FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-10-2008, 19:26   

Wybielacz 331 Odnoszę wrażenie, iż Kubo znowu zaczyna przymierać głodem, bo dla odmiany czapter nawet nawet zaskakuje. I kreska taka jakby bardziej dynamiczna.
Widać spadek formy zaowocował mniejszymi wpływami..

No i


Spoiler: pokaż / ukryj
Trąba, mamusiu, trąba >D
Przejdź na dół
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-10-2008, 20:50   

Skip Beat! 130
Uwielbiam, po prostu uwielbiam sposób, w jaki Kyouko radzi sobie z kolejnymi rolami. Mio była świetna, mroczna od A do Z, ale Natsu jest jeszcze bardziej zua *_* Genialnie ją wypracowała. Nie pamiętam, kiedy ostatnio czekałam na coś z takim przejęciem, jak na to, jak będzie wyglądała i zachowywała się "Natsu" Kyouko. W sumie trochę szkoda, że na razie dostaje tylko takie role, ale moim zdaniem w takich sprawdza się najlepiej. Po prostu Kyouko to Demon, chociaż ona upiera się przy swej miłości do Księżniczek ^^

Strasznie mnie cieszy to, że znowu mamy dość długi cykl rozdziałów skupiających się na pracy Kyouko,
Spoiler: pokaż / ukryj
bo jej relacje z Renem aż tak mnie nie interesują, chociaż z chęcią przeczytałabym coś o Kyouko i Shou, bo pewne jest, że on jednak zaczyna żałować tego, co zrobił.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2008, 10:15   

Berserk 298 - po długiej przerwie dostajemy epizod, który zbyt wiele nie wyjaśnia. Z drugiej strony technicznie jest bez zarzutu. Kreska jest prześliczna. No i okładka nowego tomu...

Nodame Cantabile 126 - Chiaki dowiaduje się o wybryku Nodame i jedzie do Londynu. Jestem bardzo ciekawy przebiegu koncertu.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ciekawa, czy historia skończy się podobnie tak jak w wypadku Milcha, czy też jednak Chiaki trochę zmądrzeje.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-10-2008, 20:56   

Bleach - naprawdę, słowo daję. Tire nie ma wstydu, ew. pomysłu na dalsze walki. Ja chcę Starka. nie chcę Omaedy!
Soul Eater - dobra, może niedługo się skończy ten wątek. Choć ciekawe, co w związku z zaklęciem ochronnym... wygląda groźnie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2008, 22:33   

Asthariel napisał/a:
Soul Eater - dobra, może niedługo się skończy ten wątek.

Oby, oby, bo już zaczynam ziewać...

Kuroshitsuji 12 - dość komiczne zakończenie starcia między Sebastianem a Grellem:

Spoiler: pokaż / ukryj
Niejaki pan William przyszedł po niegrzecznego boga śmierci i zabawa z piłą mechaniczną się skończyła, i to akurat w najciekawszym momencie...

No i Madame Red nie żyje. Była zua i zdesperowana, ale fajna T_T Damn you Grell!

Ciekawe co dalej, skoro wątek z Kubą Rozpruwaczem został zakończony (chyba).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-10-2008, 11:03   

Eyeshield 21 - 304
Wreszcie koniec ostatniego meczu.

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak można się było spodziewać, Nietoperze wygrały o włos. Przyznam, że w przypadku tej konkretnej mangi nie miałabym absolutnie nic przeciwko temu, żeby drużyna głównych bohaterów przegrała (choć byłoby mi niezmiernie smutno). Ale wygrali. Musashi oficjalnie pobił swój rekord o 5 jardów i teraz jego przydomek nie jest już tylko kłamstwem Hirumy. Reakcja tłumów piękna, szczególnie wszystkich znajomych z innych drużyn, którzy raz, że się cieszą z wygranej przyjaciół; dwa, że są dumni, bo przecież byli odpowiedzialni za ostatni trening chłopaków.

Teraz czekam już tylko na jedną rzecz - chcę zobaczyć ojca Hirumy i dowiedzieć się, o co im w końcu poszło.


