FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 27-01-2007, 23:13   

OmegaDoom napisał/a:
Powerpuff Girls Z. Za nic nie mogę zrozumieć jak można zrobić anime na podstawie ociekającej amerykańskością amerykańskiej opowieści o amerykańskich superbohaterkach typowego amerykańskiego miasteczka gdzieś w Ameryce :/ .


<hi, hi> oglądałam i stwierdzam, że po odpowiednim dostrojeniu fal mózgowych można podłapać niezłą fazę _^_,,/offtop off
Chyba się powtarzam (znowu), ale czasem trudno mi wytrzymać Saiego. No dobra, więcej. Mogłabym go udusić.
I muszę to powiedzieć. Wyższych szczeblem pracowników Egmontu (nie wiem, kto tym decyduje) za skasowanie Kenshina i Inu-yashy <spogląda tęsknie w bliżej nieokreślonym kierunku; w miejsce gdzie powinien znajdować się księżyc ale się nie znajduje>

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2007, 23:16   

Caska z anime Berserk to dopiero pusta kobieta irytowala mnie swoja jakze beznadziejna postawa przez cala serie a mowia ze blondynki sa takie owakie chyba ze sie farbuje XD dusic dusic i wydusic troche inteligencji ale to swiadome bylo raczej :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 31-01-2007, 01:29   

Oba posty poleciały prewencyjnie jako zaczątek kłótni.

Pana heroka uprasza się o stosowanie znaków przestankowych i powstrzymanie się od "strumienia świadomości".

Pana achievera uprasza się o nie prowokowanie flame'u.

IKa



Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 31-01-2007, 16:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-01-2007, 03:15   

achiever napisał/a:
A ja kibicuje Griffithowi i niech chłopak spełni swoje marzenia.

Griffith... <<Zgrzyta zębami>> Jeszcze w anime jak w anime [Berserk jest jednym z nielicznych wydawnictw w wypadku którego preferuję ocenzurowane i odrobinę upoprawnione anime od czystej, żywej mangi] ale w mandze miałam ochotę, zwłaszcza po... uwolnieniu, tak to ujmijmy, wyżreć mu wnętrzności jego własnym kwasem żołądkowym.
Ze wszystkich dostępnych preferowałabym najchętniej brązowookiego nożownika. Jakoś tak... najbardziej szkoda mi go było.
achiever napisał/a:
Ale chyba wie, co robi.

Well... Ale ja absolutnie nie mam pojęcia CO on robi i PO CO mu to. Podejrzewam że on też aż tak daleko w przyszłośc swym wspaniałym mózgiem nie sięga.
achiever napisał/a:
jakby zmierzał jednak do czegoś porządnego,

Chaos też kieruje się jakimś porządkiem. To fakt.
herok napisał/a:
Caska z anime Berserk to dopiero pusta kobieta irytowała mnie swoja jakze beznadziejna postawa

OO? Caska była całkiem cool! Jak na standardy tej serii oczywiście. Co prawda do tej pory usiłuję pojąc jej... fascynację zarówno Gryffithem jak i Gatsem ale hej! Gorsze rzeczy się zdarzają lepszym dziewczynom niż ona!
Archiever nic do siebie nie bierz. Ja zwyczajnie najchętniej rzuciłabym ścierwo Gryffitha sępom na pożarcie a resztki zmieliła i podała dzieciom jako kaszkę. Bo mam z draniem o wiele więcej wspólnego niż bym chciała...
To samo do Heroka. Nic osobistego. A Caska na pewno pusta nie jest.

Od siebie i tylko od siebie: Zgon ma zaliczyć Ringo z AG. Nie lubiłam tej samiczki od początku ale teraz, jak patrzę co to się z mangą robi to mi się wogule odechciewa jej wśród żywych.
Dalej w kolejce stoi połowa Akatsuki: Ludoczki... Ja zwykle popieram czarne charaktery ale ta... banda nie zasługuje nawet na chwilę uwagi. Po odsianiu osobników ktore dałoby się rozmnożyć że zostaje nawet tyle ile by miłościwy bóg ocalił Sodomę i Gomorę.
Z naruto to na odstrzal idą jeszcze: Lee, Sai, Tsunade, Kakashi [bo takiego angsta złapal że się zrobił mocno podejrzany. A jak złapie jeszcze większego... to niech lepiej umrze]
Na tę chwilę jeszcze w poczet Wielkich z Siniakami na Szyi wchodzi Inoue Orihime. I tak ogulnie to ta chwila trwa już baaardzo długo jak dla niej.
Całą obsadę mangi Gantz. Takiej bandy młotów jeszcze nie było! NIKOGO nie polubiłam. Nawet na tyle żeby da mu życ.


A z innej beczki to bym chętnie się sama udusiła za ten zamęt jaki panuje z mojej winy w mojej głowie. I za to że widząc pierwsze objawy nie przeprowadziłam prewencyjnej terapii wstrząsowej.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-01-2007, 15:55   

Ostatnio czytałem mangę "Generetion generalization". Jedną z postaci był herok, udusiłbym go. Pusty a do tego głupi. Irytował mnie swoją obecnością, zwłaszcza głupotą myślenia i wypowiedziami. Przepraszam za zbieżności. Chodzi o mangę, bardzo rzadką i trudno dsotępną na rynku.

IT.

