FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2009, 19:59   

Poszukuję Anime podobne do Fate/Stay Night. Chodzi przede wszystkim o fajną muzykę, trzymającą w napięciu fabułę, ładną kreskę i zwroty akcji naszpikowane grozą. Nie wiem jak to dobrze określić, bo chyba nie znajdę lepszego Anime, ale najlepiej, aby było to coś oryginalnego np. podobał mi się bardzo pomysł z Saber jako Król. Też może być coś podobnego do Code Geass. W sumie poszukuję coś z gatunku fantastycznego.

Oglądałem już Death Note, Tsubasa Chronicle, Full Metal Alchemist, Full Metal Panic oraz Code Geass i Fate/Stay Night. (Obejrzałem 41 różnych Anime i wymieniłem te, które mogły by być podane, a już oglądałem).

Może pomoże fakt, że moimi ulubionymi postaciami są Uchiha Itachi (Naruto), Lelouch (Code Geass), Edward Elric (Full Metal Alchemist), Kurogane (Tsubasa Chronicle)

Arigato z góry za pomoc.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-07-2009, 21:17   

Nie wiem czy dobrze trafie ale oprócz podobieństwa do fate do opisu idealnie pasuje ghost hunt. Po samym opening można dostać zimnego dreszcza.

Lovelas Saikano?? Jak nie widział to to jest troszke gorzki romans może sie spodoba a może nie. Video Girl AI, klasyk i tyle. Welcome to the NHK! i to pewnie też znasz :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lovelas
Gość
PostWysłany: 04-07-2009, 22:04   

A więc tak... Saikano właśnie oglądam jestem przy 3 epku;P. A co do Video Girl AI I Welcome to the NHK zabiore się po Saikano.
Dzięki wielkie za podane tytuły i sory za problemy;PP
Powrót do góry
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 04-07-2009, 23:18   

Kaioken to postaram się doradzić coś na wyczucie. Może "Ghost Hunt" byłoby dobrą sprawą tak jak wspomniał kokodin - kreska jest znośna, fabuła potrafi trzymać w napięciu, a mnie zazwyczaj pokazywanie historie duchów trzymały mocno w napięciu. "Ayakashi - Japanese Classic Horror" i "Mononoke" to już klasyka pod tym względem, historie grozy pierwsza klasa, z oryginalną kreską, a Mononoke potrafi strasznie zadziwić. I pod tym względem powinny się też spodobać filmy z serii "Kara no Kyoukai", zawierają fajny dreszczyk i całkiem ładną kreskę. "Ga-Rei -Zero-" może nie zawiera strasznie dużo elementów grozy, ale zwrot akcji w tym tytule są niesamowite. I tak juz zupełnie luźno dodałabym np. "Basilisk: Kouga Ninpou Chou" (dużo pojedynków, niezły klimat, fabuły jednak troszkę żal..Fate/stay night w samurajskich klimatach) i może "Claymore" (Fate/stay night w średniowiecznym wydaniu).

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Tyki Mykk
Gość
PostWysłany: 04-07-2009, 23:21   

No więc i mnie ustrzeliło anime, zajawka od znajomego...
Oglądam od niedawna, ale już trochę się zobaczyło:
- DBZ - anime mojej młodości
- Death Note - dla mnie kapitalna sprawa
- D Gray Man - jw
- Ouran - jw
- Great Teacher Onizuka - również jw

No i nadszedł dla mnie kryzys, znajomi nie mają pojęcia co mogliby mi polecić i tutaj zwracam się do was.
Chciałbym anime rozrywkowe, może być to Shounen, ale niekoniecznie!
Bardzo bym chciał, żeby był romans, dobrze by było śmielsze anime.
Słyszałem od pewnej osoby, że Love Hina jest "mocne" ale ... niestety nie jestem przekonany.
Bardzo was proszę o pomoc, jestem troszku zdesperowany, że mi się Ouran skończył (oglądałem również School Rumble jakby coś).
Czyli jeszcze raz, jakiego anime poszukuję:
- rozrywkowego / komediowego
- romans / śmiałe sceny miłosne
- może być coś w stylu DGM, choć bez romansu mi jest przykro^^

Tyle, dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Tyki M.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-07-2009, 23:35   

Nie wiem dlaczego ale dzisiaj wszyscy zadają pytania pod mój gust :] Szkoda tylko ze ja nie mam nic nowego na tapecie.
Wiec wydaje mi się że Yamato Nadeshiko Shichi Henge powinno się podobać. Bo znajdziemy tutaj odwrócony harem jak w ouranie, śmiałe scenki z podtekstem zalotnym jak w bizonadach różnych. No ale przede wszystkim spory zapas czarnego humoru, tulenie czaszek, tłuczenie luster i naciskanie świeżych ran dla fontanny krwi.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2009, 23:57   

Zero no Tsukaima, Ichigo 100%, Toradora!, Hatsukoi Limited, ale przede wszystkim

Special A - to na pewno Cię zadowoli.


