FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Zima 2010/2011
Wersja do druku
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-10-2010, 23:22   Zima 2010/2011

Chłodno się robi. Wczoraj nawet zapiąłem kurtkę. To oznacza, że najwyższy czas na zimową rozpiskę!

http://thecartdriver.com/winter-2011-anime-chart-v2/winter-v2-2/

A na tej rozpisce... Na razie średnio fascynujące serie. Zodiakalne bishe w Starry Sky, Wolverine, drugie Kimi ni Todoke.

W pierwszej kolejności sprawdziłem dwie nowe serie Noitaminy - o Fractale trudno się wypowiedzieć, wiadomo mało, jest tylko jeden dostępny rozdział mangi. Hourou Musuko (Wandering Son) to natomiast obyczajówka o młodzieńcu odkrywającym... że lubi przebierać się w damskie ciuszki. Albo mi się wydaje, albo ostatnio mamy modę na transwestytów. Krótki trailer można zobaczyć tutaj.

Co najmniej fascynujący wydał mi się opis Merry Dream Eater - to naprawdę wygląda jak jeden z tych żartów o "losowych generatorach fabuł":
Cytat:
(time period) years ago, (name) noticed he has a power to (random power). Every so often (name) has dreams about (whatever). One day a girl falls on top of him.

Czy można być aż tak schematycznym? Brzmi tak źle, że aż sprawdzę pierwszy odcinek.

Gosick - Bones, zagadki detektywistyczne i gothloli? Nie jestem pewien czy chcę to oglądać. Znaczy, chcę, ale nie wiem czy będzie się dało. Na pewno warto sprawdzić.

A potem zobaczyłem co czai się lewym dolnym rogu tabelki... Japonia znów gwałci mitologię Lovecrafta - tym razem kawaii dziewuszką został Nyarlathotep a.k.a. Nyarlko. O_o Mam nadzieję, że przynajmniej gdzieś tam w tle przewinie się zielonowłosa Cthulhu-chan.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-10-2010, 23:35   

A że Mazinkaiser SKL wychodzi zimą jednak to jeszcze raz dam trailer :)
http://www.youtube.com/watch?v=kI00DAPdn-8

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Antanaru Płeć:Mężczyzna
...


Dołączył: 17 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-10-2010, 23:38   

Jak na razie sezon zimowy zapowiada się chyba najtragiczniej ze wszystkich sezonów odkąd zacząłem śledzić rozpiski. Poza IS i ewentualnie .hack, nie widzę tam nic do oglądania. Mam nadzieję, że Fractale okaże się znośny. Jeszcze trochę tego zostanie pewnie zapowiedziane, ale coś czuję, że tej zimy serie z lat 90-tych pójdą na warsztat.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-10-2010, 23:40   

Z obecnej rozpiski interesuje mnie jedynie .hack//Quantum, które jest oavką. Mam nadzieję, że dojdą jakieś ciekawe tytuły, bo nie będzie co oglądać w długie, zimowe wieczory.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-10-2010, 23:51   

Brakuje Mazinkaiser SKL i Iron Vendetta 0. Ktoś tu nie kocha mechów.

Krótko - ciekawe moze być Infinite Stratos, jeśli nie będzie to harem z mechami.
Wolverine - wciąż stary obrazek, niedawno zmienili wygląd Logana na bardziej tradycyjny.
Remember My Mr. Lovecraft - CO TO @#$% MA BYĆ?! Jakby ostatnim razem jak ktoś się zabrał za Lovecrafta nie wyszła chała (znana jako Demonbane) to teraz mamy powtórkę z rozgrywki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-10-2010, 00:51   Re: Zima 2010/2011

JJ napisał/a:
Mam nadzieję, że przynajmniej gdzieś tam w tle przewinie się zielonowłosa Cthulhu-chan.
Chyba się rozczarujesz, bo twórcy niszczą nam dzieciństwo wybierając inny kolor włosów:
http://myanimelist.net/character/31419/Cthuko

Wcześniejsza seria ONA nawet mi się podobała (choć jest mocno specyficzna), więc i na Remember my Love (Craft-sensei) rzucę okiem. Sprawdzę też pierwsze odcinki Fractale, Gosick i może jeszcze Beelzebuba, a poza tym będę kontynuował Kimi ni Todoke.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2010, 02:06   

Sequel Kmi ni...? Trzeba będzie w końcu skończyć pierwszy sezon -_-'

Jak na razie bida z nędzą jest na tej rozpisce. Z pewniaków jest tylko OAVka Mirai Nikki.

