FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Następny
  Czego najbardziej nie lubisz w anime?

Czego najbardziej nie lubisz w anime?
Pokemokony - czemu Japończyki nie potrafią rysować zwierząt?
16%
 16%  [ 60 ]
Bizony - zwiewne, piękne, seksowne... samce
9%
 9%  [ 34 ]
Kawaii Panienki - Kenji-kun hiiidooiii desuuu>.<!!! Nyu T.T...
10%
 10%  [ 36 ]
Engrish - All your base are belong to us!
7%
 7%  [ 28 ]
Wpływy Zachodu - Engiru kakkoi desu*___*!!! Zwłaszcza jak się pierzą!
5%
 5%  [ 19 ]
Gotikku - Mamo, nie umieraj! Ojcze, nie odchodź! Siostro, nie zostawiaj mnie! Fuma, łapy przy sobie!
19%
 19%  [ 69 ]
Haremówki - Uff, skończyłem. Pora iść do onsenu, dziewczyny na pewno jeszcze długo nie wrócą...
15%
 15%  [ 55 ]
Yaoi/yuri fanserwis - "Kończa waść, wstydu oszczędź" powiedział Kimicic, lekko się rumieniąc...
15%
 15%  [ 54 ]
Głosowań: 162
Wszystkich Głosów: 355

Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-07-2006, 00:50   

Cytat:
Poza tym czemu nagośc kojarzy ci sie ze zboczeniem? Z takich skojarzeń nasza cywilizacja wyszła ponad 100 lat temu...


A doszła do nich jakieś, bo ja wiem, 150 lat temu;>?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-07-2006, 00:55   

Cytat:
A doszła do nich jakieś, bo ja wiem, 150 lat temu;>?

Cytując Maieczkę: oh, well...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2006, 09:52   

Mnie osobiście irytują jeszcze wstawki wykonane technika animacji komputerowej- to czasami naprawdę kaleczy kultowe serie wg. mnie było tak w wypadku Cowboya Beebopa (ta "zółto-czarna" kosmiczna czasoprzestrzeń służąca do szybkiego przemieszczania sie) pozatym takie komputerowe urozmaicenia niepotrzebnie postarzają no i ujemnie wpływaja na odbiór bo np. jak ja widze coś takiego to zaczynam się zastanawiać "dlaczego oni (czyt. twórcy) to zrobili i czy nie łatwiej byłoby to narysować tradycyjnie" ...

A i zapomniałbym nie wiem czemu wśród nie których scenarzystów anime istnieje tendencja do nadmiernego w moim odczuciu a nawet czasami masowego uśmiercania głównych bohaterów już wa samych końcówkach serii - ja wiem że podnosi to dramaturgię i pasuje do konwencji anime akcji ale czasami chyba nie wiedzą kiedy przestać np. Wolfs Rain.

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-07-2006, 10:11   

Udai napisał/a:
Mnie osobiście irytują jeszcze wstawki wykonane technika animacji komputerowej

Dużo zależy od tego, jak zostały zrobione. Czasem są spójne z resztą obrazu (Geneshaft i Blue Submarine No6, tu cg to większość, a nic innego mi do głowy nie przychodzi)

Udai napisał/a:
wśród niektórych scenarzystów anime istnieje tendencja do nadmiernego w moim odczuciu a nawet czasami masowego uśmiercania głównych bohaterów już wa samych końcówkach seri

O! A pod tym sie obiema rękami i nogami podpisuję. Nie ma to jak zepsuć sobie przyjemność z oglądania sianokosami.... A już skoszenie raz, a dobrze jednego bohatera to czyste chamstwo nastawione tylko na zangstowanie tych pozostałych przy życiu

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-07-2006, 11:15   

Ooo... Udai racja! Święta racja!
Acz nie wiem co gorsze, czy zabicie bochatera na końcu i pozostawienie widza z wiściekłym wzaskiem na ustach czy zabicie go w środku serii i dokumentne pozbawienie widzów przyjemności z jego oglądania.
[Tu mogę doda że tylko czekam aż pan Tite kogoś zabije, znaczy kogoś znaczacego, pozbawiając mnie przyjemności czytania mangi...]
<<Powiem dla ciekawości że czyatłam książkę, pani LeGuin której tytułu teraz nie pamiętam, a ktorej główny bochater zdechł tak manije więcej po środku, a poźniej bylo już tylko pokazywanie jak pozostali sobie z tym radzą. niby wszystko w porządku ale czytalnik zwyczajnie nie mial chęci dalej czytac>>

Na tę hwilę wkuzają mnie zakńczenia urwane. Takie wiecie: Idzie sobie seria spokojnie az tu nagle okazuje się ze już koniec i więcej nie ma nigdzie. Coś takiego jest w Candidate for Goddes i to chamskie coś takiego bo konczy się na przedostatnim odcinku tak jakby.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-07-2006, 12:55   

Cytat:
"dlaczego oni (czyt. twórcy) to zrobili i czy nie łatwiej byłoby to narysować tradycyjnie"


Odpowiedź brzmi oczywiście - nie, nie tylko nie byłoby łatwiej, ale do tego byłoby drożej. W związku z czym co nowsze serie katują nas efektami specjalnymi w kosmosie, bo tradycyjna animacja tego by je zbankrutowała.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Erii Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Cze 2006
Skąd: Mysłowice
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2006, 13:09   

racja, ale czasem efekty "nietradycyjne' czyli komputerowe wyglądają tak fatalnie, że wydaje się, iż pracownicy robili je po godzinach, i to jeszcze bez wynagrodzenia.

