FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Następny
  Czego najbardziej nie lubisz w anime?

Czego najbardziej nie lubisz w anime?
Pokemokony - czemu Japończyki nie potrafią rysować zwierząt?
16%
 16%  [ 60 ]
Bizony - zwiewne, piękne, seksowne... samce
9%
 9%  [ 34 ]
Kawaii Panienki - Kenji-kun hiiidooiii desuuu>.<!!! Nyu T.T...
10%
 10%  [ 36 ]
Engrish - All your base are belong to us!
7%
 7%  [ 28 ]
Wpływy Zachodu - Engiru kakkoi desu*___*!!! Zwłaszcza jak się pierzą!
5%
 5%  [ 19 ]
Gotikku - Mamo, nie umieraj! Ojcze, nie odchodź! Siostro, nie zostawiaj mnie! Fuma, łapy przy sobie!
19%
 19%  [ 69 ]
Haremówki - Uff, skończyłem. Pora iść do onsenu, dziewczyny na pewno jeszcze długo nie wrócą...
15%
 15%  [ 55 ]
Yaoi/yuri fanserwis - "Kończa waść, wstydu oszczędź" powiedział Kimicic, lekko się rumieniąc...
15%
 15%  [ 54 ]
Głosowań: 162
Wszystkich Głosów: 355

Wersja do druku
Taur Płeć:Kobieta
... To nie ta bajka...?


Dołączyła: 30 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2005, 23:08   

Cytat:
Haremówki wcale nie działają tylko w jedną stronę!

Co prawda to prawda tylko zregóły tu pojawia się inny problem - panowie może i częstokroć są atrakcyjni ale patos i głupota w obecności obiektu westchnień może przerazić.
Patos to jest właśnie to czego nie znoszę, na szczęście Japończycy to nie Amerykanie i jeszcze nie przeginają tak bardzo.
Natomiast nie cierpię fanserwisu 90% twórczości w tym klimacie wzbudza we mnie odruch wymiotny, szczególnie yaoi i hentaj. Ja lubię yaoi ale co za dużo to nie zdrowo. Zwłaszcza gdy (wiadome osobniki) dostrzegają wielką nieskończoną miłość wszędzie tam gdzie jej raczej nie ma, nie było i pewnie nie będzie. A najczęściej brak tym twórcom od siedmiu boleści i wiedzy i umiejętności by nawet coś w tym kierunku wymodzić.
Troszke się zagalopowałam i w klimacie yaoi często rozumiem fanfiki ale ... mniejsza z tym.
Hentaj z regóły jest dla mnie znośny w bardzo małych dawkach.

A i jeszcze problem obrażeń fizycznych, ran, złamań i innych przypadłości, które z regóły powinny ukatrupić takiego osobnika a ten nie dość że wstaje to jeszcze zwycięża. Brrr.
W seriach komediowych może być ale jak trafiam na to w czymś poważnym to mnie krew zalewa. Osobna kwestia to prawa fizyki, w kosmosie nie ma materii pozwalajacej na rozchodzenie się fali dzwiekowej wiec dlaczego wybuchom toważyszy bum lub postacie świetnie się porozumiewają, bez komunikatorów.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-10-2005, 12:10   

Taur... Wkużyłaś się troszeczkem chyba... OO?

Ja uwielbiam Space Opery i co mnie irytuje to nie tyle te ieszczęsne wybuchy bo można od biedy założyć ze tyle było tlenu na statkach co, ale to widziałam tylko kilka razy. Bochater coś wrzeszczy i jego słychać bo jest w kompinezonie ale jakim zielonym cudem słychać go też w przestrzeni międzygwiezdnej i jeszcze czasem odzywa sie echo? To kiedyś było zabawne, teraz jest okropne.

A wpomniane powyżej Victorie odniesione pomimo serii z maszynówki w plecy to chyba już legenda...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Taur Płeć:Kobieta
... To nie ta bajka...?


Dołączyła: 30 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2005, 16:31   

Cytat:
Wkużyłaś się troszeczkem chyba...

