FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 20-05-2009, 13:09   

To od siebie dodam Erementar Gerad - komediowo-przygodowe coś. Ma to 26 odcinków (nie jest więc tasiemcem), bohaterowie podróżują w ściśle określonym celu, czasami bywa nawet i śmiesznie.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
gambitemma Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2009, 18:10   

Poszukuję anime ze smokami czy ktoś z Was zna jakieś?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2009, 18:15   

Proszę bardzo, lista wedle tanukowej wyszukiwarki z zaznaczonym wyróżnikiem "smoki": CLICK!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gambitemma Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2009, 19:08   

Czy ktoś zna anime pokroju I''S oraz Kimi ga Nozomu Eien, chodzi mi by była zachowana powaga fabuły jak w wymienionych anime.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2009, 20:12   

Chciałem się zabrać za jakieś mecha anime. Myślałem nad Zegapain, albo Gundam 00, ale nie mam najmniejszej ochoty na powtórkę zakończenia ala Evangelion, a słyszałem, że w Gundam 00
Spoiler: pokaż / ukryj
na końcu wszyscy zaliczają dead'a
. Nie wiem jak się kwestia ma z Zegapain, no, ale dlatego tu jestem :). Ogólnie proszę o serię mecha, pełną akcji i bumów, łupów, "zabije cię", "ochronię cię" itp itd, czyli klasyka, ale bez schizowych zakończeń.

PS. Macross i Macross F, FMP czy Code Geass'a nie podawajcie, bo to chyba każdy widział. Swoją drogą nigdy nie zrozumiem zachwytu na CG, ale są gusta i guściki

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2009, 20:14   

@Mitsurugi

Patlabor OVA. Mecha "Akademia policyjna"

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-05-2009, 20:18   

Gundam 00....coż zle słyszałeś....seria godna polecenia.....albo się uśmiejesz albo odbierzesz to na 100% poważnie(jak ja) tak czy siak dobra zabawa zapewniona.
Skoro zaś 00 to może i SEED? Tu mogę ją polecić jeśli nie przeszkadzają ci schematy. Komuś kto oglądał wcześniejsze serie może sprawiać wrażenie że to już było.....ale jakoś to nie przeszkadza bo podane jest to w dobrym sosie.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2009, 22:10   

Hmm, ok, może dam temu Gundamowi 00 shota, a Patlabor OVA nawet mnie zaciekawiło.

Aha, mógłby ktoś zapodać mi spoilera z zakończenia ZegaPain? Tu albo na PW. Podobno są tam jakieś paringi i wątki romantyczne i chciałbym wiedzieć czy mogę oczekiwać happy endu. Z góry ogromny "Dzięks" :)

Aha i polećcie mi jeszcze jakieś inne serie mecha, mecha/romans albo mecha z wątkiem romantycznym. Tylko bez zakończeń ala NGE i "dead for all". Rok dowolny itp, mile widziane tytuły których brak recek na Tanuki (o ile się takie ostały :D :D).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-05-2009, 22:27   

Cytat:
Aha i polećcie mi jeszcze jakieś inne serie mecha, mecha/romans albo mecha z wątkiem romantycznym. Tylko bez zakończeń ala NGE i "dead for all". Rok dowolny itp, mile widziane tytuły których brak recek na Tanuki (o ile się takie ostały :D :D).

Koniecznie spróbuj polecane wcześniej Gundam Seed, możesz też spojrzeć na Mugen no Ryvius, mech właściwie tylko jeden, ale seria naprawdę warta uwagi. Od biedy Demonbane.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luminati
Gość
PostWysłany: 21-05-2009, 00:55   

Szukam seri w typie Code Geass, Death Note, Kuroshitsuji.
Chodzi mi o występowanie postaci głownego bohatera - nastolatek (czasem nawet niemal dziecko) posiadające pewną mroczną stronę, nie mające za to zbyt dużych wyrzutów sumienia. Chodzi mi mo anime w którym kibicuje się komuś, kto nie jest dobry, komuś, kto czasami nawet jest zły/okrutny.
Ale jednocześnie, postać owa nie jest całkowicie wyprana z uczuć (jakieś ma, ale nie za wiele).
Powrót do góry
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2009, 01:27   

Mitsurugi, Bóg jeden wie czy widziałeś (choć podejrzewam że pewnie tak) ale seria z mechami i wątkami romantycznymi to genialny Tengen Toppa Gurren Lagann. Mówię raz jeszcze, jeśli lubisz mechy to pewnie już widziałeś, bo grzechem by było nie, ale zawsze warto polecić ;]

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Cushooo
Gość
PostWysłany: 21-05-2009, 01:30   

yo. Szukam anime w stylu hellsing i devil may cry co polecicie?
Powrót do góry
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2009, 12:15   

Ponury, dzięki, ale widziałem, po za tym zakończenie nie pasuje do mnie poszukiwanych (ona gdzie indziej, on gdzie indziej, szkoda). Zabrałbym się za ZegaPaina, ale niestety podobno nie kończy się za dobrze, a jestem właśnie po dość trudnej serii i miałbym ochotę do dobrą bez-mózgową (choć nie że jakiś szmelc byle jaki) mecha akcję z dobrym zakończeniem, i ładnym paringiem. Idealnym przykładem tego czego szukam (choć poważnijesze bym widział) jest Eureka Seven.

Z braku laku możecie polecić jakieś serie akcja, przygoda, sensacja, gdzie się dużo dzieje, jest dynamicznie a przy tym mamy jakiś szczęśliwy romansik (Valkyria Chronicles są tutaj dobrym przykładem). Tak czy siak, THX




PS. Arigato, moshi_moshi, no chyba spróbuję tego Gundam Seed'a, jeśli, tak jak mówisz, spełnia moje wymagania. Dzięki

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Furiaboy Płeć:Mężczyzna
Funk na ścianie!


Dołączył: 20 Kwi 2009
Skąd: Toruń
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2009, 12:38   Anime z choreografia walki na poziomie Samurai Champloo...

Z gory przepraszam jezeli byl taki temat, moglem przeoczyc, prosze mnie tam skierowac... Jezeli jednak nie bylo to prosze o wskazanie mi anime w ktorych walka byla by na poziomie (nie ukrywam ze moj ideal) walk z Samurai Champloo, albo przynajmniej zblizonym... Odpadaja pojedynki w stylu Bleach czy DBZ, nie wymagam zeby bohaterowie nie mieli super mocy bo to teraz nieczesty przypadek, ale mam dosyc walk w stylu: super promien na 1/3 ekranu, super mega promien na 1/2 ekranu, super mega turbo promien na 2/3 ekranu -> wygrana...
Chcialbym troche poogladac ladnie rozwiazanych choreograficznie walk z bronia badz bez, zreszta wiekszosc widziala SC wiec rozumiecie chyba czego szukam ;)
Z gory dziekuje za wszelka pomoc...

Pozdrawiam
_
F

_________________
Niektórzy mają schizy z winy LOVE...
A my? Jointy i płyty winylowe...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9617869
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-05-2009, 12:45   

Do głowy przychodzą mi Mukou Hadan (Sword of the Stranger) i Seirei no Moribito, w obu choreografia walk była na naprawdę wysokim poziomie i powinny Ci się spodobać.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 68 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group