FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
Zubrein Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2008, 22:56   

Najbardziej do tej pory denerwującymi mnie postaciami w anime byli Riku z Blood+ oraz Raki z Claymore obie postacią łudząco do siebie podobne i obie chyba miały za zadanie jedynie denerwowanie mnie a oprócz nich ruwnież orchime z bleacha która jest równie beznadziejna jak wymieniona wyżej dwójka
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tai Płeć:Kobieta
Gdzie moja CZEKOLADA??!!


Dołączyła: 22 Gru 2007
Skąd: Z nieba :D
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2008, 16:46   

Sakura z Naruto... Do odstrzału jako pierwsza. Można czegoś dostać.
No i ogólnie większość postaci z DNAngel...
JA w ogóle lubię niewiele postaci.

_________________
Hippopotomonstrosesquippedaliophobia- Fear of long words.
No nie mogę... HAHAHAHAHA!!!! *tarza się po ziemi ze śmiechu*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10536691
Pell Płeć:Mężczyzna
The Windcatcher


Dołączył: 03 Mar 2008
Skąd: Bieszczady
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2008, 21:03   

Lektora z Samurai Champloo. Już dawno nie słyszałem tak drętwego i beznamiętnego głosu, przez który, co gorsza, sporo kwestii Mugena traci na humorystyce.
Scenarzystów Berserka za zostawienie mnie z otwartą paszczą na końcu ostatniego odcinka.
Raki z Claymore też nadawałby się do odstrzału...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9351849
Pan B Płeć:Mężczyzna
hmm....


Dołączył: 16 Gru 2007
Skąd: ehhhh...szkoda gadać
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2008, 19:12   

Zmniejszyłbym dopływ tlenu następującym osobom:

Reżyserowi co to mu się nie chciało robić dalszych odcinków 'his and her circumstances'
('kare kano') tylko zostawił zakończenie otwarte jak śluza przed napływającym statkiem. Mógł zekranizować całą mangę.

Facetowi odpowiedzialnemu za fanserwis w 'tenjou tenge',
to jakiś zboczek nie twórca anime (poważna wypowiedź postaci, a ja zamiast emocji na twarzy widzę pośladki alternatywnie - biust)

Wszystkim postaciom z 'gunparade orchestra'.

Hmmm....na razie to tyle ale jak sobie przypomnę to jeszcze napiszę.

_________________
Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary częściej mary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11631847
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2008, 20:16   

1. Wszystkich którzy uważają że anime są dziecinne.
2. Reżyserowi "School Days" za zrobienie takiego chorego zakończenia
3. Reżyserowi "Rurouni Kenshin" za to że nie przeniósł do anime połowy mangi ;/
4. Tych którzy pierwsi napisali newsa o nowej serii Slayers, jeżeli okazałoby sie że to tylko głupi żart.

I jeszcze wielu innych ale chwilowo nic nie przychodzi mi do głowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-03-2008, 17:14   

BloodRevan napisał/a:
Tych którzy pierwsi napisali newsa o nowej serii Slayers, jeżeli okazałoby sie że to tylko głupi żart.

Podpisuje się rękami i nogami.
I twórców serii Tsubasy Chronicle, za to że nie chcą ekranizować dalej mangi.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-04-2008, 17:45   

Inoue z Bleacha. Czy naprawdę trzeba uzasadniać? No to za brak charakteru, i 90% kwestii w stylu ,,Tak, Kurosaki-kun?''

No i autora bleacha za nieuśmiercenie żadnej pozytywnej postaci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-04-2008, 18:00   

Profesora z Shany. Irytuje wyglądem, głosem, zachowaniem i wypowiadanymi kwestiami. Podczas końcówki drugiej serii nóż w kieszeni otwierał mi się przy każdym jego pojawieniu się na ekranie...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2008, 19:07   

Keii napisał/a:
Profesora z Shany


DOOOOOOOOOOOMINO!!!!

Tak, podpisuje się pod postem Keii-a... obiema rękami, nogami i wszystkimi tentaclami.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yoku Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Wrz 2007
Skąd: Gorzów Wlkp.
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2008, 22:11   

1. Shirou Emiya (Fight/Stay Night) - nie wiedzieć czemu, na zmianę kojarzy mi się ze śmieciarzem, wioskowym idiotą albo psychopatą (chyba przez maniackie spojrzenie, wysokie czoło, głupią fryzurę?)
Ale, rzecz jasna, wygląd to nie wszystko. Shirou irytuje mnie od pierwszego swego wystąpienia. Jak można być tak zadufanym w sobie idiotą (ze złotym sercem w dodatku)? Jak jakiś głupi nastolatek może uważać, że uda mu się wyplenić wszelkie zło tego świata? Nawet otrzymuje pomoc - ale NIE, on to zrobi sam! Przecież to nie jest zajęcie dla kobiety. Shirou pójdzie walczyć sam, bez broni, bo to przecież nic groźnego. Nie wezwie pomocy, bo nie chce nikogo narażać. To nic, że narażając siebie, szkodzi również swojej towarzyszce.
Obejrzałam Fate/Stay Night do ósmego odcinka, więc jeśli w Shirou zaszła jakaś nagła zmiana, to ja nie jestem tego świadoma. Oglądać dalej nie mam najmniejszej ochoty - chyba że ktoś mi powie, że główny bohater ostatecznie ginie - obejrzę wtedy do końca, żeby móc z satysfakcją popatrzeć na jego śmierć.

