FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-02-2007, 16:38   

Cytat:
Parn [Lodoss]

A moja nawet gotowa się do tego dołożyć. Znający moje lodossowe fiki wiedzą, dlaczego.

Cytat:
Usagi Tsukino wraz z różową ChibiUsą [SM]

A jest ktoś powyżej 15 lat, kto zdzierżył którakolwiek?
Przejdź na dół
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2007, 16:41   

Cytat:
A jest ktoś powyżej 15 lat, kto zdzierżył którakolwiek?

Ja. Ale przyznaję, że jestem już w wieku, w którym mogłabym być matką różowej, więc ona mnie po prostu rozczula. Słodka smarkata.^^ A przy tym wcale niegłupia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-02-2007, 16:46   

No dobra, Chibi jest jeszcze do zrozumienia z racji wieku, wygląda na to, że przynajmniej ten 1%inteligencji po Momorze jej zostało. Ale Usagi...nie, tu pasuje tylko jedno z moich ulubionych powiedzonek "Samobójstwo dobrze ci zrobi". Choć znając uniwersum SM, i tak by zmartwychwstała.
Powrót do góry
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-02-2007, 19:39   

Ja bym najchętniej zamordowała Kaia z Blood+. Nie mogę wytrzymać tego chłopaczka, cały czas pałęta się pod nogami, zanudza i przeszkadza w mojej wizji szczęśliwego/nieszczęśliwego, w każdym razie - związku, w jakim mogliby być Saya i Haji :D
Obowiązkowo zadusiłabym to niebieskookie, kurduplowate wiedźmiątko - Divę - jeszcze nigdy w życiu tak bardzo nie nienawidziłam głównego czarnego charakteru, nie lubię ją nawet bardziej niż Amshela, szczególnie za to
Spoiler: pokaż / ukryj
co ta jędza zrobiła Riku.

A...i zadusiłabym jeszcze młodszą Harade z D.N.Angel. Po prostu mnie irytuje.
Orihime też bym chętnie udusiła, no i jeszcze Mise z DN (tą ostatnią troszeczkę tylko ratuje to, że jest całkowicie wierna Lightowi).

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gustavus Płeć:Mężczyzna
mechalistkoholik


Dołączył: 22 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2007, 21:43   

Odpowiedzialnych za korektę polskiego wydania "Oh! My Goddess"( anime vision )...
Niee... Zdecydowanie śmierć do dla nich za mało!

No to Reeleenę Peacecraft ( Gundam Wing )za "napastliwe usiłowanie" samobójstwa.

_________________
"Ich okręty są jak ich kobiety...
Piękne i szybkie, ale fatalnie się prowadzą"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6540254
Ganossa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2007, 19:28   

Wszystkie te @#$%^ zwierzątka-maskotki które nie wiadomo po co plączą się przy bohaterach. Mielone to dla nich zbyt łągodny los.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-02-2007, 22:02   

Może nie napisze kto mnie denerwuje , ale jakie sposoby bycia i charaktery tych postaci z anime.
-ważniacy
-te osoby, które chcą walczyć ze wszystkim co zyje zeby stwierdzić jacy oni są joł
- dziewczyny, które biją chłopaków za to że ujrzał majteczki tej drugiej, gdyby to tamtej obchodziło życie seksualne jego, teraz juz wiem czemu w europie jest taki mały przyrost naturalny:)
-ciągła głupota, bez uroku
-gaduły, które mówią bez sensu i cały czas
-bezpodstawne jęczenie
-nie rozsądne działania mimo rangi i dojrzałości
- dekoracje nic nie wnoszące
-nastoletni bohaterowie, którzy naraz odnajdują ścieżkę potęgi, a dziewuchy obok mówią niesamowite, jak on to zrobił bez treningu, a ja tak długo męczyłam sie, chyba sie zakochałam. w tym momencie jest wielki plask na czole

Jeszcze pewnie sie znalazło wiecej tego, ale co za dużo to nie zdrowo.

Mam słabą pamięć do nazw i imion, dlatego też sposób aluzyjny podałem. mam nadzieje że wam to nie przeszkadza, a zarazem może zaciekawi
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2007, 22:19   

Owszem ciekawe jest to co piszesz. Zgadzam się z większością tych punktów, ale bez niektórych "typów" postaci nie wyobrażam sobie anime. Np.


Cytat:
- dziewczyny, które biją chłopaków za to że ujrzał majteczki tej drugiej, gdyby to tamtej obchodziło życie seksualne jego, teraz juz wiem czemu w europie jest taki mały przyrost naturalny:)


Stały punkt w komediach ecchi.


Dino napisał/a:
-te osoby, które chcą walczyć ze wszystkim co zyje zeby stwierdzić jacy oni są joł


O ile dobrze rozumiem chodz o typków, którzy chcą zostać najlepsi na świecie w czymś tam? Tacy też mogą być całkiem fajnymi postaciami, szczególnie w komediach. Chyba w poważnych produkcjach tacy nie występują.

Z resztą punktów się zgadzam :D.


P.S. Muszą być słabe postacie, bo inaczej możemy nie docenić tych lepszych :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-02-2007, 23:04   

Cytat:
Stały punkt w komediach ecchi.