Co do moich typów to co byście mi polecili gdybym miał na myśli romans i przygodowe? Proszę o propozycje ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Uki
Gość
PostWysłany: 05-07-2009, 16:44   

Witam

Przypadło mi do gustu anime Bleach oraz Naruto ,czy moglibyscie mi polecic anime w podobnym guscie ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
lovelas
Gość
PostWysłany: 05-07-2009, 16:53   

Jest wiele anime które mogą ci się spodobać osobiście polecam:
-Death Note Cud miód i orzeszki:*
-Dragon Ball Jak nie oglądałeś;P
-D.Gray-Man Miły shounen;)
-Code Geass mechy ale... jeszcze nie czytałem złej opini o tym anime cudneee
-Hajime no Ippo Boks super sprawa;)
-Full Metal Alchemist super anime;)
-One Piece Może tobie się spodoba mnie nie przypadło do gustu;/
-Katekyo Hitman Reborn! mhmmm super animak;P

Pare tytułów Ci podałem powinno starczyć na pare tygodni;P
Powrót do góry
Recor
Gość
PostWysłany: 06-07-2009, 12:51   

Zmniejsze twój wybór z propozycji lovelasa bo jeżeli chcesz coś w stylu Naruto,Bleach czyli Shounen (bohater prowadzi walki,staje sie coraz silniejszy itd. ^^) to na pewno:

-Dragon Ball - stare ale klasyk,fan Shounen powinien to obejrzeć mimo,że strasznie naciągnięte są te odcinki :P
-D.Gray-Man - wg. mnie też strasznie się ciągnące anime xP
-Full Metal Alchemist - hmm tak ciekawe,ale takiej "efektywnej" walki jak w Bleach,Naruto tam nie znajdziesz mimo to polecam ;)

A teraz od siebie mysle ze bedzie to anime w sam raz dla ciebie: Shijou Saikyou no Deshi Kenichi , wprawdzie nie walczą tam na miecze,shurikeny itd. ale bohater z kazdym odcinkiem rośnie w siłe no i przeplatają się wątki romansu i komedii :]

Pozatym polecam wczesniej wymienione Death Note i Code Geass wg. mnie nie ma za duzo wspólnego z Bleach i Naruto,ale to są perełki anime które każdy MUSI zobaczyć ^^
Powrót do góry
diallen Płeć:Mężczyzna
I don't care


Dołączył: 26 Cze 2009
Skąd: Wadowice
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2009, 13:01   

Poszukuje anime w stylu Toradora lub Zero no Tsukaima. Chodzi mi o wątek miłosny przepleciony komedią. Wiem podawaliście wcześniej już anime (Ichigo 100%, Hatsukoi Limited, Special A) ale one mi jakoś nie przypadły do gustu czy moglibyście podać mi inne tytuły zbliżone do tamtych dwóch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iren Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2009, 13:43   

A moze tak Skip beat?? Fajne anime;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tyki Mykk
Gość
PostWysłany: 06-07-2009, 13:44   

hah to znowu ja i moje rozwidlenie dróg prowadzące do poszukiwania anime.
No więc jeszcze nie obejrzałem żadnego z tytułów, które mi podaliście, ponieważ byłem zajęty oglądaniem Love Hina.
Niestety jak ja już się za coś wezmę to nie ma to konkretnego zakończenia, chodzi mi oczywiście o anime, bo wiadomo, że manga kończy jak sie kończy.
Z tego powodu chciałem zadać dodatkowe pytanie do tych tytułów wymienianych wcześniej.
Otóż.. które z nich kończy się tzw. happy endem?

Pozdrawiam Tyki M.
Powrót do góry
Recor
Gość
PostWysłany: 06-07-2009, 18:52   

hmm czyli romans/komedia/smiale sceny milosne ;>

Wiec,jezeli mechy ci nie przeszkadzaja to Full Metal Panic!
Kolejna opcją jest Skip Beat! moze smialych scen milosnych nie ma ale humor powala (jesli lubisz takie charakterystyczne emoty twarzy nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa ale po obejrzeniu jednego odcinka bedziesz wiedzial o co chodzi xD)

A jezeli chcesz obejrzec romans i smiale sceny milosne (z slabym naciskiem na humor) to POLECAM! : School Days wg. mnie jeden z najlepszych romansów anime ^^ każdy napalony nastolatek powinien to obejrzec xP
Powrót do góry
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2009, 19:41   

Zna może ktoś jakieś anime o charakterze parodii, coś w stylu FLCL,alboAbenobassi Mahou Shotengai(POLECAM),jeśli tak to byłabym wdzięczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 86 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group