FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2007, 10:36   

ja zadusiłabym:

Duo - z Legend of Duo. za to, że ma pomalowane usta! za to żwy wgląda jak BABa. a fu...

a wgoól,e postacie z tego anime zadusiłabym za bezsensowne gadanie przez pięć minut ;D

no i może Kikuchio z SAmurai 7. za to że jest krzykliwy i denerwujący. nie cierpę takich typów...

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kazik-chan Płeć:Kobieta
Przyjaciel Muminków


Dołączyła: 31 Lip 2007
Skąd: Z Hokkaido
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 20:37   

GoNik, niech cię uściskam jak swego, że Cię
Spoiler: pokaż / ukryj
śmierć Greeda zabolała T_T Cierpię razem z Tobą, to był taki dobry homonculus...


Eee, do odstrzału, to idzie tak:

-Kikyo (Inu-yasha): Za życia była więcej niż w porządku, ale kiedy stała się kukłą na Baterie Duchowe Młodych Dziewcząt AA (paluszki), zrobiła się nie do zniesienia. "Kocham Inu... Albo nie, nienawidzę go i zabije! Chociaż, z drugiej strony..." Hum. I poza tym, niszczy mi związek InuxKagome!

-Honhenim (FMA): Argh, wyrodny tatuś. Nie lubię takich typów.

-Dante (FMA): Argh, wyrodna mamusia. Nie lubię takich typek. A poza tym okłamywała homoculusy, była egoistyczna, i zabiła... mojego ulubionego homoculusa...

-Sae (Brzoskwinia): Wstrętna manipulantka i egoistka, myśli tylko o swoich korzyściach. Niebezpieczna.

Więcje postaci nie pamiętam, i chwała Bogu, bo po co sobie nerwy mam psuć?...

No, jeszcze spore odruchy nienawiści wzbudził we mnie Don Krieg i Arlong z "One Piece" - ale to były świetnie zbudowane postacie, w dodatku ZŁE, więc spełniły swoją rolę jak trza.

Pozdrowienia i niech kisiel marchewkowy będzie z Wami ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 20:49   

Kazik-chan: przy odpowiedzi, a nawet przy okienku szybkiej odpowiedzi masz tag "Spoiler" służący właśnie do ukrywania spoilerów. Post zedytowałam, ale na przyszłość radzę z tego korzystać, bo nikt nie lubi mieć psutej przyjemności oglądania przez czyjąś nieostrożną wypowiedź...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 20:56   

Saya z Blood+. Grrr, nie mogę patrzeć na jej nieporadność(żeby nie było - bazuję na pierwszych 12epkach).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 22:05   

Do moje listy dochodzą:

Mayama z Hachimitsu to Clover w sumie nawet nie wiem czemu ale denerwuje mnie.

Czasami mam też ochotę udusić Hachi z Nany za psucie moich nadziei, że moja ulubiona para
Spoiler: pokaż / ukryj
Reira i Takumi będą razem


Zaczęłam czytać xxxHOLiC i jak na razie mam ochotę usunąć Himawari z tego świata.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 22:35   

Drażni mnie trochę siostra Shinpachiego z Gintamy. Leje tego biednego Kondo-sana bez powodu, a ten numer z jajkami już mi się przejadł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kazik-chan Płeć:Kobieta
Przyjaciel Muminków


Dołączyła: 31 Lip 2007
Skąd: Z Hokkaido
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2007, 08:52   

Avellana: Gomen! *prask w czoło* Przepraszam, wszystkie błędy swoje zanotuje i poprawić się z nich obiecuje ^^" (o, faktycznie jest tegesik ze spoilerem...) Dziękuję za poprawienie ^^

Wiem. Do mojej listy dochodzi jeszcze brat Kairiego z "Brzoskwini". Już myślałem, że więszkej małpy pokroju Sea nie znajdę, a tu proszę - mówisz i masz!

Politycy z "Ghost in the Shell". Banda głupich, zarozumiałych i skorupowanych dziadów, którzy dbają tylko o forsę i swoją pozycję. Nie potrafią się wzajemnie dogadać, jeżeli się rozchodzi o interes państwa, każdy próbuje postawić na swoim. Eeech, pan G. to przy nich pikuś! Jak tylko gości widziałam na ekranie, to aż prosiłam, żeby w którymś momencie Aramaki wyjawił ich wszystkie brudne sprawki :devil:

Pozdrowienia i niech kisiel grefrutowy będzie z Wami ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kazio_gt Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Cze 2007
Skąd: Tokyo-03
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2007, 22:43   

Ja bym udusił Shinjego w momencie kiedy chciał udusić Asuke w końcówce EoE.

