskrawe kolorki, wesolutka kreska... Dwanaście bizonów... A każdy z nich nie dość przystojny... Plus wkurzające włosy głównej bohaterki. I co nam wychodzi? Niewyróżniająca się z tłumu niezabawna komedia romantyczna... Nawet sam romans, komedii tu w ogóle nie ma. Tylko jakieś ckliwe pitolenie o gwiazdach, niebie i wyjątkowych oczach. Nie przetrwałam pierwszego odcinka. Tylko dla wyjątkowych fanów gatunku.

Kore wa Zobie Desu Ka?
Czarny humor. Zdecydowanie. Nie jestem jego wielką fanką... Główny bohater otoczony przez wianuszek panienek pokazujących majtki. I to w jego własnym domu. Zazwyczaj unikam takich tytułów, a do tego jeszcze ten czarny humor... Ale dam szansę. Na początku pierwszego odcinka trochę się nawet zaśmiałam. Środek poważny, a końcówka znowu śmieszna. Może być fajne. Miejmy nadzieję, bo ecchi nie jest moim ulubionym gatunkiem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group