Ostatnio zmieniony przez Amarth dnia 31-10-2008, 17:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-10-2008, 11:09   

Tsubasa Reservoir Chronicle 203 i xxxHOLiC 168 bo w sumie na tym poziomie oba mozna traktować jednocześnie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Mam wrażenie, ze cześć ze wspominkami z przeszłości i tłumaczeniami co i jak mamy juz za sobą!~~ Fajnie, ze wyklarowały tyle niewiadomych, ale ogromnie milo było znów widzieć Kuro i Faya przekomarzających sie ze soba.
I w ogóle mru! I zaczynam się bać, co te Clampice jeszcze wymysla, bo jak do tej pory wszelkie z pozoru wogóle nie łączące sie ze soba fragmenty układanki zaczynaja sie układać w jedna ogromna bogata mozaike.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-10-2008, 20:18   

Bleach 322-332

Dobrze mi zrobiła trzymiesięczna przerwa w czytaniu Wybielacza. Właśnie tak powinno się czytać cotygodniowe tasiemce-po kilkanaście rozdziałów na raz. A co do samej treści-w sumie nie jest tak tragicznie jak mogło się wydawać.

Spoiler: pokaż / ukryj
Co prawda walki toczą trzecio- i czwartoplanowe postacie z podrzędnymi Arrancanami, ale same walki są krótkie i poznajemy dzięki nim lepiej te postacie (imion większości i tak nie pamiętam-za dużo ich) i ich zdolności. Nie zmienia to jednak tego, że na najważniejsze walki głównych postaci poczekamy sobie pewnie jeszcze z dwa miesiące ;P Co do samych walk-są szybkie (wreszcie, psia mać), na średnim bleach'owym poziomie, a postacie zazwyczaj walczą z Arrancanami będącymi ich groteskową parodią. W końcu zrezygnowano z "genialnego" pomysłu toczenia kilku walk na raz, który w praktyce je wydluzal. Teraz walki toczą się po kolei. Niestety, Tire nie zawsze miał pomysł na moce i transformacje postaci i czasami są one bardziej udziwnione niż powinny być.

W tym momencie pozostały wątki i walki:

Spoiler: pokaż / ukryj
- Ichigo vs Ulquiora - oby nie zakończyło się to tak, że Ichigo dostanie cięgi, a tu nagle wyskakuje cudem żywy Grimjow i wygłasza wzruszający monolog o tym ze należy bronic przyjaciół, dzięki czemu Ichi odkrywa w sobie nowe siły i zwycięża (happy end)
- General Captain vs Espada#1
- powrót kapitanów i drużyny Ichi'ego z Hueco mondo
- Vaizardzi - czyżby mieli się sprzymierzyć z Aizenem?
- powrót Aizena

Jak nic materiał na co najmniej sto chapterow.
Powrót do góry
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2008, 08:59   

Tsubasa Reservoir Chronicle 203 i xxxHOLiC 168

No nareszcie koniec tych wspomnień Syaorana, rozumiem że celem tego flashbacka było żeby wzbudzić sympatię do prawdziwego Syaorana i Sakury. No to się nie udało jak przed flashbackiem żywiłam do nich niechęć tak teraz jestem pewna co do tego że szczerze nienawidzę tak Sakury jak i Syaorana i życzę im długiej i bolesnej śmierci tak jak moja droga przez tego flashbacka była długa i bolesna.

Pomijam że cała ta historia była naciągana, no chyba że teoria o tym że Syaoran były dla własnych rodziców jak wrzód na wiadomej tylnej części ciała i pozbyli się go przy pierwszej nadarzającej się okazji (za co prawdę mówiąc nie mogłabym ich winić) okaże się prawdziwa.

Nadal niezmiernie szkoda mi Watanukiego i aż boję się pomyśleć co teraz będzie kolejną rewelacją, Yuuko okaże się substytutem Sakury? brrrrrr

Buu nowa OVA obejmie głownie Nihon, a ja chcę Infinity i Celes moje dwa ulubione łuki będą pominięte T_T, ale oh well lepszy Nihon arc niż beznadziejny Clow arc.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-11-2008, 10:31   

Lain, a czytała Cardcaptor Sakura? ;) Jeśli tak to wiesz, ze nie ma szans, by teoria z "pozbyciem się" Syaorana była prawdziwa. A Yuuko nie tycna Clampice, nie po to wprowadziły jej nowa postać wiążąca posrednio wszstkie swoje mangi, by teraz jej wbijac nóż w plecy (no chyba ze zrobia z niej coś a'la reinkarnacja Clowa, ha ha.)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2008, 11:58   

Nanami napisał/a:
Lain, a czytała Cardcaptor Sakura? ;) Jeśli tak to wiesz, ze nie ma szans, by teoria z "pozbyciem się" Syaorana była prawdziwa. A Yuuko nie tycna Clampice, nie po to wprowadziły jej nowa postać wiążąca posrednio wszstkie swoje mangi, by teraz jej wbijac nóż w plecy (no chyba ze zrobia z niej coś a'la reinkarnacja Clowa, ha ha.)


