FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Następny
  Czego najbardziej nie lubisz w anime?

Czego najbardziej nie lubisz w anime?
Pokemokony - czemu Japończyki nie potrafią rysować zwierząt?
16%
 16%  [ 60 ]
Bizony - zwiewne, piękne, seksowne... samce
9%
 9%  [ 34 ]
Kawaii Panienki - Kenji-kun hiiidooiii desuuu>.<!!! Nyu T.T...
10%
 10%  [ 36 ]
Engrish - All your base are belong to us!
7%
 7%  [ 28 ]
Wpływy Zachodu - Engiru kakkoi desu*___*!!! Zwłaszcza jak się pierzą!
5%
 5%  [ 19 ]
Gotikku - Mamo, nie umieraj! Ojcze, nie odchodź! Siostro, nie zostawiaj mnie! Fuma, łapy przy sobie!
19%
 19%  [ 69 ]
Haremówki - Uff, skończyłem. Pora iść do onsenu, dziewczyny na pewno jeszcze długo nie wrócą...
15%
 15%  [ 55 ]
Yaoi/yuri fanserwis - "Kończa waść, wstydu oszczędź" powiedział Kimicic, lekko się rumieniąc...
15%
 15%  [ 54 ]
Głosowań: 162
Wszystkich Głosów: 355

Wersja do druku
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2005, 15:04   

ja tylko mowie ze to sa dla mnei gejowskie sceny .. jesli kts sadzi inaczej jego sprawa .. dla mnie cos takiego jest chore

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-12-2005, 22:05   

Boś płeć twoja męska jest jak podejrzewam i cóż rzecz można o twym zniesmaczeniu? Gdybyś ci dwa samce w gusta wpaswały byłby to sygnał by przemyśleć wiele i nad wieloma aspektami życia zawiesić falliczny oznak zapytania.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2005, 23:05   

ufff chociaz pod tym wzgledem chyba znam siebie :P thx za utwierdzenie mnie w tym fakcie :]

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-12-2005, 12:38   

Skopanych, beznadziejnych, powalonych zakończeń, takich, jak w Samuraj 7.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ringo Płeć:Kobieta
Marcepanowa dziewczynka


Dołączyła: 14 Gru 2005
Skąd: Crystal Castle
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2005, 19:53   

oczywiście mi nie podobają się pokemono-podobne dziwaki, no i hmm, jak tu wyraziliście "bizony" i english też mi nie leży :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5573709
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-12-2005, 22:30   

Nie lubisz bizonów :P to co Kamui robi w twoich ulubionych postaciach ale cóż nieważne
Powrót do góry
Fishu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Gru 2005
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2005, 14:03   

W anime najbardziej wkurza mnie to, ze jak mi sie [cut] podoba to niestety tego nie ma w realu, np. GTO :D

Witamy na forum.
Jednocześnię nadmieniam, iż słów uważanych powszechnie za wulgarne TU nie używamy.
Pozdrawiam :)
IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5620455
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2005, 19:30   

Już o tym kiedyś wspominałam chyba, ale niecierpię machających ogonami kotów. Kot to nie pies, do jasnej ciasnej. A nawet moja ulubiona 'kocica', Kirara, radośnie merda ogonkiem, a nawet dwoma _^_
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 19-12-2005, 20:05   

I to można dopisać do punktu pierwszego, gdyż opiera się na braku pojęcia o zwierzętach;>. Co się zresztą dziwić, to w Japonii produkują najwięcej głupot typu mechaniczne maskotki.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-12-2005, 21:02   

Dłużyzny i słodkich scenek for rozmazone nastolatki. Pogarda ogarnia... -_-'

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-12-2005, 22:31   

Spedalonych kolesi i pedalskich scen.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2005, 08:18   

Super deformed (czy jak to się nazywa... taka wielka głowa, jak ktoś krzyczy...). I wrzasku. Budzi skojażenia z kreskówkami z U$A (niski poziom).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-01-2006, 00:42   

Kielon napisał/a:
Spedalonych kolesi i pedalskich scen.

Nie prosciej napisać Bizonów i yaoistwa to ma swoje już definicyjne określenia :P
Powrót do góry
Kejmur Płeć:Mężczyzna
Ktoś


Dołączył: 01 Sty 2006
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2006, 02:30   

Ciekawy temat. Chętnie się w nim wypowiem.

Ostatnio w anime denerwują mnie dwie rzeczy - pokemony (jako, że zoologia kiedyś była moją pasją, cierpię podwójnie. Naprawdę ciężko jest znaleźć jakieś NORMALNE zwierzę. No ale ktoś wcześniej wspomniał, że Japonia to ojczyzna dziwnych robotów-zwierząt. I chyba to zostało na stałe w kulturze, bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da). A druga rzecz - łamanie praw fizyki bez uzasadnienia konwencją. Mi przykładowo nie przeszkadza dzwięk w próżni - owszem realizmu to nie ma za grosz, ale ciężko wyobrazić sobie jakąś bitwę bez wybuchu, bezdzwięczną. Po prostu dodaje to dynamizmu, który bez dzwięku często nie istnieje. Ja rozumiem, że sensacja to często bohaterowie wyróżniający się czymś więcej od innych, ale bez przegięć. Ktoś oglądał "Kite" ? Po prostu aż się śmiałem z absurdu jednej ze scen, gdy główna bohaterka i jeden z goryli ją ścigających własnymi ciałami przebili (poprzez pojazdy zmechanizowane) kilka warstw asfaltu na drodze (bodajże van, autobus i na koniec metro - hit). A głównej bohaterce oczywiście nic. Litości... W DBZ jeszcze to było wytłumaczone nadnaturalnymi zdolnościami. A tutaj takiego założenia nie było.

