FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2007, 22:11   

Tsubasa Reservoir Chronicle 176


Spoiler: pokaż / ukryj
Oj Clony czemu nie zabiłeś Sakury? buu
Kiedy przeglądałam pierwszy tom zauważyłam, że Sakura teraz nosi tą samą sukienkę, którą ma też w pierwszym chapterze jak jest w tym czymś z Syoranem, więc chyba powoli zbliżamy się do końca.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-12-2007, 11:14   

.hack//Link 1

Spoiler: pokaż / ukryj
No i doczekałem się, jest już pierwszy rozdział nowej mangi w świecie .hacka. Osobiście irytuje mnie trochę image głównego bohatera i jego zachowanie, mam nadzieję, że podczas pobytu w The World (do którego przeniósł się "cały", coś jak Tsukasa z Signa). Na razie ciężko stwierdzić, co z tego wyniknie, ale trzymam kciuki, bo tytuł ma potencjał.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2007, 21:00   

NANA 71 OH MY GOD

Spoiler: pokaż / ukryj
Niby spodziewałam się że tak może wyjść między Reirą a Takumim ale i tak nieźle mnie to zaskoczyło. Pozostaje pytanie, co to za dzieciak? a raczej czyj? Czy to podobieństwo do Shina może być tylko przypadkowe?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-12-2007, 21:38   

FMA 78

Co tu wiele powiedzieć-

Spoiler: pokaż / ukryj
Wstęp do zakończenia. Mam nadzieję, że Arakawa nie zawróci mimo że FMA lubię, ponieważ zawracanie w takim punkcie moim zdaniem byłoby dość lekkomyślne. Edward ani razu sie nie pojawił, bo musieli inne wątki pociągnąć, zresztą można się spodziewać co z nim będzie w następnych chapterach... tak mi sie wydaje. Hohenheim idzie już do Fathera. To też było do przewidzenia. Teraz tylko pytanie, czy wielki zły zły dopnie swego... I jeśli tak, to czy to na pewno się źle skończy. Nie, wtedy będzie japońskie szczęśliwe zakończenie. Niemal całe Amestris wybite, ale niedobitki osiągnęły czego chciały i pozbyły się złego złego. Ewentualnie ten zły zły jest dobry. Ale to jednak nie jest takie realne, jak pozostałe możliwości.
Kimblee dobrał sie do działa- będzie wojna. Świetnie. Nie bardzo mi sie podoba ten motyw, chociaż moze sie ciekawie rozwinie...

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-01-2008, 22:32   

Tsubasa Reservoir Chronicle 176 a więc konia z rzędem temu, kto to wszystko czai...

Spoiler: pokaż / ukryj
Zaczyna mnie to irytować. Jeszcze bardziej niech pokreca...! Czyli mamy dwa klony Syaoranów i dwa klony Sakur. I tłum niewiast przy Fai Wongu. I piórko o które prali się dwaj Syaoranowie, prawdopodobnie ze wspomnieniami Sakury. A reszta robi za tło. A pytanie za 100$ - w takim razie gdzie jest r!Sakura? XD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-01-2008, 17:57   

Nanami napisał/a:
Tsubasa Reservoir Chronicle 176 a więc konia z rzędem temu, kto to wszystko czai...

Spoiler: pokaż / ukryj
Zaczyna mnie to irytować. Jeszcze bardziej niech pokreca...! Czyli mamy dwa klony Syaoranów i dwa klony Sakur. I tłum niewiast przy Fai Wongu. I piórko o które prali się dwaj Syaoranowie, prawdopodobnie ze wspomnieniami Sakury. A reszta robi za tło. A pytanie za 100$ - w takim razie gdzie jest r!Sakura? XD




Spoiler: pokaż / ukryj
A czasem nie w tubce? Przynajmniej w tym flashbacku na końcu tak to wyglądało jakby się pojawiła w tubce.
Na początku ten powtórzony chwyt z klonem mi się nie podobał, ale w sumie Sakury, która okazała się być klonem, nigdy nie lubiłam przynajmniej tyle dobrego że teraz nareszcie jest martwa może ta prawdziwa będzie miała ciekawszą osobowość, wiem... marne szanse ale pomarzyć zawsze można.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 19-01-2008, 01:06   

FMA 79

Spoiler: pokaż / ukryj
Już trzeci chapter i Edwarda nie ma. Arakawie odechciało się robić poważne bitwy a ta wielka armata która wcześniej budziła grozę została zdmuchnięta niemalże przez armię Amestris. Widac zmieniła koncepcję i jak dobrze pójdzie w przyszłych chapterach to nawinie na jakąś włóczkę i doda do spójnej całości(czytaj: zrobi z tego coś przydatnego). Motywem przewodnim był jednak Envy. I tego rodzaju wykorzystanie tego motywu bardzo mi się podoba, mogłaby je stosować częściej gdyby nie... skutki. Widać, że kwestia homunculusów sie powoli rozwiązuje, chociaż i tu plany się mogą zmienić w każdej chwili(a raczej w każdym rozdziale... szczegóły). Trochę jednak sie zawiodłam. Część dalsza wstępu do zakończenia jest jedynie niepotrzebnym przedłużaniem akcji, odciągnięciem od wazniejszych wydarzeń i czymś co można było odłożyć ze spokojem na później i wpleść w dalszą akcję. Jeżeli to misternie upleciona intryga- zwracam honor ale mam wrażenie, że autorka dała upust własnemu widzimisię.
Jedno jest tylko naprawdę miłe- Envy stał się krewetką w stanie wpół larwalnym...