Coś w tym stwierdzeniu jest IT.
Powód główna bohaterka z raną szapaną ramienia krew się leje, a to wszystko w otwartej przestrzeni kosmicznej - AAAAA A wręcz włosy z głowy rwę. Sytuacje ratowano zaklejając dziurę taśmą samoprzylepną. Niestety czerwień już podziałała na mnie jak płachta na byka.
Ja też uwielbiam Spece Opery ale co jakiś czas muszę odpocząć moja tolerancja na "cuda" wyczerpała się, przynajmniej na chwilę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-10-2005, 15:50   

Ja kocham Genashafta... Od dwuch lat chyba tak samo...
I choć kilka cudów tam jest to naprawdę nie rażą one aż tak przerażająco. Kocham Genashafta!


Nienawidzę nijakich zakończeń! On jej zyznał miłość a ona poleciała się zabić... I po cholerę jasną?! I na grzyb całe anime?! Krwii!!!
A to do tego co mi puściłą gonik. piesku

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2005, 19:17   

przyznac musze ze calego Watku czytac serca nie mialem .. :P no ale wypowiem sie w ograniczonosci swego rozumienia pewnych faktow ..

Z listy ofkorz wybrac pokomeny musialem bo .. to zlo wcielone .. kolorowe jakis usmiechniete.. + dobro zawsze wygrywa .. banalna linia etc ..

co to ogolow to mam dosc schematow typu DB DBZ DBGT ..
walczy zdobywa moc .. pokonuje przeciwnika .. potem trafia na silniejszego przeciwnika cwiczy pokonuje go i trafia na super mega przeciwnika .. pokonuje i trafia na super mega ultra przeciwnika .. to lekka przesada ale nie przecze takie serie wciagaja :P

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-10-2005, 22:10   

Cóż, w kwestii fabuły serii o mordobiciu nie da się wiele wymyślić. Mało komu zresztą się chce, bo nikt i tak nie ogląda tego dla fabuły. Nie jest to więc jakaś specjalna wada.

Cytat:
+ dobro zawsze wygrywa


Nie SERIA, na Boga. Zjawisko. Konkretnie fakt rysowania przez Japończyków pokemonów zamiast normalnych zwierząt. Naiwność fabuły jest akurat wadą nie graniczającą się do anime.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2005, 23:03   

Pokemony to zaraza ..

mordobicie ok .. ale kiedys seria musi sie skonczyc .. Street Fighter takie sobie mordobicie .. ale ja nie odczulem az tak bardzo .. "nadmiernego levelowania" .. wszystko musi miec swoj koniec .. naruto tez sie zapowiada na takie cos co bez konca bedzie trwalo i trwalo .. niczym moda na suces .. bo koncu tu zostal Orochimaru .. tu BratZuske Kun'a i 7 shinobi (co prawda kilku juz padlo :P) no i questy od Tsunade :P

cio do fabuly zgadza sie .. ale czasem jak cos ogladam to jakbym ogladal reklamy w tv :P

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-10-2005, 00:47   

Taaa.. nie sposób się nie zgodzić.
Dla mnie serie gdzie grupa bohaterów hoduje/buduje* jakoweś dziwne stworki/roboty/duchy/inne* celem questowania/walczenia w pojedynkach/ratowania świata* są zwyczajnie niestrawne. Głównie ze względu na porażającą sztampowość a zatem przewidywalność...

Co do mordobić, cóż... zależy. Bo w końcu Beach to też właściwie mordobicie, ale siedzę już od 54 epów i patrzę jak sroka w gnat ^^; Generalnie jednak chyba dlatego, że WRESZCIE ktoś zrobił coś naprawdę oryginalnego. Nawet czytając mangę jako 'extra source' nie sposób domyśleć się dokąd toto zmierza. Nie z vaisaado i całą resztą wkoło.

*niepotrzebne skreślić

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 31-10-2005, 10:05   

Offtopic został wycięty. Proszę mówić na temat i dokładnie zapoznać się o czym jest ten topic. O tym, czego nie lubimy w ANIME, a nie w grupach fansuberskich. Proszę również nie bawić się w stylu "a mój tatuś ma większe wąsy od twojego", obydwaj jesteście ludźmi dorosłymi. Radzę sie dostosować, w przeciwnym razie temat zostanie zamknięty.

