FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Jesień 2011
Wersja do druku
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-08-2011, 13:36   

Stało się. Nowa, ostatnia już seria Zero no Tsukaima będzie mieć premierę tej jesieni:
www.animenewsnetwork.com/news/2011-08-20/zero-no-tsukaima-final-series-gets-tv-anime-in-october

Skoro widziałem 3 poprzednie serie, mam o nich nie najgorsze zdanie, to obejrzę i ostatnią. Jesień jak na razie zapowiada się bardzo... loli. Mam nadzieję, że wytrzymam 2 serie z Kugyuu w roli głównej.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 20-08-2011, 20:02   

O tak, też widziałem newsa.

No ciekawie, ciekawie, bo to ma być ostateczna seria.

Nie wierzę żeby w 1-cour im się zmieściło... chyba, że dokonają na pierwowzorze po raz czwarty gwałtu ze szczególnym okrucieństwem. Oh well, i tak zobaczę >_>

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2011, 21:42   

Zero no Tsukaima -> Naprawdę wiele dobrych pomysłów, które jednak zostały zmieszane za każdym razem z dużą dawką absurdu oraz w miarę jedzenia coraz większą ilością fanserwisu. Z tego co się orientuję to nowelek jeszcze trochę było z przodu. czyli ciężko będzie się zmieścić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-08-2011, 00:09   

Jednak 4. sezon Zero no Tsukaimy zostanie wyemitowany w roku 2012:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2011-08-20/author/4th-zero-no-tsukaima-season-slated-for-2012
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2011, 10:05   

http://www.youtube.com/watch?v=IQolfsOE7xs&feature=channel_video_title
Gundam AGE PV2

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-08-2011, 06:35   

Tylko Ika Musume de geso geso 2 zasługuje na moją uwagę :P Nareszcie dalszy ciąg mojego ulubionego głupiego serialu. Co prawda Nichijou też jest świetne, ale jakoś nie oglądałem go aż tyle razy co Iki. Mam nadzieję, że poziom serii zostanie i że nie wmieszają tsunami do fabuły jako kary na ludziach.Poza tym będzie trzeba coś wybrać na bieżąco, bo jakoś nic do mnie nie przemawia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-09-2011, 16:15   

http://www.youtube.com/watch?v=Fyf0XiN8jm8
http://www.youtube.com/watch?v=Hfspu4r9P3A

Guilty Crown PV 1 i 2.

Geass z młodszymi bohaterami? ;o

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-09-2011, 17:23   

Czytałem mangę z podobnym tytułem i podobna mocą typka. Jeżeli babka będzie latała za pomocą silniczka w kształcie żądła na tyłku. Nie będzie to zły tytuł, ale na pewno nie CG. Musi tez mieć do tego czułki na głowie.

Pewniaki

Fate/ Zero
Un-Go
Guilty Crown
Coppelion
Mirai Nikki
Bakuman
Shakugan no Shana

reszta do sprawdzenia

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2011, 13:16   

http://www.nekomagic.com/?cat=9

Jest już zbiorcze zestawienie NekoMagic... czyli czas zaktualizować listę planowanych anime. U mnie niewielkie zmiany - oznaczyłem je kursywą dla wygody.

Koniecznie zobaczę:
Fate/Zero - mam wielką nadzieję, że w końcu coś od Type-Moon doczeka się dobrej ekranizacji (ponieważ KnK też nie oceniam za dobrze). Szkoda braku Rin i Archera z Fate/Stay Night, jest za to kilku wyśmienitych Servantów (m.in. Berserker, Rider, stara dobra Saber i złoty Archer... jak mogłem zapomnieć o Lancerze?) i kilku nie najgorszych Masterów.
Mirai Nikki - jej, w końcu mamy serię o królowej yandere (bo i tak wszyscy wiemy, po co się czyta Mirai Nikki - i powodem nie jest główny bohater) ;D Wyśmienicie :D i 24 odcinki, bardzo dobrze - w 13 by się w życiu nie wyrobili.
Shuinryaku? Ika Musume - niech żyje podmorska inwazja! All glory to Squid Girl!
Gundam AGE - bo Gundam. Ale 50 odcinków od razu zapowiedziane O.o Nieźle, naprawdę się szykuje coś ciekawego.
Un-Go - podoba mi się nietypowa grafika, postacie też wyglądają... ciekawie. W tym główna (chyba) bohaterka... ma szanse kandydować na drugiego w kolejności najbardziej creepy catgirla, jakiego widziałem. No i to kryminał, a te zawsze sprawdzam/oglądam.
TWGOK Vol14 OVA - bo TWGOK ;) Powinna być niedługo :D
Higurashi nowa seria - bo Higurashi ;) Co prawda pierwszy odcinek był totalnym dnem, ale zaliczam się do ludzi wierzących w danie drugiej szansy... kiedy jest mi to wygodne.

