FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-07-2011, 23:08   

Generalnie to aż cały tomik, ale był tak mruczny, że muszę coś napisać.

Moon 77-87

Varny ciąg dalszy. Nadal trudno przewidzieć w jakim to kierunku ostatecznie pójdzie, ale całość robi się coraz bardziej urocza. Tak, to trochę dziwne, pisać "urocza" o historii tego typu, ale tu generalnie o jeden wątek chodzi. Poprowadzony tak niespodziewanie i bez jakichkolwiek schematycznych dodatków, że aż chwyta za serducho :D

Spoiler: pokaż / ukryj
To się Subaru miotała z uczuciami i... Nico rozwiązał cały problem jedną, prostą rozmową.
To było cudne. I postać rywalki Subaru też jest dobrze kreowana. Wprowadzenie zmian fabularnych zdecydowanie wyszło tej madze na dobre. Pierwszej serii brakowało właśnie tego! Ja chcę kolejny tom... T_T

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2011, 12:54   

Beelzebub 117
O wielki lolu! Szyte grubymi nićmi kłamstwo Furuichiego stało się prawdą! XD Poza tym spotkanie seniorów jest cudnie fazowe, zwłaszcza, gdy dowiadujemy się kim jest staruszek.

The World God Only Knows 151-2
Jak ja lubię, gdy ta manga ma taką fabułę! Nora jest naprawdę fajną postacią, gdy chce. I kwik, instrukcje! Łącznie z napisami na rękach...

Poza tym zgodnie z przewidywaniami rozpoczyna się ZUY plan wykorzystania przeziębienia. Ja chcę następny rozdział i reakcje pań!

...co? Następny rozdział dopiero za dwa tygodnie?!

Nurarihyon no Mago 161-2
Mrrrry. Podoba mi się jak to rozegrano. Rikuo ma przekichane i jestem naprawdę ciekawa jakie będą reakcje poszczególnych osób na tę nową sytuację. XD Oczekuję powrotu egzorcystki. Tylko jej (i jej brata!) brakuje w tym miszmaszu.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-07-2011, 13:12   

Tren napisał/a:
rozpoczyna się ZUY plan wykorzystania przeziębienia

M-hmm :3

Napisałem w poświęconym serii wątku co przewiduję :3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2011, 20:33   

Natsume Yuujinchou 54 Biedny Matoba, spędził tyle czasu na pisaniu listu po to, żeby Natsume lepiej go zrozumiał, a Natsume listu i tak nie przeczytał i na koniec list porwał Natori, który tym razem dostał rolę opiekuńczego stalkera. Matoba musisz bardziej dbać o to, żeby twoje listy miłosne trafiały tam gdzie trzeba. :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-08-2011, 16:02   

Nurarihyon no Mago 163
Kicham na to, że cały ten pomysł z "grą" jest z lekka naciągany. Antagoniści osiągnęli swój cel, Rikuo ma przekichane nawet jeśli wygra, a wciągnięcie w to wszystko "cywilów" zdecydowanie podniesie poziom trudności. Jedyne co mnie zastanawia to ten limit czasowy.

Oh well, tak czy siak akcja powinna być cudna.

Medaka Box 99-104
Zastanawia mnie czy Zenkichi w ogóle rozwiąże tę zagadkę i wejdzie do akcji czy też będzie tak siedział przez cały dzień... Obie opcje są prawdopodobne. Miło też, że myślący Akune dostał trochę czasu.

Jak można się było domyślić Medaka jest świadoma tego kogo wychowuje i ma zamiar zrobić to dobrze. Oraz khy... selekcja Kumagawy NPRAWDĘ była skuteczna. Ah, ten Naked Apron-sempai~!

Soul Eater Not 7
Pan w okularach powinien być protagonistą, a nie te moebloby.... Tyle powiem.

Silver Spoon 12
Pfff... Hachiken oceniany przez rodziców Mikage. Poza tym zabił mnie powód jego popularności. XD Ach ta eksploatacja siły roboczej.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2011, 22:01   

Silver Spoon 7-12
Hiromu Arakawa daje czadu. Kobiety jednak są złe... Wieś bez połączenia komórkowego również. Do tego dochodzą walory edukacyjne (biedne świnki).

