FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Następny
  Po jakiemu ogladacie anime?
Wersja do druku
yuki-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2007, 10:05   

Nie wiem czemu ale nie potrafię sie przyzwyczaić do niemieckiego czy angielskiego dubbingu xP zazwyczaj oglądam anime jedynie po japońsku, ale z angielskimi napisami ^^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1611805
Ayoken Płeć:Mężczyzna
Co znowu?


Dołączył: 07 Sty 2007
Skąd: Bielsko-Biała
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2007, 10:14   

Zawsze z oryginalnymi głosami, napisy po polsku/angielsku/niemiecku.

_________________
"Powiem jedno, nigdy więcej nie wypiję 7 kubków Tonicu w ciągu 8 minut"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10913328
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2007, 08:52   

JAP + POL/ENG suby
Angielskiego dubbingu kompletnie nie trawie ;]

Aha tylko Dragon Ball oglądam po Francusq :] przyzwyczajenie z RTL7 :P

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Bunji Płeć:Mężczyzna
cHAos RuLEz


Dołączył: 04 Kwi 2007
Skąd: LImbO
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2007, 18:44   

Anim oglądam po japońsku z angielskimi subami, jedyny wyjątek zrobiłem dla R.O.D. TV do którego angielski dabing był naprawdę świetny.

Tak poza tym to witam wszystkich.

_________________
I'm not a psycho, I'm just crazy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
117626
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2007, 19:39   

Ja mam dokładnie tak samo, anime oglądam tylko po japońsku z napisami po angielsku. Dla mnie tylko takie zestawienie ma ten specyficzny klimat japońskich produkcji. Za za żadne skarby świata nie mógłbym się zmusić do polskiego dubbingu.

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-04-2007, 19:41   

Oczywiście w grę wchodzi tylko japoński... z polskimi napisami bo mając trzynaście lat dość trudno jets mi znać jakiś inny język... polski dub nie przejdzie. spotkałam się oprócz tego z dub angielskim (do bani), hiszpańskim i portugalskim- to dopiero katorga! tego się naprawde nie da oglądać. I jestem pewna że nie ma nic leprzego w kwestii anime niż oryginalna, japońska ścieżka dźwiękowa!

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2007, 19:54   

Dla mnie dub angielski ma tą wadę, że głosy aktorów źle pasują do postaci, szczególnie jeśli to jest dzieciak. Japończycy wspaniale radzą sobie z zdubingowaniem wszelkiej maści nastolatków, a przede wszystkim panienek kawai ze swoimi specyficznymi głosikami, zaś Anglicy dobierają do takich ról dzieciaków z zmutowanym wokalem, co brzmi śmiesznie i denerwująco.

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 13-04-2007, 15:43   

Zgadzam się z tym że naprawde oglądanie anime po angielsku albo po japońsku z angielskimi napisami ( co ja osobiście preferuje bo prawda jest taka że każdy dubing psuje nigdy nie przekaże histori tak jak powinna byc oczywiscie napisy też w pewnym stopniu ja zniekształca dlatego najlepiej znać japoński ;D) bo naprawde bardzo sie ćwiczy angielski ja np mialem problemy z poczatku z nadążaniem za napisami i musiałem dawać pauze a teraz nie ma takiej opcji ;D naprawde bardzo dobrze można opanować język dzięki temu. Teraz prubuje za pomocą napisów japoński skumać :D nie jest łatwo ale jakoś idzie mysle ze jak w ten sposób będe ogladał dalej to po jakimś roku będe w stanie mowic tzn choć troche sie dogadać z kims ale pisowni to nigdy nie będe umiał tzn tego ciekawego alfabetu hehehe

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
voyager Płeć:Mężczyzna
I'm a men of the NERV


Dołączył: 29 Gru 2006
Skąd: Rogoźnik
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2007, 21:19   

