FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-11-2010, 19:32   

Vatelema napisał/a:
W dodatku wszystkie postaci (szczególnie te z jasnymi włosami) zrobiły się nagle tak do siebie podobne, że trzeba zastanawiać się przez parę chwil, zanim się odkryje, kto jest kim...

A postacie z ciemnymi włosami nagle się rozjaśniły (patrz Kanda), by również mogły się nam mylić....

The World God Only Knows 120
Reakcja Haquy na listę Keimy była cudna. A sama lista po bliższym zbadaniu okazuje się nad wyraz ciekawa...

Spoiler: pokaż / ukryj
Keima oficjalnie jest predestynowany do bycia protagonistą. Bo jak inaczej wyjaśnić, że z dziewczyn, które znał lub z którymi chodzi do klasy dwie są siostrzyczkami, a kolejne dwie sugerują ich posiadanie...

Czyżby w tej jaskini wydarzyło się coś jeszcze? Tenri przyjęła Dianę, a Keima... co u diabła ma w sobie Keima w takim razie? Moduł kontrolny siostrzyczek?


+ Omaki z 3 i 4 tomu

Spoiler: pokaż / ukryj
Chihiro wręczająca Keimie żeński mundurek i zaproszenie do swojego klubu muzycznego była cudna.

I reakcja Kunusoki na widok... seksu = WIN

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-11-2010, 12:02   

Shiki 36(5) - trudno powiedzieć, bo ponoć chińska numeracja się ciut gdzieś zapędziła, a poprzedni rozdział to był dodatek, ale...

To że ludzie w końcu się zbuntują, to było pewne, ale... zaczynam mieć wątpliwości komu kibicować.
Spoiler: pokaż / ukryj
Zastosowali taktykę w stylu "bądź okrutniejszy od swojego wroga". W sumie trudno mi teraz nie kibicować wampirzym dobitkom, żeby gdzieś uciekli - pomijam postaci, których nie lubię i które lepiej, by było, gdyby zniknęły z opowieści. Seishirou dziabnięty przez Natsuno zabił jedną ze swoich służących, ale chyba jednak on sam okazał wykazał trochę charakteru i się postawił... Znaczy tyle, że chyba udało mu się samobójstwo popełnić... A koszenie wampirów za dnia trwa dalej. To już się zamienia w rzeź. Ja rozumiem argumentację, że oni zabijali wcześniej, ale równocześnie mam wrażenie, że jednak po byciu zaatakowanym przez shiki miało się jeszcze szansę na jako taką egzystencję (no dobra wcinając co noc kogoś ze znajomych, ale jednak mimo wszystko nadal było się sobą), a od śmierci zadanej przez ludzi nie ma odwrotu.

I tu powraca odwieczny problem: kiedy z ofiary stajesz się katem? Rozdział był mocny, ale dobry. Tylko mogliby trochę to skrócić - ja wiem, że chcą pokazać jak najwięcej, ale jakoś chciałabym już zobaczyć, co autor mangi zamierza zrobić z moimi ulubionymi bohaterami... Choć teoretycznie Natsuno ma już wszystko zaplanowane... Cóż.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2010, 23:12   

The world god only knows 121
Keima zawęża wybór do 5 (4 z 5).

Spoiler: pokaż / ukryj
Chihiro, Auymi i Tuskiyo (reakcja na koniec swojego arcu, chciaz nie lubiłem tego podboju, no ale cóż loli musi pewnie być) bardzo prawdopodobnie mają. Jednak nadal mam nadzieję, że chociaż w jednym przypadku się pomylił (come on!).

Naczelna dziewczyna od fanserwisu znowu w akcji (skoda, że tylko nie ma się czym pochwalić :-P).