Vinland Saga 74-75
Wielkimi krokami zbliża się koniec Farming Sagi. Patrz: koniec sielanki jest bliski i czas przyjdzie chwycić za broń. A w każdym razie taką mam nadzieję.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-08-2011, 22:04   

One Piecie 634

No, to chyba powoli (znaczy teraz szybko) zbliżamy się do końca tej części. Ale Oda się postarał. Pokazał, że Luffy POTRAFI.

Spoiler: pokaż / ukryj
Hody ma przerąbane, bo jego 100 tys. armia zmniejszyła się o połowę, gdy Luffy wyszedł przed swoich i użył Haki. No, to teraz będzie "rzeźnia", a Hodi dostanie po tyłku. Ładne będzie z jego piratów mięsko armatnie. A propos mięska. Dialog Luffy'ego i Jinbe'a był cudny. Takiego Luffy'ego kochamy~~.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 04-08-2011, 13:10   

TWGOK
Ugh, dwa numery wypadły z grafiku przez wakacje, jesteśmy na cliffhangerze i w środku liczącej efektywnie trzy tygodnie przerwy między kolejnymi chapterami...

Ah My Goddess do 272
Nadrabiam po dłuższej przerwie... o bu, wciąż to samo. Albo prawie... Przewrót w piekle? Keiichi sięgający Bellci do stanika? Yay, ale... Ciekawe czy kiedykolwiek doczekamy jakiegoś progresu, bo IMO jednak się nie zapowiada. Za to kreska znowu ewoluuje. Belcia - i cała reszta poniekąd - wyraźnie przybrała na wadze. Inna sprawa, że nigdy nie była patologią z BMI w okolicy 16, ale teraz to widać wyraźnie zdrowe dwadzieścia-coś. A nowe demonice są pozytywnie pyzate~!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-08-2011, 19:14   

Naruto 550

Wow. Naruciak od dłuższego czasu trzyma wysoki poziom. Może to dlatego ze nie musimy oglądać od dłuższego czasu oglądać Sasuke?


Spoiler: pokaż / ukryj
I Itachi który okazał się przygotowany niczym Batman. Czy to znaczy że jest teraz permanentnie "żywy"? Z kolei Nagato wracają kolorki, koniec z anemią!


One Piece 634

Jak zwykle wspaniała robota Ody. Zapowiada się wreszcie akcja co mnie cieszy o pomimo że poprzednie rozdziały były potrzebne nie zmienia o faktu że piracka manga jest momentami przegadana. Ale nareszcie paplanina idzie w odstawkę.

Bleach 459

Ten arc jest bardzo nierówny. Na początku wydawał się wrzucony na siłę (ciągle taki jest!). Wyglądałoby to o wiele lepiej gdyby Tite zakończył Bleacha i rozpoczął nowy tytuł z tymi samymi bohaterami. I estetyczniej by to wyglądało i nie byłoby na co pluć. Niemniej jednak....
Podobało mi się jak w pewnym momencie Kubo stworzył uczucie...zaszczucia. Rozdział 453 był pod tym względem bardzo udany.

Spoiler: pokaż / ukryj
Pytanie tylko..na co był ten cały gambit z daniem Truskawie nowych mocy tylko po to by teraz mu je zabrać? Jeśli Tsukashimie i Ginjo chodziło o minionów to po co cały ten cyrk? Nie prościej byłoby zrobić to wszystko po cichu? I jeszcze jedno...od kiedy staruszek Zangetsu(?) był taki wyszczerbiony?


Fairy Tail 245


Spoiler: pokaż / ukryj
Jak zwykle macho-man Natsu musi wszystko załatwić tak? Przynajmniej Laxus był awesome.


Historys Strongest Disciple Kenichi 441


Spoiler: pokaż / ukryj
Zakończenie jest oczywiste. Suzuki musiał zaliczyć zgon podczas tego free-for-all. Biorąc pod uwagę jak sytuacja stoi teraz to najwidoczniej z ręki God Fist'a. Pytanie tylko co z tego wynikło?

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-08-2011, 21:25   

One Piece 635
Ta rzeźnia jest taka cudna. Najpiękniejsza jest chyba ostatnia strona

Spoiler: pokaż / ukryj
gdzie piraci wzywają Krakena, który wychyla się, widzi Luffiego i błyskawicznie zmienia stronę.


