FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-09-2011, 18:07   

Na początek proponuję wywalić linki z podpisu i profilu oraz upomnień za bełkotanie. Jeśli będziemy mieć pewność, że nie mamy do czynienia z formą życia - zbanować.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2011, 12:22   

Linki wycięte, z banem na razie się wstrzymajmy.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-11-2011, 12:29   

http://forum.kotatsu.pl/tematy18/3955,3780.htm#282842 - wydawało mi się, że na dupę jest amnestia?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2011, 13:30   

Na słowo owszem, z założeniem że będzie używane z umiarem.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-11-2011, 13:49   

Bez przesady, panienka nie rzuca tymi dupami na prawo i lewo. Akurat w tym miejscu Crofe ma rację, wszystkim nam zdarzają się bardziej piętrowe konstrukcje.

A że panienka durna i marudzi, że kac jej przeszkadza w nauce, to już jej problem, niekoniecznie wymagający modboxa - prędzej stwierdzenia w rodzaju "jesteś głupia, to teraz cierp, życie, po litość nie tutaj."

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-11-2011, 14:08   

Widzę, że postępowanie Claire wzbudza jednak w szanownym gronie kontrowersje, prosiłbym więc o ustosunkowanie się, żeby nie okazało się, że część Loży widzi to tak, a reszta inaczej.

Akurat co do kaca, to trochę się zgadzam ze zdaniem, że należy się przyhamować, z uwagi na nieletnich na forum.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-11-2011, 14:23   

Co do "dupy", to faktycznie panienka raczej nie nadużywała tego słowa. Co do reszty - well, jak się przez x stron chwali, że idzie się pić, co idzie się pić, co się piło i jak nisko się upadło, a potem pakunia, że kiepsko z nauką, to sorry, drzewo tam. Osobiście zwróciłabym jej uwagę jako użytkownik, ale ponieważ w regulaminie jest odpowiedni punkt, a posty panienki w offtopie w dużej części ograniczają się do barwnych sprawozdań z imprez, ze szczegółami, a na forum trcohę nieletnich jest (i to dużo sensowniejszych od niej), Serika miała prawo zareagować w taki sposób.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-11-2011, 14:27   

Panienka w oczywisty sposób złamała punkt o używkach i tutaj nie ma o czym dyskutować. A ponieważ wyraźnie nie czytała regulaminu to nie widzę nic złego w zwróceniu jej przy okazji uwagi na język, żeby w przyszłości nie palnęła czegoś za co będziemy musieli dać jej osta.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 20-11-2011, 14:36   

Biorąc pod uwagę, że paru użyszkodników się burzyło - upomnienie słuszne. Na pewno nie dość, żeby panią tępić, ale warto było zwrócić uwagę

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 20-11-2011, 16:51   

Link (podobno) do pirackiego downloadu. Do zweryfikowania i ściągnięcia?

EDIT: Już załatwione przez Totema.

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.


Ostatnio zmieniony przez Xeniph dnia 20-11-2011, 19:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-11-2011, 19:50   

Jako że państwo z krainy elfów się robią nieznośni, to proponuję napisać do nich maila, że nasi użytkownicy są takimi PM-kami spamowani, że, zgodnie z art. 24 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, jest to wykroczenie zagrożone karą grzywny do 5000 złotych i że jeśli nie przestaną spamu rozsyłać, to będziemy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 20-11-2011, 19:57   

Słusznie. I czy podszywanie się pod obsługę forum samo w sobie nie jest czymś nielegalnym?

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-11-2011, 21:03   

Obsługa forum = pmka ze skasowanego konta

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 20-11-2011, 21:48   

Gwoli wyjaśnienia: panienka dostała upomnienie głównie dlatego, że ludzie się burzyli, ergo - nie tylko mnie irytowała. I nie tyle za "dupę", co za kombo "dupy" z epopeją alkoholową, która naprawdę moim zdaniem była mocno niesmaczna. Plus przede wszystkim po to, żeby przyhamowała - bo szczerze mówiąc mam wrażenie, że jakby teraz ktoś nie zareagował, to by takie opisy pojawiały się co weekend, a dopiero wtedy byłoby wielkie zdziwienie i pretensje, jakby się komuś cierpliwość skończyła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-12-2011, 15:24   

Wczoraj otrzymałam maila o następującej treści:
Cytat:
Witam.
Z tej strony kic - jak już zapewne zdążyłaś zauważyłaś kim jest nadawca.
Kontaktuje się z bardzo istotną dla mnie kwestią do Ciebie, osoby z administracji forum Kotatsu i co nie mniej ważne odpowiedzialnej za dział Multiświatu. Chciałbym wnieść prośbę o odwieszenia statusu mojego permanentnego bana.

Oczywiście świadomy jestem skali prośby dlatego też zdaję się w pełni na Waszą ocenę. Nie zwracam się jednak o całkowite zniesienie banu. Chciałbym móc jedynie pisać na łamach działu Multiświatu, który jest moim głównym powodem dla którego chcę wrócić. Swoją prośbę postaram się uargumentować w poniższych punktach:

1. Jak wcześniej wspomniałem. Działać chcę wyłącznie w Multi, ograniczając nawet moje wpisy w tematach "komentarzowych". Mój powrót miałby ograniczyć się wyłącznie do zabawy w Multiświecie.
2. Minęło już prawie 1.5 roku odkąd przestałem pisać na forum. Rozumiem, że permanentny ban nie ma limitu czasowego, ale prawie 18-krotność standardowej kary i ograniczenie swobody działania pozwolą kontrolować sposób mojego powrotu.
3. Powody mojego powrotu są wyłącznie związane z dobrą zabawą i udzielaniem się w multiświecie. Teoretycznie mógłbym przeprowadzić taką zabawę na innych forach, ale to właśnie na Multi założyłem MAC, sporo jego członków jest stale aktywnych i ciężko byłoby przenieść tą działalność na inne strony. Co ważniejsze dla administracji, mam zamiar działać również na korzyść samego forum Kotatsu: zachęcić nowych użytkowników, zaprosić starych bywalców oraz organizować nowe wątki na stronie.
4. Gotów jestem podlegać wszelkiego rodzaju innym ograniczeniom związanym z moim powrotem. Rozumiem, że prośba jest specyficzna (nigdy wcześniej nie doszło do cofnięcia prm. bana), tak więc oddaje się w ręce administracji forum.

Podałem główne powody i argumenty, które zachęciły mnie do zwrócenia się z tą nieoczekiwaną prośbą. Chciałbym wznowić jedynie działalność w Multi i sporadycznie, acz systematycznie udzielać się w różnych wątkach fabularnych. Składam prośbę na Twoje ręce, jako osoby odpowiedzialnej za ten dział forum. Opisuje tu sugerowany sposób oraz powody powrotu, ale nie zamykam się na propozycje z Waszej strony. Chciałbym usłyszeć Wasze zdanie i ewentualne dodatkowe warunki. Oddaje się do Waszej
dyspozycji. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, tak aby wszyscy mogli na tym wyłącznie zyskać.
Z niecierpliwością będę oczekiwał odpowiedzi.

Z poważaniem,
kic


Ja osobiście byłabym skłonna dać mu kolejną i ostatnią szansę... >_>

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 79 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group