FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 20:06   

1. Shun z Saint Seiya za to, że prawie zawsze dostawał bęcki i bez pomocy Ikkiego daleko by nie zaszedł.
2. Tenzen z Bassiliska za nie pasowanie do mangi :P

Spoiler: pokaż / ukryj
Za gwałt i za irytującą prawie-że-nieśmiertelność, przez którą dostawałem szału. Oboro za to co uczyniła pod koniec serii zyskała u mnie bardzo wiele). Za to, że jako jedyny był true evil villianem, za to że był jednowarstwowy.

3. Shinjiego z NGE za niemalże całość - były momenty kiedy chciałem go zdekapitować, wrzucić do kwasu, zrzucić mu na głowę 16 TON, zrobić wiele innych nieprzyjemnych rzeczy...
4. Twórcy anime Berserk za to, że nie umieścili w nim Skull Knighta!!

To tak na bardzo szybko.

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 20:48   

Luise z Zero no Tuskaima za to jak traktowałą swojego chowańca, a chowańca za to, że dawał się tak pomiatać ; p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-04-2008, 21:42   

Kurugi Suzaku, to głupi, naiwny hipokryta, który wkurza mnie jak mało kto. Mam jeszcze bardzo cichą nadzieję, że sie później poprawi, zobaczymy co z tego będzie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 22:15   

Po głębszym przmyśleniu sprawy dochodze do wniosków i oto lista:

Shinn Asuka (Gundam SEED DESTINY) żałośnik jakich mało, los go źle potraktował więc mu się należy, GÓw** prawda, takie kiep jakich mało

Shinji (NGE) film film film, jego postawa w filmie i pod koniec seri godna politowania

Raku z Claymore, cóż czytałem posty wielu go nie lubi, a ja z tego samego powodu ciągle ryczy ! ! ! Ile można...

Griffith z Berserka (kolejny palant, który zakochał się w odbiciu)

Wszystkie postacie z Samurai Deeper Kyo, to anime bardziej przypomina bajke na cartoon network, a zapowiadało się tak dobrze ...

Głównego bohatera Death Note za całokształt

Z Scrapped Princess tą blondyne należącą do PeacMakers (nie pamiętam imienia) w każdym razie irytujący babsztyl ;]


to chyba wszystko ; p troche sie tego nazbierało xD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ishamael Płeć:Mężczyzna
Tkacz Sieci


Dołączył: 24 Kwi 2008
Skąd: Shayol Ghul, więzienie dla potępionych
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2008, 16:07   

Całą obsadę Trinity Blood, zarówno twórców jak i postacie. Bezpłciowy ksiądz i rozmamłana Sister-Esther z jej nieodłącznym "szimp-sama" doprowadzali mnie do szału. Niestety, uparłem się żeby obejrzeć wszystkie 26 epów tak więc gdzieś tak od 10-ego już tylko odliczałem. O tym, że w ciągu dwóch dni obejrzałem 12 odcinków (szybciej, szybciej do cholery...) taktownie nie wspomnę. Podsumowując...kiepska fabuła, nijakie postacie i marna grafika w zgaszonych barwach (wybaczcie, ale to nie jest melancholijna seria w rodzaju Vampire Princess Miyu gdzie taki sposób operowania obrazem sprawdza się świetnie). Twórcom tego "dzieła" zalecam odpoczynek od anime i ekskluzywne wakacje w Kambodży.

Jedyną postacią, która wybijała się na plus była Astaroshe Asran, ale ona nie ratuje całości.

Po drugie, Tenzena z Basiliska (wiem, że było...). Za oryginalne, zmysłowe zaloty do Oboro i otwieranie jej serca inaczej niż kluczem. Ten facet...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kendra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2008, 18:34   

Misa z Death note
Wątpię, by ktoś irytował mnie bardziej niż ta panienka. Lolitka o umyśle nieskażonym żadną głębszą myślą. Notatnik w jej rękach był o wiele niebezpieczniejszy niż pod pieczą Lighta.

Kamui z X
Japoński Harry Potter. Wybraniec, który niewiele potrafi i unika śmierci, dzięki poświęceniu innych osób. Ale jak każdy bohater tego typu, zamiast wiedzy i umiejętności ma wielkie serce, którym zawsze zwycięzy zło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-05-2008, 19:48   

Kendra napisał/a:
Misa z Death note
Wątpię, by ktoś irytował mnie bardziej niż ta panienka. Lolitka o umyśle nieskażonym żadną głębszą myślą. Notatnik w jej rękach był o wiele niebezpieczniejszy niż pod pieczą Lighta.



oooooooo tak, racja. Bezmózg do potęgi. W ogóle byłam strasznie rozczarowana
Spoiler: pokaż / ukryj
że jej nie zabili. Właśnie za bezgraniczne i bezkrytyczne oddanie Lightowi byłaby pierwsza na mojej liście ofiar
[/spoiler]

