FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-05-2009, 19:29   

Eureka 7 nie oglądałam, ale moim zdaniem świetną ścieżkę dźwiękową znajdziesz w Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-05-2009, 20:27   

Viesiu polecam ci Noir - muzyka tam jest boska.
Jeśli chodzi o hack//SIGN to uważam, że to naprawdę fajne anime, które na dodatek ma ładną muzykę.
Powrót do góry
ダーミアン Płeć:Mężczyzna
Mysterious


Dołączył: 11 Maj 2009
Skąd: From your nightmares
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2009, 23:49   

Witam. Szukam tytulow podobnych do Fate/Stay Night, Kara No Kyoukai i Shingetsutan Tsukihime. Prosze o podanie paru tytulow. Z gory dziekuje.

_________________
Ja jestem normalny! Ja jestem normalny i codziennie sobie to powtarzam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-05-2009, 00:01   

Drogi Damianie, masz pecha. Bo produkcje oparte o koncepcje z タイプムーン są unikalne, i niestety generalnie nie mają naśladowców... nie na tyle precyzyjnych by móc powiedzieć z pewnością "to jest to". No chyba że coś nowego powstanie w oparciu o Melty Blood. Lol, ale to też jest タイプムーン.

Generalnie możesz spróbować ゴーストハント, ma szanse się spodobać.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-05-2009, 00:18   

Jeżeli chodzi o genialny OST to od siebie dodam jeszcze Samurai Champloo. Jeżeli nie odrzuca Cię jakiś beat i smaczki hiphopowe, to powinien Ci się spodobać. Za rekomendację niech posłuży fakt, że sam hip hopu nie trawię w 99% przypadków, a OST do Samurai Champloo uważam za wybitny (z resztą anime nie odbiega poziomem od soundtracku).

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-05-2009, 10:28   

viesiu napisał/a:
Szukam czegoś z naprawdę wybitną muzyką :) Cała reszta ma już małe znaczenie, choć oczywiście nie będę oglądał czegoś strasznie nudnego, albo z tandetną grafiką :) Ma być dobra seria z przegenialnym OSTem ^^ Może jako podpowiedź dodam, że jak do tej pory moja ulubiona muzyka to Eureka 7


Zdecydowanie polecony wcześniej Noir. A poza nim wyróżnię Touke Gettan - połączenie jazzu i japońskiego folku. Brzmi dziwnie, ale wypada świetnie w praktyce, pod względem muzycznym to anime jest w mojej pierwszej trójce. Świetny OST ma też FLCL. No i bardzo wysokie zdanie mam też o muzyce z Futakoi Alternative.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2009, 12:45   

Cytat:
Szukam czegoś z naprawdę wybitną muzyką :) Cała reszta ma już małe znaczenie, choć oczywiście nie będę oglądał czegoś strasznie nudnego, albo z tandetną grafiką :) Ma być dobra seria z przegenialnym OSTem ^^ Może jako podpowiedź dodam, że jak do tej pory moja ulubiona muzyka to Eureka 7


Przegenialny OST? Polecam absolutnie Macross Frontier. Najlepszy OST jaki słyszałem a do tego genialne i świetne anime, podobnie jak Eureka Seven, S-F + mecha! Mam obie płyty z OSTem i do dziś słucham :D

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Dymek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2009, 16:28   

Witam wszystkich.

Czy macie do polecenia jakieś dobre anime, przypominające School Rumble? Chętnie, bym obejrzał jakiegoś romantyka, gdzie jednak bohaterowie przez 25 odcinków nie zbierają się do buziaka. Coś odważniejszego. Jakby co Futari Ecchi mam za sobą.

Jest jakieś interesujące anime o współczesnych więzieniach, bądź w starszych czasach? Byle nie w przyszłości. Szukam też czegoś w klimatach gangsterskich coś jak Ojciec Chrzestny, bądź Goodfellas (nie wiem czy dobrze zapisałem tytuł filmu).

Ah i jeszcze jakieś anime gdzie naprawdę jest dużo tańca.

za odpowiedź z góry dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2009, 16:39   

Dymek napisał/a:
Szukam też czegoś w klimatach gangsterskich coś jak Ojciec Chrzestny, bądź Goodfellas (nie wiem czy dobrze zapisałem tytuł filmu).

Więc może sprawdź Baccano!

Dymek napisał/a:
Ah i jeszcze jakieś anime gdzie naprawdę jest dużo tańca.

A czy balet może być?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-05-2009, 17:00   

Dymek napisał/a:

Czy macie do polecenia jakieś dobre anime, przypominające School Rumble? Chętnie, bym obejrzał jakiegoś romantyka, gdzie jednak bohaterowie przez 25 odcinków nie zbierają się do buziaka. Coś odważniejszego. Jakby co Futari Ecchi mam za sobą.

Możesz spróbować KareKano (tylko tam w wyniku jakiejś chryi zmienił się w trakcie kręcenia reżyser, więc końcówka skupia się na pobocznych postaciach i jest bez pomysłu), REC i ew. Ef - a tale of memories (to już taki romans-romans i humoru w nim niewiele).
Dymek napisał/a:
Szukam też czegoś w klimatach gangsterskich coś jak Ojciec Chrzestny, bądź Goodfellas (nie wiem czy dobrze zapisałem tytuł filmu).

Zdecydowanie Gungrave, tylko nie należy się zniechęcać nonsensownym początkiem z zabijaniem zombie, bo później to jest kawał solidnego, gangsterskiego kina.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2009, 02:06   

Dymek napisał/a:
Czy macie do polecenia jakieś dobre anime, przypominające School Rumble? Chętnie, bym obejrzał jakiegoś romantyka, gdzie jednak bohaterowie przez 25 odcinków nie zbierają się do buziaka. Coś odważniejszego. Jakby co Futari Ecchi mam za sobą.
Może Midori o Hibi ? Też komedia romantyczna, też uczniowie i naprawdę ciekawy pomysł. Ma tylko 13 odcinków ale i tak nie raz idzie spaść z krzesła. Polecam.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-05-2009, 14:49   

Kare kano jest genialne ale urwane. Takie komedyjowe anime romantyczne w którym zakompleksiona "żytafa" nie może się przełamać do swojego "krasnoludka" i na wzajem skutkiem czego jest seria z końcem na końcu to Lovly complex. Może się spodobać może się znudzić.
Ojca nie oglądałem wiec nie pomogę.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
madith Płeć:Mężczyzna
AnimeFan


Dołączył: 15 Sie 2008
Skąd: Niepołomice
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2009, 16:34   

Witam :)


Skończyłem dzis oglądać Toradora!, anime polecone przez kumpla.

Strasznie świetne anime.

Dlatego chciałbym Was prosić o podanie tytułów anime podobnych do Toradora! :) Lub jakies inne dobre romanse :)

Byłbym bardzo wdzieczny za szybką odpowiedz.

Pozdrawiam
madith
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6777519
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 25-05-2009, 19:14   

O świetne anime z tego gatunku - to ja Ci gorąco polecam madith w takim razie "Honey & Clover". Ciekawa, mądra komedia z fajnymi wątkami romantycznymi. Traktuje o miłości troszkę dojrzalszej niż w "Toradora" i o zwykłym normalnym życiu wraz z jego dramatami, ale robi to w tak inteligentny sposób, że ogląda się to z zapartym tchem.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2009, 17:09   

Ktoś już wyżej pytał o taneczne anime. Ale ja już Princess Tutu widziałam. Czy ktoś z Was zna jakieś inne anime o tańcu? Może być coś starszego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 70 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group