FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Następny
  Czego najbardziej nie lubisz w anime?

Czego najbardziej nie lubisz w anime?
Pokemokony - czemu Japończyki nie potrafią rysować zwierząt?
16%
 16%  [ 60 ]
Bizony - zwiewne, piękne, seksowne... samce
9%
 9%  [ 34 ]
Kawaii Panienki - Kenji-kun hiiidooiii desuuu>.<!!! Nyu T.T...
10%
 10%  [ 36 ]
Engrish - All your base are belong to us!
7%
 7%  [ 28 ]
Wpływy Zachodu - Engiru kakkoi desu*___*!!! Zwłaszcza jak się pierzą!
5%
 5%  [ 19 ]
Gotikku - Mamo, nie umieraj! Ojcze, nie odchodź! Siostro, nie zostawiaj mnie! Fuma, łapy przy sobie!
19%
 19%  [ 69 ]
Haremówki - Uff, skończyłem. Pora iść do onsenu, dziewczyny na pewno jeszcze długo nie wrócą...
15%
 15%  [ 55 ]
Yaoi/yuri fanserwis - "Kończa waść, wstydu oszczędź" powiedział Kimicic, lekko się rumieniąc...
15%
 15%  [ 54 ]
Głosowań: 162
Wszystkich Głosów: 355

Wersja do druku
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2006, 14:13   

korsarz napisał/a:
Doreen napisał/a:
Agent Aika... złapałam to kiedyś na niemieckiej Vivie, w czasach, kiedy jeszcze nie za bardzo interesowałam się m&a i... powiedzmy, że przeżyłam szok kulturowy ^_^'

O ile kojaże, trafiłaś akurat na ecchi :]

I to na jakie. Ta seria jest pod tym wzgledem sławna.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2006, 14:57   

Wiem, że to było ecchi, ale i tak twór jak dla mnie bardzo dziwny, bo nie potrafię znaleźć dla niego grupy docelowej. O ile rozumiem, że kawaii panienki o biustach typu dwa melony w skąpej bieliźnie albo i bez przyciągają męską część widowni, o tyle nie wydaje mi się, żeby 20 minut oglądania kadrów wypełnionych po brzegi majtakami pokazanymi z różnych ujęć kamery mogło odnieść podobny skutek. W efekcie jeszcze nie widziałam, żeby ktoś na dźwięk tego tytułu zareagował inaczej niż " OMG, inwazja majtek, opadła mi szczęka i tarzałem się po podłodze" ^^

Jak dla mnie toto nawet miało pewien potencjał - możnaby z tego zrobić całkiem niezłą parodię filmów szpiegowskich. W którymś z ostatnich odcinków była np. piękna akcja jeżdżenia czołgiem po nadmorskim hotelu, włączającz w to schody i basen (i windę chyba też). Bond by się nie powstydził takich wyczynów :D

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 07-07-2006, 21:39   

Chciałbym zauważyć prostą rzecz - Aika to parodia nie tylko Bonda, ale i ecchi. Tyle, że nie parodiuje wyszydzając, a doprowadzając do absurdu. I tak, jednocześnie jest też ecchi, podobnie jak też jest to humor baaardzo niskich lotów.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-07-2006, 06:53   

Na tę chwilę wkuża mnie jakies takie dziwne podejście do widza... Jeśli ogląda się anime to smiech powinien byc jakiś taki... naturalny, a nie powinno się miec świadomości że teraz trzeba się rozesmiac... To jednak nie jest ten rodzaj humoru który wyznaję...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-07-2006, 09:47   

Ten śmiech jest jak najbardziej naturalny, nawet jeśli prostacki. Tylko człowiekowi potem głupio, że to w ogóle ogląda, a co dopiero się śmieje....