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2008, 20:29   

1. Wszystkie kawai panienki, które może i są ładne ale za to brakuje im czegoś ważnego- mianowicie mózgu. Najczęściej potrafią wypowiedzieć jedno słowo i powtarzają je przez większość serii. Oczywiście główny bohater (który jest drugi w kolejności do odstrzału) musi już w pierwszym odcinku rozebrać biedną, niczego nieświadomą niewiastę.
2. Lighta z Death Note. Znudzony życiem nastolatek, który postanawia pobawić się w boga. Do tego
Spoiler: pokaż / ukryj
niepotrafiący pogodzić się z przegraną. Zamiast przyznać, że go przechytrzyli zaczął świrować.
Przykro było na to patrzeć.
3. Kazumi Yoshida , Yuji Sakai a nawet sama tytułowa Shana. Trójkącik, który jeszcze w pierwszej serii byłam w stanie strawić, natomiast w drugiej rzucić czymś ciężkim w monitor.
4. Shuuji z Saikano. Odpychający typ zarówno z wyglądu jak i zachowania. Antypatyczny i chyba sam nie wie czego chce. Chamski w stosunku do Chise, za którą tez nie przepadam (coś mam do tych łajzowatych panienek).
5. Shinji Ikari. Aż chciało się nim potrząsnąć i wyzwać od nieudaczników.
6. Belldandy. Nadstaw drugi policzek ?! W życiu !!

Na razie tyle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2008, 19:32   

Shinji z NGE - za ciągłą ucieczkę od problemów i co się z tym wiąże brak jakiejkolwiek woli walki. Jego postawa praktycznie od począdku była nie do zniesienia. Zwyczajnie nie potrafię znaleźć u niego jednej dobrej cechy.

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Astek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Maj 2008
Skąd: zależnie od kaprysu :D
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2008, 20:01   

L z death note`a za to
Spoiler: pokaż / ukryj
że dał się zrobić w konia komuś takiemu jak Raito Yagami
:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ariana Płeć:Kobieta
lazy student

Dołączyła: 04 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2008, 13:23   

Misa z Death Note (po prostu irytująca)
Kei Kurono z Gantza (palant)
Near z Death Note (marna imitacja L)
Lacus z Gundam SEED Destiny (w SEEDzie jeszcze sobie mogła być, ale ta jej walka z Gilbertem w GSD była totalnie bez sensu. Tak przy okazji można by jej wiernego sługę Kirę udusić XD)
Haruhi i Mikuru z TMoHS (jedna jest wredna i w ogóle irytująca, druga ma najbardziej wkurzający głos świata i daje się drugiej molestować O_o)
Suzaku z Code Geass (hipokryta o dziwnym poczuciu sprawiedliwości)
Orihime Inoue i Momo Hinamori z Bleacha (jedną za "Kurosak-kun!", drugą za "Aizen-sama!" na okrągło)
Tenzen z Basiliska (postać negatywna bez absolutnie żadnej pozytywnej cechy)
Flay z Gundam SEED (wkurzająca wiedźma)
Patrick z Gundam 00 (idiota i w dodatku ma szczęście, bo zawsze ze wszystkiego wychodzi cało)
Nena I Michael z Gundam 00 (walnięte rodzeństwo, które zabija dla przyjemności)
Nnoitra i Szayel z Bleacha (świry)
Tucker z FMA (za to co zrobił swoje córce i psu)
Dobra, już i tak za dużo tego XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2008, 18:01   

Asayama, skąd tyle w Tobie agresji, skąd tyle zua. Pomyśl o czymś przyjemnych... np. o eksalibolgu wbijającym się w pierś Naruto... a wszystkie złe emocje odpłyną xD.

Postacie, które "i wanna tu bi ded"?
Hmm... pozbądźmy się wszystkich gupich bishounenów z spiczastymi podbródkami i tekstami rodem z telenoweli... a świat stanie się lepszym miejscem, mówię wam xD!


Ostatnio zmieniony przez Ferret dnia 11-06-2008, 18:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-06-2008, 18:04   

Ferret napisał/a:
Asayam, skąd tyle w Tobie agresji, skąd tyle zua. Pomyśl o czymś przyjemnych... np. o eksalibolgu wbijającym się w pierś Naruto... a wszystkie złe emocje odpłyną xD.

Post użytkownika Asayama został usunięty na podstawie punktu 4 i 6 Konstytucji Forum. Jakiekolwiek dalsze posty pisane w tym stylu zaowocują wystawieniem ostrzeżenia.

Miłego dnia
IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asayama Płeć:Mężczyzna
Św. Mikołaj


Dołączył: 21 Maj 2008
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-06-2008, 18:09   

Ferret napisał/a:
Asayam, skąd tyle w Tobie agresji, skąd tyle zua. Pomyśl o czymś przyjemnych... np. o eksalibolgu wbijającym się w pierś Naruto... a wszystkie złe emocje odpłyną xD.

Musiałem się wyładować ;PPP Może to przez te dzisiejsze szczepienie... stałem się zuy... Kto wie? ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-06-2008, 16:01   

Nina z code geass za to że jest idiotką i fanatyczką (give me back Euphemia, my goddess !!)

Głównych męskich bohaterów serii Air, Clannad i Kanon za to, że ze stadka fajnych kawaii panienek musieli wybrać największe ofermy.

Hmm narazie nikt mi nie przychodzi więcej do głowy, jak coś wymyśle to napiszę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group