2. Yuka (Elfen Lied), Nana (sola), Kei (Ef - a tale of memories) i wszystkie tego typu Zazdrosne Przyjaciółki Z Dzieciństwa, które robią dla swoich oniisanów kanapki, dbają, żeby nie opuszczali lekcji i obrażają się, gdy główny bohater znajdzie sobie dziewczynę.

3. Azmaria (Chrno Crusade) - złote dziecko, które nie chce, by ludzie cierpieli z jego powodu, dlatego wspaniałomyślnie postanawia odejść. Odejście oczywiście się nie udaje, sprowadza nawet większe kłopoty. Złote dziecko przeprasza, zalewa się łzami, po czym swym anielskim śpiewem ratuje ludzkość (ten śpiew mnie najbardziej wkurzał - czy bohaterka miała aż tak okropny głos, że trzeba było zagłuszać ją chórem?)
Różowe włosy, różowe oczęta, różowe wdzianko, różowy głosik - nie wytrzymuję takiej dawki słodyczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3231173
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-04-2008, 22:20   

Yoku apropo Shirou, ginąć to on nie ginie (kto inny ginie) ale wiele lat później zmienia się diametralnie... Ale to już trzeba albo być szalenie spostrzegawczym i błyskotliwym, albo znać grę, albo czytywać posty wa-totema, żeby zauważyć pewne rzeczy... Mnie się Fate nawet mimo Shirou całkiem podobało.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2008, 22:30   

Yoku napisał/a:
1. Shirou Emiya (Fight/Stay Night) - nie wiedzieć czemu, na zmianę kojarzy mi się ze śmieciarzem, wioskowym idiotą albo psychopatą (chyba przez maniackie spojrzenie, wysokie czoło, głupią fryzurę?)
Ale, rzecz jasna, wygląd to nie wszystko. Shirou irytuje mnie od pierwszego swego wystąpienia. Jak można być tak zadufanym w sobie idiotą (ze złotym sercem w dodatku)? Jak jakiś głupi nastolatek może uważać, że uda mu się wyplenić wszelkie zło tego świata? Nawet otrzymuje pomoc - ale NIE, on to zrobi sam! Przecież to nie jest zajęcie dla kobiety. Shirou pójdzie walczyć sam, bez broni, bo to przecież nic groźnego. Nie wezwie pomocy, bo nie chce nikogo narażać. To nic, że narażając siebie, szkodzi również swojej towarzyszce.
Obejrzałam Fate/Stay Night do ósmego odcinka, więc jeśli w Shirou zaszła jakaś nagła zmiana, to ja nie jestem tego świadoma. Oglądać dalej nie mam najmniejszej ochoty - chyba że ktoś mi powie, że główny bohater ostatecznie ginie - obejrzę wtedy do końca, żeby móc z satysfakcją popatrzeć na jego śmierć.


No Shirou zmieni się znaczy
Spoiler: pokaż / ukryj
stanie się Archerem (tak, tym którego przywołała Rin, wiem że ciężko uwierzyć jakim idiotą Archer był w przeszłości) ale w anime ta zmiana nie jest pokazana.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-04-2008, 23:33   

Lain ona jest pokazana ale szalenie subtelnie. Jest kilka znaczących rzeczy, ale tak jak mówiłam dla kogoś kto jest szalenie spostrzegawczy albo zna grę. Można o tym poczytać w temacie o Fate Stay Night, tu na forum. Ze względu na posty totema bardzo polecam temat. Jest naprawdę ciekawy.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silath Płeć:Kobieta
Dea ab inito ad finem


Dołączyła: 22 Kwi 2008
Skąd: Inferno
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 16:22   

Na pierwszy ogień zdecydowanie idzie Sasuke Uchiha z to iż uważa się za pępek świata i co to on nie p otrafi.
Sakura za to, że go kocha.
Ebisu, ponieważ jest bez wyrazu
Misa, bo jest głupią blondyneczką. Strasznie działała mi na nerwach.

_________________
I czuć będziesz już tylko nienawiść
I zagości w Tobie już tylko mrok
I myśleć będziesz już tylko o zemście
I widzieć będziesz już tylko zło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 17:18   

Dodaje:

-Suzaku z Code Geass bo działa mi na nerwy.
-Twórców Darker than BLACK za beznadziejne zakończenie.
-Wszystkie "dobre" postacie z Naruto za denerwowanie mnie swoją obecnością przez 99,7% obu serii.
-Shinji'ego z NGE za całokształt (jedna z najbardziej nie lubianych przeze mnie postaci)
-Wszystkich głównych postaci którzy przez większość serii są kompletnie bezradni (przykład: Yuji z Shakugan no Shana, Raki z Claymore)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 20 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group