Spoiler: pokaż / ukryj
Ciekawe jak Keima chce zostać demonem. Czy będzie łapał na "niegrzecznego chłopca", czy może sprowokuje pojawienie się boginek. w kazdym razie nie może być zbyt nierozważny (w końcu ryzyko jest).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-12-2010, 15:01   

The World God Only Knows 121

Osobiście obstawiam, że jedną z
Spoiler: pokaż / ukryj
boginek jest matka Keimy. Ktoś w końcu musi zostać Mars, skoro Kunusoki odpadła. I jest blisko protagonisty... bo jest jego matką.

Teoria jest nieco stronnicza, bo opiera się na tym, że pojawiła się ona wyjątkowo wcześnie, a co za tym idzie jest idealnym materiałem na zaskoczenie czytelników. Właściwie, jeśli chodzi o ważność to od początku obstawiałam dwie postacie. Ją i Nikaido. Need I say more?

Cokolwiek Keima ma zamiar zrobić jest poważne, jeśli na tym etapie przejawia on wątpliwości. I końcówka była omnious. Ten tekst, w tej pozie, w tym... no w braku tego (dzięki Ci o Wakaki-sensei za fanserwis również dla żeńskiej rzeszy fanów).

EDIT.

Mirai Nikki 58
O, o, o to mi chodziło! Całość rozwija się w kierunku który zdecydowanie mi odpowiada.

Spoiler: pokaż / ukryj
Czyli zwalenie się paru dodatkowych osób z sąsiedniego wymiaru wywołało ładny efekt domina - Szóstka odkrywa zamach rodziców nim dochodzi on do skutku, przez co ratuje rodzinę swoją i Piątki. Jedenastka odczytuje alternatywną wersję wydarzeń z dziennika Yukiteru i widząc, że jego plan skończy się fiaskiem - całkiem z niego rezygnuje. Żeby było weselej w jednym z zaułków pewien obrońca sprawiedliwości właśnie złapał seryjnego mordercę. Zaś tutejsza Yuuno okazuje się być wciąż normalna, a ten dziwny rozwój wypadków na dodatek otrzeźwia jej rodziców, co najpewniej uchroni ją przed ścieżką yandere. A na sam koniec główny bohater wreszcie opuszcza kuleczkę z miną absolutnego badassa.
I następny rozdział zapewne taki właśnie będzie.


Spoiler: pokaż / ukryj
Wspominałam, że w tym wymiarze Deus wciąż żyje i właśnie ktoś mu uczynnie nakablował na Murumuru?


Pandora Hearts 55
Było blisko...

Spoiler: pokaż / ukryj
gdyby Gilbert pojawił się choćby minutę później wściekłe fanki rozszarpałyby autora na strzępy za ubicie Breaka.

Miło, że Gilbert też wreszcie się domyślił co i jak. Vincent jak zwykle jest zuy, choć takiego rozwoju wypadków raczej nie przewidział. Natomiast Oz jest

Spoiler: pokaż / ukryj
bardzo, BARDZO wkurzony.

Czekam niecierpliwie na następny rozdział. I na PHowy cud w postaci

Spoiler: pokaż / ukryj
Gilberta, który WRESZCIE się do czegoś przydaje. I używa swojego chaina. Sic!


Fairy Tail 213
Wwwaaaaaaaaaarrr!

I mam szczerą nadzieję, że nareszcie dostaniemy jakieś informacje, które pozwolą pociągnąć główny wątek. Albo chociaż snuć jakiekolwiek domysły w jego sprawie.

EDIT 2. (oh, jak miło, ale rozdział był zbyt epicki, by nie spisać wrażeń)

The World God Only Knows 124

Wniosek na dzisiaj - Keima nieźle pasuje na uke...

...wait WHAT?

Spoiler: pokaż / ukryj
Wszystko sugerowało, że ten rozdział poświęcony zostanie Shiori i na niej będzie się koncentrował... do momentu, gdy Yui weszła do akcji i totalnie zawładnęła całą sytuacją. W sumie miło, że Keima ma okazję posmakować własnego lekarstwa. Efekty są co by nie powiedzieć cudne. Podryw na kanapie w wykonaniu Yui jest genialny. I na dokładkę Shiori łypie na parę zza książek, zapewne święcie przekonana, że Keimę podrywa facet.
Bo z oddali to dokładnie tak wygląda...

