FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 08-08-2009, 19:35   

Kikimora napisał/a:
Co do Sakury z Chronicle to *ciarki na plecach* była najstraszniejszą postacią, z jaką miałam nieprzyjemnosć

Ooj tak. Jak to było... Kurogane ma miecz, Shaoran kopie, Fay jest czarodziejem a Sakura...eee... ładnie wygląda. Tę z Fate stay night jeszcze toleruję bo podobają mi się jej włosy, zobaczymy czy będzie zjadliwa...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Kikimora Płeć:Kobieta
..lubię bakerollsy.


Dołączyła: 05 Lip 2009
Skąd: Świnoujście
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2009, 20:11   

Cytat:
Ooj tak. Jak to było... Kurogane ma miecz, Shaoran kopie, Fay jest czarodziejem a Sakura...eee... ładnie wygląda. Tę z Fate stay night jeszcze toleruję bo podobają mi się jej włosy, zobaczymy czy będzie zjadliwa...

Ta z Fate/Stay Nighta na prawdę wybiła się u mnie na plus. Nie to od razu, że ją wielbię. Poprostu da się ją przeżyć w porównaniu do reszty jej imienniczek.

_________________
Niedożywieni i gruźliczy
Studenci walczą z błazenadą
Sztanbał szlachetne weksle liczy
Patrioci do Paryża jadą
W powietrze wylatuje zamek
Stając się marzeń rozpadliną
Rzecki umiera weteranem
Wokulski znika pod ruiną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8871681
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-08-2009, 03:40   

Na moją listę śmierci dostał się Aoki-sensei z Kodomo no Jikan. Gość doskonale wiedział jak zachować się jak idiota w prawie każdej możliwej sytuacji.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 10-08-2009, 09:54   

Główny bohater Fate/Stay Nighta. Bo do jasnej ciasnej przez tę zarazę nie byłam w stanie ścierpieć tego anime! A to było już drugie podejście! Głupek zabiera czas antenowy, którzy mógł być przeznaczony dla Sabre lub na jakąś rozróbę. Wkurza mnie w nim wszystko od podejścia na wyglądzie kończąc.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
tattwa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Sie 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2009, 00:22   

Ja nie toleruję Sary z Angel Sanctuary - nie wiem, gdzie to dziewczę zapodziało mózg, ale jej łzawe gadki doprowadzają mnie do furii.

Drugie miejsce w moim sercu zajmuje Aisaka Taiga z Toradora - znam dziewczynę która jest kropka w kropkę jak ona (łącznie ze wzrostem) i powiem szczerze, że najchętniej przez kolano smarkulę i lać ile wlezie :) . pomijam fakt, że w tym anime wszystkie bohaterki są lekko stuknięte, ale tylko Taiga działa mi tak na nerwy.

dalej:

Zero z Vampire Knight - za bycie tak bardzo emo, że przebija wszystkie emowampiry w całej serii i MA PROBLEM, z którego NIKOMU NIE MOŻE SIĘ ZWIERZYĆ i dlatego jest TRU i MHHROCZNY. Tego nie może zatuszować nawet takie niesamowite przystojniactwo. Takiego burkliwego typa to tylko na księżyc.

Chibi-Usa z Sailor Moon - może ja po prostu nie lubię dzieci. A na pewno nie znoszę tych różowych, płaczliwych i złośliwych względem starszej siostry (czy też matki, jak kto chce).

Zombie Loan - właściwie to wszyscy :) właściwie to cała seria jest do odstrzału :)

Hara Masako z Ghost Hunt -, za bycie wredną, małostkową i zarozumiałą.

Honey z Ouran High School Host Club - za bycie tak kawaii, że aż musiałam skoczyć po ogórki kiszone bo robiło mi się słabo od słodyczy.

Wish Clampa - absolutnie wszyscy, powód taki jak powyżej, z kulminacja w osobie Kohaku, który doprowadził mnie do gwałtownych mdłości.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 07-09-2009, 09:16   

tattwa napisał/a:
Zero z Vampire Knight - za bycie tak bardzo emo, że przebija wszystkie emowampiry w całej serii i MA PROBLEM, z którego NIKOMU NIE MOŻE SIĘ ZWIERZYĆ i dlatego jest TRU i MHHROCZNY. Tego nie może zatuszować nawet takie niesamowite przystojniactwo. Takiego burkliwego typa to tylko na księżyc.

Jak ja mogłam o nim zapomnieć... Nie znoszę takich typów: "Jestem taki emo i w dodatku jestem taki przystojny a poza tym.... wspominałem że jestem emo?".

Aha i Domeki z xxxHolic... ta jego burkliwość i wielokrotnie wspominany przez Watanukiego brak manier. Nie mówiąc o tym nieustającym i wciąż nabijanym długu wdzięczności. Ah.. i on wcale nie jest przystojny! Wcale!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2009, 20:16   

tattwa napisał/a:
Zero z Vampire Knight - za bycie tak bardzo emo, że przebija wszystkie emowampiry w całej serii i MA PROBLEM, z którego NIKOMU NIE MOŻE SIĘ ZWIERZYĆ i dlatego jest TRU i MHHROCZNY.