Sprawdzę:
Guilty Crown - może być całkiem ciekawe, zobaczymy co wyjdzie.
Boku wa Tomodachi ga Sukunai - manga jest całkiem zabawna, chociaż boję się co może z tego wyjść w anime... z drugiej strony PV tej serii akurat nie zawierał nawet specjalnej ilości fanserwisu (w niektórych zgubiłem się w próbach policzenia pantyshotów), więc są duże szanse że będzie nieźle...
Lupin III 2011 - bo uwielbiam Lupina i lubię to co widziałem z Lupina III. Trzeba zobaczyć i sprawdzić. Mam nadzieję, że będzie miało poziom starych serii.
Shimanchu MiRiKa - a to ciekawe, co to jest :D? PV sugeruje albo nowe Guu, albo jakąś serię o dziecięcych zabawach XD

Sprawdzę, ale nie oczekuję że będę oglądać:
Kyukai Senjou no Horizon - faza... ale boję się, że to trochę za mało dla mnie.
C3 - em, zamiast Companion Cube widzę panie z minami ala Higurashi okładające się ostra bronią... nadal jeden odcinek.
Kimi to Boku - slice of life może nie będące haremówką? Do zobaczenia.
Mashiro-Iro Symphony - haremówka jak sądzę totalna, ale dam temu szansę na jeden odcinek. Chyba.
Phi Brain: Kami no Puzzle - to może być zabawne.

Do zebrania na później:
Persona 4 - nie będę oglądać póki nie przejdę gry... przy poziomie fabuły tej serii ryzyko spoilerów/zepsucia jej przez ekranizację jest za wysokie, aby ryzykować taką kolejność. Ale później obejrzę na pewno.
Shakugan no Shana III - może kiedyś obejrzę 2 serię i OVA...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2011, 15:09   

Daerian napisał/a:
Gundam AGE - bo Gundam. Ale 50 odcinków od razu zapowiedziane O.o Nieźle, naprawdę się szykuje coś ciekawego.

Ludzie boją się, że 50 odcinków na historie o trzech generacjach to za mało i przydałoby się przynajmniej 60 z 20 na każdą generację.
Choć ja tak bardzo się nie martwię, taki TTGL w 27 odcinków był bliski bycia historią dwóch generacji (wystarczyłoby jedynie wydłużyć timeskip :P) a SRWOGIN pokazało mi, jak wiele można wsadzić w 26 odcinków.

Mogliby dać w końcu zrozumiałe napisy do PV2 >_>
Przynajmniej jest wywiad z twórcami: http://www.youtube.com/watch?v=mdHsTPUFgyg

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2011, 15:37   

Już nowy sezon się zaczyna no to doublepost

Bakuman 2 - 1
Nieważne czy to koniec sezony czy początek nowego, odcinek Bakumana jest zawsze odcinkiem Bakumana :P
Nowy edytor jest super tak samo nowy mangista i szef zespołu asystentów. Ponieważ cel na poprzedni sezon zrealizowaliśmy stawiamy sobie nowy.
Nadal jesteśmy przyjemnym uspokajaczem.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-10-2011, 02:06   

Phi Brain geniusz głównego bohatera serwuje z subtelnością konia kopiącego po jajach, ale jak się już przebrnie przez dość miałkie pierwsze pół odcinka, całość okazuje się potencjalnie zjadliwym shounenem.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2011, 11:44   

Maji de Watashi ni Koishinasai!
Na początek... Cookie! Dwóch wybitnych seiyuu (Lelouch i Sailor Uranus) w jednej postaci? Nie no, myślałem, że to będzie wyłącznie żart, ale forma bojowa w końcu odcinka przebiła wszystko. Generalnie, całość zapowiada się radośnie głupią bijatyką, co ciekawe, dość oszczędnie epatującą fanserwisem (póki co w zasadzie brak golizny czy ecchi), za to z odpowiednią porcją humoru. Obowiązkowy zestaw fetyszy, z mrugnięciem oka w kierunku fanów Uteny (panna Friedrich, a jakże). Trochę mnie wystraszył początek, sugerujący jakieś kazirodztwo, ale z tego com doczytał, wynika, że idzie jednak o coś innego.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-10-2011, 12:54   