Cytat:
Kolejna "rzeczwnerwiajaca w Anime" jak sie czlowiek wciagnie to sie doczekac na relisa nie moze :P


To NIE JEST związane z anime.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-10-2005, 15:17   

W anime nie lubię małych słodkich chłopczyków któży chcą znaleźć mamusię. Ani dziewczynek, ani wogule niczego co ratuje świat jakby przy okazji szukania mamusi/tatusia/pieska/kotka/chomiczka/biedronki/aplikatora do tamponów...
Przesadziłam ale takie debilizmy się zdażają że aż żal bo bochater sam w sobie świwtny a problemy ma jakieś z kosmosu.
Matka ci nie żyje debilu! Dziewczyny se poszukaj i sprezentuj jej wnuczka na rocznicę śmierci półmózgu!

Już mi lepiej...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Taur Płeć:Kobieta
... To nie ta bajka...?


Dołączyła: 30 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2005, 15:52   

Bywa że irytuje mnie wielka miłość nastolatków. Parka nastolatków wyznająca sobie miłość do grobowej deski. I ucieczka by z dala od złych krewnych ewentualnie innych przypadłości tego świata pielęgnować swe wielki uczucie. Czasami dochodzę do wniosku ze takim bohaterom brakuje odrobiny zdrowego realizmu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2005, 01:38   

przeogromne miecze typu Berserk, czy scyzoryk magajwera (czy jak sie to pisze) z .. Final Fantasy - AC

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
porudeq Płeć:Mężczyzna
master_of_monsters


Dołączył: 04 Lis 2005
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2005, 17:11   

Najgorsze sa jednak idiotyczne zarty o lekkim zabarwieniu erotycznym (choc niekoniecznie). Dlaczego tak malo jest serii stricte "powaznych". Czy kazde anime musi miec przynajmniej jeden teki gag w odcinku? Oki, tez czasami lubie sie posmiac, ale wole jednak humor troche bardziej wysublimowany.

Inna sprawa sa rozterki (glownie moralne) bohaterow. Ile mozna ogladac ukazywane z przesadna dramaturgia wewnetrzne, glebokie przemyslenia postaci?

_________________
..::Like a bullet in your head::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7983859
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-11-2005, 20:47   

O tak... Obydwa wypadki są straszne.

Będąc zdrowym facetem powinienem się cieszyć na widok półnagich panienek pojawiających się co chwila na ekranie, tudzież wyginających się w róznych zachęcających pozach.

Nie mniej jednak, puki pozostaje to w niewielkiej ilości to mój stosunek do tego jest neutralny, ale gdy jest tego za dużo bardzo mnie to wkurza.

C do dramatyzmu... Jest kilka kultowych serii przesadzonych czymś takim. Na przykład facet zostaje nabity na miecz i przez dwa odcinki wyjawia swoje uczucia, przemyślenia i osobiste dramaty... Zdradza, ze tatuś w dzieciństwie go molestował, a mamusia piła, że to, że tamto... Po drodze płacze, ksztusi się i wymiotuje krwią...

Zamiast porywające jest to zwyczajnie śmieszne.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-11-2005, 11:14   

Porudeq... można to zapisać jako pruderyk... Żart!

Ja osobiście, jako dziewczynka za gołymi panienkami nie przepadam wcale. A jako biolchem zastanawiam się nad biologicznymi następstwami posiadania dziesięciu kilo biustu przy wadze piećdziesiąt kilo... A majtki pojawiające się w ośmiu na dziesięć scen... Oj moje biedne zęby.

Renji mi się skojażył z opisem... Moze nie był nabity na miecz bo jak by autor to zrobił to śmierć mu. Zdychał cały odcinek i wawałek następnego... A ja siedziełama i pukałam śrubokrętem we własną głowę. Nienawidzę Zdychania dłuższego niż przepisowe pięć minut!

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group