Cytat:

Archiever nic do siebie nie bierz.


Napisałaś zbyt rzeczowo i konkretnie bym mógł coś do siebie brać. A z tym braniem do siebie to to i tak jest niezbyt istotne...

Cytat:
Chaos też kieruje się jakimś porządkiem. To fakt.


:D Dobrze powiedziane. Chodzi mi głównie o to co mówi w jednym z ostatnich wydanych tomów. Jak się Griffith ukazuje. Może jeszcze nie przeczytałem tego tomu, w którym się to lepiej wyjaśnia bądź całe wyjaśnia. A może jeszcze autor nie napisał tego tomu (jeśli zdąży w ogóle to jakoś sensownie zakończyć, trochę kolo już ma chyba lat...) Tak czy inaczej Griffith to idiota, bez wątpienia, no ale czym byłby Berserk bez niego. Głównie o takie kibicowanie mi chodzi, jako o postaci, która napędza serię. Kibicuje mu więc raczej by nas nie nudził, a nie by mu się udało.

Cytat:

w mandze miałam ochotę, zwłaszcza po... uwolnieniu, tak to ujmijmy, wyżreć mu wnętrzności jego własnym kwasem żołądkowym.



Osobiście wolałbym mu posłać kulkę z gun'a z tłumikiem w głowę. A potem pójść z Gats'em na piwo (odbijając Cascę:P).


Ostatnio zmieniony przez IT. dnia 31-01-2007, 22:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2007, 16:48   

Achiever uszanowanie twoje nie stresuj sie tak :D zapewne spoko z ciebie gosc w koncu wszyscy co interesuje sie tak ciekawym tematem jak anime i manga musi byc zajedwabisty. Policz do 10 wdech wydech XD. A tak do tematu nie wiem kogo mial bym udusic za to ze
Spoiler: pokaż / ukryj
w polowie serii Full metal alchemist ginie moj ulubiony bohater ;(
autora ??

PS. Cos cie sie na mnie tak uwzieli z tym najezdzaniem na moje commentsy pokoj wam bracia i siostry. Juz nic nie napisze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
hurek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Sty 2007
Skąd: sz-ek
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2007, 16:53   

ja bym z chęcia zabił Goku ooo taaaaaaaaaaaaak!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8867232
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-01-2007, 17:42   

herok:

Cytat:
Policz do 10 wdech wydech XD.



Ok. Już luz, dzięki:P
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-01-2007, 18:20   

herok, apropos spoilera: Huges czy Greed? Bo jeżeli o mnie chodzi, to obaj.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2007, 21:49   

GoNik napisał/a:
herok, apropos spoilera: Huges czy Greed? Bo jeżeli o mnie chodzi, to obaj.


No coz to byl Huges cos mnie w sercu ukulo ze tak musialo byc. Wtedy w tamtym momencie szok przezylem i nie wiem kogo za to udusic. Chyba siebie za bardzo przywiazuje sie do postaci z filmow XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Naszata Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2007, 23:09   

Pewnie wyrwę się jak Filip z konopi, ale skoro narzekamy, to ja pojadę po dwóch postaciach przez które nie chce mi się oglądać Naruto, postacie są jak smród gnijącego ciała, unosi się toto w powietrzu i nie chce opuścić pierwszego planu, mimo iż jest zbędny. Postacie których nie trawie najbardziej to Sasuke - ćwok nad ćwoki, i Sakura - w życiu nikogo tak nie lubiłam jak jej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7473465
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2007, 13:26   

Atenę z Saint Seiyi - na Zeusa, bogini mądrości nie ma prawa być patentowaną idiotką!
Oprócz tego głównych bohaterów, którzy zawsze posiadają największą moc/siłę/zdolności (plus obowiązkowy brak inteligencji), a cały czas trzeba ich bronić, żeby wreszcie w finale raczyli coś pokazać. Przykłady:
Seiya [Saint Seiya] - zgon w męczarniach, koniecznie
Usagi Tsukino wraz z różową ChibiUsą [SM]
Miaka [Fushigi Yuugi]
Parn [Lodoss]
Chwilowo tyle trupów mnie zadowoli.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-02-2007, 13:47   

Saga napisał/a:
Atenę z Saint Seiyi - na Zeusa, bogini mądrości nie ma prawa być patentowaną idiotką!


Niemcy mają takie określenie, jak Fachtidiot - fachowiec, który posiada głęboką wiedzę w swojej dziedzinie, jest w niej autorytetem, a poza nią będący kompletnym zerem.

Skąd wiesz, może Atena była np. wybitnym talentem w dziedzinie astrofizyki, filozofii egzystencjonalnej, albo czegoś równie życiowego?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-02-2007, 13:54   

Zeg - w takim razie musiała mieć doktorat ze "stania i czekania, aż ktoś ją uratuje"... O tak, w tym była dobra.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2007, 14:21   

Zegarmistrz napisał/a:
Skąd wiesz, może Atena była np. wybitnym talentem w dziedzinie astrofizyki, filozofii egzystencjonalnej, albo czegoś równie życiowego?

Może i była, ale wiedza nie jest tożsama z mądrością; przynajmniej nie zawsze. A jako bogini mądrości, powinna być mądra ogólnie, a nie tylko w określonej dziedzinie.
Mai - raczej profesurę, doktorat to za mało.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group