Nie rozumiesz jego udręki płynącej z istnienia jako wampir, którego nienawidzi? Przecież nie można nie dostrzec (jakże nieZWYKŁEGO)dramatu, który zmienił jego życie i skierował wszystkie pragnienia ku żądzy krwi! To nic, że raz rzuca się do szyi Yuki, za chwilę ją odrąca i zamyka się w sobie,i jest zazdrosny, i znowu się zamyka, że ogólnie jest silnie depresyjny i ma manię prześladowczą. Ktoś w anime musi posiadać głębię, kto jak nie Zero miałby ją mieć? Nawet emo! Nawet emo - wampir! Nie odbierajmy mu tego!!:P(no bo jest przystojny i mówi głosem Mamoru Miyano)I pamiętajm, że gdyby nie Zero nie byłoby fanfiction yaoi Kaname&Zero, no bo co z tego, że Kaname najchętniej poderżnąłby mu gardło?
A tak poza tym to nie cierpię Near'a z Death Note'a, za to, że kręci loczek na palec, za to, ze w ogóle istnieje,
Spoiler: pokaż / ukryj
za to, że ktoś się łudził, że może zastąpić L'a.
Do tego dodaję Miakę z Fushigi Yuugi, chociażby za powtarzające się niezliczoną ilość razy, zwroty:"Tamahome, kocham cię" i w ogóle za zbyt wiele przeżyć wewnętrznych bohaterki.
I pomimo, że spotkałam się ze zgoła odmiennymi opiniami, nie znoszę Hazuki z Tsukuyomi Moon Phase, być może, że samo anime mnie denerwuje, być może, że w ogóle denerwują mnie "atrakcyjne" lolitki z kocimi uszami,które są wampirami, być może dlatego, że pierwsze minuty, w których ukazano malowniczy, mroczny krajobraz, przerwane zostały openingiem, po którym o mały włos nie spadłam z krzesła.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Vivian dnia 12-09-2009, 21:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 12-09-2009, 20:51   

Vivian zakryj to o Nearze bo to podpada pod spoiler...


Vivian napisał/a:
Ktoś w anime musi posiadać głębię, kto jak nie Zero miałby ją mieć?

Taaa taki głęboki jak studnia bez dna... za głęboki jak dla mnie. Jak tak ma się dość to niech z mostu skoczy.
Vivian napisał/a:
To nic, że raz rzuca się do szyi Yuki, za chwilę ją odrąca i zamyka się w sobie,i jest zazdrosny, i znowu się zamyka, że ogólnie jest silnie depresyjny i ma manię prześladowczą.

Nie... to nie jest nic. To właśnie jest to coś, bo jakby to zignorować to zostanie tylko jego uroda... a ja uważam że Ichiru był ładniejszy :P

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2009, 21:28   

Cytat:
a ja uważam że Ichiru był ładniejszy :P

Ichiru miał inną fryzurę!;P Heh a ja wolę Kaname i jego mroczną stronę osobowości, jednakże jemu mogę zarzucić alienację(te jego szachy i spojrzenie w okno^^) i sentymentalizm. Bądź co bądź, nikt nie jest idealny!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 13-09-2009, 07:45   

Viv zaraz nas zagryzą za offtop więc przenieśmy dyskusję do właściwego tematu... eee, którego nie znalazłam więc załóżmy.

Żeby od tematu nie odbiegać: Kandy z D.gray-mana bo jest wiecznie wkurzony i prędzej by szczezł niż powiedział coś miłego.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Nargan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Wrz 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2009, 10:46   

Udusić. W tym przypadku chociażby obić.
Naruto.
Często irytuje, ale da się do tego przyzwyczaić. Przegięciem jest jednak to, w jaki sposób przyczepił się do Sasuke. Jakim by nie był przyjacielem, nie powinien się do tego stopnia angażować.

Z chęcią pozbyłbym się Neara, N, Roggera.
Rozgryzł Kirę i nie spodobało mi się to. ;D Denerwowało mnie jego spojrzenie.
@Vivian
Mnie też zabolało to, że zajął miejsce L.

I jeszcze jedna postać z Bleacha... Tylko za cholerę nie potrafię sobie przypomnieć jego imienia. Biegał z gangiem idiotów jeżdżących na motorach, co jakiś czas goniły go chyba świnie, czy dziki? ^^ Żadna postać z anime mnie chyba tak nie wkurzyła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 13-09-2009, 10:56   

Chyba chodzi ci o Shibę Ganji'ego... czy jakoś tak...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-09-2009, 20:01   

mnie Ganji nie wkurzył, jak główny bohater serii Bleach. Między przez tą "rudą truskawę" i Bounto rzuciłem Bleacha...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2009, 17:18   

Udusić...
Na pierwszym miejscu Inoue Orihime z Bleacha... Chora kobieta. Zakochana w Ichi'm, blondynka, potrafiąca wołać bez przerwy "Kurosaki-kun! Kurosaki-kun!" jakby zapomniała jak on ma na imię.
Miranda z D.Gray-man'a... Skoro chciała znaleźć pracę dlaczego ciągle sobie wmawiała, że jest bezużyteczna?
Crory z DGM... Następny... Niby wampir, a wszystkiego się boi. Szkoda, że Jasdero i Devitto wtedy go nie zabili.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
jarmac1
Gość
PostWysłany: 17-01-2010, 13:58   Zatłuc

Zdecydowanie popieram Mirror. Inoue Orihime nie spotkałem bardziej denerwującej postaci, dodam do tego Setsune z Gundam00.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 28 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group