Eh... ucięli w najlepszym momencie. Teraz przez cały tydzień będę się zastanawiać co ostatecznie Keima spriorytetyzuje w tej sytuacji: swoją misję, swoją godność czy swoją tsunderowatość?

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2010, 15:31   

TWGOK 124
Tak odcinek obok którego nie można przejść obojętnie. Podbój Yui był jednym z ciekawszych i najtrudniejszych dla Kami-ego.

Spoiler: pokaż / ukryj
Zważywszy, że to właściwie Keima nie robił tego podboju w sposób bezpośredni. W końcu to on był "księżniczką w opałach" i według Yui to właściwie ona złapał wtedy Keimę. Co otwierać może do trochę innego obrotu spraw (nie kolejna "zła" na Kami-ego dziewczyna). Co morze przybrać ciekawy obrót spraw i przyspieszyć akcję.



Spoiler: pokaż / ukryj
Oczywiści może to być też droczenie i Yui może "próbować" Katsuragiego, czy on pamięta. Keima jeżeli nie pamięta to będzie obrzydzony, że facet z nim flirtuje (w końcu skąd ma wiedzieć, że to dziewczyna), bo w końcu wiemy że lubi dziewczyny (Kanon).


No i w końcu wszystkie są szare.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ayumi (chociaż ona widać, że trochę przeżywała to wyznanie), Chichiro bo im nie powiedział, że znalazł dziewczynę. Małe księżycowe loli mogło wziąć chodniczek, bo lato się skończyło i może było odrobinę chłodniej. Zupełnie nie wiemy co Shiori pamięta z podboju, może pamięta Keimę jako tego "bad boya", który zachowywał się ordynarnie w bibliotece i do tego pisał po książkach (I dla tego nie chce z nim rozmawiać). No i Yui, która może okazywać wścibstwo (mogła zauważyć dziwne zachowanie Chichiro, czy Ayumi, w stosunku do Kamiego). W każdym razie będzie się działo.


Następny odcinek dopiero za 2 tygodnie, ponieważ Shōnen Sunday robi sobie tydzień przerwy (po którym ukarze się jeden numer i znowu tydzień przerwy do nowego roku)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-12-2010, 19:42   

NiBl napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Keima jeżeli nie pamięta to będzie obrzydzony, że facet z nim flirtuje (w końcu skąd ma wiedzieć, że to dziewczyna), bo w końcu wiemy że lubi dziewczyny (Kanon).

Ale Keima jak najbardziej to pamięta, bo nie było potrzeby wycierać pamięci komuś, kto regularnie współpracuje z piekłem ==" (to w końcu nie jest automatyczny proces, tylko taki, który po całej akcji jest sztucznie kreowany przez piekielnych urzędników).
Spoiler: pokaż / ukryj
Poza tym był przy tym jak przyjmowano ją do klubu (do czego ona nawet nawiązuje w rozmowie), więc nie tylko ona, ale również część bohaterek jest świadoma jej tożsamości.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2010, 23:12   

Dorohodoro vol15 - crap... ta manga jest nieobliczalna. Jeśli większość produkcji jako tako trzyma się kupy, to ta jest totalnym randomem. I co gorsza to działa.
Wszystko za to wskazuje, że manga dochodzi powoli do swego końca. Aczkolwiek sam nie wiem. Po tym tytule nigdy nie wiadomo. W tym tomiku dostajemy fajny kolorowy art z Nei w stroju pielęgniarki (Nei nie jest zbyt piękna mimo gigantycznego biustu. Przypomina raczej kulturystkę). Szkoda, że nie jestem innej płci, zrobiłbym sobie avatarka.