Cardcaptor Sakury nie czytałam ale widziałam anime i zaspoilerowałam się na wiki i zdaję sobie sprawę że ta teoria, nie ma szanse okazać się prawdziwą. Po prostu gdyby tak było to cała ta sytuacja z wysłaniem 7 letniego Syaorana miałby dla mnie więcej sensu.

Z Yuuko to mam nadzieję że jej takiego noża w plecy nie wbiją, ale z Clampem nigdy nie można być 100% pewnym i przez te wszystkie coraz dziwniejsze rewelacje przychodzą mi do głowy coraz dziwniejsze pomysły.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-11-2008, 20:44   

NANA 78.2

Czyli tragedii ciąg dalszy...


Spoiler: pokaż / ukryj
-Identyfikacja zwłok (w bardzo złym stanie, Nobu chyba mało co nie zwymiotował).
-Roztrzęsiony Shin pocieszany przez Hachi.
-Reira dowiaduje się o wszystkim od Naokiego.
-I wreszcie Yasu i Misato lądują w Osace.
-Nana dowiaduje się o wszystkim
-I w sumie tyle.


Nastrój taki jak po poprzednim rozdziale... Przygnębienie... I czekanie na koniec mangi. A najgorsze jest to, że tak przedstawiona rzeczywistość boli... I to bardzo.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2008, 20:08   

Soul Eater 55 – świetny, klimatyczny rozdział.

No to po kolei:

Spoiler: pokaż / ukryj
Ogólnie cała scena, w której Soul jest pod wpływem zaklęcia pajęczej wiedźmy, była bardzo ciekawie przedstawiona. Przede wszystkim, co mnie w niej urzekło, to kreska/design postaci... Soul jako bezwładna marionetka, z tą ekspresją na twarzy (a przede wszystkim te oczy!) – chcę to zobaczyć w wersji animowanej *_*

Na początku dostajemy małą retrospekcję z życia Soula, z której dowiadujemy się, że chłopak ma starszego brata. Tak samo jak Soul, jest on utalentowany muzycznie. Pojawia się też nasz znajomy, mały (chociaż w tej scenie dość spory) diabaełek, który znowu próbuje przeciągnąć Soula na ciemną stronę mocy, ale ten mu się opiera. Niestety jednak Soul ulega mocy Arachne, prosząc, aby go uratowała. Kiedy chłopak już miał się kompletnie zatracić, pojawia się Maka ze swoim słynnym, silnym chopem.

Kidowi jak zwykle udaje się wpaść na ciekawszą walkę – tym razem po przeciwnych stronach stają Mosquito i Eibon. Ciekawe, jak się zachowa, może się do nich przyłączy?

Na sam koniec dostajemy rzekomo martwe ciało Arachne – ciekawa podpucha, nie powiem.

Hmm, robi się coraz bardziej interesująco – next chap please! (ale i tak mam nadzieję na niedługi koniec tego wątku)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 21-11-2008, 21:03   

Vampire Knight 45
Wah, ale się dzieje!

Spoiler: pokaż / ukryj
Wreszcie po irytowaniu się i wkurzaniu, poznaliśmy przeszłość i prawdziwą twarz Crossa. Długi czas na to czekałam i akurat angst tej postaci, wyjątkowo przypadł mi do gustu. Jakaś nowa zła nam się pojawiła, która zdaje się wszystkim kierować. No ciekawa jestem, co z nią będzie. No i mamy pojedynek wampirków, cały trójkącik znowu razem^_^ Yuuki o wiele bardziej wolę w postaci księżnikczki wampirów. Przynajmniej sprawia wrażenie mniejszej idiotki i jednak COŚ zaczyna robić.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-11-2008, 12:29   

Soul Eater 55


Spoiler: pokaż / ukryj
No, robi się coraz ciekawiej. Klimatyczne schizy Soula, troszkę retrospekcji, konfrontacja Mosqita i Eibona. Ja stawiam, że Arachne jakoś opętała Soula / wlała w niego swą duszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group