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-07-2006, 12:15   

nie zrozumiałesmnie Ysen. Mi chodzi nie o takie sytuacje że chumor jest prymitywny albo wstydliwy. Chodzi o takie kiedy jest śmieszny z zamieżeniem smieszności. Taki wymuszany na widzu, nie do konca naturalny. Tak smieszny że aż bezndziejny.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-07-2006, 12:49   

Zrozumiałem co masz na myśli, po prostu nie widziałem tam nic wymuszanego, nie bardziej niż w każdej komedii. Oczywiście bierzesz pod uwagę, że to nie jest humor skierowany do kobiet i w zasadzie nie da rady ich śmieszyć?

Chyba, że masz na myśli, że jest sens się śmiać nie z komedii, ale z chałowatych anime, które są śmieszne "naturalnie", a nie z założenia...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-07-2006, 17:02   

Eee.... Tego... Nieporozumienie!

Wogule nie mówilam o Aice! Mówilam o innych seriach bo i w tych dwuch odcinkach Aiki co je widzialam to nie był taki humor... Humor w Aice mi się podobał bo byl absurdalny, hiperbolowaty i wogule śmieszny. ;p

Bardziej chodzi mi o inne serie w których... Cóż. bochaterowie są twożeni po to żeby widz wiedzial że ma sie z nich śmiac. właściwie nie umiem tego dobrze ujac, ale... Z Vasha smiałam się bo chciałam. Z XXXXX smieję się bo wiem że powinnam.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2006, 11:29   

Martita napisał/a:
(off topic: nie wiedziałam, że na tym forum są zboczuszki... :)

Hehm,czy to aluzja do mnie????Ja nie jestem bynajmniej zboczuszkiem;}}}Powiedzialabym nawet,ze ostatnio troche wkurzaja mnie fanservicowate serie.Nic tylko ecchi(vide wspomniany,Eiken...)
Ale najbardziej wkurzaja mnie serie,ktore udaja ambitne,a tak naprawde SA BELKOTLIWE i nudne.

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lukim Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lip 2006
Skąd: Nowy Tomyśl/Poznań
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2006, 20:07   

LookOUT napisał/a:
Powiedzialabym nawet,ze ostatnio troche wkurzaja mnie fanservicowate serie.Nic tylko ecchi(vide wspomniany,Eiken...)


Heh prawdziwa natura japońskiej młodzieży :) , a twórcy idą tylko w kierunku kasy ... tzn zdarzają się jakieś ambitniejsze produkcje ale....

LookOUT napisał/a:
]Ale najbardziej wkurzaja mnie serie,ktore udaja ambitne,a tak naprawde SA BELKOTLIWE i nudne.


...jak widać okazują się nudne :P

Heh nie idzie dogodzić człowiekowi ^^

Mnie zaś wkurzają te wcześniej wspomniane efekty 3D i pokemony :P
Tzn czasami się uda zrobić jakieś przyzwoite 3D np w School Rumble mi to jakoś nie przeszkadzało , ale może jestem zbyt zauroczony tą serią żeby źle o niej mówić ^^'

_________________
...internet nie zapomina...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2006, 20:20   

No nie każda ambitniejsza produkcja jest nudna... Ale są dzieła głębokie i "głębokie", a natura obu głębi była w jakimś temacie roztrząsana.

Mnie faktycznie męczą urywane zakończenia, wracając do wcześniejszego wątku. Nie mówię o takich, gdzie przerywa się w połowie finałowej walki o ocalenie świata (tak - widziałam to), ale takie, gdzie twórcy zachowywali się, jakby nie chcieli zrobić happy endu, nie mieli pomysłu, a poza tym to trzeba zostawić furtkę, a nuż uda się następny sezon...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
lukim Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lip 2006
Skąd: Nowy Tomyśl/Poznań
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2006, 20:37   