_________________
"If you really want to live, every place could be heaven. I'm living so I have chance to find happiness." Yui Ikari
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8308538
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2007, 22:51   

kazio_gt napisał/a:
Ja bym udusił Shinjego w momencie kiedy chciał udusić Asuke w końcówce EoE.


A ja bym mu pomógł.... Asuka to najbardziej nie lubiana przezemnie postać.
No i zawsze chciałem przydusić Keitaro z Love Hina za to że się tak dawał Naru prać.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2007, 23:37   

Ten doktorek z Code Geass, przełożony Suzaku. W scenie gdy
Spoiler: pokaż / ukryj
Suzaku (którego lubię, mimo, iż z reguły postaci tego typu nie przypadają mi do gustu) jest przygnębiony ściercią Euphii (zwykle sceny tego typu również mnie nie wzruszają, w Code było inaczej) a ten gość śmieje mu się prosto w twarz, miałem ochotę go zabić poważnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-08-2007, 23:45   

Najbardziej przez ze mnie znienawidzona osobą ostatnio jest ojciec Shinjego. Udusić................ to stanowczo za mało. Reszte z obsady z NGE spałiłbym na stosie, próćz tej przyjaciólki pani doktor( moja pamięć mnie zabiła). Zapomniałem, ale wiadomo o kogo chodzi.
we wrześniu wchodzi film nowy film. Może kts z tamtąd bardziej mnie bedzie wkurzał.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2007, 23:59   

Caladan napisał/a:
(...) próćz tej przyjaciólki pani doktor( moja pamięć mnie zabiła). Zapomniałem, ale wiadomo o kogo chodzi.


Chodzi Ci o Maye Ibuki?

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-08-2007, 17:12   

mikolajp napisał/a:
Ten doktorek z Code Geass

Lloyd właśnie przez to stał się dla mnie jeszcze ciekawszą postacią niż był.
Ostatnio jakoś nie mam ochoty zadusić nikogo z anime, ale jeśli już mówimy o CG to, mimo że jeszcze niewiele o tym wiemy, ja bym najchętniej zadusiła to małe z kremowymi włosami (V.V.). Nie podoba mi sie wszechwiedząca mina tej postaci. Ale to może się jeszcze zmienić. Za mało się pojawiło i nie wiadomo o co temu chodzi, żeby orzekać ostatecznie.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-08-2007, 23:22   

Oj sorki za przeklenistwa i brak akapitow. Obiecuje poprawe;D.

Sakura z Naruto. Mimo, ze w Shippuudenie zyskala jakis umiejetnosci to nadal trzeba ja bronic. W ogole strasznie duzo sie musza tam nagadac za nim zaczna walczyc co mnie wkurza. Sam Naruto zreszta tez. Na paczatku go nie nienawidzilam, potem zaczelam lubic i ten stan utrzymywal sie dosc dlugo. Teraz w shippuudenie znowu duzo gada i poprzysiega zemste, ale zeby cos po za tym to nie. Mam nadzieje ze sie jeszcze poprawi.

Ten facet co jezdzil na swini w Bleachu w Spolecznosci Dusz. Strasznie niepodoba mi sie ta postac i zgrzytam zebami za kazdym razem jak ja widze.

Takumi z Nany. Nie zebym miala jakas odraze do Zimnych Drani, ale ten po prostu mi nie lezy. Egoista, pracoholik i nie szanuje kobiet. Od poczatku wzbudzal moja niechec.

Widze, ze wiekszosc nienawidzi tutaj Evangeliona i pana S. Mnie tam nie wkurza. W przeciwienstwie do jego ojca. Tego to bym upiekla w piekarniku i patrzyla jak mu znika ten obojetny i chlodny wyraz twarzy.

No narazie tyle wiecej nie pamietam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Pablock Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2007, 14:27   

Jezeli chodzi o NGE to tworce tego anime wolalbym udusic niz jakiekolwiek postaci wen wystepujace.

A z postaci to napewno glowny bohater School Days... koles jest poprostu beznadziejny z kazdej strony (nawet seiyuu ma wqrzajace)

Glowny bohater z Darker than Black tez jest do kitu - moim zdaniem bardziej pasowalaby jakas barwniejsza postac na jego miejscu.

A no i Jubei z Jubei-chan mnie denerwowala bo sie zdecydowac nie mogla...

a reszty juz nie pamietam, pewnie cos jeszcze dopisze ; ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group