Hunter X Hunter 2011 - zapowiada się całkiem przyzwoicie, chociaż wolałam nieco wolniejszy rozwój wypadków. Tymczasem tutaj mamy już początek egzaminu na Łowcę. Cieszy piękna grafika i pozostanie przy klasycznych projektach postaci, całkiem fajna ścieżka dźwiękowa i sympatyczny opening. Na minus ending, czyli koszmarne darcie ryja z niezłą animacją i seiyuu Kurapiki... W poprzedniej wersji też miał "kobiecy" głosik, ale tsuntsun Dalian z anemią, to nie jest to, co chciałabym słyszeć... Jestem bliska znielubienia bardzo fajnej postaci, niech ktoś kupi pani Sawashiro żelazo, zanim szlag mnie trafi. Poza tym, mimo przyśpieszenia i kiepskiego dorobku reżysera, seria dostaje ode mnie kredyt zaufania. Byle tylko nie skopali Hisoki i Killui...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-10-2011, 17:04   

Working!! 01 - w sumie miałem nie oglądać drugiego sezonu, ale seria gagów po tym, jak
Spoiler: pokaż / ukryj
szefowa lokalu zabiła robaczka
zupełnie rozłożyła mnie na łopatki. Cóż, na szczęście spory minus w postaci skorej do przemocy dziewuszki nadrabia reszta obsady.

C3 01 - kiepska grafika, ujęcia majtczane z perspektywy żaby, pyskata bohaterka o poziomie intelektualnym niedorozwiniętego przedszkolaka. To raczej nie jest seria dla mnie.

Maji de Watashi ni Koishinasai! 01 - skoro fabuła sprowadza się do perypetii uczniów szkoły specjalizującej się w różnych sztukach walki, to przydałoby się zadbać o odpowiedni poziom scen akcji, czyż nie? Niestety, poziom animacji w nich jest wyjątkowo żałosny. Poza tym przy tak licznej obsadzie przydałoby się jakoś sensowniej przedstawiać bohaterów zamiast rzucać ich wszystkich naraz. Ogólnie - studio odpowiedzialne za tę produkcję najprawdopodobniej nie wie, co czyni.

Hunter x Hunter 01 - odcinek nie nastawił mnie szczególnie pozytywnie do serii z dwóch powodów: już na starcie robią cięcia w fabule, a poza tym po odrobinę bardziej udanych działaniach bohaterów puszczają motyw muzyczny jeszcze bardziej wybijający z rytmu niż w One Piece czy Władcy Pierścieni. Jako że poprzednią ekranizację mam zaliczoną w całości, a obecna jest puszczana w paśmie dziecięcym, to oszczędzę sobie cierpień już na wstępie.

Phi Brain 01 - jeżeli w dalszych odcinkach rozwiązywanie zagadek będzie się sprowadzało do tego, że główny bohater błyśnie bransoletką i łypnie jednym oczkiem bardziej, to rzucę tę serię. Tym niemniej plus za grafikę na poziomie i to, że dziewczyna bohatera oprócz bycia damą w opresji potrafi też udowodnić swoją przydatność i zaskoczyć go czymś innym niż kopniak z wyskoku. Poza tym w pełni zgadzam się z tym, że szkolny klub łamigłówek ma niski poziom. Sudoku z odcinka nie rozwiązałem co prawda tak szybko jak protagonista, ale też nie zabrało mi ono więcej czasu niż jakieś 10-15 minut (a nie cały dzień, jak jakiemuś niewydarzonemu okularnikowi) - a nie mam szczególnej wprawy.

Fate Zero 01 - 40 minut gadających głów. W normalnych okolicznościach byłby to minus, ale tu można wybaczyć, bo seria dostaje w ten sposób solidne fundamenty. Co najwyżej mogła wywoływać zdziwienie scena, gdy dwóch rozmówców orbitowało wokół Kotomine niczym elektrony (mnie by na jego miejscu cholera trafiła). No i o ile animację można podziwiać tylko w openingu (przerzuconym tu na sam koniec), to muzyka nieźle wprowadza w klimat.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group