Oczywiście wersja japońska rządzi:P
Pierwsze anime które chciałem obejrzeć z dub angielskim był Naruto, myślałem sobie kiedy bede miał czas czytać suby jak tu na takie pojedynki trzeba patrzeć, szkoda akcji:P, ale po jakis 4 odcinkach cos mi zaczęło nie pasować i musiałem przerzucić sie na japoński, i oczywista sprawa nie żałuje tej decyzji:D

_________________
All around me are familiar faces
Worn out places
Bright and early for their daily races
Going nowhere
Their tears are filling up their glasses
No expression
Hide my head I want to drown my sorrow
No tomorrow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4200846
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-04-2007, 21:51   

Przygoda zaczęła sie od włoskiego czy francuskiego dubbingu Yattamna z wbudowanymi polskimi subsami, Ogladałem Niemiecki dubbing Hellsinga(klimatyczne) i X. Po Hiszpańsku ( nie znam języka) obejrzałem Cowboya Bebopa, bo nie mogłem znależć po angielsku ,ale je znalazłem pózniej. Dubbingu Angielskiego nie cierpie, lecz zdarzxa sieże ogladam, bowiem lepiej brzmi niż wersja japońska z brytyjskimi subsami. Przypadku Death note, często zdarza mi sie przjerzeć najpierw rawy. próbowałem skumać mandaryjski przy Shounenie

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Seledyn Płeć:Mężczyzna
Carewicz


Dołączył: 25 Lip 2008
Skąd: zachód Polski
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2008, 17:09   

Po polsku i w językach romańskich. Po japońsku prawie nic nie kumam, a angielski mi nie pasuje za bardzo (oczywiście w ostateczności może być, nie mówiąc już o angielskich napisach, hehe).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Najlepszy
Gość
PostWysłany: 26-07-2008, 07:50   

Nie będę przeglądał wszystkich stron czy wątek się powtórzył, lecz może to pomóc niektórym użytkownikom którzy oglądają anime od niedawna/chcą oglądać z polskimi napisami/lub po prostu chcecie oglądać filmy z polskimi napisami. CIACH!
Z tego co się orientuje nie jest Freeware, lecz koszt jego zakupu nie jest duży :)

Jeżeli pomogłem to się ciesze, pozdrawiam :)
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2008, 09:01   

Post powyższy przycięto, zostawiono chwilowo, bo może właściciel jeszcze tu zajrzy.

Do Najlepszego: przeczytanie pierwszego postu w danym temacie pomaga stwierdzić, czego ten temat dotyczy. Ponadto oczywiście od nowych użytkowników i gości nie jest wymagana znajomość całego forum, warto jednak rzucić okiem na Regulamin - w szczególności na jego punkt 2.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2008, 09:06   

Kiedyś ang dubbing jeszcze mi uszedł, ale jak obejrzałem kilkanaście anime z japońskim w tle, nie byłem w stanie się przeżucić. Tak więc suby ang bądz pl, a jedynym anime w którym warto było obejrzeć z dubingiem to samurai champloo. Naprawde głosy głównych bohaterów są świetnie ; ] .

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
frioniel Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sty 2006
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2008, 20:19   

Ja głównie oglądam anime z polskimi napisami i jeżeli jest to możliwe, z japońskim dubbingiem. Wyjątkiem są świeże serie dopiero wychodzące, gdzie najpierw oglądam z angielskimi subami, a dopiero potem uzupełniam je polskimi, jak już wyjdą. Jeżeli chodzi o angielskie napisy to w większości serii dobrze rozumiem co mówią, ale często pozostają jakieś trudniejsze kwestie. Są wyjątki, gdzie oglądam całe serie z angielskimi subami, gdy te polskie dostępne w internecie wyraźnie kuleją w kwestii tłumaczenia.

Niestety z anglojęzycznym dubbingiem nie mam już tak fajnie, bo szczerze mówiąc mam kłopoty ze zrozumieniem mowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1666530
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group