Kidou Ryodan vol2 - Kidou Ryodan jest ewenementem samym w sobie. Mamy wojskową jednostkę eksperymentalną testującą eksperymentalne kostiumy bojowe rodem z lat 70-tych. Wszystko jest dość groteskowe. Żołnierze są psychicznie i fizycznie męczeni (testowani) i w gruncie rzeczy nie wiedzą w jakim celu. Klimaty powagi i absurdu mieszają się ze sobą i tworzą niepowtarzalną całość.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2010, 20:26   

Naruto 522


Spoiler: pokaż / ukryj
Myślałem, że Kishimoto i jego pomysły nie mogą upaść niżej po ostatnim masowym wskrzeszaniu. Ten chapter pokazał, że jednak mogą i 7 Mistrzów Miecza wezwanych z zaświatów przyprawiło mnie o podwójnego facepalma.


One Piece 609


Spoiler: pokaż / ukryj
Sanji i jego krwawienie z nosa mnie lekko dobiły. Oda przesadził z tym motywem. Smaczkiem jest poznanie grupy krwi tego osobnika, która nosi nazwę S RH-. Jinbei wyniósł się z wyspy, a liczyłem na to, że trochę pogadają i ewentualnie dołączy do Słomianych. I trzeba czekać tydzień na następny rozdział. :/

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2011, 09:13   

Kami nomi zo shiru sekai 126
Okay... Księżycowa loli w swoim płaszczyku wygląda świetnie. Aż chce się powiedzieć: "Dokąd idziesz czerwony kapturku z tym koszykiem".
Oczywiście cały misterny plan sypie się w trybach. Nie zdążył na drugą dziewczynę, przeskoczył do trzeciej i do tego pojawiła się osoba niezwiązana,która jak wszystko by wyszło by wszystko przekazała reszcie haremu.

Ostatnie rozdziały z pewnością są zakręcone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-01-2011, 03:00   

One Piece 610

No, to mamy zawiązanie wątku tego łuku. Nie powiem, może być bardzo ciekawie :D rozdział jak zwykle kilkanaście stron, ale dostarczył sporo wyjaśnień :3

Spoiler: pokaż / ukryj
- Sprawa Sanjiego okazała się nie być taka poważna - znaczy już dobrzeje.
- Coś mi mówi, że poznamy wreszcie Wielką Mamusię - teraz to ona chroni wyspę, acz jest trochę bardziej wymagająca (ogromna fabryka cukierków... mmmm oooook).
- No proszę, jasnowidzka się pojawiła i przepowiedziała to i owo. Mamy co prawda jeszcze jednego kandydata w słomianym kapeluszu i to może być ten poszukiwany, acz przyznam, iż ciekawe byłoby trochę odmienne rozwiązanie, w którym zła przepowiednia się sprawdza i bohaterowie (co prawda nienaumyślnie, ale zostawiają wyspę w kawałkach - chociaż fakt faktem, niewinnych syren szkoda). Ale wizja zniszczenia Podwodnego Raju przez Luffy'ego też kusi ---> no to teraz zacznie się na niego polowanie.
- Tylko co z resztą? No, Brook się znalazł...


Mru. Rozkręcamy się :3

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-01-2011, 07:22   

Bleach 433
Ostatni panel mnie zabił. Po prostu, zabił.


Spoiler: pokaż / ukryj
O boźe, co za bisz!
Kubo albo łapie się brzytwy, albo po prostu dobrze się bawi.

Z rzeczy poważnych, fakt iż dobiliśmy dopiero do połowy serii napawa optymizmem na wyższy poziom ciągu dalszego. I fabułę.




W okolicach 1k chaptera..
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-01-2011, 18:30   

Sm00k napisał/a:
Ostatni panel mnie zabił. Po prostu, zabił.

Czego ty wymagasz? Po tej panience przecież wyraźnie widać, że ma skrzywiony gust, a także parę innych rzecz.