GoNik napisał/a:
Czasem są spójne z resztą obrazu (Geneshaft


Dokładnie, tam akurat animacje był świetne i dopracowane...ale np. w Arjunie wyglądały żałośnie do potęgi, tak samo w Candidate for Goddes.

_________________

Kości twoje zbieleją na prerii, tatuś i mamusia będą płakać, aż utoną we łzach, a z ciebie nie zostanie nic, w ogóle nic, może tylko tyle, żeby kojoty miały nad czym wyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7185747
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2006, 14:26   

GoNik napisał/a:
Martita napisał/a:
nie moja wina, że nie jestem zboczona i że nie wyczekuje nagości >.<

Hę? A ktoś tu i owszem? Dopóki nie ogląda się hentajów to nikt na gołe baby specjalnie nie czeka... <pomińmy tu, że mężczyźni gołe baby zwyczajnie oglądać lubią i nic przeciwko ich pojawieniu sie nie mają> Poza tym czemu nagośc kojarzy ci sie ze zboczeniem? Z takich skojarzeń nasza cywilizacja wyszła ponad 100 lat temu... Czyli co: jak w anime bohaterka nad morzem/basenem paradować będzie w skąpym bikini to będzie zboczenie? Bo zakryte bedzie miała właściwie tylko 'miejsca strategiczne'. Jak ci taka spaceruje po plaży 'realnie' to też twierdzisz że to nieprzyzwoite?

A biust miseczki przynajmniej J... Hej! One na ogół noszą wtedy kombinezony bojowe zapięte pod samą szyję! Nie są więc 'nagie' XD


wow, wywołałam dyskusjęXD. OK. czyli od dzisiaj zmiana: szukam anime z golasamiXD. cvóż poradzić, że na golizny jestem uczulona. a faceci to co innego, bo od wiek, wieków byli wzrokowcami- czyli kochają aż do dzisiaj gapić się z slinką na gołe panie późną nocą. bikini na ogoł nie uważam za zboczenie, poniewąz nie wyobrażam sobie, aby bohaterka kąpała się w morzu w futrze:). a co innego, kiedy takiew golizny pokazują bez podstaw, nie uważacie? a co do saun... niestety, prawie w kązdym spotykam sauny... błeee, to czasami potrafi obrzydzic. i wcale nie jestem z LPR. to dobrze, że każdy ma odmienny charakter, czyż nie?:)
aha. odbiegłam od tematu. ja też nie lubię, kiedy animację tradycyjną mieszają z 3D. efekt bywa na tyle porażający, że człowiekowi odechciewa się oglądać dalej _-_

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2006, 14:57   

A jak wam się podobało "Last Exile"? :>


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 07-07-2006, 12:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-07-2006, 22:08   

Ja wiem o co jej chodzi! Chodzi jej o te przeklete po trzykro majtki kiedy tylko się da i nie da! Albo o takie dziwaczne sceny z fanserwisem na cycki i posladki!
Marti, święta racja. Takie rzeczy powinny by karalne.

LaEx byl fajny. GRafika na 5+. Szkoda ze się zmarnowała fabula.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2006, 11:14   

Cytat:
A jak wam się podobało "Last Exile"? :>

Jak rozumiem, chodzi o grafikę komputerową w tymże ? Cóż, mnie się podobało. Szczególnie wystrój wnętrza statków Gildii. Przyznam jednak, że mniej niż na grafikę zwracałem uwagę na fabułę - moim zdaniem bardzo dobrą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2006, 12:43   

IT. napisał/a:
Ja wiem o co jej chodzi! Chodzi jej o te przeklete po trzykro majtki kiedy tylko się da i nie da!


Agent Aika... złapałam to kiedyś na niemieckiej Vivie, w czasach, kiedy jeszcze nie za bardzo interesowałam się m&a i... powiedzmy, że przeżyłam szok kulturowy ^_^' Ja rozumiem fanserwis, ale w takich ilościach?

Z innej beczki, nienawidzę typu bohatera "wiem, że jestem bardzo waży dla fabuły i nie potrafię się sam bronić, ale co tam, nie mogę narażać innych, pójdę wlaczyć sam - co z tego, że jak zginę to wszystko szlag trafi, ja się chcę poświęcić i koniec." Głównie z tego powodu nie trawiłam Miyaki, a teraz nie trawię Shirou z Fate/Stay Night. Mam cichą nadzieję, że mu to przejdzie (względnie że Saber go zmusi, żeby mu przeszło :D), ale na razie jestem w okolicach 8 odcinka i mam ochotę zrobić mu krzywdę ostrym narzędziem.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2006, 13:01   

Cytat:
teraz nie trawię Shirou z Fate/Stay Night

O ile dobrze pamiętam, już w pierwszym odcinku zginął dwa razy. Jeszcze mu nie przeszło ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2006, 13:15   

Doreen napisał/a:
Agent Aika... złapałam to kiedyś na niemieckiej Vivie, w czasach, kiedy jeszcze nie za bardzo interesowałam się m&a i... powiedzmy, że przeżyłam szok kulturowy ^_^'

O ile kojaże, trafiłaś akurat na ecchi :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-07-2006, 13:51   

A na Agent aike i tak należało patrze z micnym przymrużeniem obu oków. To było przede szystkim durne, a dopiero potem cała reszta zażutów.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group