Hmm... a mnie wkurzają już te happy endy :P
Irytuje mnie to , że wiem jak się skończy dane anime oglądają kilka pierwszych epków...
Może twórcy tych "urywanych końcówek" idą za moją myślą? :D
I kwestia tzw. "furtki" , jak dla mnie to zależy od produkcji jeśli jest ona udana to spoko można troche zespuć zakończenie , żeby zrobić ten drugi sezon :P Dobrego nigdy nie za wiele ... takie jest moje zdanie na ten temat :)

_________________
...internet nie zapomina...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sugi Płeć:Mężczyzna
przygnieciony śniegiem


Dołączył: 17 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2006, 21:58   

Denerwuje mnie w anime trochę rzeczy ,ale to chyba po części dobrze . Nie należy zapominać ,ze jest to (w większości przypadków) sztuka masowa ,popularna czyli często "sztuka" . Jeśli Ktoś kupuje wszystko co mu na tacy podali i bezkrytycznie się tym zachwyca znczyć może to tyle że krytycyzmem jest już na wskroś zarażony :D .

Wkurza mnie to kiedy seria nie wciąga a wręcz męczy (zazwyczaj już po pierwszych 2 odcinakch wiem ,ze to nie dla mnie ) .
Nie nawidze schematów ... kiedy przewidzieć coś nie trudno . Fanserwisy hmmm .... szczególnie wkurzają mnie przerysowania ,które z załorzenia mają być atrakcyjne a wychodzą karykaturalnie .

Humor ... podpisał bym się pod IT. - może być najbardziej prostacki czy głupi ,ale musi być naturalny i nie wymuszony .Nie nawidzę na siłę
przyklejania zniekształconych mord i wszelkich tworów gdzie istnieje forma bez treści ,która ma na dodatek być śmieszna .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-07-2006, 23:22   

lukim napisał/a:
Hmm... a mnie wkurzają już te happy endy :P
Irytuje mnie to , że wiem jak się skończy dane anime oglądają kilka pierwszych epków...

Pytanie kontrolne: a ile serii już widziałeś? Bo na pewnym etapie szczęśliwe / do przewidzenia zakończenia są skarbem. Szczególnie po zalewie negatywnych emocji <zuo, mhok, traumy z dziecinstwa, radosne i spontaniczne koszenie bohaterów...>

Teoretycznie też wiem jak się dana seria skończy, po paru pierwszych epizodach, ale... chociażby z tego, co oglądam na bieżąco:
> Blood+ ładnie się zaczynało, brnie w coraz większy dół, już nie wiem czy mam się cieszyć że już zaraz koniec, czy z tego powodu płakać.
> Ergo Proxy tak samo - genialny poczatek, a teraz coraz bardziej się zakończenia obawiam. A niby całkiem łatwo było przewidzieć co będzie dalej...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukim Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lip 2006
Skąd: Nowy Tomyśl/Poznań
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2006, 23:51   

GoNik napisał/a:
Pytanie kontrolne: a ile serii już widziałeś?


Hmm anime oglądam już od małego kiedy to puszczali jeszcze te starocie na Poloni... jestem jeszcze młody i wiem że dużo przedemną , ale wiem że dużo też za mną :) ile serii widziałem? tego już nie zlicze... mam straszny bałagan w tych płytach... szafa zawalona :P


GoNik napisał/a:
Bo na pewnym etapie szczęśliwe / do przewidzenia zakończenia są skarbem.


No to widocznie to zależy od charakteru :P. Ja widziałem już troche serii no i nie uważam żeby to od jakiegoś etapu zależało czy zakończenie będzie tym skarbem czy nie... Nie twierdze , że wszystkie happy endy mi się nie podobają ... Są takie szczególnie w tych poważniejszych produkcjach co potrafią do łez człowieka doprowadzić :P . No ale mi ogólnie chodziło o sam fakt tego przewidywalnego zakończenia tzn można iść na kompromis i zrobić happy end , ale taki niespodziewany , gdzie coiś by się stało tak jakby to widz nawet nie pomyślał , ale wiadomo wtedy to są już tylko perełki :P

_________________
...internet nie zapomina...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group