I ja mam tylko jedno pytanie do tego rozdziału... dlaczego to nie mogła być Orihime? Ja bym w pierwszej kolejności odstrzeliła takie niezbyt udane postacie, a nie wprowadzała kolejne i wycinała co sensowniejszych protagonistów...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-01-2011, 19:04   

Bo tsundere loli z wadą wzroku i zettai ryouki sprzedaje się bardziej niż ciapowata Orihime?
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-01-2011, 21:14   

Sm00k napisał/a:
Bo tsundere loli z wadą wzroku i zettai ryouki sprzedaje się bardziej niż ciapowata Orihime?

Wait, what?!

A, chyba trochę niejasno napisałam. Pytanie dotyczyło czemu nie mogłaby wystąpić w miejsce Chada, bo w sumie jeśli wszystko pójdzie według planu to najprawdopodobniej wykreśli go to z fabuły....

I skoro już ktoś był tak miły i napisał to mogę spokojnie co nieco wspomnieć o nowych rozdziałach.

Hatenkou Yuugi 88
I tak oto dziwna teoria, która pojawiła się na samym początku mangi zaczyna być poważnie brana pod uwagę. Co nie zmienia faktu że nadal jest moim zdaniem mało prawdopodobna. Raczej obstawiam
Spoiler: pokaż / ukryj
że Second skorzystał z zamieszania, by zniknąć. Jednocześnie ciekawi mnie czy Rahzel zostanie jakoś wyciągnięta z przeszłości czy raczej będzie zmuszona gdzieś przeczekać te kilkanaście lat... W sumie może się okazać, że Rahzel przypadkiem weźmie Drugiego ze sobą do teraźniejszości, co dość skutecznie wyjaśniłoby czemu zniknął.


The World God Only Knows 127
Problemy z komunikacją miejską omal nie zniszczyły najlepszych planów (skąd my to znamy?), a Keima ledwo wylawirował z nagłej i niespodziewnej sytuacji. W każdym razie było świetnie, a ja wciąż się rozpływam nad tym jak
Spoiler: pokaż / ukryj
niewymuszone są relacje Keimy i Chihiro.

Ja się coraz bardziej umacniam w przekonaniu do tego pairingu. Z drugiej strony dzień się jeszcze nie skończył i wciąż pozostały dwie panienki zamieszane w spore nieporozumienie. Tak, zdecydowanie czekam na drugie podejście (do?) Yui i oczekuję, że będzie równie epicko trudne(?) co pierwsze.

I kto obstawia, że
Spoiler: pokaż / ukryj
Shiori będzie czytać jakieś BL
w ramach doedukowania po ostatnich wydarzeniach? XD

Kuroshitsuji 52
Właściwe to już nieco przestarzałe, ale wciąż nie pozbyłam się lekkiego WTFa, po tym jak zostałam uświadomiona co dostaniemy w tym łuku... I zdaje się to potwierdzać, że Japonia rzeczywiście po wampirach przerzuciła się na nową modę....

Spoiler: pokaż / ukryj
Brraaaaaaaaaaaaaainnnnssssssssss!

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altramertes Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Gru 2008
Skąd: Opoczno
Status: offline
PostWysłany: 14-01-2011, 22:17   

A ja wciąż mam nieugiętą nadzieję, że Orihime nadzieje się/zostanie nadziana na jakiś ostry przedmiot (w kwestii co konkretnie nie będę wybredny, byle krwawo i skutecznie) i permanentnie pójdzie do piachu... Pomarzyć można d-.-b.
Dość offtopu. Nie będę się wypowiadał na temat otwierania nowego wątku w Wybielaczu, ale ta nowa panienka pasuje mi już bardziej niż ta ruda małpa... A poza tym, co z Tatsuki? Ją jedyną naprawdę w tej serii lubię (może dlatego, że nie miała okazji popisać się brakiem logiki/rozumu/wszystkiego [niepotrzebne skreślić]), a nie miała szansy popisać się przed szerszą publiką, a przecie wiemy, że SHE'S GOT DA PAWAH!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6953258
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 39 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group