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-01-2008, 10:29   

Naruto 386


Spoiler: pokaż / ukryj
No i nareszcie wszytko zaczyna się wyjaśniać. Szkoda, że nie okazało się, że Itachi jest dobry, jak sugerował ktoś parę stron wcześniej, ale mówi się trudno. Ciekawy jestem jedynie, czy Sasuke weźmie oczy brata. No i oczywiście, czy w ogóle go zabije.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2008, 13:42   

Naruto 386


Spoiler: pokaż / ukryj

Keii napisał/a:
No i oczywiście, czy w ogóle go zabije.

Mało prawdopodobne. No chyba, że Itachi nagle oślepnie na amen. Albo u Saska objawi się MS. A właśnie... nie wydaje wam się to dziwne? Przecież Sasuke nie ma Mangekyou Sharingana to jak Itachi chce go zdobyć zabierając mu oczy? Czy to nie ma żadnego znaczenia? Bo braciszek Madary miał MS'a to ten nie miał problemów z przyswojeniem go sobie.

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-02-2008, 16:55   

Tsubasa Chronicle 181

Spoiler: pokaż / ukryj
A myslalam, ze tylko ja sie gubie. A tak w ogole to co sie stalo z pierwotnym Syaoaranem? Znaczy sie mial chwile, gdy sie zatrzymal i nie przeciol Sakury, ale to w sumie jedynie wspomnienia ciala i dla mnie nie sa wystarczajacym dowodem na to, ze jego serce jeszcze istnieje. Ja sie obawiam, ze one zrobia tak, ze clon Sakura i clon Syaoaran wyznaja sobie milosc, a orginaly zgina. A tak w ogole to o co chodzi z tym wyznaniem milosci Sakury do Syaoarana klona? Tego juz w ogole nie zaczailam. Przeciesz ona kochala tego, z ktorym podrozowala od poczatku, a nie tego drugiego. Chyba, ze juz zupelnie wszystko pomieszalam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2008, 17:31   

Iza napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
A tak w ogole to o co chodzi z tym wyznaniem milosci Sakury do Syaoarana klona? Tego juz w ogole nie zaczailam. Przeciesz ona kochala tego, z ktorym podrozowala od poczatku, a nie tego drugiego. Chyba, ze juz zupelnie wszystko pomieszalam.



Spoiler: pokaż / ukryj
Przecież ten Syaoaran z którym podróżowali na początku to był właśnie klonem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-02-2008, 19:13   


Spoiler: pokaż / ukryj
A sorka troche mi sie to wszystko poplatalo. Myslalam, ze ona to mowi do tego, ktory sie obudzil od niedawna- czyli originalu. Piszac klona mialam na mysli orginal;D.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 29-02-2008, 13:00   

Naruto 391


Spoiler: pokaż / ukryj
Ludzie! To już się robi trochę nudne. Najpierw jeden atakuje jakimś "Final justsu" ale potem okazuje się, że ten drugi przeżył i teraz on pokazuje swoje "Final Jutsu"... ech ile tak można? No cóż mam nadzieję(nadzieja matką głupich) że walka Sasuke vs Itachi rozstrzygnie się w następnym góra dwóch następnych chapterach. Oby pan Kishimoto załatwił tą sprawę szybciej odnośnie walki Naruto team vs Tobi :P
PS. Ale ta "piorunująca"(i to dosłownie) technika Sasuke jest bardzo fajnie zrobiona to trzeba jej przyznać ;)

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Hanus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2008, 20:11   

next Claymore chapter

Spoiler: pokaż / ukryj
Clara i reszta teamu niszczy 2 nr awakned beings... ale robia to naprawde pieknie...
i wydaje mi sie czy na ostatniej stronie chaptera ale Galatea ma oczy juz bez blizny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7085766
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-03-2008, 20:30   

Nana 73

Nie... Nie... Nie... Czy ja mogę skrzywdzić Takumiego? Ale tak mocno mu przylać? Ogólnie bardzo go lubię (powiedzmy) za trudny, pokręcony i wredny charakterek, ale żeby
Spoiler: pokaż / ukryj
iść z Reirą do łóżka?! Tak to przynajmniej wyglądało, jakby został u niej na noc. Ja wiem, że on o nią dba i w ogóle Reira jest jedyną osobą, której nigdy by nie skrzywdził, bla bla, ale to... No cóż złamał się chyba wreszcie... Reirę też bardzo lubię, ale zdecydowanie bardziej wolę ją z Shinem... Btw. Parę rozdziałów temu to było chyba dziecko Shina, prawda? Czy autorka chce wszystko poplątać?
Zresztą to już jest strasznie skomplikowane...


Spoiler: pokaż / ukryj
Tak przy okazji, zastanawiam się czy kiedykolwiek dojdzie do tego, że Hachi będzie dla niego ważna? To byłby duuuuuży przełom, ale... na co ja liczę?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group