Czy to wina tych biednych chłopaków, że pojawili sie w tym miejscu co trzeba przez przypadek, poprostu mi ich żal(czemu one musze koniecznie bić ich), zresztą jestem ciekaw kiedy zrobią komedię echi z zboczoną dziewczynę podglądującą mężczyzn, bowiem płeć żenskę też nie jest święta.Wtedy sprawiedliwość zapanuje, tylko jestem ciekaw czym by zastapili waleniem po łbie.

Cytat:
O ile dobrze rozumiem chodz o typków, którzy chcą zostać najlepsi na świecie w czymś tam? Tacy też mogą być całkiem fajnymi postaciami, szczególnie w komediach. Chyba w poważnych produkcjach tacy nie występują


Racja to zależy zawsze jak jeszcze jest ukształtowana ta postać i otoczenia, oraz od scenariusza. Tylko dam tutaj sprostowanie, że nie chodzi mi o ambicje jednostki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-02-2007, 23:05   

Dino napisał/a:
dziewczyny, które biją chłopaków za to że ujrzał majteczki tej drugiej, gdyby to tamtej obchodziło życie seksualne jego, teraz juz wiem czemu w europie jest taki mały przyrost naturalny:)


Nie wierzę !... Są jeszcze normalni ludzie na tym świecie... Ja poważnie zaczynam marzyć o serii, w której bezustannie ONA obrywa... W dobrym kierunku szło Sumomo mo Momo mo, ale daleko tej serii do moich pragnień, które sięgnęły apogeum Po Full Metal Panic ( a w pamięci cały czas miałam heroicznie obejrzane 17 odcinków Love Hiny, Ranmę i Inuyashę... ).

Z ciekawości, mógłbyś podać konkretne imiona postaci ...?


Kandydatów do uduszenia to mi się sporo zebrało, ale nie chowam długo urazy do postaci anime i po jakimś czasie wybaczam. Chwilowo nie mogę znieść i najchętniej zrobiłabym bardzo poważną krzywdę cielesną :

- Darkowi z DNAngel, za wszystko, mam na niego reakcję alergiczną
- temu cesarzowi z Utawarerumono, który miał charakterystyczny śmiech ( ten cesarz twierdził, że chce wydobyć zwierzę z Hakuoro-kuna... Ja wiem, że to głupio brzmi, proszę bez zbędnych domysłów, to nie ma żadnych związków z podejrzanymi relacjami między bohaterami ) i był pierwszą postacią fikcyjną, która doprowadziła mnie do wrzenia, miałam poważną ochotę rozwalić monitor
- Ren z Karin, obrzydliwy, odrażający, niesympatyczny stwór, aparycja nie am tu znaczenia
- a z nieanimowych postaci, człowiekowi który wymyślił numer z amnezją, nic mnie bardziej nie denerwuje niż utrata pamięci przez bohatera ( i nie jest to pretensja do Utawarerumono, ale ogólnie )

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lipez Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2007, 23:42   

Co prawda niekoniecznie mialo byc o zlych postaciach, ale do odstrzalu nadaje sie:

- Tenzen z Basiliska - no jak Barce kocham, tak frustrujacej postaci jeszcze nie widzialem i mam nadzieje ze juz nie zobacze, jego teksty, zachowanie i co najwazniejsze w zasadzie absurdalne w niektorych momentach odradzanie sie jest ujma na honorze tej bardzo fajnej serii


Ostatnio zmieniony przez Lipez dnia 02-05-2007, 17:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-02-2007, 00:53   

Cytat:
- Tenzen z Basiliska - no jak Barce kocham, tak frustrujacej postaci jeszcze nie widzialem i mam nadzieje ze juz nie zobacze, jego teksty, zachowanie i co najwazniejsze w zasadzie absurdalne w niektorych momentach odradzanie sie jest ujma na honorze tej bardzo fajnej serii


Pan "Musze Sobie Kogoś Zgwałcić?" Jego wykastrować, nie wieszać trzeba.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Lipez Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2007, 01:00   

Zegarmistrz napisał/a:
Pan "Musze Sobie Kogoś Zgwałcić?" Jego wykastrować, nie wieszać trzeba.


Tak to ten sam. Ewentualnie moznaby pojsc na kompromis i powiesic go nie-za-szyje :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-02-2007, 09:40   

Ja musze jednak przyznać racje. Ta postać była najgorszym osobnikiem w obsadzie. O ile większość bohaterów (niekoniecznie sympatycznych) była bardzo udana, to Tenzen był marny. Autentycznie psół swą obecnością przyjemność z oglądania.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2007, 15:00   

Dino napisał/a:
Czy to wina tych biednych chłopaków, że pojawili sie w tym miejscu co trzeba przez przypadek, poprostu mi ich żal(czemu one musze koniecznie bić ich)


Jasne że to nie jest ich wina, ale to już mentalność Japończyków tutaj decyduje. Oni po prostu uwielbiają kiedy facet obrywa od dziewczyny, a potem leeeeci i znika w przestworzach :D

Dino napisał/a:
zresztą jestem ciekaw kiedy zrobią komedię echi z zboczoną dziewczynę podglądującą mężczyzn, bowiem płeć żenskę też nie jest święta


Za pewne nigdy. Kto to widział żeby chłopak bił dziewczynę?? Chociaż w niektórych seriach...

Salva napisał/a:
Ja poważnie zaczynam marzyć o serii, w której bezustannie ONA obrywa


To co powyżej :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group