Zresztą "Kite" jest idealnym przykładem "jak na siłę wcisnąć wątki erotyczne, które są zupełnie zbędne". Jeszcze rozumiem, gdy wynika to z miłości lub gdy ludzie są nie do końca normalni (mają jakieś zboczenia, itd.), ale autor nie myślał tymi kategoriami (przynajmniej tego nie dostrzegłem).

Chciałbym poruszyć wątek "Love Hina". Czy ja wiem czy to seria wyłącznie dla zakompleksionych widzów ? Owszem, tacy też są, ale bez przesady, że wszyscy. Wydawało mi się, że to z założenia miała być komedia. Mniej śmieszna czy bardziej - kwestia gustu. Kilka motywów potrafiło mi wykrzywić usta w uśmiechu, ale bez przesady. Ciągle obrywanie od dziewczyn było nudne i monotonne.

Zarzut, że bohater to nieudacznik - raczej rzadkością są główne postacie komediowe, które są zupełnie normalne. Mi raczej on się kojarzył jako typowa postać komediowa - nieudacznik, który dostał szansę od losu i przy tym dla mnie sympatyczny osobnik. A czy to przykład, że nawet frajer może mieć stado pięknych dziewczyn ? Dla niektórych owszem. Dla mnie jednak nie. Zresztą potem osiągał sukcesy (zdał na Todai, nieźle sobie radził na bezludnej wyspie). Właśnie ta odmiana spowodowała, że ogólnie oceniam anime pozytywnie (ale bez fajerwerków). Gdyby non-stop byłby taki ślamazarny, nie byłby za grosz autentyczny (a tak chociaż wydaje się, że taki ktoś może istnieć). Co do dziewczyn - owszem, przewidywalność, która będzie tą jedyną była aż nazbyt oczywista i powiem szczerze lekko mnie to denerwowało. Ale czy aż tak odrzucało ? Nie, gdyż komediom w takich względach daje dużo tolerancji i nie wymagam w nich wielkich rozmyślań i zawodów miłosnych. Od tego są dramaty i opery mydlane, by komplikować sprawy miłosne. W komedii nie jest to obowiązkowe (podkreślam to stwierdzenie na nie), acz mile przeze mnie widziane. Chociaż na lekki wysiłek i odkrycie tego później byłoby jednak lepsze.

I tutaj coś, co wogóle nie pasowało i co było wspomniane - mistycyzmy i różne udziwnienia. Mnie osobiście najbardziej denerwował ten zółw i to, że latał. Oraz ten dziwny miecz. Zresztą kwestia gustu - to mnie denerwowało.

Chyba jednak ta sympatyczność postaci spowodowała, że moja ocena ogólnie jest pozytywna, bo powiem szczerze, że wad też miało sporo. Ecchi i fanserwis mnie nie razi, jeśli jednak jest rozsądne, odpowiednio dawkowanny i ma jakiekolwiek uzasadnienie poza "chcicą". W "Love Hinie" było tego sporo, ale nie poruszyło moich granic smaku (mam na myśli, że nie było wymuszonej pełnej golizny w tej konwencji, bo jeśli to pasuje do przedstawionego tematu to normalnie akceptuje). Jednak już "Love Hina Again" to już zupełnie inna historia i tutaj można było się mocno zgorszyć. Czemu tak o tym pisałem ? Bo uważam, że aż tragicznie nie było. Haremówka, ale nie aż tak bezczelna jak niektóre produkcje. I dziewczyny nie były usłusznymi niewolnicami na każde skinienie (mnie ten motyw cholernie denerwuje - każdy powinien mieć własny wybór i własne zdanie, a nie być bezsprzecznie posłusznym. I on chyba jest najlepszym przykładem, jak "leczyć" chore kompleksy). Cóż mogę jeszcze napisać ? To chyba wszystko. Jak coś mnie znowu oburzy, to mam dobry temat do odreagowania. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2274857
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2006, 10:18   

Cytat:
jako, że zoologia kiedyś była moją pasją

moją też :)

Cytat:
główna bohaterka i jeden z goryli ją ścigających własnymi ciałami przebili kilka warstw asfaltu na drodze

rotfl :D prawie jak "Kojot i Struś Pędziwiatr" XD

Cytat:
jak na siłę wcisnąć wątki erotyczne, które są zupełnie zbędne

Chwyt marketingowy? :)
A Love Hina to tylko opening widziałem i mi wystarczy ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group