Bleach 460
Wreszcie coś bardziej w stylu dawnego Bleacha. I dobrze, bo miło zobaczyć trochę klarownej wody po długim okresie rycia w mule. Co nie zmienia faktu, że nie rozumiem czemu panowie antagoniści nie zwiali gdzie pieprz rośnie gdy tylko zobaczyli posiłki. Nie mieli najmniejszego powodu, by stać i gapić się na nadrabiających zaległości Ichigo i Rukię.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2011, 10:14   

Niedawno wyszedł 60 rozdział Kuorshitsuji, więc czemu nie, przeczytałam. I... co to ma być? Ja tu się akcji spodziewałam, nie gadania.
Spoiler: pokaż / ukryj
Okej, Undertaker seksownym chłopem jest i fajnie udaje Chaplina (aż się zaczynam zastanawiać, na kim Yana go wzorowała...), ale to chyba nie wszystko. Jak chcę sobie poczytać, to biorę książkę, że aż zacytuję. No przepraszam, 26 stron, wielgachne dymki z tekstami, ujęcia twarzy na pół strony - kobieto, co się stało, że aż tak się spieszyłaś?
A zresztą kij mnie to, i tak cienka się ta manga robi. Undertaker ma oczy, wow! I to limonkowozielone, wow! Więc musi być ~SHINUGAMI~, wow! No szkoda, że nie rozciągnięto tej sceny na dwie strony. A tak w ogóle to Grabarz powinien wejść na cokół, powiewać szatami i jeszcze niech tam w tle trąby grają. Pfffft =_='

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-08-2011, 11:26   

Hisayo napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
A tak w ogóle to Grabarz powinien wejść na cokół, powiewać szatami i jeszcze niech tam w tle trąby grają.
I Sebastian na grzebieniu.


Spoiler: pokaż / ukryj
Undertaker jest shinigami? Cholera, musiałaś to zrobić, babo? Wystarczająco spieprzyłaś to w serialu, a ja miałam nadzieję, że w mandze zostawisz go w spokoju i będzie takim ciekawym, tajemniczym dziwakiem jak na początku. Ale nieeeee, bo oczywiście w Kuroshitsuji zdecydowanie za mało jest zajebiaszczych postaci, trzeba jeszcze parę dopchać.
Aż się w sumie nie zdziwię, jak nagle UT wyskoczy z tekstem do Ciela, że ma dla niego niespodziankę, a tu wychodzą jego rodzice, takoż zzombiakowani, jak i reszta.
A w ogóle to - shinigami dezerter. Pffffffft. To brzmi tak samo durnowato jak wiedźmin renegat. Yana Toboso osiągnęła poziom Szczerbica i Brodzkiego, po prostu nie wierzę.

Nie no, ta manga robi się coraz gorsza i gorsza, gdzie się podziały klimatyczne historie jak ta o Kubie Rozpruwaczu czy cyrku? I dlaczego ja to wciąż czytam? -___-'

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2011, 17:05   

Pandora Hearts 64
Rufus, you are so EVIL! Vincent, co ty chcesz zrobić bratu? Postrzelić go dla jego dobra? Nieważne zresztą. Najważniejsze, że jest Jack, tylko trochę mało go jest. Miałam nadzieję, że wyjdzie i utnie sobie pogawędkę z nowym Glenem i/lub starym Glenem. -_- No nic... kiedyś i na niego przyjdzie kolej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2011, 17:39   

Nie byłabym sobą, gdybym nie skomentowała TAKIEGO rozdziału.


Spoiler: pokaż / ukryj
Rufus, kocham cię. Chociaż ten trup na podłodze to mocno podejrzany jest, a szczególnie to pęknięcie w podłodze. I kurczę, gdzie on po tych schodkach idzie? Do prywatnego gabinetu tortur na odstresowanie?

Królicek Rufus jest słodki, szczególnie z tym rumieńcem. Moee~

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-08-2011, 18:07   

Kuroshitsuji 60
Przyznaję, że nie rozumiem co takiego tragicznego jest w tym rozdziale. Manga już od jakiegoś czasu schodzi na idiotyzmy, ale nie jest beznadziejnie (tak, wciąż mam w pamięci parę gorszych pomysłów z innych tytułów). A w następnym rozdziale wreszcie będą się tłuc.

Beelzebub 120
A teraz obstawiamy czy Oga złoi wroga, czy to wróg złoi jego....

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 44 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group