Na pewno rzucę okiem na zodiakalne bizony (Starry Sky) i Goulart Knights, które według rozpisek jesiennych miały być w tym sezonie. Poza tym - Beelzebub - manga cieszy się dużą popularnością, więc może będzie dobre, kiedyś nawet skubnęłam trochę pierwszego rozdziału.

Fractale, Gosick - się zobaczy...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-10-2010, 09:45   

Hmmm, jak na razie widzę cały jeden dobry tytuł - Hourou Musuko i wiem, że jest dobry, bo z mangą jestem na bieżąco. Poza tym nie ma właściwie nic godnego uwagi...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-10-2010, 11:18   

No zima rzeczywiście zapowiada się strasznie ubogo.

Jak na razie interesuje mnie tylko Kimi ni todoke (oglądałam pierwszy sezon to i z tym się pomęczę). Zobaczy się jeszcze Infinite stratos i Starry sky. Więcej zobaczy się. Jak coś się stanie popularne (tzn. całe tanuki będzie o tym pisało i będzie miało w miarę oceny) to pewnie też się skusze.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-10-2010, 11:30   

Na pewno sprawdzę Fractal, Starry sky i Beelzebub, poza tym, raczej nie widzę nic dla siebie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-10-2010, 11:52   

Wandering Son na ten moment szczególnie zwraca moją uwagę. W sensie pozytywnym, bo w negatywnym to nic nie przebije Haiyoru!!, nie dotknę tego nawet kijem, na szczęście jeszcze nie osiągnąłem tego etapu gdy takowe utwory zgarnia się dla perwersyjnej przyjemności.

Poza tym zagadkowo, a dzięki temu ciekawie, brzmi opis Rio - Rainbow Gate - . Też rzucę okiem bez wątpienia.

Na pewno będę też oglądał Infinite stratos - nasłuchałem się o tym sporo od momentu gdy ogłoszono, że będzie animowa adaptacja tego tytułu. Starry Sky też na pewno będę śledził, podobnie jak drugi sezon Kimi ni Todoke.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2010, 14:16   Re: Zima 2010/2011

fm napisał/a:
JJ napisał/a:
Mam nadzieję, że przynajmniej gdzieś tam w tle przewinie się zielonowłosa Cthulhu-chan.
Chyba się rozczarujesz, bo twórcy niszczą nam dzieciństwo wybierając inny kolor włosów:
http://myanimelist.net/character/31419/Cthuko
Akurat chodzi tu chyba nie o Cthulhu, a o Cthughę. Nie, by robiło to wielką różnicę.

A bardziej na temat: plażaaaaaaaaaaaaaaa...
Kompletnie nic do wybrania...

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Infero93 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2010, 14:40   

Raczej z góry nie zakładam, jaką serie będę oglądał, ale widzę, że raczej w tych nie znajdę tego czego bym szukał na zimowe wieczory z ciepłą herbatką w ręku. Choć, przyjże się tym serią. Widzę, że będzie dużo z cute-kreską. ;<

Choć, może zainteresuje się Kimi ni Todoke S2, o ile obejrzę do końca pierwszą serie. A jakoś nie mogę się za nią od dłuższego czasu zabrać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-10-2010, 16:12   

fm napisał/a:
http://myanimelist.net/character/31419/Cthuko

hmm...?

Umm...
http://myanimelist.net/character/31418/Nyarlko
Anoo~~
Etoo~~

Jedyne co można próbować, for sheer LULZ.

No może jeszcze Gosick spróbuję...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-10-2010, 18:28   

O matko, może być sezon gorszy niż letni...
Nic szczególnie mnie nie interesuje z tej rozpiski. Pewnie obejrzę drugi sezon Kimi ni Todoke, może z Beelzebuba coś wyjdzie. Poza tym sprawdzę Infinite Stratos, Wolverine, od reszty będę się trzymał z daleka, gdzie by nie spojrzeć to loli.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group